Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

kiwuska
3. mar 2009

Ahojte dievcata, nemam moc casu teraz na konika, finisujem skolu a uz mi chyba iba diplomovka a statnice, preto by som sa chcela na vas vsetky obratit a poprosit o pomoc. Temou mojej diplomovky je porovnanie vyvinu dvojiciek od 0 do 3 rokov , vyskum budem robit prostrednictvom dotaznikov (otazky typu kedy vase dieta zacalo sediet, stat, hovorit, prve slova apod.), vyplnenie trva max 15-20 min. Preto vas prosim vsetky z vas ktore by ste boli ochotne keby ste mi na mejlovu adresu psycho.vyskum@gmail.com do nedele (v pondelok mam konzultaciu zo skolitelkou), napisali 1.vek dvojiciek
2. ci su jedno alebo dvojvajecne
3. pohlavie

4 emailovu adresu na ktoru vam mozem zaslat dotazniky presne podla veku vasich deticiek
Ak mate aj vo svojom okoli dvojicky v tomto veku budem vdacna za kazdy par🙂
Dakujem velmi pekne za pomoc

mauzos
3. mar 2009

Zofka gratulujem a tesim sa Tebou. Doma je doma a mozno ti teraz fakt nabehne mliecko, ked opadol s teba stres a mas uz babulky doma 🙂 prajem ti to

pipka
3. mar 2009

zofka tak supeeeer, vytesujte sa z bambuliek a uzivajte si kazdy spolocny dnik 😵 😵 😵
velmi gratulujem 😉 a veru, mozno teraz doma v klude aj mliecko bude ako skusena mamka mauzos pise 😎

mauzos
3. mar 2009

pipi 😒 rob si srandu z plasteliny 😀 😀

nana77
3. mar 2009

mauzi, kludne posli kamoskam, nech sa pobavia 😉 . mne sa to video strasne paci (nie len preto, ze su to moje deti), ale skratka podarilo sa celkom dobre domace video 😀

janulka, no veru, taketo stereo by som mohla od rana do vecera kazdy den 😀

pipka
3. mar 2009

mauziii, ved vazne 😉 z toho co tu piseme sme uz take nadupane vsetky 😀 😀 😀 budeme pisat odborne clanky 😀

nanus, sak to posli niekam do sutaze, budem za vas hlasovat 😵

nana77
3. mar 2009

vidis pipka, dobry napad 🙂 , ale kde sa take posiela? ani srnka netusi... 😀

baby, tak ale fedra sa nam neozvala, ze uz je maminkou? ved hovorila ze 3.3. objdenana na sekciu, ci pletiem si to?

pipka
3. mar 2009

hmm nanus 😒 veru neviem, ale na STV uz nechodi taka relacia s home videami? 😕 co Kroner uvadzal...tam by sa to dalo poslat...ale to nebolo sutazne tusim 🙄 alebo na CT1 chodievalo "Nevahej a toč!" tam sa aj sutazilo, tak skus kuk na nete, ci este taka relacia existuje 😉

mauzos
3. mar 2009

nani, som rada, ze sa nehnevas, proste nedalo mi to neposlat to dalej 😝 to je reklama na Hami a ziadne domace video. Ponukni to do telky 🙂

gabika24
3. mar 2009

ahojte kočky.
nestíham, sme stále chorí, ale už sa to lepší.
nana, fedra mala mať dnes sekciu, nepletieš si to, snáď sa nám čoskoro ozve so správičkou o bábätkách...

pipka ahoooooooooj 😵

dobrú nôcku všetkým... 😵

rapi
4. mar 2009

Ahojte kocky, chcela by som vas poprosit o pomoc. Chystam sa piect tortu a mam uz pripravene ozdoby z marcipanu. Tortu potiahnem tiez marcipanom ale neviem akym kremom mam tie ozdoby prichytit aby to drzalo. Robila som rozne kvietky ale nerada by som to chytala nejakym sparatkom a poriadny recept na taky krem nemam. Poradte mi prosim ak mate nejaky osvedceny recept, nerada by som len tak experimentovala. Bude to pre moju mamku k 55-tim narodeninam tak to nechcem pokazit. Vdaka

martiina
4. mar 2009

ahoj rapi, ja síce kvetinky a iné podobné veci z marcipánu nejak špeciálne neprichytávam, lebo ich vyrábam tak aby samostatne stáli na torte, ciže spodky zrezávam dokolma. Ale ak dávam nejaké lístočky alebo kvietky na boky torty, tak si spravím polevu na zdobenie perníčkov z bielkov, cukru a citr. šťavy a s tým to priliepam 😉 Tak dúfam že som aspoň trochu pomohla

baby, ešte spíte? Šup, šup hore "Ranní ptáče dál doskáče!" 😀

mirica
4. mar 2009

ahojte

my máme novinu : Leuško sa prvý krát v ohrádke sám postavil 😵 😵

mirica
4. mar 2009

už máme aj usvedčujúce foto

eviska83
4. mar 2009

dobre ranko,
mirica - no to je uzasne 😀 😀 :- 😀
Jarka sa ma dobre,koji a zatial jej to ide dobre,ked vsetko pojde ok tak by ich mali v piatok pustit

