Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

suinka211
24. dec 2012

Tak ja dnes trosku z ineho konca..... sla som v stredu na to kontrolne sono, pretoze tyzden pred tym boli miminka malinke a Dr. sa nezdali tak nas objednala na kontrolne sono aby sme mali kludne sviatky....celu noc z utorka na stredu som nemohla spat co som sa tak tesila az ich opat uvidim......rano na sone, vsak .........ani jedno miminko nejavilo ziadnu akciu....ANI JEDNO!!! hned na druhy den ma cakal ky....t........ cely den a noc ma nechali tak.....cakala som, kazda minuta bola utrpenim, hladkala som, plakala a prosila moje srdiecka nech mi to nerobia nech sa rano prebudia a pohnu, aj ked som vedela ze ma uz nepocuju....rano som si aj tak vydupala sono, nedokazala by som to urobit pred tym nez sa presvedcim ci predsa........ale nic sa nezmenilo...... vcera ma pustili domov, a ja som taka prazdna! nedavam to!!!! 😢

vampgirl
25. dec 2012

@gemina No to si u mna hrdinka, ze si to vydrzala tak dlho bez epi, ja som ledva vydrzala par hodin, zvlast po tom, co mi praskli vodu, som myslela ze z koze vyskocim 😠

Gratulujem k babatkam, pockali si na ten pekny datum 🙂 Hlavne nech ste zdravi a coskoro idete domov 🙂

griska11
25. dec 2012

@suinka211 to mi je luto:(

griska11
25. dec 2012

Tak babizne ja od min. stvrtku v nemocnici, nik so mnou nic nerobi:( lebo su sviatky a je tu malo doktorov! Uz ledva spim o chodeni ani nehovorim, asi cakaju na stvrtok ked sa vratia vsetci do prace. Tak asi ked mi dovtedy neotecie plodova voda, tak pojdem sekciou... Ale len aby to dobre dopadlo, uz sa zacinam obavat....;(

vampgirl
26. dec 2012

@griska11
Drzim palce, urcite to bude vsetko v poriadku 🙂 Mozes byt hrda na seba ako dlho si vydrzala, pre babatka je to urcite super, budu pekne zrele a pripravene.

griska11
26. dec 2012

@vampgirl dakujem pekne, dufam ze maju vsetkeho dost a je im tam dobre, zajtra mi snad povedia ze teda co a hlavne kedy, lebo tu maju teraz dalsie 4 rizikove dvojmaminy ktore su pre ne prvorade... Drzte palce 🙂

zuzana1207
26. dec 2012

Ahojte babenky, ako tu čítam tak väčšine z Vás ukončili tehotenstvo okolo 37 týždňa. Ja Vám poviem, že som sa s bruchom ,,trápila" do 40 týždňa. V nemocnici ma nechceli a keď som konečne prišla, bo sa chlapci hlásili na svet, tak mi povedali že kde som bola do teraz, že mali byť už dávno vonku. Chlapci majú dnes už 3 roky, sú zdraví, narodili sa 1 deň pred termínom a som na nich hrdá.

griska11
27. dec 2012

@zuzana1207 joj tak si ma potesila lebo ja som 38+1 a sa mi zda ze to strasne dlho trva a bojim sa ci im je v brusku dobre....;) asi som len netrpezlizliva a uz by som ich chcela mat pri sebe...

mirasierra
27. dec 2012

@domca2608 aj ja som mala problem s unikom mocu, kled som porodila preslo to.

mirasierra
27. dec 2012

@suinka211 moc mi je luto co sa ti stalo:(((

domca2608
28. dec 2012

No zenicky,tak je uz po sviatkoch a ja stale lezim v nemocnici. v nedelu ukoncujem 33.Tyzden a moji malicky sa v brusku velmo tlacia. Uz me aj trosku popraskali,lebo rapidne rychlo rastu. uz by som bola velmo rada kehy som ich mala pri sebe. Ale este vydrzat aspon max. 3.tyzdne a dufam ze uz budu na svete.

zeina62
28. dec 2012

ahojte baby , prijemne sviatky prajem chcem sa opytat som v 12TT a tento tyzden mi zistili tehotensku cukrovku, cakam dvojcata a velmi sa bojim o nich ☹ mala niektora s vas s tym skusenost? teraz som na diete a na pozorovanie mam si merat kazdy den hladinu cukru s krvi glukomerom. dakujem za odpovede

jana7
28. dec 2012

@domca2608 držím palce aby si to naozaj ešte tie tri týždne vydržala. Zostaneš do porodu tam alebo pojdes do nejakej inej nemocnice?

