Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janette77
27. jan 2011

@xxxjanetaxxx ...krasne dievky, gratulujem cerstvej mamine.🙂 A to kde sa take nakupne kosiky pouzivaju?

juliagregor
27. jan 2011

@xxxjanetaxxx tipujem v Trenčíne, my sme tie čiapky zelené 🙂

janette77
27. jan 2011

@juliagregor tie ciapky zelene?? ...sa stracam 🙂

juliagregor
27. jan 2011

@janette77 biele čiapky so zelenými pásikmi a vy máte červené pásiky ...preto..ale len tipujem... 😎

juliagregor
27. jan 2011

@janette77 teda ja som tiež stratená 😀, malo byť oni majú a nie vy máte ..

janette77
27. jan 2011

@juliagregor ...a hovorime o ciapockach babatiek, ano? Lebo ja som uz uplne nenajditelna... 😀 😀 😀

juliagregor
27. jan 2011

@janette77 ano o čiapočkách 🙂

lucia.kl
27. jan 2011

@xxxjanetaxxx gratulujem a držte sa

juliagregor
27. jan 2011

kočky pozor na FB, prišiel mi chat od priateľky že pozri fotky a link a tam bol sviňa vírus...neotvártajte hned chaty, ona ani nevedela, že to posielala, teraz mám zavírený NT a liečim ho

janette77
27. jan 2011

@juliagregor prave nieco spominali v spravach, ze je FB hacknuty, ci co...

mamoka4
28. jan 2011

@janette77 Super, lebo ja idem mám naplánpované už len 2 kontroly a v 36 týž. my chcu dat termin na sekciu.. 😉 Tak premyslam kedy to tak bude. V 38 týž. mám pekny dátum 😉 11.3.2011 ale inak ani 3.3.by som neodmietla 🙂 ale povedzme si, keždý dátum bude pre nás ten jedinečný! 😵
VeľmiTi držím palce...a dúfam, že dáš o sebe vedieť!

janette77
28. jan 2011

@mamoka4 ...na datume fakt nezalezi, len nech vsetko dobre dopadne a drobceky su zdrave a plne sily. Dakujem za palceky, jasne, ze dam vediet (dokonca skor, ako sa vratim z porodky, lebo mam kontakt na Julku, takze cez nu🙂)
A ako sa citis?

mamoka4
28. jan 2011

@janette77 Neviem, čím to je...ale s týždňa na týždeň lepšie 😉 . Nechcem to zakríknuť! 😕 Klop, klop... ale baby sú hlavičkami dole, tak možno preto. Opuchy nemám...tak verím, že je to na dobrej ceste. 🙂 Tešíme sa na správy od Julky! 😉

janette77
28. jan 2011

@mamoka4 tak to je uzasne, ze sa tak skvelo citis, to je kluc k uspechu.🙂) Ja uz som nejaka tazka, az sa mi ta buducotyzdnova streda zda daleko. Co sa opuchov tyka, bud rada moja, lebo ja som si to odskakala na plne obratky. Aj teda stale opuchnuta som. Vcera napriklad som musela ist do poradne v mamininych vacsich teniskach a aj do tych ma manzel sukal s obuvakom a bolelo to sialene, akoby Ti niekto modrinove nohy dal do zveraku. No sila! Vcera mi inak lekar aj nohy hmatal, lebo si vsimol, ake su...ale zaroven sa pytal sestricky na moj tlak a ten ho upokojil. Takze je to sposobene zrejme len rychlym pribytkom vahy. Ved 30 kil nie je sranda. Uz sa tesim, ked ich zhodim. Este dnes mi mamina robi orechove rezance, na vikend mam od manzela prislubene nutelove palacinky a to bude moj posledny prehresok. Po navrate z nemocky chcem sekat dobrotu. Ved sa uz ani na tehu nebudem moct vyhovorit.🙂)

mamoka4
28. jan 2011

@janette77 Ale aj ty sa držíš úúúžasne. 🙂 Od ktorého týždňa Ti začali opuchy? Ja sa fakt teším, že nič nemám, aj keď každý týž. som o poznanie väčšia a väčšia 😀 a to som mala pocit, že už nebude kam rásť. Tlak mám skor nižší 105/70 ... takže pohoda. Momentálne mám 13,5 kg a 111 cm cez brucho. Terazsi všímam, že priberiem 1 kg za týždeň,takže môj odhad je, že skončím na cca 20 kg +. Ale hlavne nech sú dievčatká zdravé a veľké!! 🙂 Ja zase veľmi sladké nemusím skôr kyselé... 😝 kapustová polievka, pomaranč, grep....

janette77
28. jan 2011

@mamoka4 podla mna priroda sa postara o Tvoju vahu, babatka si same vypytaju, co potrebuju a tym, ze cakas bambulky asi ani tak nepriberies. Ja mam aj kvoli prirastku vahy podozrenie na 2 chalosov.🙂 Vo finale Ti brusko urcite porastie najviac, ja mam pocit (teraz uz ani velmi nie, ale donedavna), ze mi brusko rastlo snad dvakrat denne.🙂)) Tie opuchy mi zacali...hm a vies, ze ani neviem? Ale taky mesiac sa s tym urcite uz trapim... Zacalo to nevinne, ze v jeden den opuchnute, potom tyzden nic, az to prerastlo do non-stop stavu. Ved nosim na doma manzelove slapky, co Ti budem hovorit. 😀 😀 😀

