Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
28. feb 2010

juli clovek na nete musi brat vsetko s rezervou, vela ludi net zneuziva a kazdy ma ine nazory, len skoda ze nie vzdy spravne, ta adriana asi odniekial spadla 😒

juliagregor
28. feb 2010

janka asi 😉

mm mastí kolečká a nafukuje maťkovi bike...a ideme 😀

janulqa07
28. feb 2010

waw tak pevne nervy a dobre pocasie prajem....
my ideme nasho ucit lebo z neho ma odrazadlo aj to na dve minuty, ale hlavne ze zabera bike miesto a ma trubku 😀 (neznasam ju o siedmej rano)

matelko1
28. feb 2010

ahojte.prajem peknu nedelu.dva dni som tu nebola,mali sme navstevu,aj u nas spali.
v piatok som bola na tej rehabilit.trochu lepsie sa citim,zajtra idem znova.som komplet zablokovana.

juliagregor
28. feb 2010

ahij,
matelko to mi je ozaj ľúto, ....
a detičky ?

luciaf13
28. feb 2010

juli kasli na to 😝 😝 😝 necitala som to cele, ale faktom je ze na nete sa obcas vyskytnu aj ludia , ktori sa musia strasne nudit a tak vytacaju ostatnych.........skoda reci.......urcite ta to vo vnutri zamrzelo ale vsak si silna zena a milujuca matka svojich deticiek a co je viac????? Nejaka osipana 😎 ????? Urcite ste dnes mali krasny dnik aj s detickami ste si uzili slniecko a to je najdolezitejsie. 🙂

Ja som sa tiez niekolkokrat "pobavila" na diskusiach.......ale uz sa nezucastnujem teda okrem tejto nasej dvojickovej a na MMB tehulkovej 😀 😀 ..nestoji to za to 😎

Matelko to je strasne byt takto bloknuta, nech ti tie rehabilitacie pomozu aby si mohla fungovat na 100%

lucila83
28. feb 2010

Ahojte.
Nestihla som zareagovat na vase odpovede na moju otazku,ako zvladate sami vychystat a vytrepat deti von.My byvame vo veziaku,mame kociar Jane twin-two.Tiez sa pokusame vybavit nejaku miestnost ako kocikaren,zatial este mame kociar doma.Do vytahu nevojdeme,iba ak tak na tri-krat na otocku.Nastastie pred vchodom nemame schody,tak aspon toto neriesime.
A este k tomu my riesime aj to,aby sa zaroven mohol vyvencit aj nas pes....... 😅 To je ako tretie dieta. 😉

lucila83
28. feb 2010

Baby,este sa opytam,aka voda sa smie pouzivat na pripravu nutrilonu?My pouzivame len Lucku,ale viete aj o nejakej inej dojceneckej vode vhodnej na pripravu jedla pre deti?

juliagregor
28. feb 2010

lucila je ešte jedna a názov si ozaj nepamätám ale tuším Drobček , 2l a stála okolo 10 sk, kupovala som ju v CBA...a je tu jedna diskusia ohľadom vôd a je vcelku zaujímavá 😎 ,
len záverom stačí prevariť normálnu točkovú 😕 😅 ,
kupovala som dojčenskú kým sme neprešli na príkrmy, teraz vodu len dve minutky prevarím.--- 😉

lucka ja nezvyknem reagovať ale táto ma riadne vytočila 😠

lucila83
28. feb 2010

Julia - dakujem,prave dnes sme objavili aj toho Drobceka,len som nevedela,ci sa da porovnat s Luckou.Ved neverim,ze kazda mamicka sa tak topi v peniazoch,ze da cca 20sk len za flasku vody a kde je este mlieko a plienky....
Pocula som,ze staci pouzivat takuto vodu len tak do dvoch mesiacov babetka a potom,ak dieta nema ziadne traviace problemy,tak staci aj taku domacu prevarit.

juliagregor
28. feb 2010

lucila kolko mamín tolko názorov 🙂
a je ich ozaj veľa čo používajú vodu len z točky (pozor nie z vlastnej studne), porad sa s dr. a zavolaj si na na váš regionálny úrad zdravotníctva (bývalá hygiena), presne ti povedia aké sú výsledky laboratornych skúšiek a aká je u vás voda...

juliagregor
28. feb 2010

ak nájdem tú diskusiu hodím sem link

juliagregor
28. feb 2010

lucka je obyčajná voda z prameňa a ešte sa predáva už aj prevarená ....