zojaaa
28. dec 2012

@zeina62
Ahoooj, ja som ju mala, zistili mi ju v 20tt, tiez dietka, merania, kontroly....ale uplne v pohode, detom nic nebolo, su zdrave ako rybky.... Pri dvojkach byva castejsie cukrovka, lebo ju sposobuje aj placenta a my mame dve 🙂)

zeina62
28. dec 2012

@zojaaa jaj ja vydrzim vsetko len nech su v poriadku🙂 a ty sa ako inac mas? som ta tu davno nevydela?ako rastiete?

zeina62
28. dec 2012

@zojaaa a ako si sa stravovala, co si mohla a co nie?

zojaaa
28. dec 2012

@zeina62
Musim povedat, ze zatial s prstom v nose 🙂)))
Chalani su dobri, zdravucki....vsetci hovoria, ze mam babiky a kupila som si ich v draciku, lebo fakt placj len ked je cas krmenia, v noci sa budia len raz...zatial si musim zaklopat....
Tesim, ze aj tebe to vyslo!

zojaaa
28. dec 2012

@zeina62
Prestala som jest prilohy, a chleba...ale ovocie som jedla.... Inak hlavne masko, salaty, polievky, biely jogurt...ziadne cesto, pizzu, cestoviny.....

zeina62
28. dec 2012

@zojaaa ja niekedy este stale tomu nemozem uverit ze mi to vyslo, ja som zmenila centrum a hned mi to potom vyslo🙂 ty si v ktorom centre bola? ja som bola v reprofute v Brne. lebo mne povedali ze nemozem ziadne sladkosti vobec, ziadny cukor, niekrore ovocie mozem iba obcas, a co sa tyka chleba, zemiakov , ryze a cestovin mi povedali ze mozem uplne v mini davkach , ze napr jeden zemiak taky stredny, alebo 5 lyziciek ryze jeden krajec chleba a tak. myslis ze by som to mala uplne vylucit?
ja som si vysimla ze ked som si na ranajky dala chlebik celkzrny tak mi vysiel cukor ale nie brutalne bolo to 8,5. a dnes som si na obed dala cukinu plnenu s mletym masom atrochu ryze tak som zvedava kolko mi to vyde ked si budem merat. o tyzden mam ist na kontrolu.ak sa to nevylepsi tak aj ja uplne vyradim prilohy. a ty si potom ako vobec na ranajky nejedla chleba?

domca2608
28. dec 2012

@jana7 no zostavam do porodu tu, lebo mam tu svoju doktorku a ona,ma uz aj tak pomalicky pripravuje. A do inej nemocnice by som sla len keby som predcasne zacala rodit,lebo tu v tej nemaju inkubatori.

lenka112
28. dec 2012

@domca2608 My sme v 33 tt + 2 a máme 1 800g a 2 000g. 🙂

domca2608
28. dec 2012

@lenka112 no my sme mali pred tyzdnom 31+ 6 1870g a 2100g to bolo ,,, teraz neviem kolko mame lebo ultrazvuk mi nerobili tento tyzden . Mozno mi budu robit zajtra,tak dufam ze budu mat viac 🙂

domca2608
28. dec 2012

@lenka112 a to ked si v 33tt+ 2 to si zacala uz vlastne 34 tyzden. Nemas to nejako zle vypocitane? Kedy mas termin?

misha1104
28. dec 2012

ahojte.....som v 11tt po ivf.....na sono idem az 10.1.a bojim sa ze sa nieco zmeni ze sa nieco stane babatkam......naposledy boli rovnake cm.....a krasne im bili srdiecka....to bolo asi v 7tt.....

sophie32
28. dec 2012

@misha1104 Neboj sa, vsetko bude v poriadku....musis mysliet pozitivne a vobec nemysliet na to, ci je vsetko ok alebo nie...tak ci tak to nijako nezmenis 🙂

misha1104
28. dec 2012

@sophie32 ja viem zo zaciatku to bol taky sok....ale teraz som stastna ze su tam dve ale aby boli hlavne v poriadku....velmi si to zelam....

sophie32
28. dec 2012

@misha1104 Ale chapem Ta, ja som prezivala to iste....hlavne tie zaciatky....vtedy sa moze vselico stat, ale treba verit 🙂

griska11
29. dec 2012

Ahojte, poslusne hlásim, ze tak uz su babizne von🙂 skusali sme 10 hodin prirodzene, ale nakoniec isli cicarskym... Narodene okolo 23:15, 28.12.2012 Magdalenka ma 2810g a 47 cm a Margaretka 2630g a 47 cm, su to rozkosne bambulky🙂

jana7
29. dec 2012

@griska11 blahoželám, oplatilo sa čakať, dievčatá majú ideálne miery, držte sa🙂

lubkaeck
29. dec 2012

@griska11 jeeej srdecne blahozelam, nadherne miery maju 😉