Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
21. sep 2010

@lusinkaj aby si potom nečakala 5 tt, zavolaj tam, či ti dala murkaa odkaz, aspoň či majú na sklade

lusinkaj
21. sep 2010

@juliagregor aha,lebo co mam inu stranku tak tam je ze do 2tt... 🙂

juliagregor
21. sep 2010

@lusinkaj to jedno kde, vieš ale oni píšu a skutočnosť býva iná

aknats
21. sep 2010

@lusinkaj ja som si povedala, že budem robiť do 30tt t.j. do 15.10. že už dáko vydržím tak neviem ako bude či nezmením názor, mm sa už hnevá. Sa bojím, že by som sa neunudila do decembra 🙂

@juliagregor železo zatiaľ nie, ale včera mi doki vola, že by som mala začať brať lebo mám vraj hrozný krvný obraz, cukor bol OK. Len to fakt netuším ako mi bude po železe. My pomôže asi len klystír pred pôrodom.
Tie bolesti môžu byť z toho?

lusinkaj
21. sep 2010

@juliagregor aha,tak ja tam skusim zavolat uz som nasla link... 🙂
@aknats tak skoro chces rodit,nieeeee cim dlhsie lepsie pre deticky 🙂

juliagregor
21. sep 2010

@aknats áno, asi máš zastavené vetry,,,nejaké probiotiká by to asi chcelo..
ato železo ber, teraz sú všelijaké príravky, pozri v nejakej predajni zdravej výživy, kaošlka mala v nemocke výťažok z čiernych ríbezlí...stolica po železe (maltofer) je hrozná, teda aspoň ja som mala a bez vlhkých utierok som sa neobišla... 😀 😝 , ale zase kamošku preháňalo

juliagregor
21. sep 2010

@lusinkaj dá sa normálne dohodnúť, že si ho objednáš, platbu dáš dobierkou a určíš si termín dodania..väčšinou vychádzajú v ústrety a budeš ho mať rezervovaný

aknats
21. sep 2010

@lusinkaj skoro ? nie, tp mám 24.12. a doki vraví, že asi tak 2 týždne skôr to by bolo teda okolo 10.12. Prečo sa ti zdá skoro?

@juliagregor dík za radu skúsim, si ma upokojila

lusinkaj
21. sep 2010

@juliagregor uz som to vyriesila..zavolala som tam,maju ich dodacia l.2tt cize uplne v pohode aj tak nikam nepojdeme s tyzdnovymi detmi.... 😉
@aknats ako,ja som tak myslela ze skoro...lebo si napisala ze chces rodit v 30tt 😝

juliagregor
21. sep 2010

@lusinkaj Ok i šikuľka, ja len preto, lebo kamoška si to tiež takto nechala na psolednú chvíľku a potom čakala mesiac, a ked je pekne môžeš ísť von aj s týždňovým bábätkom..hlásia pekné počasie 😉

juliagregor
21. sep 2010

@aknats ani sa ti nedivím, že sa strachuješ, predsa ste sa nejako rozrodili ....

aknats
21. sep 2010

@lusinkaj v 30tt pôjdem na dovolenku a PN, nestraš s pôrodom ten určite až po 37tt plánujem 😵

@juliagregor pravdu máš, musíme vydržať všetky 🙂 baby ani do temy moc nechodia asi sa všetky bojíme

juliagregor
21. sep 2010

@aknats nebojte sa, sú veci, ktorým sa zabrániť nedá,,ale treba oddchovať, oddychovať a nechať sa rozmaznávať... 🙂 🙂
chalani tu hrajú hokej s gaštanmi 😀 , dúfam, že okno nerozbijú 😝

aknats
21. sep 2010

@juliagregor 😀 😀 😀

lusinkaj
21. sep 2010

@juliagregor tak to nie...s takymi malymi urcite nepojdem...ked tak az po krstinach ale krstiny chceme tak o 2-3tt ked sa narodia...

