Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
5. feb 2010

stoličky jaj,... malí si ich pretlačia z jednej izby do druhej a vylezú tam, kde potrebujú...
keby som mala dve pultíkové stoličky, tak sa tam už ani nehnem...ale máš pravdu, sú ozaj dobré 🙂

juliagregor
5. feb 2010

ono to "ešte " neni šikana.... 😒
našu škôlku prerábajú a deti sú rozdelené do dalších škôlok...a chodia teraz do iných tried s novými deťmi a bijú sa o hračky...a ten môj je taký tlk, že stojí a nebráni sa...ale vraj už začína byť priebojnejší 😒 dúfam, že už sa nedá ...

je po mužovi a chalani to majú tiež kučeravé...

mauzos
5. feb 2010

Julia 😀 to si musim zapamatat s tym vyhladovanim, len este su na to asi malicki.

Ja som tie Fabule kupovala v Cechach a na jednej som usetrila 30€. A my ich mame v obyvacke, do kuchyne by sa ani nahodou nevosli.

Chudak Martinko, dufam ze to nie je nic hrozne ☹

dracik1
5. feb 2010

mauzi, funguje to, nasi uz druhy tyzden bojkotuju nemasovu stravu....skratka, zjedia par lyzic a nejedia, nenutim ich, dam ich dole, dam im napit , prebalim a ideme von...ked prideme z vonka, dozenu to na jogurtoch a ovoci...a nemam pocit, ze by boli hladni...ked su hladni, ozvu sa urcite 😀

baby, dobru noc, idem spat, pekny vikend

juliagregor
5. feb 2010

dobrú noc

mauzi maťko je v poriadku, ale veľmi som sa zľakla, ten chlapec mu dal dole okulky a buchol ho autom po očku 😠 smrad malý ...
ešte sú malí, ked ti začnú chodiť, tak ťa budú cvičiť...deti majú tolko rozumu, niekedy normálne žasnem 😕

juliagregor
5. feb 2010

idem aj ja dobrú noc

mauzos
5. feb 2010

Dracik ja mojich tiez nenutim, ked nechcu, tak nechcu ... vahy maju pekne, takze ich nepotrebujem na silu vykrmovat 😝

Juli este ze tak, verim ze si sa zlakla, s ocami nie je sranda 😒

Dobru baby

ajka72
6. feb 2010

mauzi ďakujem za fotečky malý su na zjedenie a už teda nie su to tie babatká čo som videla, verím že keď bude teplejšie sa niekedy prejdeme po meste, a videla som aj taelline dvojky tiež poriadne vyrástli,
my sa chystáme na karneval tak som veľmi zvedavá ako to dopadne 😵

alienka73
6. feb 2010

No ano keby sme kupovali naraz dve stolicky taka si by to bola nejaka lacnejsia ale malemu jednemu sme kupili fabulu. Neviem aka je ta aby point ci aku ste pisali ale ak ma odnimatelny pultik tak tiez musi byt super. Mne sa paci na fabule ze ma aj kosik a viem tam nahadzat podbradniky a mam to poruke a ten pultik vyuzivam teraz aj to ze stolicka je nastavitelna cize teraz je uplne dole, maly si sam vlezie ja zasuniem pultik a papame a nemusim ho s tym mojim bruchom dvihat. Keby sme taku nemali tak papa asi pri malom stoliku len ten je dreveny tak to by bolo hned spinave.
Inac vase deti nenicia steny? Nekreslia po nich? Nas maly uz pokreslil pol obyvacky a vcera ked mal natrete telicko indulonou a nechcel si obliect tricko tak behal po gauci vyliezol na operadlo sadol si nan posuchal sa kolo steny a teraz mame mastne flaky! ☹ Bude sa to dat premalovat? Myslim nie ked budeme robit komplet malovanie ale len tak keby som to chcela zatriet tie miesta aj pocarbane pastelkou aj tie mastne, asi nie velmi ze? A kedy sa nam oplati malovat? V akom veku uz deti nekreslia po stenach? Nasmu sme to povedali uz milionkrat ze iba na papier a ani nema pristup k pastelkam ale jemu staci chvilka ked ich ma a uz je to niekde kde nema 😖

