Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

jandura
11. sep 2010

ahojte dvojtehulky.Ktora by ste mali zaujem,tak mam na predaj 2fusaky malo pouzivane po dvojkach cervenej farby.Nove stali obidva 60eur,tak predam ich za 40eur su teplucke vo vnutri maju ovciu vlnu

juliagregor
12. sep 2010

@petrikaa1 no to je otázka ako naučiť chlapa žehliť? môj to ozaj nemá rád a žehlil asi dvakrát, ale zato varí 🙂 a ozaj dobre, mal by zmeniť povolanie...každý hlap by povinne mal vedieť variť
ale ja žehlím veľmi málo, mám sušičku, cez leto ju nepoužívam, nie žeby som chcela, ale nech trošku ušetrím na elektrike...predsa každá sranda, niečo stojí...
@lusinkaj ATB zabrali?

juliagregor
12. sep 2010

dnes na Nove o 16.05 má byť dokument o pani čo mala 8torčatá http://tv.sms.cz/televize/stanice/20100623/1250...

lusinkaj
12. sep 2010

@juliagregor vies co mam pocit ze uz ano,este smrkam,upchaty trosku nos ale uz tak priserne nekaslem....ale uz mam aj probiotika vcera prisla kamoska ku mne tak som ju zlanarila nech zajde do lekarne 😉 tak beriem aj to.... 😉

medinila
12. sep 2010

@mirinav ja som si vankus tiez kupila,ale nevyuzivam ho,lebo nam to tak opravdicky s tym kojenim nejde.Odsavam si mlieko do flasiek.Zato ohrievacka flias je na "nezaplatenie".Hlavne ked chodime po lekaroch -staci najst zasuvku na chodbe a mozme papat 😀 😀 😀

lucia.kl
12. sep 2010

@petrikaa1 ja som opuchla tak poriadne až po pôrode, asi dva tyždne som bola taka a potom sa to začalo vracať do normalu, no a prstene som dala na ruky až po dvoch mesiacoch

@mirinav ja som si vankuš tiež kupila, hlavne som ho ku koncu tehu využivala na spanie no a kedže som nakoniec nekojila, tak si do neho pri krmeni vždy uložim jednu s bab a druhu medzi vankuše a tak papaju, alebo ako zabranu na kraj postele.

lucia.kl
12. sep 2010

@juliagregor to bola riadna nezodpovednosť od lekarov, že jej vložili až osem embrii, a to vraj bola slobodna, čitala som niečo v novinach o tom....

juliagregor
12. sep 2010

@lucia.kl mám taký istý názor, pozerám..tiež som čítala všeličo..
je to rozhodne hazardovanie so životom matky a aj detí...

lusinkaj
13. sep 2010

ahojte,nikde nikto dnes? 🙂
baby boze,tento tyz.idem vybrat ten steh co ak to pride namna....ja som jak na ihlach 😒 🙂

petrikaa1
13. sep 2010

@juliagregor xi no to mas super, ze ti niekto navari)))) hoci ani ja sa stazovat nemusim, varit vie, ale mu to trva 😀 vari vsak iba cez vikendy, pomaly ho ucim robit aj kolace a to ho tiez bavi, uz som len zvedava aky bude tatino 😀 a ci bude mat aj na deti tolku trpezlivost ako pri vareni 😀

petrikaa1
13. sep 2010

@lusinkaj kedy ides? budem na teba urcite mysliet) a potom budeme kazdy rok spolocne oslavovat narodeniny nasich ratolesti)))))
celkom ako by si mi citala myslienky aj ja som ako na ihlach, pri kazdom pichnuti, stvrdnuti brucha...........
ja idem este dnes na poradnu a potom dufam, ze az 24 a potom uz ziadne nemocnice nechcem dlho dlho vidiet))))

lusinkaj
13. sep 2010

@petrikaa1 no ja idem ten stvrtok do poradne tak som zvedava co ako sa vyjadri dr.a potom presne ako pises sa budem sledovat ze az sa zblazniiiiiiiim 🙂
ale radsej by som chcela toho 24.9 a basta.....ty budes mat spinal alebo cel.narkozu???

petrikaa1
13. sep 2010

@lusinkaj mne anesteziologicka povedala, ze pokial pridem toho 24 tak mi da nejaku kombinovanu anesteziu, co sa mi nedostane do krvi a zavedu mi kateter, a po porode si budem moct sama davkovat analgetikum, ak som to dobre pochopila mali by mi umrtvit iba cast, kde ma budu rezat. Ak by som vsak musela prist urgentne tak mi pichnu jednorazovu injekciu a umrtvia ma od pol pasa dolu, ale s tym ze sa mi to dostane do krvi.
Zajtra ideme este na jeden "seminar" o anestezii pri porode, tak si idem potvrdit ci som to pochopila spravne potom dam vediet presne)
inak ja mam narodky 22 sept, bola by sranda keby sa aj male narodili vtedy 🙂

lusinkaj
13. sep 2010

@petrikaa1 aha,tak to je nieco ine,nepocula som take...ja som sa este nebavila s dr.o tom tak asi teraz vo stvrtok o tom pokecame 🙂
no moj manzel ma nar.26.9 cize ak sa narodia 24.9 tak to je tiez super...u nas 🙂

