Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zuzuliatko12
16. máj 2011

@mamoka4
@juliagregor ďakujem Vám pekne za odpovede, no trošku som sa ukľudnila ale čím ďalej ako tie dni letia mám väčší strach...Ja ešte ani neviem ako pôjdem rodiť a z toho mám najväčšiu obavu, že neviem čo bude ale v piatok idem do poradne, tak dúfam že sa niečo dozviem... A vy ste boli predtým v nemocnici alebo ste čakali doma kým to príde?

andysok
16. máj 2011

@lucia.kl
@janette77 ďakujem dievčatá no 19 idem na poradnu tak uvidim či sa ešte vrátim ;)

lucia.kl
16. máj 2011

ahojte dievčatá.
hlásim že @wera sa dnes stala maminou11:13 Emka 2600g 46cm a o 11:13 Adamko 2350g a 47cm
a šťastný rodičia sú v poriadku 🙂
tak ti teda @wera gratulujem a prajem rýchle zotavenie a veľa radosti s detičkami...

janette77
16. máj 2011

mila @wera GRATULUJEM zo srdca k maminkovstvu.🙂 Vitam Emku a Adamka na tomto svete a prajem im aj Tebe vela zdravicka, spokojnych a radostnych okamihov. 🙂

janette77
16. máj 2011

@lucia.kl ...kujeme za krasnu novinku... 🙂

mamoka4
16. máj 2011

@zuzuliatko12 A ešte som zabudla, presne ako píše Julia, aj ja baby masíruj a to milujú 😵 😵 držia, ani sa nepohnú, potom sa pekne unavia .... a už sa mi stalo, že masaž chceli aj starší 😀 .

vanilka1802
16. máj 2011

@janette77 a neskusala si Misiacikom varit klasika fenikel kereninu. Dat par zrniecok zaliat horucou vodou a potom precedit? Ja som tak varila Tomaskovi, ten ho pil krasne, ale dvojky mi odmietaju cokolvek, ci uz granulovany, klasika detsky bylinkovy, alebo cistu vodu. Marko ako tak granulovany vypije, ale to musi byt moc hladny, inak to len vypluva. Lukasko ten ani flasku do pusy nechce.
A neskusala si v DM kupit detsky caj ALNATURA (je od 2 tt) alebo od Teekane detsky, ten je od ukonceneho 3 mesiaca? Ten teekane je super, robia moc dobre caje, starsi syn tie ich detske caje pil do 1,5 roka.

vanilka1802
16. máj 2011

@wera gratulka k narodeniu deticiek. Pekne vahy. Maminke aj detom zelam hlavne vela zdravicka.

janette77
17. máj 2011

Dobre ranko...🙂

@vanilka1802
Dakujem za tip, Teekane som mala rada aj ja a netusila som, ze ma aj detsky caj a ten Alnatura som ani nepoznala. Takze prilezitostne mrknem. 🙂

matelko1
17. máj 2011

@wera blahozelam k babatkam... 🙂 ,drzte sa...

ahojte a prajem pekny den 🙂

smejko
17. máj 2011

@margaretka3 chlapci sú dvojvaječný a cisársky mám navrhnutý preto, že sú celý čas zle otočení - priečne, obaja majú hlavičky napravo.
Minule som mala pocit, že si zo mňa robia trampolínu - jeden z nich sa odrazil nožičkami od ľavej bedrovej kosti a hlavičkou narazil po pravý prsník ... výmyselníci malí 🙂 Inak, kočeny, mám pocit, že čím väčší drobci sú, teda čím bližšie je termín pôrodu, tým viac sú hore, tým viac pohybov. Večer sú pravidelne hore do cca 11tej, tak sa asi mám na čo tešiť, že ? 😀

smejko
17. máj 2011

@andysok ja mám tiež 19teho poradňu, tak som zvedavá čo s nami spravia 🙂 Ale je super, že napriek tvojim problémom stále "držíš pokope". len tak ďalej 🙂

smejko
17. máj 2011

@lucia.kl jej to je super správa o were 🙂 Ja som vravela akurát dnes ráno mužíkovi, že mu musím ukázať ako funguje koník, aby vám napísal, keď sa naši špunti narodia, ale úspešne ma odbil, že on takéto fóra nemá rád a že budete musieť počkať až prídeme z nemocnice, fňuk ☹ ale ešte ho skúsim nejako obmäkčiť 😉

