Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
30. apr 2009

mauzi, no my kupujeme Nutrilon tam, lebo nas vyjde 600g balenie len 7,6€ a u nas 800g balenie skoro 14€, tak to je jo rozdiel. Lebo ja nemam na predpis HA my pouzivame ten obycajny 😉 a kupila som jej tam este taky na sladke sny, tak snad mi uz nebude tak buntosit jak vcera 😅 😀 😀 jej tam nasypem aj rohypnolu trochu, nech pospi...baba jaga 😀 😀 😀

ale dnes mi maminy na plavani vraveli, ze v Rakusku zas nakupuju pampersky, a ze tam maju uplne ine, ovela kvalitnejsie a aj lacnejsie...tak asi raz kupim a vyskusame 😉 aj ked kupili sme v Madarsku Huggies a su super, a u nas kupujem v DM Babylove a tiez su super 😵

pipka
30. apr 2009

taellka tak karolinka bude fesanda uz? Mas aj foto 😕 😵

no tie hnacky a grckanie vam nezavidim 🙄 ...toto my nastastie absolutne nepozname 😒 😉

a k tomu mnozstvu mliecka...hanula pila v dvoch mesiacoch tiez cca 120ml a stacilo jej tiez tak na 3-4 hodiny, a aj dnes ma niekedy obdobia, ze cucne len 120ml a inokedy je zas taka pazrava, ze 300ml je jej malo 😅

taella
30. apr 2009

ahoj cmuk ,
stále pijeme BEBU HA , a aj našim stačí tak 100 až 120 ml na cca 3 hodinky .
pipka , fotku ešte nemáme , lebo včera mala zalepené uška a teraz má stále čiapočku , aby si do toho nešahala , ale posnažím sa čo najskôr urobiť . 😉

taella
30. apr 2009

vitaj macilaci 😉

macilaci
30. apr 2009

ahoj, ja som v 16tt. a už vieme, že to budú dvojvaječné detúrence, podla lekára sú OK aj vo velkosti aj vo váhe. ja sa v tom až tak nevyznám ale mne sa zdali malé. všade píšu iba o jednom dieťaťku ked pozerám všelijaké tabulky. moje majú nejaké 8 cm.

taella
30. apr 2009

neboj , určite sú poriadku , detičky najrýchlejšie rastú v poslednom trimestri 😉

macilaci
30. apr 2009

práve pozerám že si tiež od košíc, ja som z moldavy...

cmuk05
30. apr 2009

Taella mala by si zmenit mliecko

cmuk05
30. apr 2009

Aj mi sme skusali vseli co a nakoniec nutrilon AR pomohlo.Kazdy ti to povie.A boli ste na gastro?

taella
30. apr 2009

prečo by som mala zmeniť mliečko ? 😕

cmuk05
30. apr 2009

od nutrilonu prestali zvrackat a lekarka vie dat aj na predpis.takze platime 5 e.

taella
30. apr 2009

nám pediatrička povedala , že pokiaľ to z neho nejde prúdom , tak netreba nič meniť , že z toho vyrastie .
A teraz po nutrilone ti už negrcajú ?

cmuk05
30. apr 2009

ta strasna beba zvracali strasne 😒

cmuk05
30. apr 2009

nie, velmi malinko ked si odgrgnu 🙂

taella
30. apr 2009

vidím , že mi čítaš myšlienky , odpovieš skôr ako sa ja spýtam 😀 akurát som poslala Hredzimu fotku detičiek

cmuk05
30. apr 2009

cez net alebo ako?Aj ja by som mu chcela poslat

cmuk05
30. apr 2009

mi sme boli na gastre a tam povedala ze maju reflux mierny a preto davaju AR

cmuk05
30. apr 2009

kolko vazia tvoje 😀 nase maju 4200g

taella
30. apr 2009

áno , cez net som mu poslala aj s poďakovaním . Aj sa chystáme už asi 2 týždne sa tam aj ukázať , ale akosi nám to nevychádza 😒
V pondelok idem s deťmi na krv , tak skúsim opýtať lístom na gastro , nech ich skontrolujú .

taella
30. apr 2009

pred necelým dvoma týždňami mal Oliver 4200 g a Karolínka 4050 g. Tak mi vychádza , že týždnne priberú asi po 250 g .
ako sa ináč máte ? Ja som teraz vyskúšala zatiahnuť žalúzie deťom a už mi spia cez tri hodiny . Neviem či si nemyslia , že je noc 😀

taella
30. apr 2009

ináč máte taký istý teplomer do vody ako my 🙂

katy2
30. apr 2009

ahojte, maminky 😵
este ze sa aspon ukazete.... 😉 deturence krasne rastu.... drzim palce, aby uz problemy s papkanim ubudali..... myslim na vas 🙂

cmuk05
30. apr 2009

Ano mame teplomer do vody a nase priberaju tyzdene asi tak cca od 300 do 350g su jedacky odkedy papaju nutrilon

cmuk05
30. apr 2009

Niekedy mi daju zabrat ako aj dnes ale niekedy ani neviem ze su tu.Prespia aj cely den.Jednou skoncim a zacinam z druhou

cmuk05
30. apr 2009

este stale som na nich sama a ty mas niekoho pri sebe?A ako casto vstavaju v noci a budis ich naraz?

cmuk05
30. apr 2009

Ahoj Katy ... 😀 😀 😀 diky ze na nas myslis aj mi na teba ze uz o chvilku budes mat aj ty za sebou 😀 😀 😀

cmuk05
30. apr 2009

Akurat som zacala cvicit aby som uz konecne nejak vyzerala 😀

cmuk05
30. apr 2009

Taella urcite odskakujes ku detickam ako aj ja stale nieco chcu 😉

taella
30. apr 2009

veru odskakujem , teraz som ich opäť uložila a Karolínke sa nejak nechce.
Aj ja som sama na nich. Teraz mi volala akurát mama , že ich zoberie von , tak aspoň budem môcť konečne žehliť .
V noci sa mi budia iba raz. Idú spať o deviatej , spia do cca. druhej - tretej a potom ešte do šiestej. A budia sa mi stále naraz 😖

mauzos
30. apr 2009

Ahojte 🙂
Taella a Ty uz vobec nekojis, uz sme len na UM?
Inak na Terase je este minimalne jeden oranzovy kociar okrem nasho, takze sme to ani nemuseli byt my 😀
Tiez sa chystam uz dlhsie poslat Hredzimu fotky a podakovanie. Na aky mail si to posielala, ten oficialny z ich stranky?
A inak moji hladosi uz tiez stiahnu 120 a spia niekedy 2 hodiny a niekedy 6 hodin 😲 Vcera sme boli v poradni a uz mame 2850 a 3190 g.