Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
30. jan 2009

lumah, ja viem ze ho mas a ze ho chvalis, ved preto som dala chruminke dalsi typ na kocik...
rapi gratulujem k dvojkam 🙂

katka.ott
30. jan 2009

ahoj rapi 🙂
ten pocit velmi dobre poznam (ja som o dvojickach v rodine netusila, zistili sme to az po 3 dnoch patrania). ale pomaly do toho vhupnes, teda do pocitu, ze v brusku mas 2 deticky. ako to je ked sa narodia a ze treba si urobit system, to ti popisu dvojmaminky. ale urcite mi daju za pravdu, ze hoci su to dvojnasobne vydavky, starosti ale hlavne radosti 😉 . ja sa na tie nase neuveritelne tesim a coraz castejsie chceme, aby uz bol april. vtedy mam totiz oficialny termin. hoci polka marca to isti 😠
takze ti prajem krasne dvojtehotenstvo a nech prebieha vsetko tak, ako ma. bez akychkolvek komplikacii a v zdravi 😉

janula13
30. jan 2009

rapi, aj napriek tvojmu strachu..ved aj mojmu nam blahozelam, mne tiez trvalo kym som si zvykla, az teraz mi dochadza a to mi pozri na tt, ked ma kopu vsade kde sa da 😀 paniku chytavam pravidelne, ved nemam skusenost s babatkom a zrazu budu dve a budem na ne sama, teda aj s manzelom, ale ten bude predsa len v praci, ale budem to musiet zvladnut, a na strane druhej, strasne sa na ne tesim ako mi tu budu vymyslat a lozit a hrat sa spolu...myslim ze ked sa narodia, tak budem rada ze su dve a nie jedno, to pride..ale tes sa, uz len kvoli tomu ze ste sa liecili, aby ste prisli k babu a vidis ste dvojnasobne obdareni, aj my sme museli vynalozit namahu a ten hore nam to takto vynahradil, aspon dufam ze je to odmena 😀

janula13
30. jan 2009

Martinka ked si riesila to oblecenie na dojcenie, mrkla si sem, len tak pre inspiraciu, nie je toho vela, ale lepsie ceny zda sa mi, ja som si tam kupila rifle, su super, nikde inde som nemohla zohnat..

http://www.ma-ma.sk/?page=shop&cat_id=7&PHPSESS...

martiina
30. jan 2009

janula, ďakujem, už som síce objednala ale určite ešte objednávať niečo budem keďže chcem kojiť čo najdlhšie 🙂
no tak som bola na úradoch, na prechádzke a na ďalšej prechádzke. Nemôžem sa toho kočíka nabažiť, je úžasný, veľmi dobre sa s ním manipuluje, dokonca lepšie ako s kočíkom pre jedno 🙂 a tie som mala dva - štvorkolesáč aj trojkolesáč, ale tento ide skoro sám
mauzoš, no určite je super aj ten tvoj, potom keď budú bába na svete a pôjdeš na prvú prechádzku určite daj vedieť ako sa ti s ním chodí 😉
felon je v nemocnici a už sa tu do porodu asi neukáže, keďže tam bude ležať až dovtedy 🙂
pipka, cherry už máte hádam po operácii 😝 myslím na vás 🙂

mauzos
30. jan 2009

Mati som sam rada, ze si spokojna s kocikom. Dufam, ze budem aj ja 🙂
A ako to riesis s nosenim z domu? Nepostrehla som na ktorom poschodi byvas, ci v dome?

martiina
30. jan 2009

ja bývam na vyvýšenom prízemi v činžiaku 😝 podvozok kočíka mám dole pod schodami v pivnici a vynesiem len vaničky s detičkami, je to pohodička 🙂

mauzos
30. jan 2009

tak to mas super 😝 My byvame na siedmom, vytah maly, z kocikarne sa kradne a pivnice su v podzemi ☹ Bude to tazky oriesok, vymysliet to...

martiina
30. jan 2009

idem piecť aj nepiecť 😀 😀 😀

martiina
30. jan 2009

MM zdrhol na pivo 😠 ................. ach tí chlapi

nana77
30. jan 2009

martiiina, co to bude - pecene aj nepecene??? 😀 inak, pozerala som tvoj album, musim este raz skonstatovat, ze si velmi sikovna, tie mantinely na postielku su fakt uzasne!!!! 😵 😵 😵

jarka82
30. jan 2009

Ahoj Martinka ako si sa citila tesne pred porodom?

