Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

andzis
15. apr 2011

Ahojte zhodnotenie dnešnej navstevy u Dr. chalani maju cca 2200 g co ma nesmierne potesilo a vsetko je v norme takze super 🙂)) na druhej strane deturence su este v brusku vdaka jednej nitke a vraj som otvorena tak si ma tu rovno nechali keby nahodou a pravdepodobne v utorok budem mat naplanovany pôrod takze uz iba necely tyzden .... joj prislo to tak necakane som myslela ze este aspon 2 tyzdne vydrzime a toto ....

andysok
15. apr 2011

@andzis držte sa držte sa držte sa držte sa máš krásne váhy všetko bude dobre maminka odychuj a tes sa ;) myslíme všetci na teba aj drobcov ;)

andzis
15. apr 2011

@andysok Dakujem 🙂) zacinam mat trosku strach ale to je asi normalne dufam ze este trochu priberu 🙂

andysok
15. apr 2011

@andzis úplne to s tebou prežívam , nemocnicna strava síce nie je nic moc tak nech ti polovičná donesie ešte dake vitaminky , kde lezis? No a predpoklad sekcia v spinalke? Viem si predstaviť ten stres ale pohoda asi je ten správny cas a ty to ľavou zadnou zvládneš 😉 fakt hrooooooozne držím prsty JOJ som vo vytrzeni hrozne ten pocit zdielam s tebou

andzis
15. apr 2011

@andysok si velmi mila 🙂)) dakujem ... 🙂 lezim na Kramaroch akurat som mala na veceru krupicnu kasu nebola zla ale na sladke nie som 🙂 nevadi 🙂 hej sekcia v spinalke to isti chalani sa obaja pred mesiacom otocili su obaja KP proste budu to loptosi 🙂) velmi sa na nich tesim a som zvedava ako budu vyzerat sa neviem dockat hehe inac super ze je tu internet 🙂)

andysok
15. apr 2011

@andzis no to som nevedela že na Kramároch je net , to ti rýchlo ubehne cas,ale inak mne vtedy ten týždeň ubehol dost rýchlo aj bez net to len na potešenie 😉 uz len 7 dni...prejde víkend raz dva to uz len 5 denne monitor,Sono ... A ani sa nenazdas a chalani su na svete ;D

andzis
15. apr 2011

@andysok no ved na to sa spolieham heh budes tiez rodit na kramaroch?

andysok
15. apr 2011

@andzis ak budem rodiť po 36tyzdni tak Ružinov ak pred tým tak buď Kramáre alebo antolska

andzis
15. apr 2011

@andysok tak ti podam info ako to tu bolo 🙂 ale dr. aj sestricky su velmi mile zatial tak dufam ze im to vydrzi hehe ja mam ale dohodnuteho lekara tak aspon viem co mozem cakat z vacsej casti dufam ze nebude ziadne prekvapko moze byt iba pozitivne hehe 🙂

andysok
15. apr 2011

@andzis dobre bude bude neboj uz si pod dohľadom to je najdôležitejšie uz sa teším na foto ;)

andzis
15. apr 2011

@andysok urcite budem informovat aj foto prilepim hehe 🙂

andysok
15. apr 2011

@andzis teraz úplne od veci otázka ja mám posledné 4 dni take natahovacie bolesti nemala si niečo podobne v mojom týždni?

wera
15. apr 2011

@andzis ahojky, budem Ti moc moc držať palčeky 🙂 chlapci majú naozaj nádherné váhy 🙂
a ako to prebieha na Kramároch? si na klasickej izbe alebo na nadštandarde? ja sa tam tiež chystám rodiť tak aby som bola pripravená 🙂
čítam že dokiho máš zazmluvneného, však?

zuzika30
15. apr 2011

@andzis aj ja ,aj ja sa tesim s tebou ,ze drobcekov uz uvidis 🙂 , vahy maju pekne takze super, foto ocakavame 😀 a drzime palceky nech vsetko pekne hladko prebehne

lucia.kl
15. apr 2011

@andzis tak budúci týždeň je s teba mamina, ale to utieklo, tak sa ešte držte do utorka 3v1 🙂 aj ja sa teším na fotky, ale len pokukať, také malé mimi by som už nechcela 😀, tak max si popestovať a vrátiť 😀 a naozaj, ako píše @andysok tak naozaj to v tej nemocnici uteká a ešte viac to bude utekať, keď už budú chalani na svete a ani sa nenazdáš a budete doma... ja budem mať v utorok 10mesiacov, čo som rodila..

lucia.kl
15. apr 2011

@zuzika30 a teba čakajú až sama porodíš že, inak už pekný tt máš
všetky ste tu už v pekných tt, jaj uteká to baby...

