Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
12. júl 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
@janulqa07 krasne tt mas.
@aknats takze to bude parik,super 🙂 ...jasne,ze to dotiahnes do uspesneho konca 🙂

katrinb
12. júl 2010

@janulqa07 ja som na konci tvjho tyzdna uz rodila....tak sa drzkaj....a dogulaj to do uspesneho koncva...uz to mas za pas..... 😉

lucia.kl
12. júl 2010

@janulqa07 to už sa ani nenazdaš a budeš mať deturence pri sebe, ja som rodila 38+1 a ako to rychlo leti, už mame cez 3 týždne 🙂

janulqa07
14. júl 2010

ahojte maminky, tehulky......

dakujem za povzbudenie ale uz mam toho dost, v piatok koncime 38tt a az v pondelok ma beru do nemocky, tak dalsi pondelok alebo utorok by uz snad to skoncili ak sa to nerozbehne samo

uzivajte si leto 😵
stale mi to neda a dogulam sa k bratovi na net a kuknem vas a deturence........ ale ja si to este stale neviem predstavit s 3 detmi

matelko1
14. júl 2010

@janulqa07 tak ti drzim palce a nech mas to cim skor za sebou.v takej horucave ti veru nezavidim.mas co robit.

luciaf13
14. júl 2010

@janulqa07 drzim drzim placeky a prajem trosku vanku v tomto horucom obdobi

a co ostatne tehulky?? Ako zvladate horucavy, dufam, ze s nohami v lavore ked uz nic ine 😉

lucila83
14. júl 2010

Ahojte kocky.
Nemate niektora na predaj dobry sportovy kocik so sedenim vedla seba? Planujeme vymenit ten nas asi tak po lete. Najlepsie z okolia KE,ale nemusi byt. Prosim cez IP.
Dakujem. 🙂

lucia.kl
14. júl 2010

takto spava naša Nicolka, sme museli dať už každu zvlašť do postielky 😒

katrinb
14. júl 2010

@lucia.kl krasne babiky mas...a krasne spinkaju...zlatusikovia. No Nicolka potrebuje svoj osobny priestor...a vacsi ako Alex 😉

juliagregor
14. júl 2010

@lucia.kl krásna fotka, takýto pohľad poznajú len maminy dvojičiek 😉 🙂

lucia.kl
14. júl 2010

oni niekedy tak genialne spia, len nie vždy je foťak po ruke. som zvedava, ako budu spať dnes, kedže každa inde, ale čo už, ked sa mi navzajom budia 😠 😠

katrinb
14. júl 2010

@lucia.kl ja mam medzi nimi zrolovanu deku....uz som ich par krat nasla spat hlava pri hlave...aj sa museli buchnut sem-tam. A teraz je to uz OKI

juliagregor
14. júl 2010

dnešná prechádzka, boli sme sa kupať u známych, cesta vedie cez roľu, kukuricu, tak som vytiahla "tank" a tolkoto vydrží... 😀 😅

katrinb
14. júl 2010

@juliagregor bozinku.....a to si mala teda co robit..tlacit ich..ale zlatunki su....

lucia.kl
14. júl 2010

@juliagregor 😀 😀 😀 aky dobrí kočík
😀 😀

juliagregor
14. júl 2010

@katrinb a vieš, že ani nie..išiel ľahšie ako golfáče 😉
iba si ma fotili okoloidúci 😀

juliagregor
14. júl 2010

najlepšia je klasika, kto býva na dedine, alebo v horšom terene...tento kočík je taký pevný, že vydrží ešte dalších 10 rokov, teraz už také nerobia 😝

katrinb
14. júl 2010

@juliagregor aj ja by som si ta odfotila 😝

jennys
14. júl 2010

Ahojte kočky, ďakujeme za gratulácie, som myslela že ani neviete čo je so mnou. Ja len v skratke lebo som príšerne unavená. Dnes ma prepustili domov, ale budem chodiť k malým do nemocnice od rána tam budem do večera. Taže: 4.7.2010 sa nám cisárskym narodili: Samko 2130g, 45 cm a Vilko 2070 g a 45 cm. Obaja su v poriadku, ja som sa 5.7.2010 narodila druhýkrát, museli ma znova operovať lebo som mala krvácanie do brušnej dutiny. Takže asi toľko v skratke. Ležala som na pooperačke asi týždeň, chlapcov som videla až na tretí deň, dovtedy len vo foťáku na fotkách. Keď bude čas napíšem viac. Zatiaľ dobrú noc. 🙂

juliagregor
14. júl 2010

@katrinb 😀 , len z pätníkov som radšej cúvala, aby mi nevypadli 😉

katrinb
14. júl 2010
juliagregor
14. júl 2010

@jennys to som bola ja, stretla som tcvoju babku, a držkaj sa a hlavne veľa síl ti prajem 😉

jennys
14. júl 2010

juli prosím ťa akú moju babku? odkiaľ a kde?

juliagregor
14. júl 2010

@jennys odpoved na FB

s_o_n_i_k_e
15. júl 2010

nie som si istá tak sa pýtam, môžu byť dvojičky jednovaječné aj chlapec aj dievča, či keď sú jednovaječné vždy musia byť toho istého pohlavia?

s_o_n_i_k_e
15. júl 2010

@katrinb môžem sa opýtať, som kukala do albumu, že aká je značka toho kočíka? Lebo čo som pozerala tak je dosť málo kočíkov, že je trojkombinácia (ako vajičko, vanička a športák) 🙂 a tento je v phodičke 🙂 mne sa aj tento páči

http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-duowal...

juliagregor
15. júl 2010

@s_o_n_i_k_e jednovaječné vždy jedno pohlavie 😉

s_o_n_i_k_e
15. júl 2010

@juliagregor ja som si myslela, no možno to bolo len vo filme, že sa na seba podobali ale pritom to bol chlapec a dievča, no možno to boli teda tie dvojvaječné 🙂) lebo to som chcela ešte švagrinu presvedčiť, že ak bude chlapec a dievča, tak ked jej povedali, že zatial je to jednovaječné tak to bude teda fakt to jedno pohlavie 🙂)) no bohvie kedy sa dá zistiť to pohlavie 🙂)

katrinb
15. júl 2010

@s_o_n_i_k_e - ja mama ABCDESIGN ZOOM a som veeelmi spokojna. Zatial sice pouzivam vanicku a vajicko...ale pohodicka velka. Aj s kocikovanim...velmi lahko to ide. Aj js ednou rukou, ked druhou telefonujem sa da v pohodicke kocikovat. A kazdu kombinaciu som si vybrala v inej farbe....to sa tiez da. Takze super.

katrinb
15. júl 2010

@s_o_n_i_k_e a ten easywalker sa mi tiez pacil velmi...ale nakoniec som sa rozhodla mat kocik za sebou....kedze to bola dost silna priorita u mna