Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
24. feb 2009

no my mame CAM a ona ma dve polohy, vyssie pre male babatka a ked das dno dole, tak tam moze aj stat, pockaj najdem link a hodim ti ju sem 😵

pipka
24. feb 2009

tuto mame, ale v tej zlto-modrej kombinacii a nevieme si ju vynachvalit, je perfektna 😵

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

jarka82
24. feb 2009

dakujem ja som pozerala graco tie maju aj ten pultik na prebalovanie

pipka
24. feb 2009

zatial je hanula este v tom vrchnom kosiku, ale uz co nevidiet ho vyberieme a dame ten matrac na dno a bude sa hrat tam 😉

fedra
24. feb 2009

jeej ... palculienka, blahozelam. Velmi sa tesim s tebou 😀

fedra
24. feb 2009

jarka ... palculienka bola v 37tt

fedra
24. feb 2009

asi uz zacinam mat depku .... vsetky babulky okolo mna rodia, iba ja stale s bruskom 😕

jarka82
24. feb 2009

to je dovod na depku? uz sa asi nevies dockat ze? vsetky nie ja som este cela 😀

mauzos
24. feb 2009

budte radi Fedra a Jarka, aspon budu babenka vacsie a silnejsie, keby som ja tak vydrzala ako Vy, tak som happy 😀

eviska83
24. feb 2009

Palculienka gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 prajem hlavne vela zdrevicka a mliecka
Fedra depka? 😲 ,ja dakujem za kazdy den ked som este 3in1,modlim sa aby som vydrzala aspon do 36tt

katka.ott
24. feb 2009

fedra, aka depka? 😕 sak ty uz len odpocitavas ako na novy rok 😀 .

ja sa tiez tesim, ze zatial bez problemov 😎

fedra
24. feb 2009

ale ved jasne ze som rada .... len sa uz neviem dockat 😅

pipka
24. feb 2009

jarka, aj ta nasa ma prebalovaci pultik 😉

fedri, len sa drzkaj a nikam sa neponahlaj...co ma prist, pride...ver mi 😀

eviska83
24. feb 2009

fedri- len vydrz ,ono to ale asi nieje jednoduche,co?ako sa citis? este vladzes chodit?nebili ta vsetko? 😕

mauzos
24. feb 2009

jasne pipka, kazda raz porodime 😀

eviska83
24. feb 2009

sorry,neboli? ved kto by ta aj bil 😀 😀 😀

zuzka0807
24. feb 2009

ahojte baby, pridávam sa k vám po prvýkrát, ale čítam si v tomto fóre už dlhšie... Len pre info som v 22 týždni tehotenstva s dvojvaječnými dvojkami, hádam to bude v profile, keď som to dobre zadala 🙂 že budem mať dvojičky zistil dr. hneď, keď som tam 1x išla s pozitívnym testom, teda v 5 týždni tam boli dve fazuľky. pohlavie zatiaľ presne nevieme, v 12 týždni povedal, že jedno je na isto chlapec, ale na ďalších sonách už chlapca nespomenul. manžela som potešila, teraz ho "straším" dvoma babami 🙂 otázok by som mala asi veľa, lebo môj dr. je ok, ale čo nemusí, to nepovie...

chcem sa teda spýtať, povedal mi, že Ačko je nízko a akosi som sa nestihla spýtať, čo to znamená, ale ešte mi dovolil plávať a o krčku nič nevravel. ako bábätká máte/mali ste vy? ak by som sa otvárala alebo sa ten krčok skracoval, to by mi snáď povedal, že? vždy ma palpačne vyšetruje, tak to tam hádam zisťuje?

aké máte podľa vás bruško, lebo mne v robote nepozerajú do očí len na bruško a jedna kolegyna: je veľké, jedna: je malé, jedna: je nízko...

dokedy ste boli v robote? ja učím, už sa mi dosť nechce, už učím piaty rok, asi začínam mať syndróm vyhorenia (čoby nie, keď 2 mesiace niečo vysvetľujete a deti na písomke ani čiarky nenapíšu, ne nepoteší 🙂 )

aké máte postieľky? neviem, či investovať do drahších, alebo postačia aj také tie jednoduché z ikei za 30 eur?

dajú sa na nete zohnať tehotenské (kojacie) pyžamá/košele za rozumné ceny?

tak zatiaľ asi stačí, dúfam, že som vás moc neotrávila. ďakujem veľmi pekne za odpovede a snáď sa k vám budem môcť pripojiť. ahojte

ozik, mauzos tiež chceme bumbleride hnedý

mauzos
24. feb 2009

Zuzka vitaj, gratulujem ku dvojkam 🙂
vcera som nasla nocne kosele na kojenie v dobrych cenach, tak mrkni http://www.webareal.sk/karcoolka/eshop/14-Oblec... ja som kupovala take iste ako tam maju za 10 € len inde a mozem odporucit, dobra kvalita.
postielky mam od ruky, klasicke drevene so stahovacim bokom. Drahy ich prebrusil a natrel, tak su ako nove 🙂 Tiez som mala v umysle kupit tie z Ikei, ale brat ma odhovoril. On byva v Ba, tak bol na nich mrknut a nepozdavali sa mu ...
ja mam ulozenych malych nad sebou, zatial su obidvaja otoceni zadockami, takze asi bude sekcia. Brusisko mam uz riadne, ale ja som hodne pred Tebou.
krcok mi meria v kazdej poradni a mam to zapisane v tehu knizke, tak skus mrknut, ci to tam nemas.
Ja som na PN od zaciatku tehu a som rada, ziadne stresy, lahnem si kedy chcem, urcite mozem len odporucat 😀 😀
a kocik, dufam ze budes spokojna. My sme 😉

janula13
24. feb 2009

mauzos akurat som sla zuzke poslat ten link na kosele, predbehla si ma 😀

palculienka blahozelaaaam, krasne vahy, aj ja take chcem, velmi blahozelam skore zotavenie a vela radosti z deticiek 😀 petkaerdal ma o tebe informovala..

