Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
10. mar 2009

jeeej, Hanulka uz stojiii 🙂
a v postielke sa krasne rozvaluje 😀 😀

janula13
10. mar 2009

pipka, no ty mas talent na tie momentky, tak hanulka ti o chvilu bude upratovat sufliky? 😀 a ta dole ksichtikom a tou vyliezajucou nohou nema chybu 😀 predsa ju len nieco zmori 😀

pipka
10. mar 2009

vystverala sa po tych tyčkách...ale nevydržala dlho, par sekund a potom sadla 😅 😀 ale odfotit som stihla 😝 😀

pipka
10. mar 2009

januli...o suflikoch mi ani nehovor 😨 😝 toho sa uz desím 😀

mauzos
10. mar 2009

pomaly zacnes presuvat vsetky veci vyssie a vyssie 😀 😀

pipka
10. mar 2009

uz sa stalo...vsetko mame v bezpecnej vyske...a sladkosti by som mala ulozit asi tak do vysky 5m, aby sme ani ja ani MM nedociahli 😅 😀 😀

cherry01
10. mar 2009

pipka, jeeeeeeeeeej Hanulka je šikulka...
🙂

pipka
10. mar 2009

cherrynka onedlho aj ty budes mat...double 🙂 🙂 🙂

uz sa ti pretáčaju? 😕 😉

janula13
10. mar 2009

pipka myslim ze sladkosti nie su nikde v bezpeci a uz vobec nie pred vami 😀 vy mate 5m stropy? 😀 😀 😀

pipka
10. mar 2009

hmmm, nemame ☹ 😀 skoda 🙄 keby sme mali, tak mam minimalne o 6 kil menej 😅 😀 😀 😀 😝

jarka82
11. mar 2009

Ahojte vsetky dnes sme v noci vstavali len 2x 😵 😵 😵 konecne som nieco aj pospala.
Fedrus blahozelam krasne vahy aj miery rychle zotavenie prajem
Felonkablahozelam aj tebe k detickam vsetko len to naj naj
Zofka tak vcera uz vybrali aj mne tie drotiky mna to nebolelo akurat trosku stipalo vyzerao to ako cvakacky na papier 😀
Mati super ze je vsetko ok
Mauzi ahoj 😵
Pipka Hanulka je sikovna 🙂

bobicek5
11. mar 2009

pipka, tvoja mala je nadherna a vidim, ze aj velmi sikovna! A ako sa na tej fotke tesi!

cherry01
11. mar 2009

pipka, z bruška na chrbát.
Dnes ideme na prvé očkovanie, držte palce!!! ☹

cherry01
11. mar 2009

ináč o tej jazve - mne nič nevyberali...ja som mala tu vstrebateľnú či ako... a má 14cm teraz. svetloružová čiaročka 🙂

martiina
11. mar 2009

dobre ranko,
pipka, šikovnica je tá tvoja Hanulka 😵
cherry, držím palce 😵 na aké očkovanie idete, proti čomu? Mojim sa zatiaľ pretáčať moc nechce 😅

jarka, to máš na fotke očakávanú svokru s drobcami? Pomáha? 😅

no, ja sa priznávam že zo včerajšieho žehlenia nič nebolo, ale ako som sa tu dočítala, tak aj vy ste to našťastie odložili na nedelu 😝

bobicek5
11. mar 2009

aj vy mate so zehlenim taky problem? Ja periem 1 x za dva tyzdne a potom to naraz pozehlim (uff, vsetky tie muzove kosele 😖 ). A od leta zrejme budem prat denne, vsak? 🙄

Kocky, este sa spytam, ci je na SK nejaky klub dvojiciek, podobne ako v CZ. Hladala som na nete, ale neuspesne...

palculienkkka
11. mar 2009

poradte dobrú ohrievačku na flaše ... proste nech je to šup šup ..a nie 10minut pri tom stáť ☹

katka.ott
11. mar 2009

ahojte 🙂
pipka, ty mas hanku nejaku rychlu - predbieha cas s tym stavanim sa 🙂

pipka
11. mar 2009

caftee 😉

tak my sme dnesnu noc mali kludnu, spinkalo sa az do siedmej vkuse, zato od siedmej bola hore a nie a nie zaspat ani o desiatej 😅 oci uz jak štrbinky uzke ale bojovala...nastastie prisla babka s dedkom, tak ju vzali von, snad si pospi tam 😵

no nasa hanula je sikovna...po maminke 😀 ...ale nie, jej sa to podarilo mozno aj nahodou, proste sa po tych tyckach vytiahla hore a straaasne sa z toho tesila. Ja som zbadala, az ked sa tak nahlas rehotala, tak som rychlo schytila fotak, a hned jak som cvakla, tak sa pustila a sadla na ritku 😅 😀

palculienkkka, ja ohrievac na flasky nemam, tak ti neporadim, ale mam taky system, ze mam v jednej termoske horucu prevarenu vodu a vo flaske studenu prevarenu vodu, takze si len nalejem pozadovane mnozstvo z kazdej a namiesam si akuratnu teplotu, nasypem mliecko, zatrepem a mam mliecko za minutu 😉

katka.ott
11. mar 2009

ahoj pipka,
ako citam, tak ohrievacka nie je az tak velmi potrebna. ale odsavacka na sopliky asi ano. este stale ju nemame, ale je napisana na zozname, ze ked sa drobce narodia, MM zbehne do lekarne/obchodu a pokupi vsetko 😀 . samozrejme vsetko bude v akcii 😎 😀

pipka
11. mar 2009

kati, ja mam odsavacku zatial len taku rucnu, taku z drogerie za par korun, a taku na vysavac by som kupila, az ked naozaj ju bude treba, nech zbytocne jednak neminame a jednak aj miesto na to vsetko treba...tak setrim plac 😅 🙂
ale ani tu obycajnu sme zatial klop klop nepotrebovali, po kupani jej vytriem nosik a šušniky vatickou a je dobre 😉

katka.ott
11. mar 2009

ale nemyslis taku, co rodic potahuje cez trubicku 😕

katka.ott
11. mar 2009

ci nahodou neexistuje taka s balonikom, nieco podobne ako odsavacka mlieka

mauzos
11. mar 2009

ahojte 🙂
kati ja mam taku uplne obycajnu s balonikom za par korun. Na jednej strane je balonik a na druhej taky sosacik 😉

anikar
11. mar 2009

tvojka,ja mam jedno babo otocene tiez zadockom a druhe je hlavickou nadol,ale lekar povedal,ze je uz dost mala pravdepodobnost,ze sa to jedno otoci,takze ma asi neminie cisar.rez,ale v podstate som aj rada.dolezite je aby boli zdravucke.Kolko si pribrala?drzim palce aj tvojim dropcom,nech sa v brusku este pekne drzia

katka.ott
11. mar 2009

anikar, asi si myslela mna 😅 .
mne sa ta vacsia otocila v priebehu 2tt, takze neviem. mozno este dostane rozum a otoci sa spat 😀

pipka
11. mar 2009

taku podobnu mauzi, len nie je taka vyosena, tiez taky balonik 😉 tusim cannapol babies za 30 sk vtedy som to kupovala 🙂

anikar
11. mar 2009

no ta moja neviem,lebo jej tam je zjavne dobre 🙂

mauzos
11. mar 2009

ja mam obidvoch chalanov priecne uz pekne dlho a uz sa asi ani neotocia, uz nemaju miesto, takze tiez sekcia ☹