Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
24. aug 2010

@juliagregor hmm tak musim kuk kde maju vlastne predajnu, chcela som ist do ke na nakupy, ale ked mi niekam ideme tak vsetci revu 😒

juliagregor
24. aug 2010

@janulqa07 ved to má čas, máš tandem a nepotrebuješ si riešiť kočík, a zodpovedne ti napíšem, že ja som ich riešila stále 😀 , to je asi choroba...ale mňa mm vždy prebral a musela som si vystačiť s tým čo mám... 😝

janulqa07
24. aug 2010

@juliagregor ja len tak ze ked tam bude a bude aj kocik, aby som vedela o com snivat 😀
ale nie, ja rozmyslam nad mono kocikom, ze od niekoho poziciam, ja mam ale staru tazku a velku masinu a potom sportak 😖
ja prave prichadzam o nervy, Matus si vybral chrumky, napchava sa, bordel jak v tanku, polievka na stole nedotknuta a chce ist so mnou trolejom - je to pre neho akcia 😀 - do lidlu na korneto, hovorim mu jedz a upratuj lebo nejdes a on sa mi vyrehluje do tvare 😠

juliagregor
24. aug 2010

@janulqa07 musíš byť na neho prísnejšia...ked sa pohrozíš, musíš to splniť...u nás momentálne funguje vydieranie a musím povedať, že zaberá 😀

janulqa07
24. aug 2010

@juliagregor hovorim pekne-nezabera, kricim, dam po zadku, nezabera, vcera ostal doma z revom lebo nepocuval a nic
je uz velmi rozmaznany a mne sa zda ze uz som na neho ako pes, ale on je horsi ako tri male deti, dvojcata su oproti nemu anjeliky

juliagregor
24. aug 2010

@janulqa07 musíš vydržať, jemu to zapne, ale rovnako musí aj muž aj starí rodičia...lebo ťa ozaj trafí a dvojky po ňom všetko budú opakovať...

andika10
24. aug 2010

@janulqa07 ako by som čítala o mojom synovi 😉

juliagregor
24. aug 2010

@janulqa07 vôbec ho nebi, len bud kludná a prísna...žiaden krik, ale musíš vydržať...ozaj to pomáha, ja tiež kolkokrát vrieskam 😔 , lebo som unavená, ale to neni cesta...skús na neho inak, ticho ale prísne

janulqa07
24. aug 2010

@juliagregor vsetko mi strasne komplikuje, ja dam detom jest a uspim ich , on zacne vrieskat a sprtat do nich 😠
ja beham ako splasena a nestiham, revu ze chcu papat a on spusti "cem mlieko" a vresk, vonku ma ani nepozna a ja hovorim a on je hluchy, problem je v tomze on to chape az privelmi len je vybity

janulqa07
24. aug 2010

@juliagregor minule som uz plakala, nevladala som a citila sa totalne neschopna a on na mna "neplac mamka, treba popratat" ... no neporazi ma?!

lusinkaj
24. aug 2010

V kosiciach je predajna Pre deti....s kocikmi?

juliagregor
24. aug 2010

@lusinkaj neni http://predeti.sk/?idmenu=13 neviem prečo som si myslela, že ano 😒

juliagregor
24. aug 2010

@janulqa07 no rozumu má za troch 😀 , moj maťo bol v takom štádiu, že bez pdmeny neposlúchol, priznám sa, že to bola moja chyba...za cenu, aby čušal a posluchol som mu vždy niečo sľubila on to rýýýýýchlo zneužíval.... 🙄

lusinkaj
24. aug 2010

@juliagregor preto som sa hned opytala,lebo viem ze nieje... 😀
dnes som kupila 2ks flase na mliecko aby sme mali keby nahodou...mam kupit aj na vodicku prip.cajik?