katka ako?

katrinb
28. feb 2010

Juli - tu som...uz mam aj vysterilizovanu odsavacku...pobalena som...manzelik mi urobil veceru...takze odfukujem

A citim sa fajn....no zajtra doobedu idem teda na prijem...takze na nete nebudem. Mozno az po porode...uvidim...ci budem, mat net...a cas 😀 Julka, tebe ked tak napoisem sms a typrosim informuj kocky

Ak sa uz dnes neozvem...babulky, drzkajte mi na utorok rano palceky.....CMUK - posielam vsetkym pusinky

janulqa07
28. feb 2010

kati drzim prsteky 😉

juliagregor
28. feb 2010

katka prajem ti bezproblémový pôrod 🙂
a hlavne zdravé babuľky a veľa mliečka 😉

lucila83
28. feb 2010

Julia - dakujem.
Katrin - drzim palce,vsetko bude ok. 🙂

janulqa07
28. feb 2010

lucila ja som pouzivala Lucku asi mesiac a potom normalnu a v pohode to maly zvladol 🙂

luciaf13
28. feb 2010

KATKA drzime palceky nech vsetko dobre dopadne 😉 😉

julietka
28. feb 2010

kati strasne moc ti drzim palceky nech vsetko rychlo a hladko prebehne a princezne mas co najskor pri sebe 🙂

katrinb
28. feb 2010

dakujem dievcata, ste zlate

mauzos
28. feb 2010

Katka drzim velmi palce na utorok, aby vsetko dobre dopadlo a urcite daj hned vediet 🙂

Lucila my sme prevarali Lucku 4 mesiace, kupovali sme aj ine, uz fakt nepamatam, ale je ich vela dojcenskych vod. Potom som citala odborny clanok, ako sa mozu v balenej vode premnozit bakterie nespravnym skladovanim na slnku (nevies kde a ako skladuju vody velkosklady) a presla som na obycajnu vodu z vodovodu. Vyslovene to v tom clanku aj odporucali, ze pre babatka je vhodnejsia ako balene vody. Nebol ziadny problem, mali si nic nevsimli. Ak by som to bola citala skor, urcite by som presla aj skor. Co mam kamosky v zahranici, tak o tom ani nepoculi, ze by sa mala davat dojcenska voda ... je to podla mna dalsi dobry biznis 😉

alienka73
28. feb 2010

Katka ja ti tiez drzim palce aj na zajtra aj na utorok a hlavne nech ste vsetci zdravi a nech mas prijemny porod a aj starostilivost po nom 🙂 .
Tesime sa na vase spravicky.

janulqa07
1. mar 2010

Dobre ranko.... u nas je dnes vonku skaredo ☹

juliagregor
1. mar 2010

dobré ránko,
u nás je krásne, slniečko, teplučko ....

janulqa07
1. mar 2010

ahoj juli aj u nas teraz vyslo, ale minule som to zariekla tak sa netesim dopredu. Chlapci posluchaju?

juliagregor
1. mar 2010

ahoj janka, celkom hej....zjedli misku cereálií a sú celí od mlieka... 😀 tri hodky sú hore 😕 maťko išiel do škôlky, nebol dva týždne, tak plakal 😔 a tvoj malý ako?

obed mám, pračka perie, umývačka umýva a ešte asi rýchlo povysávam a idem von, to slnko ked zasvieti do tých kútov a na okná tak HOROR, musím spraviť veľké upartovanie...

janulqa07
1. mar 2010

Moj maly potrebhuje stale nejaku akciu ak stale nieco robime, nemozem si sadnut 🙂
Dufam, ze pocasie vydrzi a pojdeme na ihrisko, ale stale sa tam strasne rozculim na tie velke deti 😠

Ale Matko ma rad skolku nie? A neupratuj tolko lebo ked sa do vsetkeho naraz pustis zamotas sa do toho 🙂

juliagregor
1. mar 2010

neboj...ale strašne mi zase padajú vlasy (plznem ako pes) a to len povysávať....a poobede máme asi návštevu, tak aby ma neohovárali... 😝

veľké deti...ja si pamätám, ked bol maťo malinký, tiež som sa hnevala na väčšie deti a potom zase na menšie, maminy vôbec nedávajú na väčšie deti pozor a potom mám husiu kožu, ale ja zase okríknem aj cudzie dieťa...ked ubližuje...