@wera Gratulujem a želám veľa zdravíčka vytúženým drobčekom aj maminke s tatinkom.

margaretka3
17. máj 2011

@wera Aj ja sa pripájam, nech ste všetci v poriadku a netrpezlivo čakáme na info o pôrode....

zuzuliatko12
17. máj 2011

@wera Aj ja sa pripájam ku gratuláciam a prajem nech ste všetci zdravý a šťastný 🙂

zuzuliatko12
17. máj 2011

@mamoka4 to je dobrý tip, a to im masíruješ brušká alebo celé telo

nattalia
17. máj 2011

@vanilka1802

@janette77
mne lekárka hneď doporučila dávať aj vodu, hlavne keď je teplo. buď lucku alebo prevarenú vodu. Zatial sme ale viac-menej na čajíku, tom granulovanom. Nám veľmi chutí, ale svokor im varil aj taký, ako píše vanilka a tiež ho pili ostošesť 😀 a prdia po oboch ako blázni 😀 takže aspoň kým im ich to bruško sem-tam trápi, dávam im viac toho čajíku, snáď prídu na chuť aj tej vode, zatiaľ im moc nechutí...☹ ale ked nič iné nie je, vypijú aj vodu...

A inak gratulujem were k babatkam. Nech su zdrave a nech sa im dobre dari!

andysok
17. máj 2011

@smejko ďakujem smejka 😉 no uvidimo či opäť nepolezim 😉 drz sa

andysok
17. máj 2011

@wera maminka. Gratulujemeeeee držte sa a veľa veľa zdraviiicka 😉

mamoka4
17. máj 2011

@zuzuliatko12 Masírujem celé telo 😉
@janette77 @nattalia Ja som nedávala vodu ani čajík, ani vo veľkých horúčavách...ale to sa môže praktizovať iba pri kojení...lebo predné mliečko je nahrada za pitie. Syn sa mi narodil v juli vo veľkých horúčavách a do 6 mes. nedostal nic okrem mojho mlieka... Dvojičky zatial tiez len kojim, aj ked moja mamina ...kedyim uz dame čajík.. 😀 ale samozrejme pri dokrmovani s UM je to iné.

slivocka
17. máj 2011

@wera blahoželám a prajem hlavne vela vela zdravia 🙂

bbtina
17. máj 2011

Ahojte,tak my mame za sebou sono v 20tt,ktore dopadlo dobre,miery v poriadku🙂 a ako bonus sme sa dozvedeli ze cakame 2 chalanov😀

janula18
17. máj 2011

ahojte, tak ja som prišla dnes z poradne, krčok zatial drží, aj ked má už menej, teda 2cm
A to sa snažím ležať. Tak dúfam že vydržíme ešte aspon mesiac

mamoka4
17. máj 2011

@wera 😵 😵 Gratulujeme!!! Prajeme veľa veľa zdravia a maminke mliečka! 😵 🙂 Vždy ma potešia správičky o dvojčiatkach!

mamoka4
17. máj 2011

@bbtina
@janula18 Super, gratulujem k dobrým správam...a ako vidim, viaceré teraz čakáte chlapčekov. V zime ked som to tu sledovala sa rodili zvacsa páriky alebo dievčatká...čoho som sama dokaz. 🙂

janula18
17. máj 2011

@mamoka4 tak som tu etapu dievčať zmeškala

matelko1
17. máj 2011

@bbtina super,takze 2 chalanov...blahozelam... 🙂

smejko
17. máj 2011

@bbtina to je super 🙂 blahozelam, tiez si pamatam ked sme sa dozvedeli ze mame v brusku dvoch chlapcekov, boli sme trosicku sklamani, bo sme dufali v parik, ale ja som od zaciatku tusila, ze to su dvaja chlapci a teraz sa na nich uz neskutocne tesime .... juliagregor aj matelko1 maju chlapcov, takze sa nam to tu pekne rozrasta 🙂

matelko1
17. máj 2011

@janette77 ja som kupovala v lekarni caje pre chlapcov...svatojansky,ten im velmi chutil a este ine,menila som im to.granulovane som zacala davat velmi neskoro,myslim ze uz mali 9-10mes...mne hned ked som odchadzala z nedonosenec.odd,tak dr mi odporucila ten svatojansky,ze mam kupit.

smejko
17. máj 2011

@matelko1 zas nova fotka, si cica 🙂