Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
8. nov 2010

inac dnes mame taky nezdravy obed zabijacku mi vcera svokra dala...

janette77
8. nov 2010

@matelko1 ved to, ze ani ja neviem, ake to je, ked zaha pali (tak ako si Ty nevedela do tehu), ale keby som to mala, isto rozpoznam, vsak? Tak si mala aspon zmrzku ako dobru vyhovorku - vlastne zdravotnu pomocku.🙂))))))))))))))
Uz som zblajzla ranajky, idem umyt riad, poupratovat domcek (len tak zlahka), dam nieco prat, pretriedim suche pradlo a hor sa ku knizke. Nikdy by som nepovedala, ze na takej PN-ke nahodou nie je nuda. Som sa bala, ze sa zblaznim od tolkeho nicnerobenia, ale nejako som si zvolila rezim proti zblazneniu 🙂 a ide to.
Samozrejme, ze aj vdaka MK a jeho skvelym osobkam.🙂

janette77
8. nov 2010

@matelko1 nezdravo, ale chutne! Co viac si mozes priat? Ja napriklad zavidim.🙂)

matelko1
8. nov 2010

@janette77 to rozoznas keby ta palila,je to neznesitelne...
ani ja som sa na PN nenudila,tolko kniziek som v zivote nevycitala tak ako pocas pn 😀 ..jednu knizku na 1den som mala.

zuzuliatko12
8. nov 2010

ahojte ak môžem chcela by som sa pridať medzi Vás. Práve som sa dozvedela, že čakáme dvojičky. Som strašne šťastná ale na druhej strane sa aj veľmi bojím, že ako to všetko zvládneme...

matelko1
8. nov 2010

@zuzuliatko12 tak blahozelam k dvojkam a vitaj 🙂 ..a neboj sa urcite to zvladnete... 🙂

zuzuliatko12
8. nov 2010

@matelko1 ďakujem 🙂 No vidím, že je nás tu veľa, ktorí to už všetko prežili... Veď keď to tu čítam, tak to je aj dvojnásobná radosť, tak hádam to zvládneme, len nech sme zdraví... Ak sa smiem spýtať pri dvojíčkach sa rodí normálne alebo cisárskym?

matelko1
8. nov 2010

@zuzuliatko12 su tu baby ktore rodili spontanne.ja som mala cisarak.veru je to dvojnasobna radost 🙂

luciaf13
8. nov 2010

@zuzuliatko12 🙂 gratulujeme a drzime palceky

kukulik30
8. nov 2010

ahojte, aj ja sa oficialne pripajam...k cakatelkam dvojiciek 😉
@zuzuliatko12 budeme cakat spolocne 😉

janette77
8. nov 2010

@zuzuliatko12 Ahojky, vitam Ta medzi nami. ...ze mas obavy je len dobry signal, ze sa k dvojickam stavias zodpovedne. Prajem krasne tehulkovanie!🙂

janette77
8. nov 2010

@kukulik30 Rovnako gratulujem, vitam a prajem len to dobre...🙂

kukulik30
8. nov 2010

@janette77 dakujem krasne...strasne sa tesime, a verime, ze to potiahneme pekne daleko 😉

no musim ist..majte sa zatial pekne 🙂

matelko1
8. nov 2010

@kukulik30 no vitaj 🙂 ...

andysok
8. nov 2010

ahojte pripajam sa cakame po ET dou 🙂

zuzuliatko12
8. nov 2010

No ďakujem všetkým, tak vidím že dnes nás pribudlo viac, tak všetky to hádam dobojujeme do úspešného konca 😉 Všetkým držím palce... Ja sa najviac bojím, že ma zavrú do nemocnice ale verím, že budeme bez problémov tehuľkovať 😉

adra22
8. nov 2010

tak vítam nové 3 v 1 🙂 ale sa to pekne rozrastá mne sa dnes nič nechce tak odychujem a kukám telku ale som ja lenivá 🙂

matelko1
8. nov 2010

boli sme von,uz zacalo poprchavat u nas,tak sme dosli do vnutra,ale aspon 2,5hod sme boli.

janette77
8. nov 2010

@zuzuliatko12 hlavne mysli pozitivne a neprivolavaj! 🙂 Neboj, je nas tu dost v podobnej krasnej situacii (podaktore uz aj stastne maminy), tak Ti nedovolime klesat na duchu.🙂

janette77
8. nov 2010

@adra22 ...tak uz doma?? Bez budika? Nohy hore? 🙂

adra22
8. nov 2010

@janette77 no tak nejak 🙂

matelko1
9. nov 2010

dobre ranko prajem 🙂

janette77
9. nov 2010

@matelko1 ...bre ranecko🙂 My sme nakoniec do Viedne po kocik nesli, bo manzelovi nedali dovolenku. Uvidime, ci ho pustia niekedy v tyzdni, alebo tam vybehneme v sobotu. Prajem vam vsetkym pohodovy den, dnes uz aj slnecny (aspon tu u nas🙂). Mam na navsteve maminku, tak sa jej idem venovat. Pa

zuzuliatko12
9. nov 2010

@janette77 dobre ránko, no som rada, že je nás tu viac a budeme si vymieňať skúsenosti...Dnes som sa už z toho šoku dostala a určite budem myslieť pozitívne a všetko zvládnem s Vašou pomocou 😉

bisy
9. nov 2010

Ahojte mamicky a tehulky. Ak mozem, chcela by som sa pripojit do vasej temicky a zaroven sa opytat, kde v BA sa da kupit oblecenie c.50. Uz som presla tolko obchodov a vsade ma len odbiju...Diky

luciaf13
9. nov 2010

@bisy myslim , ze oblecko velkosti 50 nebudes potrebovat 😉 zacni 56 a ked tak na prvy tyzden detickam ohnes rukavy. Inak im oblecko bude akurat. Prvy mesiac drobci velmi rychlo rastu a tak ani podla mna neni potrebne kupovat 50tku. Ale to je moj nazor 😎

bisy
9. nov 2010

@luciaf13 Diky za radu. Pri malej som pouzivala 56 cca 3 mesiace. Nie sme nejak vyskovo obdareny 🙂 A ked tak pozeram, dvojicky sa rodia okolo 45cm, tak chcem mat aspon par 50 na zaciatok

janette77
9. nov 2010

@zuzuliatko12 🙂 tiez si pochvalujem tieto moznosti, tak nech Ti je s nami fajn. Ja sa uz tiez pomaly zacnem "navazat" do cerstvych maminiek a cerpat rozumy, co ma caka dalej. A som rada, ze si sa zo vcerajsieho duo-soku vyspala do pozitivnej mysle. Ber to ako zazrak.🙂

lenkamt
9. nov 2010

ahojte.

@bisy ja som mala asi len 4ks oblečenia č.50 - zo sekáča, a fakt to ani nie je treba, prvý mesiac sú aj tak len v perinke a oblečko môžu mať zahnuté 😉 ale na mimibazare nájdeš pár pekných vecičiek, zadáš si veľkosť 50 a hľadáš čo kto ponúka 😉
napr. mothercare vyrába aj 50: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9086750&tab=1

luciaf13
9. nov 2010

@bisy nasi chalosi mali 49cm 🙂 🙂 a ja meriam 162cm takze s vyskou tiez nic moc u nas 😎 ale myslim ze 50 oblecko najdes aj tu na bazare na konikovi...a ak chces nove tak v Avione som tusim videla tuto velkost...