eviska83
4. mar 2009

mirica- krasne fotecky,to mas neaku velku tu ohradku v pohode sa tam zmestia obaja 😝 😝

pipka
4. mar 2009

dobre ranko 😉

gabika ajooooj, ze sa aj ukazes 😵 😵 😵 co nove? 😕 sup sup sem s novinkami, sme zvedaveeeee 😕 😕 😕 😀

sa mi paci, ako nam sem pisu o rady pri peceni 😀 😀 😀 a dvojickova tema 😀 😀 😀

mirica kraaaasne, sikuliak 😵

evi , jarku pozdravuj 😉

lumah
4. mar 2009

mirica chlapci su zlatučkí 🙂 , a šikuliaci. 😀
ohrádku máš ako my. 🙂

mauzos
4. mar 2009

ahojte baby
Mirica mali su zlatucki a sikovni 🙂 v tej ohradke aj spinkaju, ci to maju len nahranie?

Jarka super, strasne sa tesim, ze jej nabehlo mliecko bez problemu a ze ich tak skoro pustia domov. Evi, ze ju velmi pozdravujem, ked s nou budes rozpravat 🙂

ja som od dnes oficialne na materskej 😀 😝

bobicek5
4. mar 2009

ahojte maminy cakatelky, uz som tu par dni nebola. Vsimla som si, ze Jarka uz ma dievcatka, vsak? Graulujem.

ja som teraz v 15 tt a cez vikend som mala pocit, akoby sa jedno babo pohlo. Bol to zvlastny pocit, ale myslim, ze uz je to ono.Bolo to akoby bublinkovanie...Myslite, ze som ich zacala vnimat tak skoro?

pipka
4. mar 2009

mauzi, gratulujem, uzivaj si to 😵
a pri dvojkach sa nejde na MD od 32tt 😕

bobicek5
4. mar 2009

pipka, ako si to myslela, ze sa nejde na MD v 32 tt? V zakone je 6-8 tyzdnov pred planovanych datumom porodu, co je od 32 tt. Hoci dvojicky sa na svet hlasia spravidla skor... ☹

jandura
4. mar 2009

ahojte baby,chcem sa k vam pridat,28septembra cakam dvojcata.Mam 2deti syn bude mat 13septembra18 a dcera 19septembra 16rokov,,velmi sme chceli este jedno,tak sa podarili dve zatial nevieme co bude,ale je to jednolen nech su zdrave.Som v11tyzdni,ale neviem sa dockat kedy uz budem citit pohyby,lebo uz som zabudla ako to bolo pri tych dvoch.Velmi sa tesime na babatka,aj ked sa toho trosku bojim ako to zvladnem

mauzos
4. mar 2009

pipi dakujem, presne ako pise bobicek 32 az 34 tt. Ale materska je dlhsia, 9 mesiacov a nie 6.
bobicek ja neviem ci to uz mozu byt pohyby, ja som prve bublinky zacitila asi v 20tt

mauzos
4. mar 2009

jandura vitaj a gratulujem ku dvojkam 🙂

pipka
4. mar 2009

no ved preto som sa pytala, ked mauzos sla na MD len tych 6tt skor, ze ci nie je pri dvojkach lepsie ist tych 8tt pred porodom 😕 😉

mauzos
4. mar 2009

ja som bola do teraz na PN, tak mne bolo lepsie ist neskor, lebo ju budem brat dlhsie.
ako nasa zlata Hanulka? este ju trapi zubok?

pipka
4. mar 2009

jaaaaj, sak povim hned 😀 som nevedela, ze si bola PN, tak potom je to pochopitelne 😉 😉 😉

no zubok stale boli 🙄 dnes v noci celkom pohoda, ale zato rano des a hruza ☹ ☹ ☹ dvojhodinovy rev vk
use, uz som myslela, ze mi susedia zacnu buchat ci ju tu nevrazdim 🙄 uz aj od unavy plakala, co spat nemohla...nakoniec horko tazko zaspala a zazvonil mi tu ujo, co mi dosiel montovat roletu a zobudil mi ju 😠 🙄 som myslela, ze ma slak trafi ☹

ale dosiel dedko a vzal ju von,tak aspon tam si hodku pospala
😉


























😉

mauzos
4. mar 2009

no sak si sa nepytala 😀 😀
chuda moje male, tie zuby to je hruza, cely zivot ma s nimi clovek len problemy ☹
pipka si sa chcela zviditelnit, ze si dala smeja 10 cm pod prispevok? 😀 😀 😀 😀

mirica
4. mar 2009

Leuško ďakuje za pochvalu 😀

mauzos- v ohrádke sa len hrajú cez deň - (občas tam aj zaspia) ....a v noci spia normálne v postielkach

eviska- ohrádka je 120x120.......ale keď pozreš do albumu Lumah - ona má super vylepšenú verziu