Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

ajka72
28. jan 2010

julia malý je fešáčik a tie neskutnočné vlasy po kom je taky brčko?

juliagregor
28. jan 2010

po tatinovi 🙂

katrinb
28. jan 2010

Juli - ahojky , dik za to cislo 😉 No aj mne je sympaticke.....citim sa fajn...akurat vcera ma zacalo pobolievat v podbrusku..ale nie kontrakcie...skor tak cely den...ked chodim...uz aj vaha dievcat mi da zabrat...tlacia mi na vsetko dole podla mojich bolesti. Ale da sa to zvaldnut samozrejme. Len ked chodim, je to neprijemne....ale radsej tak, ako by uz som mala mat kontrakcie alebo nieco ine. Inak vsetko ok...v pondelok som mala opat tie falosne kontrakcie...cca hodinku...teda dooost...aj som sa zlakla...ale predychavala som a hovorila som si, ze jeto len cvicenie pre mna 😀 A tak aj bolo. Ale vlastne len oddychujem. V pondelok idem k dokimu, tak sa uz velmi tesim, lebo by som mala ist aj na ultrazvuk konecne a uvidime dievcatka + budem vediet, ako mi narastli.
a vy sa ako mate? Chalani su zdravucki? Skrina uz ich nelaka ?
😎

juliagregor
28. jan 2010

ahoj Katka
už máš tt aby si mala "tieto stavy", je to úplne normálne a predsa v brušku máš dve babuľky a to dá zabrať. a musíš si užiť trošku aj kontrakcie 😉
skriňa ich už ani moc neláka, teraz momentálne je najlepšia hračka kredenc. 😀 no hrôza nedá sa mi ani variť a to mám doma teraz všetkých ...sú už zase sopľaví, tak von som pre istotu nešla..

juliagregor
28. jan 2010

ten spodok ťa bolí, lebo sa ti rozťahuje panva a vie to byť niekedy aj dosť bolestivé, pekne odpočívaj, užívaj si bruško a zachvíľku budeme riešiť iné problémy 😉

katrinb
28. jan 2010

Juli - mas pravdu, este ze si tu...ze ma stale tak dobre upokojis. Tak pevne nervy, nech ti chalani dovolia aspon nieco navarit hihi

luciaf13
28. jan 2010

Julka superny je Matko s tymi okuliarkami 😀 fesacisko, som zvedava ako mi dopadneme u ocneho. U nas mame zatial doma len jedneho lotra 😀 😀 a ten sa dnes rozhodol vsetko doma rozobrat a premiestnit 😀 😀 😀 takze to tu vyzera ako po bombe a ja uz nemam sil sa ohybat tolko a vsetko zbierat...nes uz rezignujem. A ani von sa nedostaneme, pretoze vcera sme boli a zase ma pobolieva hrdlo, este furt ho nemam poriadne vyliecene a tak chudak Kubko sa nudi a vymysla doma....ale nevadi ..paaaaa zatial

juliagregor
28. jan 2010

dakujem Lucka
ja mám tu teraz taký bordel...............no horor, ale ved ked zaspia upracem 😀 😝

julietka
28. jan 2010

jej juli tvoj Matko je aky krasny, taky na spapanie 🙂 velmi mu tie brilky seknu, maly frajer z neho vyrastie a mamina s tatom budu baby odhanat jedna radost 😉

julietka
28. jan 2010

kati a papas aj magnezko? ja som uz zacala jest poctivo 4tbl denne, doteraz som to flakala, ale po pondelkovej poradni ked mi pohrozili ze ma hospitalizuju ak tie kontrakcie budem mat take caste tak ho uzivam poctivo a uz je to lepsie 🙂 aj ked viem ze skor ci neskor v tej nemocke aj tak skoncim, ale predlzujem ako sa da 😉

katrinb
28. jan 2010

julietka - co sa tyka magnezka. no ja som praveze brala 4xdenne. No ked som bola u doktora naposledy, tak mi povedal, ze ho mam postupne znizovat a minimalne 2 tyzdne pred porodom ho nebrat vobec. Ale ja nemam tie kontrakcie tak casto....spozorovala som ich cca 3 x za 3 tyzdne a ani brusko mi netvrdne nejako velmi. KLOP KLOP zatial. Ide o to, ze babatka maju vraj deficit magnezia a musia im pichat. ALe v tvojom pripade je potrebne brat to magnezko. mne ale ked sa zhorsi stav, zoberiem si tabletky. Teraz ale beriem 2xdenne. A buduci tyzden uz len 1xdenne. Po tyzdni zmensujem davky o jednu tabletku.Ty radsej papj, ked ti tak kazali...oni vedia predsa najepsie, co treba indfikovat. Ja zatial znizujem ale je mozne, ze sa to zmeni a tiez si ho opat zvysim.....ale uz je lepsie, tak? To som rada....no uvidime na nase spravicky v pondelok

julietka
28. jan 2010

kati ono naozaj co lekar to nazor, u nas na antolskej je vraj bezne ked zena berie magnezko az do porodu, vraj je to uplne normalne, o ziadnom znizovani ani deficite u babatiek nic nespominali..no ale snad vedia co robia..

no tiez som zvedava na vahy tvojich princezien v pondelok, dufam ze to dotiahnes aspon tak daleko a pekne ako matelko s jednovajecnymi 🙂 ja si myslim ze ti to ukoncia tak koncom februara, urcite vas nenechaju do marca 😵

katrinb
28. jan 2010

julietka- no uvidime, ale asi ano...podla mna by to bolo aj celkom fajn. Ale teraz este je hlavnejsie vydrzat. A matelko je fakt mj vzor...uzasne to zvladla...aj malinki

