Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

wera
4. máj 2011

@dana_l si šikulka, a asi si pri deťoch človek vypestuje aj svaly, však? 🙂 🙂 🙂

dana_l
4. máj 2011

@vera to ja este stale posilujem. no nezober svoje deticky na ruky a nepovlac ich trochu. 30+ kg spolu. 😉 a ked manzel nie je doma a nieco potrebujem presunut tak vyskusam. ak nic "necitim" tak urobim.

anela71
4. máj 2011

Ahojte baby! Mate niekto skusenosti so single golfacmi, ktore sa daju spojit spojkou, takze sa daju pouzit aj samostatne, aj spolu? Dik 😉

janette77
4. máj 2011

@smejko jej, smejko, Ty si sa nam ukazala, velmi Ti to pristane..-))

janette77
4. máj 2011

@wera 🙂 no s obcasnymi poruchami spravania 🙂, ale v podstate je to moja zivotna vyhra. 😀 😀

wera
4. máj 2011

@dana_l chi no čo by maminky neurobili pre detičky 🙂 🙂 🙂

wera
4. máj 2011

@janette77 že poruchy správania 😀 😀 😀

janette77
4. máj 2011

@wera 😎

margaretka3
4. máj 2011

@janula18 No minulý týžden som bola, ale to nemal na mna veľa času, tak si myslím, že budú mať viac, to len tak odhadol, dúfam...

margaretka3
4. máj 2011

@dana_l No dani, tak ja tiež priberám až až, skôr slivočka a janula sú výnimky 🙂

lusinkaj
4. máj 2011

@matelko1 tak ja som nebola spokojna so spor.castou...tak som hned od 6m.kupila golfac ako sa moze a sup ...a som spokojna 🙂
@wera velmi pekne brusko..a inac pekne mena mas vybrate pre male...adamka som aj ja chcela 😀

wera
4. máj 2011

@lusinkaj aj mne sa od začiatku páčilo meno Adam ale všetci ma stále odhovárajú že bude mať chudáčik meniny na vianoce, ale veď to nevadí... oslava môže byť týždeň po vianociach aby nebol ochudobnený o oslavu 😀 a dievčenské meno sme už len dopasovali k Adamkovi aby sa hodili k sebe a hlavne aby vyzerali aj dobre s priezviskom 🙂

lucia.kl
4. máj 2011

@janette77 tak som si dnes kukla ten kočík a on sa hojdá len preto, že už je rozheganý - je používaný už tretí rok, takže normálne sa nehojdá a aj ja, ke´d sedím na lavičke a chcem aby baby spali, tak musím posúvať hore dole...

lucia.kl
4. máj 2011

@tintin aj @smejko má termín začiatok júna ale myslím, že koncom mája porodí...

inak ako sa máte?? dlho si sa neukázala, čo baby, čo všetko už vedia, pochvál sa - a aj ich 🙂

lucia.kl
4. máj 2011

@wera aj tak budú oslavovať meniny dva krát - Adam spolu s Emkou a Emka s Adamom - veď nemôžme dať darček len jednému, no nie 🙂 a keď už budú väčší, tak sa to rozdelí, že toto je od Ježiška a toto je k meninám - aspoň dostane viacej darčekov 🙂

lucia.kl
4. máj 2011

@smejko tak si sa odtajnila 🙂 mamina s bruškom, ale sekne ti to 🙂

lucia.kl
4. máj 2011

@anela71 ja nemám, ja som to riešila tak, že som si našla na bazáre dvoje samostatné golfky spolu za 10€ a tie mám pre prípad, že budem potrebovať oddeliť deti, inak chodíme stále v dvojičkovom..

