Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
7. feb 2009

idem kuk filmik, babo haja, muz na pivku, uzivam si volny byt 😀 😀 😀 zatiaaaal 🙂

lumah
7. feb 2009

pipka a kedy ma jul svadbu?

pipka
7. feb 2009

lumi, odpisala som ti v trpezlivkach 😀 😀 😀 ale keby si chcela, napisem ti aj tu 😀 😀 😀

martiina
7. feb 2009

dnes sme mali v mestskom dome v obradnej sieni uvítanie do života 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

pipka
7. feb 2009

jeeeej martinka kraaasne fotky 😵 utesena rodinka ste veru 😎 a ninko aky fesak 😎 cely tato 😉

dracik1
7. feb 2009

cherry, vy byvate priamo v Krasnej Horke?????????? 🙂 🙂 🙂 priamo?????? no to vas dojdeme kuknut ked budu chalosi velki, sa im chystame ukazat krasy Slovenska, sme boli este za mladi s drahym na gemeri na dovci, uplne najfantastickejsia. Na Gemer som chodievala castejsie ked som bola krpana, kamaratkiny rodicia maju na Murani dom....ale priznam sa, ze okrem Krasnej Horky a Plesiveckej planiny som presla vsetko 🙂

pipi, kocar je modry
lumi, snad nebude, nestras, ja aj tak ratam, ze ked sa chalani naucia chodit - dufam, ze budu bezkat v lete, tak budeme kocik pouzivat na vylety hlavne - potrebujem skladny , lahky, co zlozim rychlo aj ja a hlavne kocik aj na spevnene cesty - mne uz trosku sibe, ze nikam nechodim, tak sa vytesujem, ako bude krajsie, ze zacneme chodit na vylety....jeden z prvych vyletov bude urcite Pezinok a okolie, velmi sa tesim, ako sa stretneme 🙂 a okrem toho chceme ist na dovcu do Tatier a ja uz planujem kam s deckami pojdeme 😀

dracik1
7. feb 2009

Martinka, ty si riadna kocka 😎

pipka
7. feb 2009

ajoj dracul...tesim jak budeme na vylety chodit 😵

cherry01
7. feb 2009

martinka, super účes..pekná rodinka. To boli krstiny?

dracik, potom sa ozvi, dám ti na mna číslo a stretneme sa 😉 sa tešííím. A bývame priamo. Môj drahý je rodený Krásnohorčan , ja prisťahovalec z Rožňavy, a prerábame tu jeden domček.

dracik1
7. feb 2009

cherry, to som myslela do blizkej buducnosti, tak horizont 2-3 roky...lebo decka by asi dost nebavilo chodit po pamiatkach 😀 ale jasnak aj ked o 2 roky ale uz sa tesim 🙂
pipi to si pis, ja si musim kurnik porobit nejake kondicne jazdy - ale neviem kedy, lebo babky daleko a nema kto postrazit decka 😲 , ale uz na jar som v pohotovosti - Biely kriz, Modra, pezinok, Smolenice, vsetko vsecicko pochodit 😀 , auto je teraz v servise, este budeme musiet pockat, kedy to poistovna preplati 😨

lumah
7. feb 2009

pipka ty potvorka. 😀
dracik my chceme ísť s deťmi v lete do Chorvátska a v septembri maju zraz augustovky v tatrách na celý víkend, tam tam sme sa nahlásili, budeme tam asi jediné dvojky. 😝
A na ten výlet do Pk sa teším-ked sa dovalíte. Zatial sa sem tam stretáme len s katullkou.