A ty sa ako citis? Vidis, ty aj pocitujes tie kontrakcie take caste? Alebo to hlavne na monitoe zistili?

lulu14
28. jan 2010

No katrin ako tak pozeram ty si az z Kosic a to je pre mna dpst daleko skoda ale kebyze si blizsie tak by som sa urcite prisla pozriet.

julietka
28. jan 2010

kati ja som nebola zatial na monitore, ale doki to videla pri UTZ a palpacnom vysetreni, cely cas som mala uplne strasne stvrdnute brucho a nevedela ma ani vysetrit, vravela ze to su tie kontrakcie a ked to bude take caste a bolestive tak musim do nemocky
ty si bola uz na monitore?

juliagregor
28. jan 2010

ahojte
malí spia hurá
julietka už si skoro v termíne, čiže aj keby si porodila, tak nevadí
čo sa týka jednovaječných matelko aj dia porodili v 37 tt, matelko má super váhy a dia má medzi chlapcami rozdiel skoro 900 g, sú v poriadku
ale aj tak to nemení môj názor - že dr. riskovali a aj riskujú, moja kamoška na to doplatila a príbeh vám poviem až ked budete maminky 🙂

juliagregor
28. jan 2010

lulu ale ja som bližšie 😀

bobooo
28. jan 2010

ahojte no vôbec sa tu nestíham ani zastaviť...zbežne prečítam a blbne koník tak nechápem
matelko supeeeer...gratulujem ti, nech ste čím skôr doma, a nech ti bobačiky rastú do krásy 😎

juliagregor foto úúúžasné..malý je zlatučký krásne kučierky...inak páči sa mi aj to foto kde si s bruškami s kamoškou...

luciaf13 bruško myslím že v pohode...ja som pred pôrodom mala obvod 120cm tak ty si ešte ďaleko odo mňa 😀 😀

alienka73
28. jan 2010

Ahojte, Julka, maly je ozaj fesacisko, take krasne blondave vlasky a este kucerave! 😉 . Budete ozaj odhanat kocky 😉

S tym magneziom by sa mohli ti lekari ujednotit aj ja by som brala pri prvom az do porodu ale kamoska ma na to upozornila, ze to nie je dobre, lebo po porode su potom babatka take nervozne, pretoze im to chyba. Tak som postupne vysadzovala ale nas bol aj tak uplakany nervoznucky tak neviem. A aj tak som si od mm vypocula ze to je preto ze som do seba pchala tolko magnezia. No pchala lebo mi to dr. naordinoval, ze bol maly horsie vyzivovany. 😢

tintin
28. jan 2010

Caute. spominam si, ze ste tu niektora pisala o mineralkach na zahu. Fatra sa pre tehotne zeny neodporuca. je to na nej aj napisane. ale mineral. ktora sa zase vyslovene pre tehu odporuca je Vincentka. je dost hnusna, ale co clovek neurobi, ked mu ma pomoct 🙂 u nas ju dostat skor v lekarni, mozno este v nejakych malych potravinach.

tintin
28. jan 2010

a este som sa chcela spytat ci existuje kocik pre dvojicky vedla seba, kde sa daju nasadit napmiesto vaniciek autosedacky? ci to sa da len u kocikovv za sebou?

alienka73
28. jan 2010

Tintin, super, si ma potesila s tou vincentkou, uz som si ista ze to bola ona, co som ju pila. Uz ju len kupit. Teraz sme doma kvoli chorobe tak snad mm pojde do lekarne.

luciaf13
28. jan 2010

tintin tak kocik existuje 😀 😀 😀 uz ho mame aj my objednany je to Dorjan DUO http://dorjan.com.pl/pdf/duo.pdf

a maju ho teraz v akcii na www.ppluxbazar.sk a pani je strasne ochotna a da sa s nou dohodnut 😎 😎

drzte sa vsetky

tintin
28. jan 2010

vdaka za info Lucia 😉 pozriem si ho

juliagregor
28. jan 2010

mne na kyselinu pomáhal iba malox, žužlala som ho od rána do večera...mala som tak vypálené hrdlo, že som nezniesla nič čo malo nejakú chuť 😕

luciaf13
28. jan 2010

ja zatial kyselinu nemam ale zevraj este pomaha zazvor a pelendreky (sladke drievko) 😎

alienka73
28. jan 2010

No pelendreky by do mna nikto nedostal, brrr tie neznasam ale zazvorove keksiky mame, pomahaju aj tie? 😅

luciaf13
28. jan 2010

no pelendreky aj ja neznasam 😀 😀 😀 😀 a neviem ako to je s tym zazvorom....ja som to len citala u Bukovskeho ale je pravda, ze ked mam podrazdeny zaludok alebo mi je tazko tak si uvarim zazvorovy caj a je lepsie 😎 😎

gajana1
28. jan 2010

Baby mne na zahu pomahaju tortove oblatky
Luciaf aj mi mame objednany ten kočik a aku farbu ste si objednali???

juliagregor
28. jan 2010

babenky, ked Vám deti vytláčajú žalúdok hore aj tak pomáha všetko iba na chvíľku ☹
Adko mal hlavenu až pod rebrom ani im nešiel zmerať tak bol vysoko 😉 a mne pomohlo, ked už boli vonku 😉 😎