Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
8. mar 2010

ozaj a viete, že cirkev je vlastne platená od štátu, za každého pokrsteného dostáva prachy ...

maartinkaa
8. mar 2010

ako sa inac mate, tehulky 🙂 🙂 🙂 ?????

maartinkaa
8. mar 2010

tie recepty sa mi tiez velmi pacia, ja som z varenia uz zufala, lebo chalani aj mm sa stravuju doma

mauzos
8. mar 2010

Martinka to budes za chvilku potrebovat fat veeelke hrnce pri tolkych chlapoch 😀

janulqa07
8. mar 2010

Snazim sa oblbnut maleho, ze ma novu postel (urobili sme ju z postielky, jedenu bocnicu sme mu nedali), ale to je take vybite, chodi okolo nej chvali aka je pekna, stale upravuje paplonik, vsetky plysove hracky tam ulozil , ale on vraj radsej ostane s mamkou na posteli, lebo mamka by bola smutna 😒
Uz nech je utoroook

juliagregor
8. mar 2010

ideš na sono?

a malého len tak neoblbneš...deti majú toooooooooooooľko rozumu

maartinkaa
8. mar 2010

jani 😀 😀 😀 😀

maartinkaa
8. mar 2010

tie velke hrnce uz potrebujem teraz 😀

juliagregor
8. mar 2010

aj ja a ty máš ešte starších chalanov ... 😵

juliagregor
8. mar 2010

mauzi za málo 🙂
aj ste trošku oslávili?

maartinkaa
8. mar 2010

a vies, ake to vsetko pride vyhladovane?? 😀 😀 😀

janulqa07
8. mar 2010

Ano idem na sono a uz sa mi o tom snivalo 😀 😀 😀
a ked to budu chalani, tak zacnem rozmyslat potom nad prerabanim bytu( vsetko rozbitne mimo dosahu), nad kupov velkych hrncov 😀

Na to ze mal dva roky je az privelmi mudry a niekedy vie veci co by ani nemusel 🙂

juliagregor
8. mar 2010

viem so predstaviť 😀

moji bratia chodili domov a medzi dverami kričali " já chci žrát" neznášala som ich 😀

lucka tá stránka je ozaj super...

malí sa rozprávajú medzi sebou, nechcem ich rušiť, total hatlanina 😀

lucija272
8. mar 2010

Ahojte dievcata,
prajem krasne MDZ vsetkym. Mne dvojicky doktor zistil uz v 4 tyzdni, ked som tam bola prvykrat. Povedal, ze to tak vyzera a o mesiac mi to uz potvrdil na 100%🙂). Zajtra ideme na morfologicky ultrazvuk, tak nam drzte palceky. Dufam, ze nam aj pohlavie povedia, ale hlavne dufam a verim, ze vsetko bude ok.

juliagregor
8. mar 2010

lucija super gratulujem 😉

hodila som fotky ako to dnes u nás vyzerá 😝

juliagregor
8. mar 2010

všimnite si ten sušiak na prádlo 😎

matelko1
8. mar 2010

k cirkvi sa ani ja nevyjadrujem.farari robia len caviky.
mne dvojicky doki zistil v 6 tt
lucija jasne,ze bude vsetko ok.pohlavie mi dr zistil v 19tt ked som bola na morfol.utz.

luciaf13
8. mar 2010

Julka 😀 😀 superbordel 😀 ale spokojne deturence 😎 😎 u nas to takto vyzera kazdy den a to je doma zatial len Jakubko 😉

juliagregor
8. mar 2010

a to vysypali len jeden box 😀

ja ich nechávam a upracem, ked zaspia...

luciaf13
8. mar 2010

ja Jakubka tiez nechavam a potom ho ucim, ze hracky treba po dohrani sa vecer upratat a ze idu tiez spinkat 😝 😝 😝 😝 ale vies ako to skoro vzdy dopadne 😉 Kubko sa mi vysmeje a hotovo 😎 😎 😎 ale vydieranie funguje najuspesnejsie

juliagregor
8. mar 2010

vydieranie ozaj funguje...
maťo tiež nechce upratovať...a ja som kolkokrát taká unavená, že to už ani neriešim 😒 a robím chybu

janulqa07
8. mar 2010

Ja maleho tiez vydieram a funguje to 😀
navstivila nas postarka, doniesla same zle spravy, nielenze mi pokazila naladu a najblizsie dni, zvonila ako o zavod, zobudila maleho, nakoniec sa mi podarilo ho uspat ale teraz cely vystraseny zo spanku spomina len jezibabu ze ide po neho lebo je zly 😒
juli ako si na tom s chalanmi?

juliagregor
8. mar 2010

ako myslíš?
ešte sú hore...chcú sa nosiť, ale bolia ma prsia, tak nič...a jedujú sa...

janulqa07
8. mar 2010

jaaaj maznat sa chcu alebo nieco ine?? 😀

juliagregor
8. mar 2010

až ked pôjdeme spať 😒

janulqa07
8. mar 2010

moj radsej zaspal ked ma videl nahnevanu 😒

mauzos
8. mar 2010

Juli bordel skoro ako u nas 😀 Ten susiak tam mas nejako pripevneny, aby neliezli po schodikoch? Nemas nejaku fintu, aby neliezli na gauc? 😀 Par dni mi lezu a uz sa im to aj par krat podarilo a ja mam infarktove stavy, ze ktory odtial prvy zleti 😲

murkaa
8. mar 2010

uz sme vnutri. Svokra povozila a ja som skocila do TESCA. chodi mi sem dovnutra a bude si mysliet, ze len sedim za pocitacom. zhanam cislo na lek. Mala ma vyhadzanu celu tváricku. Mam ist koznej.

my tiez riesime krst. Starsieho sme okrstili s podmienkou, ze si krstna mama dorobi birmovku, ale odisla do Holanska robit, tak nic. A krstny je moj rozvedeny a znova ozeneny brat - cvize ako krstny svedok.
Vcera sme sa zrovna pytali farara a povedal, ze aspon mesiac mame chodit do kostola.

Juli hracky sa aj u nas najlepsie triedia na zemi. Ja drezirujem maleho od zaciatku na ulozenie. Ani von sme nesli kym ich minimalne neulozil na jednu kopu. A teraz ich musi vecer poukladat, aby sa o ne nepotkolv noci. Vyhrazanie pomahalo aj u nas. No uz to obdobie prerasta. Dokonca sme minuly tyzden dali drevene puzzle do krbu, na vystrahu. Akoze sme ich spalili. Ked spal sme ich schovali. Dva dni nakukal ci su tam, alebo sme ich ozaj znicili.

maartinkaa
8. mar 2010

mauzi, vyhodit von oknom 😀 😀 😀 😀

juliagregor
8. mar 2010

mauzi nauč ich zliezať a deku na zem....

vešiak má priviazaný o schodíky