Julka a myslis , ze Matko by bol v pohode keby nechodil do skolky? Bojim sa, ze ani nas to len tak nestravi ze sa narodia dvojky. A tej sikany sa strasne bojim, aj nas je taky tlcik ze kazdy mu moze vsetko zobrat on len stoji pripadne krici a nejde mu to zobrat naspat. 😒 Dufam,z e sa to zmeni. Niektore deti sa len priblizuju uz vidno ze idu utocit a drgnut do maleho a pod.Nas take nikdy nerobil.

juliagregor
6. feb 2010

ahojte, dobré ránko

adka maťo je v pohode a na deti si zvykol, škôlka mu veľmi prospieva a s takýmito vecami treba rátať, ja som už písala, že on je taký tlk a mi sme ho viedli k tomu, že deťom nesmie ubližovať, pri dvojkách aj ked mu robia zle nesmie do nich strčiť, len ich chytiť za ruku a volať na nás...musí sa trošku otrkať a dúfam, že na budúce toho chlapca odstrčí a nenechá sa biť ...

tá stena by aj mňa naštvala a určite sa to dá premaľovať, po stenách nekreslíme...a gauč sme kúpili taký koženkový, tak ma netrápia rozliate veci (čaje, vrackanie, kakanie, cikanie), a keby si mu na stenu dala veľký papier, a tam dovolila kresliť...minule som videla aj také originál, na zem aj stenu s predkreslenými obrázkami...

u nás skôr trpia šuflíky a kuchyňa, mám ešte starú a dáme novú tak za dva roky, lebo fakt s tým strašne trieskajú...
ajka a kde idete na karneval, a aké masky budtete mať?, u nás je 12 teho a stále som nevymyslela masky, ja som veľmi nezručná, nemám žiadnu fantáziu, skôr vyrátam príklad z matiky, ako nakreslím obrázok 😒

juliagregor
6. feb 2010

a včeara som pozerala tem nový bumbrle
pochopila som to tak: tašky sa už dávajú naopak a preto majú striešku, starší model sa prehadzovala naopak strieška, ked ste chceli vidieť na deti a teraz sa dá len naopak taška...nie som si istá, len mi to tak vyšlo...

a adka dvojky sú tu a maťo či chce alebo nechce musí s tým zrovnať a je len na nás, aby sme sa mu venovali a nezanedbávali ho...aj ked ma to niekedy ozaj trápi a rozmýšľam, že som mohla ešte chvíľu počkať,...ale už je to o moc lepšie, krásne sa zahrajú ale aj pobijú...ale asi ako všetci súrodenci...

alienka73
6. feb 2010

Juli s tou stenou by to bolo rovnake keby tam mal papier, on by pokreslil papier a aj stenu vedla... To je na beton. 😕

ajka72
6. feb 2010

july ja som masky nevyrábala tiež nemám akosi na to fantáziu a ani neviem kde by som na to vzala veci, takže som ich požičala v požičovni jedna bude včielka a druhá žirafka náš karneval bude 10.2. na mužove narodky 😀

juliagregor
6. feb 2010

adka máš pravdu, deti nebaví čo im dovolíš 😀
ajka asi aj to tak poriešim 😉

ajka72
6. feb 2010

adi ani naše na stenu nekreslia skor keď maju papier na zemi-na plavačke tak sa ujde aj na tu plavačku ale to ide pekne umyť 😀

dior
6. feb 2010

juli dakujem za link, ale asi to tu nikto este nemal,tak neporadi ze 😢

juliagregor
6. feb 2010
katrinb
6. feb 2010

ahojte tehulky a maminy...ako vikend? Mne hrozne rychlo utiekla sobota...ale sice nie je vela hodin, no je uz tma...to asi preto

janulqa - na ABC 2010 MOZES DAT VANICKY ZA SEB0U!!! Huraaaa. Super, ze si ma na to upozornila....ktovie, kedy by som na to ja prisla. Takze je to OK..presne ako je na obrazku...vidis teda krasne na babatka. Ale neodfotila som ti to, hadam nabuduce. Mali sme navstevu a oni chceli vidiet kocik - tak som to hned skusila. Ale neodfotila...nechcela som ich zdrzovat.