zuzika30
15. apr 2011

@lucia.kl no ja neviem, bola som na porodnici aby naplanovali porod a divali sa na mna ako na vadnu, pritom je mali priecne ,mam aj streptokoka , tak si myslim ze je mensie riziko, keby to pekne naplanovali, ach jaj tak uvidime co bude

lucia.kl
15. apr 2011

@zuzika30 ešte ti môžu robiť akutný cisarák... keď začneš rodiť tak pôjdeš na utz a tam sa rozhodne, ale už to môže prísť hocikedy... tak nech je to potom hlavne bezproblémové 🙂

zuzika30
15. apr 2011

@lucia.kl dakujem Luci, zvladneme vsetko vsecicko ,len nech su s nami drobcekovia v zdravi 😀

andzis
15. apr 2011

@andysok no neviem ci to je to iste ale mna tahalo okolo pupku stale ...

andzis
15. apr 2011

@wera som na nadstandarte ja som velmi spokojna pokial ide o izbu aj kupelnu tak to je supis hlavne ja som sa tak rozhodla koli kupelne na izbe nemozem skoro vobec chodit tak je to pohodlne ze to mam iba pre seba ale pokial ide o toto oddelenie tak je cele velmi pekne aj normalne izby su prerobene takze faj 🙂 sestricky su zatial velmi mile aj doktori su fajn 🙂 pokial ide o jedlo tak to mi moc nechuti teda ako co ked som tu lezala 1. krat tak to som tu bola 10 dni a v kazdom jedle som mala mrkvu a zeler takze tak 🙂 Dr. mam zazmluvneneho ja som totiz mala zle skusenosti celkovo s doktormi tak som bola rozhodnuta a totoho poznam a verim mu co je pre mna dolezite....

andzis
15. apr 2011

@zuzika30
@lucia.kl Dakujem 🙂) hejj musim vydrzat alebo skor chalani 🙂) akurat som bola na vysetreni a ma naplasili ze to uz musim ist teraz rodit ze to uz nic nedrzi a hned ma poslali na monitor tam zase ze su zle ozvy a tak podobne ma potom rychlo previezli dole na UTZ to uz som sa triasla a bolo mi hrozne nakoniec zavolali mojmu lekarovi a ten im zakazal vsetky vysetrenia lebo mi iba drazdia maternicu a nakoniec ozvy boli aj tak ok ja si myslim ze ten Dr. sa zlakol lebo necakal ze to uz mam tak nahnute ale teraz tu bol a chudak myslim ze bol viac vyplaseny ako ja ... no nic snad to do toho utorka rychle zbehne a my budeme stale 3v1 🙂)

drtka
15. apr 2011

@andzis Aj my ti veľmi držíme palce 🙂

wera
15. apr 2011

@andzis teda Ti tam robia riadne stresy... držkaj sa aby chlapci ešte v brušku chvílinku pobudli 🙂

juliagregor
15. apr 2011

@andzis držkaj sa teším sa na správičky..🙂 na budúci týždeň 😎

margaretka3
15. apr 2011

Ahojte baby, môžete mi niekto vysvetliť, lebo tu čítam o zazmluvnených lekároch prvý krát, že o čo vlastne ide? To sa kde robí? To akože si ho normálne "rezervujete" k pôrodu...? Ja som rodila 2x a kto si teda vybavil (podplatil) doktora, tak ho tam mal, to je to isté? 🙂....Ja tiež keď budem rodiť, tak to nechávam tak, kto bude mať službu, lekár predsa nemôže riskovať zdravie moje, ani mojich detí a musí vedieť, čo treba robiť....či som v inej dimenzii? 😲 ...fakt blbá otázka, ale aby som vola v obraze....

mia1983
15. apr 2011

Ahojte zienky, nehlada niektora z vas kociarik pre vase dvojicky 🙂 ? Ponukam na predaj v bazari na koniku Bumbleride Indie Twin. Ak by ste mala niektora zaujem napiste s cenou sa vieme este dohodnut 🙂 . Pekny vecer 🙂

lucia.kl
16. apr 2011

@margaretka3 no to zazmluvnenie je niečo ako to podplatenie čo bolo kedysi ale teraz je to legálne 😀 platíš to totiž normálen v pokladni nemocnice a máš doklad a s dr. máš zmluvu - ale môže sa stať, že ťa aj tak neodrodí - môj bol napr. na dovolenke, alebo v ružinove niekedy neberú pacientky a posielajú ich do iných nemocníc - v tedy ale poplatok vrátia.
ja som teda rodila pri tom kto mal službu a nemôžem sa sťažovať...doktorka velmi super a čo som sa neskôr dozvedela, tak kapacita - že sú s ňou mamičky veľmi spokojné... aj sestričky pri pôrode boli super,
no ja sa nemôžem sťažovať na nič po pôrode, dokonca ani na izbu - a to som bola na štandarde...

juliagregor
16. apr 2011

@mia1983 nepredávaj, nechaj si na zimu...vela mamín predalo a potom veeeeelmi lutovalo...

juliagregor
16. apr 2011

ja viem, že je velký, v kufri zaberie vela miesta, ale jeho jazdné vlastnosti a kolesá oceníš pri väčších deťoch, treba ešte jeden menší kočík do auta, na nákupy...ale žiaden nie je ako BMB...