katka.ott
24. feb 2009

ahoj zuzka a vitaj medzi nami 😉

ja som mala jednu malu nizko, ale asi vysla vyssie, lebo uz to nikto nespomina. pokial by sa ti krocok skracoval, urcite by ti to povedali a zakazali robit niektore veci.
ja mam vraj brusko na dvojcata nejake mensie, aspon to mi hovoria,ale ked pride moja mama, tak mi vzdy povie ze som obrovska 😀 . takze to zavisi od kazdeho a ten kazdy hovori podla seba svojich skusenosti. a tiez niekedy ho mam nizko, hlavne vecer. akokeby padalo.
ja som bola PN takmer od zaciatku tehu a tiez si to neviem vynachvalit. najlepsi je klud a pohodovy rezim. nikam sa neponahlat, nebyt v strese.
my mame jednu postielku od znamych a druhu z ikei (za 33€), este nie je poskladana,tak som zvedava aka bude.

eviska83
24. feb 2009

vitaj zuzka,
aj ja sa pripajam k gratulacii 😵
ja mam babetka nizko od 27tt ,obe dole hlavickou takze som si vybrala norm.porod.
mne stale vraveli ze na dvojky mam brucho male ale poslednych par tyzdnov riadne narastlo 😝 😝
Ja som pracovala do 27tt,potom ma dr vystrasil tak som sa dala vypisat ☹
My mame zatial len jednu postielku po synovi ,takze casom musime dokupit este jednu

lumah
24. feb 2009

ahojte! tak dnes som bola s dvojkami sama plávať-uff!

katka.ott
24. feb 2009

lumah, coze? znicena?

mauzos
24. feb 2009

no teda lumah 😉 a neutopili ste sa? 🙂

janula13
24. feb 2009

tak zuzi, ja myslim, ze brusko mas akurat, ved kazda sme ina, myslim ze ho mas asi ako ja..mne tiez kontroluje palpacne krcok, naposledy sa mi skratil, ale to som len vycitala z knizky a doki mi nic na to nepovedala, tak snad drzi..ale povedala ze dufa ze uz nepracujem...a ja nepracujem asi od 8tt, nemohla som, kvoli nevolnostiam a odvtedy som doma...som tiez ucka 😀
ja planujem 2 postielky, ci zlozime obe, alebo budu najprv v jednej uvidim, nechcem ale do nich vela investovat, jednak nemame prasulov nazvys, kedze kupujeme dvojmo,a le skor potom planujem zainvestovat uz do velkych posteli, v tych predsa len dlhsie pobudnu..inak planovala som postielky z ikei tie lacne, ale ked som ich videla a ked mi kamoska napisala ze si na nich zadrela triesku do prsta, tak som si povedala ze zainvestujem o 500sk viac a ideme kupit tieto...na stranke...
www.lacnejsie-nekupis.sk

model KUBa, stoja 50eur.. a daju sa im vyberat bocne tyce a maju tri polohy pre matrac a pacia sa mi 😀

lumah
24. feb 2009

zuzka ja som si nočné košele na kojenie kupovala v obyčajnom exclusive-t.j. v lacných odevoch v Pezinku, postielky som kupovala cca za 1900sk jednu-myślím že nemusia byť drahé, stačí ked maju kvalitný matrac-ja mám kokosový, v robote som bola cca do 14tt, ked čakáš dvojky, bolo by dobré čo najskor zostať doma podla mna, aby sa nestalo, že odrazu zostaneš v nemocnici. Brucho som mala dosť velké, celé vpredu, však mi z neho aj dosť zostalo ešte, dufam že to postupne pojde dole-iuž niečo zliezlo, len to ide pomaly. 😝

lumah
24. feb 2009

musela som ísť sama, lebo muž nemohol-ratoval dceru v rakusku, pokazilo sa im auto, ked išli z lyžovačky, vlastne ešte teraz nie su doma, čakám ich. Dohodla som sa s inštruktorkou plávania, vzala mi jedného a pomáhala mi s nimi aj jej asistentka, akurát že som si ich musela tam doviesť aj odviesť a behať s nimi hore dole- no bola to fuška. 😀 Ale zvládli sme to.

mauzos
24. feb 2009

lumah si sikulka 🙂 verim, ze to bol dobry zaberak ...

Jani ta postielka Kuba vyzera podobne ako ta z Ikei, tiez take tenucke palicky. Videla si ju niekde aj na zivo?

lumah
24. feb 2009

mauzos no bol, som bola spotená až na nohavičkách 😝 a mali tam dnes výnimočne teplo velmi, ako naschvál. A ako naschvál začala v bazene hučať jedna malá dračica ako siréna-je v našom kurze - no a naši chalani ako na povel začali revať o dušu obidvaja naraz- nevedela som ktorého skor tíšiť, nakoniec sme jedného museli dať z vody von-som v duchu nadávala, lebo kvoli tej malej musel ísť von moj syn a ona zostala v bazene. No čo už... 😖

katka.ott
24. feb 2009

lumah, tej malej mama mala mono- a ty si mala stereo- 😅
ale to bolo dost nespravodlive....

idem do hajan, MM uz pobehuje v pyzamke a vraj mam ist do postele. co asi odo mna chce 😕? nic nebude!

dobru noc 😉