@aknats aha,tak som to zle pochopila 😉 prepac.... 😉

juliagregor
21. sep 2010

@aknats ked som bola v nemocke prišla tehuľka rodiť, dvojky 40 tt a prišla sama autom, že na kontrolu..dr. skoro odpadli, deti mali cez 3,50 kg...a to ešte doma mala dvojročného syna...sme čumeli ...hviezda bola 😀
kočka z dediny, furt robila, mali veľký statok, role...

juliagregor
21. sep 2010

@lusinkaj ved ja ťa neposielam, len že môžeš....kedysi bol zvyk až po krstinách, aby ľudia neohovárali, záleží od teba a tvojej vôle, priprav si červené mašličky, niekedy mi pripadá, ako by ľudia videli dvojky prvýkrát v živote 😀 😝

aknats
21. sep 2010

@juliagregor a my také ustráchane, len ja mam cca 3000km mesačne a pomaly už ležím za volantom. Najnepríjemnejšie sú výmoly to ma len tak natriasa, tak už rátam, že len 3 týždne do 15.10. a potom hurá doma

aknats
21. sep 2010

@juliagregor dobrá bola, ešte napíš, že rodila prirodzene. Vedela, že sú dve? 😵

lusinkaj
21. sep 2010

@juliagregor ved jasne ja viem,ze ma neposielas 😀 to sa uvidi potom...ak budeme doma.. 🙂
no veru,tie cervene snurky urcite im dam lebo to bude strasne kazdy bude pozerat...ale ja im ich neukazem 😀

lucia.kl
21. sep 2010

@lusinkaj ja som bola s deťmi vonku už v ten deň ako sme prišli z pôrodnice, v kočíku super spali a neplakali 🙂

aknats
21. sep 2010

@lusinkaj a kde ich dáte? na kočík?

aknats
21. sep 2010

@lucia.kl keď vy ste letné, my asi budeme doma aj do marca 🙄

juliagregor
21. sep 2010

@aknats to auto ti teda nezávidím, ja som tak jazdila pri prvom synovi, ale musela som ostať doma na PN, mala som tak nízky tlak, že som odpadávala a raz sa mi to stalo aj pri šoférovaní, ledva som stihla zastaviť a vyhodiť výstražné ...
aj používaš ten pás pre tehotné? ja som to nemala, ale čítala som o tom..je to dobré?

lucia.kl
21. sep 2010

@aknats detičky oblečieš dobre a môžeš ísť, aspoň budú mať dobrú imunitu, doma by som určite nebola tak dlho, ved uvidíš sama, možno pôjdeš von už po dvoch týždňoch lebo inak by si sa doma zbláznila 😖

juliagregor
21. sep 2010

@aknats nebudete doma, neboj sa ..trošku najprv ich nechaj pri otvorenom okne a a predlžuj adaptáciu (samo že budú poobliekaní) 😀 , von môžeš do -10, mne najlepšie spali v zime, aj 4 hodky a my total zmrznutí 😝

aknats
21. sep 2010

@juliagregor mám taky, je to super. Zostane to uvoľnené a vôbec ma netlačí. Lebo som už ja menší slon, ale všetko mám v brušku. Som uvažovala o tom páse na bruško. Neviem či kupovať alebo už vydržím.

lusinkaj
21. sep 2010

@lucia.kl vazne?tak to neviem ci by som si trufla v ten den ist von.... 😝
este mi to neprislo...dufam,ze zajtra uz pride balik 😉
@aknats na rucky detickam sa to dava,....

aknats
21. sep 2010

@lucia.kl
@juliagregor chvalabohu mame veľkú terasu tak budeme aj tam buvať. Adaptovať ich najskôr v izbe pri otvorenom okne? Po troške každý deň. Ale skôr na obednajší spánok.

aknats
21. sep 2010

@lusinkaj veď keď su zababušení tak ručičky nevidno. Nie skôr na kočík keď to už má pomôcť?