Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mamoka4
27. feb 2011

@juliagregor Ďakujem, ďakujem....verím, že všetko bude Ok...a nebudeme tak dlllho, budem Ťa informovať 😉

janette77
27. feb 2011

@mamoka4 Ahojko, moja, drzim palce na zajtra, ale hlavne na den D. Daj potom cez Julku vediet, kedy Ta naplanuju. Vela stastia, mamina! 🙂

mamoka4
27. feb 2011

@janette77 Ďakujem 🙂 som už mierne napätá, čo ma čaká...všetko pobalené ateoreticky už viem od Teba všetko.. 🙂 verím, že budem mať normálne spolubývajúce...a hned Vám dám vedieť, ked budem vedieť termín sekcie. 😉

lucia.kl
27. feb 2011

@mamoka4 ajja držím palčeky, nech všetko dobre dopadne a už máš detičky pri sebe 🙂 🙂

janette77
27. feb 2011

@mamoka4 Neboj, vsetko dobre dopadne. A kto Ta bude rodit, vies uz?

mamoka4
27. feb 2011

Nie neviem....všetkosa mám dozvedieť, prvý - druhý den...verím že ma uz nebudu dllllho naťahovať. 😉 Baby aj vy ste boli také nervózne??? Toto je môj tretí cisarák..ale nervy mám riadne..aby všetko bolo Ok, najviac budem v nemocke smutit za mojimi detičkami... ☹ ale musíme to zvládnuť a domov prídem už s ďalšími dvomi., 😉

matelko1
28. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@mamoka4 takze ty uz mas dnes nastup do nemocky.tak sa drzte a drzim palce.budeme cakat na spravicky,daj nam vediet.

xxxjanetaxxx
28. feb 2011

@matelko1 aj my prajeme pekný dníček 🙂
@mamoka4 tiež držíme palčeky

matelko1
28. feb 2011

@xxxjanetaxxx ako sa drzite,ako bambulky...

xxxjanetaxxx
28. feb 2011

@matelko1 celkom dobre, nestíham moc sledovať čo sa tu deje, balíme

prvé krabice už odišli do nášho nového domova, dvojčatá sú úžasné ako keby vedeli, že potrebujem baliť 🙂 začali večer pekne spávať 4-5 hodinovku potiahnu od 18:00 po kúpaní 😀 a aj balííím

poradte prosím ako fungovať vo veľkom dome? v tomto byte mám všetko po ruke, ale dom je veľký, naša spálňa je na opačnom konci (inak sa nedá) už sme kúpili "vysielačky" aby som deti počula, využila by som prenosnú postieľku? používali ste "kresielka" (od kedy ste tam dávali dietky, naše sú malinké) alebo "klokanky"(aj keď mne sa osobne nepáčia) dajte tip ĎAKUJEM 😉

slivocka
28. feb 2011

Ahojte baby, chcela by som sa Vas opytať, ktoré ste boli zamestnané...išli ste hned na PN ked Vám povedali , že budete mať dvojičky ? 😕 Všetko mam v uplnom poriadku, v robote sedim a neznervoznujem sa , no napriek tomu ma doktor chce dať na PN iba pre istotu 😒 Pokial by mi niečo bolo, určite pôjdem ale ked som ok tak neviem 😔

matelko1
28. feb 2011

@xxxjanetaxxx no my byvame v dome od zaciatku,ja by som nemohla v byte fungovat,ale to je zvyk,izby mame velke...a neboj sa zvyknes si.chlapci maju u nas vela priestoru,nachodia sa hore,dole...
prenosnu postielku mam v obyvacke,tam sa zvyknu uz chlapci hrat,otvorila som im bocny otvor.zopar hraciek maju aj tam,dokazu sa pekne vyhrat.ked boli mali,tak som ich aj tam zvykla davat,stale som ich mala pri sebe....

matelko1
28. feb 2011

@slivocka od 6tt som bola na rizikovom.hned ma dr vypisala...

matelko1
28. feb 2011

@xxxjanetaxxx ja som vyseilacky ani nemala....