lusinkaj
24. aug 2010

este jedna otazocka,pouzivali ste na sterilizovanie cumlikov streilizator alebo ste len vyvarali? 😉

janulqa07
24. aug 2010

@juliagregor na mojho uz nic neplati, co on chce tak to vie ale inac ma ignoruje

juliagregor
24. aug 2010

@lusinkaj ked budeš kojiť, tak čajík piť netreba, ja by som nekupovala, ale počkala, určite veľa vecí dostaneš 😉 ked budeš potrebovať, tak kupiš rýchlo...
kočky čo ste mali teraz mimi, mali ste fľašky v tých kufríkoch z porodnice? ja som mala tie nádobky na stravu od Aventu a kamoška mala Chicco fľašky...dávajú ešte aj teraz ?

juliagregor
24. aug 2010

@janulqa07 len bud dôsledná vo svojich príkazoch a zákazoch, výsledok sa ukáže ...on s tebou cvičí...

lusinkaj
24. aug 2010

@juliagregor len aby som nieco dostala 😀
ok,tak aspon tie dve budem mat keby nahodou aby muz nemusel rychle zhanat,bohvie co by kupil 😀 ....a na cajik,potom dokupime.... 🙂
ja som v tom kufriku nemala nic take...ja som ani kufrik u svojho obv.gyn.nedostala.... 😒
iba ked som bola na triple testy tak mi tam dali taky co ani tam nic nebolo len letaky,prasok a avivaz maly

lucia.kl
24. aug 2010

@juliagregor ja som mala nadobky na stravu od aventu

juliagregor
25. aug 2010

@lucia.kl využila som ich 🙂 , ale potvory zostali oranžové od mrkvy 😝
@lusinkaj kufríky dostaneš, ked pojdeš z porodnice a dva 😀 , keby ti ich nedali, tak si ich pýtaj 😉

janulqa07
25. aug 2010

dobre ranko....
mi ideme na ortopediu, slavna stvorka, deti nejake nervozne 😒 , Matus akoby pojedol nieco dive a ja unavena 😒
mame to dost daleko tak dufam ze to Matus zvladne a uz sme vyskusali aj nakupny kosik ho unesie a zmesti sa tam keby nieco 😀
drzte palce nechj sa nezblaznim

juliagregor
25. aug 2010

@janulqa07 nech ste rýchlo vybavení a samozrejme dobré výsledky 😉

juliagregor
25. aug 2010

@lusinkaj už viem prečo som si myslela, že v KE je tá predajňa, lebo v BA je na Košickej ul. a to ma pomýlilo 😖

lucia.kl
25. aug 2010

@juliagregor ja v nich nosím umelé mlieko aby som mohla vonku zarábať

juliagregor
25. aug 2010

@lucia.kl dobrý nápad 😉

juliagregor
25. aug 2010

ak by ste niektorá chcela ty moje, tak pošlem za poštovné...

bombula
25. aug 2010

@lusinkaj jednoznacne zainvestuj do sterilizatora ( Avent na paru som mala z druhej ruky od kamosky) az zistis ze budete na UM. neskutocna pomoc je to. sterilizovat by sa malo do 6m. mala som sklenene flase chicco. maju cumliky od vymyslu sveta takze to bolo fajn - kupovala som v babetkove na dominikanskom nam. a mala som aj ohrievacku vody - to bola tiez famozna vec🙂 mala som tiez od kamosky. nastavilia som si presnu teplotu vody 40 st. kt. mi udrziavala a tak kazde 3 hodiny bolo uz vsetko predpripravene a mohla som sama krmit (v noci som o 5 tej riesila sama deti no a cez den ked bol manzel v praci tak tiez).

juliagregor
25. aug 2010

ja som sterilizátor nemala, vyvárala som v hnci, ale my sme sa kojili a UM až neskôr, ale včera som bola v tescu a mali v akcii sterilizátor za cca8 Eur

juliagregor
25. aug 2010

@sylvusa do nemocnice netreba žiadne UM, väčšinou len plienky, vlhké utierky a tyčinky na čistenie ušiek, bábo bude v zime, tak čapičku a deku...ale to je ešte daaaaaaaaaaaaaaaaleko pred tebou, vôbec sa nad tým nezamýšľaj, pôrod ti tipujem sekciu, nakolko si prvorodička, trošku staršia a dvojky...