martiina
31. jan 2009

jarka, tak ako inokedy, nič som ani len netušila 🙂 Akurát som nemohla dobre spať, tak som vstala ráno pred piatou a pustila sa do upratovania skríň 😅 Išla som na WC a keď sa mi zdalo že už cikám nejak dlho, pozrela som do misy a zostala v šoku, lebo bola plná krvi 😲 Zavolala som MM, lebo ten už odišiel do roboty, a išli sme do nemocnice. Ale bolesti ani nič podobné som nemala. V nemocnici mi skontrolovali moč a zistili že sa tam nachádza plodová voda a že budem rodiť. Dali mi asi dve infúzky na rozbehnutie pôrodu a na kontrakcie 🙂 Asi po troch hodinkách bolestí boli krpci na svete, aj keď s komplikáciami ale zdravučkí 😝 Toť všetko 😅
prečo sa pýtaš, cítiš sa zle alebo nejak inak, že by si mala rodiť 😕 Ešte máš čas, tak pekne držkajte pokope 😉
nana, nuž takto je to, robila som zákusky dva, jeden pečený - nemeckú tvarohovú tortu a druhý nepečený - falošný krémeš 😀 😀 ... svokruša mala včera narodky, tak zajtra, aha teda vlastne dnes oslavujeme

jarka82
31. jan 2009

Martinka tak ja uz som hore 😝 neviem od vecera ma nejak boli pod bruskom a jemne ma picha do chrbta to je cele najprv ma bolela len jedna strana a teraz obidve ale nie su to bolesti ze by som musela predychavat ako keby som bola nafuknuta alebo nieco podobne. Pri malom som vedela ze to asi bude to ale to mi zacala odchadzat ta zadka a 12hod to bolo ale teraz neviem ked su tam dve mam aj trach ze co,ja viem ze este mam cas ale co robit? 😕

lumah
31. jan 2009

rapi gratulujem a nech bublinky rastu a su v poriadku stále. 😀

catjob22
autor
31. jan 2009

Jarka aj ja dufam, ze si OK, pred tyzdnom si pisala, ze ti je cudne a aha - vydrzala si dalsi tyzden. Super!!! NAozaj uz nevela, keby sa zadarilo potiahnut aspon do toho 17.2.tak potom uz pohoda 😵 😵

Neviete kocky akon je na tom Mirica???

jarka82
31. jan 2009

ahoj Catjob som ok ale brusko ma este stale boli 😒

jarka82
31. jan 2009

myslis ze by boli velke komplikacie aj ked mam pichnute injekcie na plucka? myslis ze je to normalne ked ma boli pod bruskom ako pri menstruacii? 😕

lumah
31. jan 2009

mauzos pekné vecičky máš, aj my máme Davidka a chcela som druhého Tomáška, len známi maju, tak sme nechceli opakovať. 😝 Drž sa, nech chlapci narastu zdravučkí a nech vydržíš čo najdlhšie. 🙂

mauzos
31. jan 2009

lumah dakujem 🙂 budem sa snazit

catjob22
autor
31. jan 2009

Jarka neviem odhadhnut ako ta to boli - moze to byt roztahovanie maternice, ved teraz babiky najviac rastu.. Ale mas jedno dietatko, urcte budes bveiet uhadnut, keby sa dialo nieco viac.
Mne pichki injedkcie na plucka v 33.tt ale to som uz lezala na rizikovom. Len vela oddychuj!!!! 🙂

jarka82
31. jan 2009

catjob mne to pichali v27tt. jemne ma boli aj chrbat ale stale nie ze by to bolo nejake pravidelne.

nana77
31. jan 2009

babule, aj toto je dobra cena za pp duette, keby ste niektora mala zaujem:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4922612

dracik1
31. jan 2009

kocky, pozdravuje vas pipi, ma zlcnik vonku, trochu ju to boli , v pondelok ju pustia domov 🙂

lumah
31. jan 2009

mauzos tak to budeš musieť mať kočík v pivnici zamknutý asi a deti nosiť vo fusakotaškách-tak som to robila ja. Ale my sme malá bytovka, nekradne sa u nás, vchod je na gulu, aj topánky máme na chodbe. Takže ráno mi muž pristaví kočík do vchodu, kedže už fusakotašky nepoužívame, znesiem ich po jednom do kočíka a hned každého zapnem bezpečnostnými pásmi.
dracik idem jej napísať a pozdraviť ju.

jolanka
31. jan 2009

ahojte, prodam kocik pro dvojicky znacky Firstwhels modre barvy (hluboka i sportova verze, taska a atd.) vse za 330eur,foto v albumu. krasne tehulkovani 🙂

mauzos
1. feb 2009

Ahojte baby, nejak je tu od vcera mrtvo ☹
Lumah, skor to budeme musiet nejak poriesit s kocikarnou. Do pivnice nam vedu dvoje schody a tri dvere na zamok, to by bolo komplikovane. Kocikaren vyuzivaju uz len asi tri rodiny s detmi na svoj ucel, ostatni tam skladuju vyradene veci a tak...

mauzos
1. feb 2009

Chcela som sa este opytat, nemali ste niektora v tehotenstve bolesti pod pravym rebrom? Mna tam boli uz asi mesiac, skor taky tlak. Vyzera to na pecen alebo na zlcnik, neviem. Citala som aj o Hellp syndrome, pri ktorom su tieto bolesti, dost ma to vystrasilo, nastastie vsak ostatne priznaky nemam 😉 Neviete, co by to mohlo byt a ako si pri tom pomoct?

anaja36
1. feb 2009

martiina pozerala som tvoje fotky mas krasne detičky a steba vyzaruje uzasny klud velmi pekne fotky

catjob22
autor
1. feb 2009

Cherry ide domov k detickam!!! Juchuchuchuuuuuuuuuuuu!!!!!! 😵 😵