lucia.kl
28. jan 2011

@mamoka4
@janette77 ahojjte, práve som si vytiahla ten môj noteštek do ktorého som si zapisovala ako sa zväčšujem a v 32tt som mala +13kg a okolo bruška 104cm no a v 37 som mala +17kg a cez bruško 111cm - ja som mala echt malé bruško 🙂 ale najpodstatnejšie boli detičky

deinad
28. jan 2011

@juliagregor dakujem za podporu si zlata...v teme KET uz mam jednu potvrdenu, takze je tu sanca pre nas vsetky 🙂

deinad
28. jan 2011

@janette77 moja zlata, to su skvele spravy a velmi sa tesim s Tebou, tak Ta caka este vikend doma, pobalit sa a hura privitat svoje deticky, krasa aj ten datum, vsetko vychazda, si ukazkovy priklad 😉 ja sa drzim celkom Ok, zatial nemam ziadne pocity len verim a verim 🙂

deinad
28. jan 2011

@zuzbel1 ahojko, veru uz sme si dlhsie nepisali, no tak si uzivas pohodlie "hotela"...aspon si pod dohladom, tak mozes byt kludna a to je asi to naj teraz, ci nie? ja som druhy den po KET 🙂 drz sa

mamoka4
28. jan 2011

@lucia.kl Jéééj, ďakujem za info. Lebo mne každý hovorí, že aké mám malé bruško na dvojky....takže potom mojich 111 cm je super. a To mam pred sebou ešte 4 týž. 🙂

baby, musím sa pochváliť. Môj syn Peťko prišiel so školy, je druhák a doniesol samé 1! 😉 Som veľmi rada. 😵

zuzbel1
28. jan 2011

@janette77 ahoj, do nemocky som sa ani nepytala, tu v TT ta posielaju na preventivnu hospitalizaciu pri dvojickach automaticky a kedze ma den predtym dr. poslal uz do nemocky tak som sla. Tu si pekne musis odlezat tyzden aj ked ti nic nie je 🙂 Co sa tyka bolesti som skoro stale nafuknuta, takze tiez sa citim ako balon a espumisan je moj verny kamarat a babatkam sa veru moje s prepacenim prdky vobec nelubia a velmi vystrajaju ked to na mna dojde 🙂
ale inac sa citim ok 😉

zuzbel1
28. jan 2011

@deinad veru nie je nad dohlad v nemocke 😉 keby sa nieco stalo len ma rychlo prevezu o poschodie nizsie.
drzim ti prsty aby ti to vyslo a aby si bola cim skor mamina 😉

zuzbel1
28. jan 2011

@mamoka4 ahoj, pozeram ze sa tu merate, ja to mam nejako podobne, cez brusko mam 109 cm, mne tiez vsetci hovoria, ze vyzeram na jedno, tak uvidime ci este porastieme ... 😉

janette77
28. jan 2011

@lucia.kl 🙂) vsak je krasne nahliadnut po case do takeho zapisnika? 🙂) Ja si tiez vediem tehu diarik a tesim sa, ked si raz zaspominam. No, ja som sa dnes vazila, takze cistych 30 kil to nie je, nejako zo mna odpudlo, aj ked neviem, comu za to vdacim, lebo stale jem vela...tak aktualne mi to vychadza +27 kil (prave predchvilou som sa vazila) a cez brusko som mala minuly tyzden 126cm, teraz ani neviem, kolko...

janette77
28. jan 2011

@deinad Ahojko, ver a ver a na pocity kasli. Ja som sa necitila tehu cele dva tyzdne a daaaavno som zabalila uspech, kym vo mne uz klicil zivot. Co zivot - rovno dva! 🙂) Veru este vikend a onedlho sa stanem maminou. Zbalena ja uz som davno, aj vcera som uz mala tasky so sebou.🙂 Sme sa smiali s manzelom, ked ma vykladal doma, aj s nimi - ze ma tam este nechcu.🙂 No nevedela som, co vykaze monitor, tak som chcela byt ready.
Ale chodis do roboty, vsak?
Ja som si vzdy brala volno, minimalne 3dni, alebo tyzden, alebo aj cele dva pocas tych 5 pokusov a nist. Ked som si povedala, ze sa aj tak stane, co sa ma stat a chovala som sa ako za normalu, chodila do prace...vyslo! Viem, je to individualne, ale toto bol moj pribeh. No ten uz davno poznas, len mi to pisalo same...🙂
Drzim Ti palceky, to vies.

janette77
28. jan 2011

@mamoka4 jej, ozaj, ved bolo vysvedcko, gratulujem k malemu sikovnikovi! 🙂

tulina77
28. jan 2011

@janette77 @zuzbel1 @mamoka4 @lucia.kl vidim ze kazdej hovoria to iste, aj mne - ake mam male brusko na dvojicky... keby som mala ale obvod brucha trebars 150 cm (z povodnych 55 cm), tak to neverim ze by sa pokozka este dokazala vratit do povodneho stavu sama...
ja sa teraz drzim na 117 cm a myslim ze viac to uz ani nepojde, resp. brusko sa zvacsuje inymi smermi, uz nie dopredu skor do stran

janette77
28. jan 2011

@zuzbel1 nooo,tak co tam po prdikoch, hlavne, ze ostatne je o.k. 😀 😀 😀 Myslim na Teba, ved uz aj Ty to mas za par podla tych datumov, co si pisala...

janette77
28. jan 2011

Baby, kaslite na miery, hlavne, ze su babatka v domcekoch spokojne. A ja vam tie mensie bruska zavidim, lebo ich rychlejsie dostanete do formy ako ja. Mne sa manzel smeje, ze mi ostane placacka po porode a ze nou budem muchy v lete ohanat. To by ste chceli???