luciaf13
28. feb 2011

@xxxjanetaxxx kresielka urcite 🙂 my sme mali do 9mesiacov (jendo mame este na predaj 😉 ) klokanku sme velmi nepouzivali, vysielacky su fajn a prenosna postielka tiez. Myslim,ze vsetky tieto vecicky vyuzijes 🙂 urcite ulahcia fungovanie v rodine

xxxjanetaxxx
28. feb 2011

@matelko1 ja by som tiež chcela aby boli stále pri mne, preto ten nápad s cestovnou postieľkou, dom je na dve časti v "starej časti" sú izby, potom dlhá, dlhá chodba a "nová časť" tam je kuchyňa, obyvka, kúpeľňa a vécko, len tá cestovná postieľka je nízka, neviem si tam predstaviť moje dvojmesačné drobulky 😖 a je to dobrý nápad mať ich v kuchyni nebude im to vadiť? lebo do kuchyne by som mohla napratať (je krásna veľká) ešte jednu drevenú postieľku

matelko1
28. feb 2011

@xxxjanetaxxx ja som aj do kuchyne davala,ale ja som amla taku,ze ta mala este jednu nadstavbu,tam bol aj prebalovaci pultik,takze boli vysoko a ked uz boli vacsi,tak tu nadstavbu som dala dole.
vadit v kuchyni im nebude,ked som varila aspon som ich mala vzdy po ruke a nemusela som tolko lietat.predsa dom je velky,to by som sa nalietala.

xxxjanetaxxx
28. feb 2011

@slivocka v 5tt sme zistili, že budú dvojčatá ešte som chcela chodiť do práce, bolo mi fajn
od 7tt som bola PN neskutočné celodenné nevoľnosti prišli a to sa už lekár ani nepýtal, rovno napísal a bola som až do konca

slivocka
28. feb 2011

@xxxjanetaxxx ja sa citim užasne, nič mi vôbec nieje ... preto rozmyšlam...doma by som v byte sama asi zošalela ☹ neviem čo robiť ☹

xxxjanetaxxx
28. feb 2011

@slivocka neboj doma nezošalieš, nájdeš si niečo, ja som nakoniec bola od 21tt až do 33tt v nemocke, čítala som, lúštila krížovky, hľadala na internete všeličo možné o dvojčatách, neriskovala by som v 20tt som bola na kontrole všetko O.K. a týždeň na to v nemocnici...

slivocka
28. feb 2011

@xxxjanetaxxx ☹ tak potom radšej ostanem doma 😒

xxxjanetaxxx
28. feb 2011

@matelko1 tak asi dám do kuchyne ešte jednu drevenú, máme ešte na povale 😀 a na koľko stupňov ste kúrili? tu v paneláku je dosť teplo, tak určite nevykúrime starý dom ☹ toto sme poriešiť nestihli, je tam chladnejšie...

xxxjanetaxxx
28. feb 2011

@slivocka vieš celé tehotenstvo mi všetci v lekári vraveli, dve sú dve a to je riziko....keby som nešla na PN skôr asi by som si to potom vyčítala, myslela by som si, že to je z práce.....aj keď som robila v administratíve....

slivocka
28. feb 2011

@xxxjanetaxxx máš pravdu, neoplatí sa mi riskovať 😒

xxxjanetaxxx
28. feb 2011

@slivocka užívaj si tehotenstvo veľa spi, ja som so staršou dcérkou chodila do mesta na prechádzky, boli zrovna prázdniny, som rada že som bola doma, teraz mám málo času na ňu ☹

xxxjanetaxxx
28. feb 2011

@luciaf13 máš ho v bazáre, dá sa vidieť ?

luciaf13
28. feb 2011

@xxxjanetaxxx hej mam ho v bazare tak popozeraj 🙂 popripade ak by si chcela mozem viac nafotit

matelko1
28. feb 2011

@xxxjanetaxxx kurili sme na 22-stup.to uplne staci,v spalni kde sme spali trosku chladnejsie.jasne neda sa porovnat kurenei v panelaku a v dome.v dome je aj vlhkejsie,v panelaku dost suchy vzduch.

lucia.kl
28. feb 2011

@slivocka ja som bola na PN od 6tt a vôbec toho nelutujem, zo začiatku som nevedela čo mám doma robiť ale potom som už nič nevládala a bola som unavená.. ono teraz je to ešte lahké, lebo ani bruško nemáš ale postupne budeš unavenejšia a unavenejšia, tak sa rozhodni podla vlastných pocitov a počúvaaj svoje telo...