bibianka
13. sep 2010

Ahoj kočky, cca o 2-3 mesiace budem predávať postieľky, pevné, ak si dobre spomínam, dubové drevo, sťahovacie bočnice. Jednu už dodali s trošku prasknuou jednou lištou (to je tam, kde sa dáva matrac), ale prasklina je v rovnakom stave ako na začiatku, takže žiaden problém to nepredstavuje. Na jesnej nechal môj malý hlodavec stopy po prvých zúbkoch, ale len tak "decente" 😀 . Budem ich predávať spolu s 8mm molitan. matracmi. Cena 40 €/postieľka s matracom. Rada by som spolu s tým predala aj posteľné oblečenie (6x vankúšik - perinka + 2x mantinel + 2x rýchlozavinovačka + 2x malý vankúšik - všetko jeden vzor, len jedna sada má pri tom isom vzore miesto maslovej modrú podtlač), ďalej napínacie plachty do postieľok (6ks - 4x maslová, 2x biela káva) a ešte 2x antialerg. vankúšik a 2x. antialerg. perinka (všetko sa dá prať) - všetko spolu za 50 €. (+ poštovné, ale uprednostila by som osobný odber, aby ste si to mohli obzrieť). Mali by ste niekto záujem? Prikladám foto, aby ste videli, ako vyzerajú.

bibianka
13. sep 2010
matelko1
14. sep 2010

ahojte.davno som tu nebola.
@lusinkaj pekny tt.kedy ides vyberat ten steh?...budem mysliet na teba 🙂 ..a neboj sa...co ma byt,tak to bude... 🙂

lusinkaj
14. sep 2010

@matelko1 ahoj,vo stvrtok idem do poradne tak vtedy by mi mali vybrat ten steh tak som velmi zvedava ako to bude.... 😉 idem dnes vyvarit flase,cumle aby som mala pripravene a este preprat nejake vecicky lebo babka im kupila krasne supravicky a body 😵

juliagregor
14. sep 2010

@lusinkaj rýchle to bude 🙂 , myslím na teba 🙂

lusinkaj
14. sep 2010

@juliagregor dakujem Juli 🙂 ale teraz mi Katka-katrinb napisala ako to vlastne v tej nem.kde bola ona aj ja tam idem prebieha tak sa bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim..... ☹ 🙂

matelko1
14. sep 2010

@lusinkaj neboj sa....pekne si porob co ti este treba keby nahodou.....flase si si nakoniec ake kupila-sklenene,alebo plastove

lusinkaj
14. sep 2010

@matelko1 flase mam od zn.MAM asi su plastove nieje to sklo...neviem... 😒 🙂

matelko1
14. sep 2010

@lusinkaj aha,ano su plastove tvrdeny plast....takze uz sa pripravujes.boze ako to zbehlo,ze...o chvilku si budes drzat batozky svoje vytuzene v naruci.... 🙂 😵

lusinkaj
14. sep 2010

@matelko1 no hej tieto som kupila,zevraj su dobre od tej znacky tak sak to je jedno..... 🙂
veru,ubehlo to rychlo.....asi ako sa poznam pride namna take a si poplacem....mozno aj dnes 😒 🙂

matelko1
14. sep 2010

@lusinkaj to budu slzy stastia,uz sa nevies dockat,co...?ja mam flasky Tupperware a som s nimi spokojna,ved su aj drahe a nahradne cumle do nich stoja 3€ a ine mi nechcu.skusala som,no nechcu mi pit ked je iny cumel.a do mesiaca potrebujem po 2 ks.teraz mi ich uz rozkusu kedze mame 2 zubky.

juliagregor
14. sep 2010

@lusinkaj neboj sa, ked si to zvládla sem, zvládneš to aj dalej 😉

lusinkaj
14. sep 2010

@juliagregor sak to si vravim,tolko som uz prekonalo tak toto musim zvlandut keby neviem co bolo 🙂
@matelko1 no tie flase su dobre,len drahe tak hadam nam postacia aj MAM... 😉

juliagregor
14. sep 2010

@lusinkaj neboj sa pôrodu 😉 , samozrejme, že to bolí, prirodzený pred a sekcia po...
ale musím ti napísať, že pocity, ktoré budeš mať, ked ich stiskneš do náručia sú krásne 😉
sú to neopísateľné pocity ľubiť dieťaťko, držať ho v náručí a ty to budeš mať dvojmo 🙂

každá pôrodnica má svoje pre a proti a vždy sa nájde nieko komu sa nepáčilo a 100 dalších, čo bolo spokojných...

lusinkaj
14. sep 2010

@juliagregor jasne,aj ja si to vravim ved ja to vydrzim a ked mi ich ukaze MOJE deti tak to asi bude najkrajsie fakt na tom vsetkom a ma prestane vsetko boliet 😀 a ked mi ich vezmu tak zase ma bude boliet 😀

s_o_n_i_k_e
14. sep 2010

Ahoj, chcem sa opýtať, hlavne tie ak je tu niektorá zo Žiliny ako ste riešili nákup kočíka? Či cez internet a vlastne ste kupovali ako mačku vo vreci, že ste nevedeli že aký bude :( alebo existuje v ZA nejaký obchod kde je šanca si vybrať? Švagrinke sa páči ten icandy pear ale neviem, či ho niekde na slovensku predávajú :(.