janette77
4. máj 2011

@lucia.kl 🙂) aaaaale vsak prezijeme to nejako.🙂 Prave sa chystam nababusit pampusiky a pobudneme aspon hodinku len tak na dvore, lebo do toho vetra a studena sa mi "po svojich" nejako neste. ☹
Takze idem aj ja stylom "hore-dole", lebo inak mi to Misiaci nandaju! 🙂

smejko
4. máj 2011

@wera @janette77 @lucia.kl ďakujeeeem 🙂 však bolo načase pridať nejakú fotodokumentáciu 🙂 aj keď ma tam moc nevidno, fotene len mobilom, tým, že som bola stále doma, tak nemám ani fotky, čo sa budem fotiť v teplákoch ? 😀 ale už som včera zavelila, že musíme vytiahnuť foťák, skontrolovať či funguje a či má "čerstvé" baterky a urobiť zopár finálnych fotečiek

janette77
4. máj 2011

@smejko veru pofot sa, je to krasna spomienka! 🙂

lucia.kl
4. máj 2011

@janette77 ja som bola doobeda asi dve hoďky vonku a teda mala som dosť, babám som zas vytiahla hrubé svetre a nánožník na kočík, ale bolo len 5 stupňov, teraz je tam už dvanásť a príjemnejšie ako ráno.

dnes sme boli dať babám spraviť pasy, a nicolka sa mi tak krásne usmiala do toho ich foťáku, že bude mať takú nádhernú fotku, no a alexandrička z otvorenou pusou ☹

lucia.kl
4. máj 2011

@smejko tak tak, fotiť fotiť fotiť, ja som si doma fotila bruško každý týždeň aby som videla ako rastie a nemala som žiadnu foto kde by som bola komplet, až pred dvoma týždňami moja mama od niekal vytiahla takú kde som 2tt pred pôrodom a ja som sa tak strašne potešila...

smejko
4. máj 2011

dievčatá, mám "problém" - teda možno je to normálne v tomto stave, ale som z toho vykoľajená, takže tak ako vždy, idem k vám po radu 🙂 Včera aj dnes ma počas prechádzky začalo strašne pichať v podbrušku - na ľavej strane, niečo na spôsob pichania v boku pri behu, ale ooooveľa silnejšie. Bolo to ale iba na jednej strane, pichavá bolesť vystreľovala až do kolena a chrbta, ale najsilnejšie to bolo v tom ľavom podbrušku. Ledva som sa domov dovliekla a ešte stále to trošku bolí. Môže to byť, že mi malí na niečo tlačia alebo sa rozpína niečo vnútri ? Ďakujem za poradu 🙂

smejko
4. máj 2011

@tintin ahoj, ja mám termín 8/6 ale rodiť budem zrejme na konci mája, ako ti môžem pomôcť ? 🙂

janette77
4. máj 2011

@lucia.kl teeeda, baby velke uz aj pasy maju! Parada! 🙂) Aj sa chystate niekam uz tuto sezonu?

janette77
4. máj 2011

@smejko Uff, no vselico ma uz bolelo, tlacilo a pichalo v Tvojom stadiu...ale najlepsie je kontaktovat lekara. Drz sa!

lucia.kl
4. máj 2011

@janette77 no teraz cez víkend na nákupy do rakúska - takže sme ich dali zapísť mm do pasu - platnosť mu končí 24.5.2011 no a len tak do rakúska aby sme mohli chodievať aj s nimi - je to tam lacnejšie a bývame skoro pri hraniciach... na dovolenku až keď budú väčšie a našetríme nejaké korunky...

lucia.kl
4. máj 2011

@smejko ja som v tom tt čo si ty teraz nevedela ani chodiť, bolelo ma úplne všetko. ja si myslím, že ti na nejaký nerv tlačia a tým to je všetko spôsobené...
nechceš porodiť 31.5. to je taký krásny dátum - aj ja som sa vtedy narodila 😀

wera
4. máj 2011

@lucia.kl babuľky budú mať pasy? sa chystáte v lete niekam na dovolenku?

lucia.kl
4. máj 2011

@wera nie nechystáme, len aby sme mohli na nákupy do rakúska chodiť, ja už pas nemám - je pár rokov neplatný a mm končí platnosť teraz koncom mája, tak sme dali urobiť im - nám stačia OP