janulqa07
6. feb 2010

🙂 katrin: nemas zaco aj ja som na to len nahodou prisla ja som dnes s celou rodinkou riesila usporiadanie nabytku nech sa vsetci vojdeme a konecne to vyzera ze aj by to islo. tak aspon som kludnejsia.
a s kocikom je to asi tak ze este ho pre nas nevyrobili 🙂

julietka
6. feb 2010

kati dnes som znova videla tvoj kociarik, ale v sportovom prevedeni, susedia maju dvojicky uz take odrastenejsie, trosku sa mi zdali natlaceni ako tam za sebou sedeli, ale kociarik sa mi paci aj tak 😉

my si s muzikom uzivame nas posledny spolocny vikend vo dvojici 😵 spravili sme si este par bruskatych fotiek na pamiatku 🙂

deny, loginka, matelko co mate nove??

loginka
6. feb 2010

ahojte!!!
pridala som par fotiek 🙂
juliet, ty mas naplanovanu sekciu, na kedy? u koho? kolko maju mali? uzite si ten posledny vikend 🙂

katrinb
6. feb 2010

julietka - di za kocik....no uvidime ako to bude, ked budu bambulky vacsie

a je to suer, ako si napisala, ze si to uzivate vo dvojici...mile....tak si t teda este krasne uzi....

Loginka - neuveritelne nadherne babatka.....ako z reklamy....krasne fotecky. Aj ja uz chcem bambulky !

julietka
6. feb 2010

jej logi hned som sa vrhla na fotecky..ti tvoji drobcekovia su tak nadherniiiiii, hned by som si ioch pritisla a vybozkavala, zlaticka malinkate 😵 tajne ti zavidim ze uz mas za tym a uz sa len s malinkych vytesujes doma 😵

sekciu mam v piatok 12.2. tak dufam ze vsetko dobr prebehne..zajtra mam poradnu tak sa dozvieme kolko vazia, lebo dva tyzdne neboli vazeni, chodim len na prietoky..ale pred dvomi tyzdnami mali, 2550g a 2280g

logi chcela som sa ta spytat kedy ti po porode preslo to trpnutie ruk? lebo mam to stale horsie a nemam ziaden cit v prstoch, bojim sa ako sa budem o drobcov starat, kedze mi vypadavaju z ruk veci lebo necititm..

juliagregor
6. feb 2010

loginka sú nádherní ................. 🙂

loginka
6. feb 2010

dakujem kocky, ste zlate 🙂
juliet, tiez som sa bala, ale preslo, nie hned, mozno 3-5 den, ja som sa ale nemusela starat o drobcov, iba o seba...

janulqa07
6. feb 2010

loginka waw 🙂 tie fotky su uzastne a strasne milucke 🙂

julietka
6. feb 2010

logi tak to si ma milo potesila, lebo niektorym kockam to vraj ostalo 😕 tak som sa bala...
a ako sa ti hoji rana po sekcii?

julietka
6. feb 2010

logi teraz si stale budem kukat tych tvojich drobcov, su naozaj nadherni ..taka som navnadena..sa neviem uz dockat ked budem aj ja tych nasich drzat na rukach 😅

kati ty nemas nahodou tiez v pondelok poradnu?

fefferonka
6. feb 2010

loginka - deticky su prekrasne!!

mam na vas dve otazky:
Kde ste si kupovali deky do autosedaciek?
Ako ste bojovali s poporodnou depresiou?

Inak, veci uz mam nakopke, keby nahodov, este pojdem pre kufor k nasim...

Tento tyzden sa mi maju ozvat s kocikom - Bumble, tak dufam, ze budeme spokojni... tie vanicky v novom type, to znamena, ze deti su otocene naopak. cize na ne neuvidim?
V stredu idem do rizikovej, vcera bola u obvodneho, hovoril, ze krcek drzi...

katrinb
6. feb 2010

julietka - ano v pondelok idem...na monitoŕ a ku doktorovi...uvidim, ci ma posle na ultrazvuk...

fefferonka - ja mam deku do autosedacky emitex. A cez mimibazar som si ich kupila...