cherry01
7. feb 2009

ved oki dracik. budem sa tesiť. 😉

pipka
7. feb 2009

dracul, no pripevnime k vasmu kociku nas, ja si tam supnem tri deti a ty si mozes zatial kondicne jazdit 😀 😀 😀

lumah
7. feb 2009

pipka je aj peg perego pre troch. 😀

dracik1
7. feb 2009

lumi, nad tym Chorvatskom sme rozmyslali aj my, ale deti su narodene v lete, takze len v lete sa budu ucit behat a nosit ich na plaz a vsade sa mi nechcelo a priznam sa, chcem sa znicit na nejakej ture 😀 ...keby sme mohli, isli by sme do nejakeho zapadakova...ale nemozeme s deckami kvoli medvedom 😒

dracik1
7. feb 2009

pipi, hahahahaha, neblazni, sak ja nemam kondicku ako som mavala, 100 km v lese na bajku 😀 bejvavalo , teraz sa posadim na bajk a ani by som nevyliezla na biely kriz, sak by ma slak trafil.... 😀 😀 😀

cherry01
7. feb 2009

jooj baby, ste ma naladili...mne počas tehu najviac chýbalo plávanie v jazerách a bicykel!!!!!!

lumah
7. feb 2009

dracik my chceme ísť len niekam hore, chodili sme až do Splitu, ale s detmi nepojdeme tak daleko. Ale však ste dvaja, každý zhrabne jendého a idete. V tom nevidím problém. Inak s tou kondičkou je to aj u mna nulové. Bola som dvakrát cvičiť na fitballkách a veru mala som čo robiť. A na squashi som spadla, nevládala som tak rýchlo nohy dvíhať ako predtým, však mám aj vela kíl navyše.

pipka
7. feb 2009

dracul a ty si co myslis, ze ja kondicku mam? hahahahaha 😀 tak po hradzi mozno 😅 dalej ani meter 😅 🤐
ale sak vilko sa vyhraza, ze bude s hanulkou sportovat...tak nech zhadzuje to svoje pivne brusko a ja budem zatial obed varit ...aby mu zasa narastlo 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
7. feb 2009

no ja teraz tak akurat plavat chodim, ale teraz kvoli operacii som si musela dat pauzu a uz mi veru vodicka chyba ☹

lumah
7. feb 2009

pipka vieš čo sme sa dohodli s mojim MM? Že si kupi kolieskové korčule(ja mám) a budeme chodiť na hrádzu na nich aj s kočíkom. 😀 😀 😀

dracik1
7. feb 2009

baby, pridala som foto ked sme boli bajkovat s drahym a partou na Vrsatci...bolo tam krasne ale vela blata 😀

lumi, inak hore - v Chorvatsku je krasne, bola som prekvapena, mali sme tam firmenu akcosku, more krasne ale trosku drahsie ako dole...ale mne sa paci na juhu, cim viac na juh, tym krajsie more, achhhh

pipka
7. feb 2009

dracul, no uuuzasny parik ste na tej fotke...uz vam tam len tie krosnicky chybaju a v kazdej jeden chrust s velkymi kukadlami 😀 😎 😵

lumah
7. feb 2009

dracik my sme chodili na ostrv Šolta, to je hodinu trajektom zo Splitu-tam bolo dobre-málo ludí, pohoda, klud.

pipka
7. feb 2009

lumi my korcule mame obaja...no uz nech je leto a naozaj aj niekam vybehneme...lebo zatial furt o tom len rozpravame a skutek utek 😀 😅 😀

ja nahodim aj svoju sadu chranicov, hanule kupime prilbicku a podho sportovat 😀

jarka82
7. feb 2009

ahoj dracik aj ja budem mat jne ale ja chcem twin two stvorkolesovy 🙂 ako sa ovlada ta trojkolka? 🙂
Ahojte vsetky nestiham vas citat 😀

dracik1
7. feb 2009

pipi 😀 😀 😀 , ved romatika kvitne za kazdeho terenu 😀

pipka
7. feb 2009

my sme boli v Tucepi a nevedela som si vynachvalit...kraaasne azurove more a za chrbtom hory 😵 😵 😵

pipka
7. feb 2009

ajoj jarka 😉

tolko sme popisali, ze to mas jak roman na vecer 😀

dracik1
7. feb 2009

jarka, ovlada sa skvele, toto ti potvrdi aj Nana, jednou rukou ho otocis dokolecka, akurat ze nie je pre male deti, ja ratam tak pre decka od roka...a jarka, pravdu? ze ja som odporca trojkoliek odjakziva 😀 😀 😀 a teraz ho budeme mat, je fakt dobry