Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
29. jan 2009

hi hi, pisali sme naraz, idem mrknut 😉

janula13
29. jan 2009

mauzos, damian je pekne meno 😉
martinka, ako to ty vsetko zvladas?a maly su zlaty, ocividne sa im kocik paci 😉 a nielen tebe 😉
Ozaj vy ste mali vsetky po porode pri sebe nejaku opmoc, myslim mamu alebo niekoho, lebo ja asi budem sama, teda manzel si asi na 2 tyzdne planuje zobrat dovolenku, ale potom som sama, myslite ze sa to da zvladnut?

mauzos
29. jan 2009

Martinka babatka su rozkosne 🙂 🙂 🙂 na spapanie v tych overalikoch. A tie fusaky, mas vkus 😉 moja najoblubenejsia farba...

martiina
29. jan 2009

mauzos ďakujem, potom daj vedieť keď budeš mať kočík, veď som sa rozhodovala medzi týmto čo mám a tým Bumbleride 😉
janula, ja som bola po porode niečo vyše týždňa u svokry a manžel mal tiež dovolenku, ale radšej mohol byť v robote, lebo aj tak nič nepomohol, iba brblal 😠 ... ale ako som už písala ja na polovičku šťastie nemám ☹

inak oveľa lepšie sa mi to zvláda práve keď som sama, lebo mám svoj režim a nikto mi do toho nekecá 😅

mauzos
29. jan 2009

jasne ze dam vediet. Pamatam, ze si o nom uvazovala. Lenze v Kosiciach mame kalamitu (asi 3 cm snehu), tak neviem, ci nam ho kurier zajtra donesie 🙂 😝

Mne by tiez mala prist mama pomoct po porode, uvidime ako dlho to vydrzime spolu ...

martiina
29. jan 2009

že sneh 😀 u nas ani stopy 😝

mauzos
29. jan 2009

tu tiez do vcera nebolo ani stopy. Dnes bola poriadna snehova burka, strasny uragan, skoro mi psika na prechadzke odfuklo 🙂 Ale ze z toho bude kalamita, to som netusila, az zo sprav som sa dozvedela 🙂 🙂 🙂

mauzos
29. jan 2009

A Pipka sa Ti neozvala, ci uz je po? Dufam, ze vsetko dobre dopadne, bez komplikacii, ved ju doma caka mala Hanulka

eviska83
29. jan 2009

taela- drobci su na spapanie, je super ze mas dost mliecka ,len tak dalej 🙂
Martiina - Tvoji mrnousi vyzeraju starsie,asi je to tymi overalmi ,alebo mozno na fotke su zlatucky 😅
Aj ja budem mat na pomoc svokru ,este neviem na ako dlho (kolko toho znesiem) 😀 😀 a muz bude mat 2 tyz. otcovsku dovolenku
Nieco nove o cherry??

womenne
29. jan 2009

Ahojky
ako sa ma cherry?teda stale si pozeram jej fotky jej slečna je nadherna vlasana 😵 ked pozeram vašu temu si spomeniem na bruško začalo mi chybat jej to boli časy len škoda že starvene v nemocnici,baby ja vam tak zavidim že ste boli do konca doma ale v dobrom samozrejme 🙂

janula13
29. jan 2009

martinka, tak to si ma potesila ani nevies ako, ja by som maminu brala, ta mi do veci nekec, ale nemoze,aspon zatial s nou nemozem ratat a svokru v ziadnom pripade nechcem, to by bolo na vrazdu 😅 a manzel, to sa uvidi ja stastie na polovicku sice mam, ale ake to bude ked budu deti, ale verim, ze pomoze, on je taky..ale ty to tak ukazkovo zvladas, ze sa mi ani verit nechce, ze aj takto sa to da s dvojkami, ja si robim v hlave take hororove scenare..

mauzos, tak sa tesim ako aj ty ze kocik uz pride, potom cakam co napises, ja ho zrejme tiez objednam, ale chcem az po pondelnom utz, nech viem ze su drobci ok a mam kludnesi spanok a aj nakupovat si uz dovolim aj taketo väcsie veci...
babule, je to ok s tym tahavym a napätym pocitom, teraz to zase citim pod prsiami a od zaludka k pupku, som akoby som tam mala natiahnute strunky..vsak to je ok?jedna babulka ma nastrasila, ze ked to taha a boli aj na slabinach ze to nie je dobre, ale ja si stale hovorim ze sa roztahujem..a chrbat tiez boli, nematena to nejaku radu?

mauzos
29. jan 2009

Janula ides v pondelok na morfologicky UTZ? Drzim palce, aby vsetko bolo v poriadku a babanka boli zdravucke. Snad sa vam ukazu v plnej parade a budete vediet akej farby kupovat vybavicku.
Ja som mala tiez take rozne bolesti a natahovania, niekedy uplne ako pri mrske a Dr. mi stale povedala ze to je normalne, ze sa maternica natahuje a babatka si robia miesto. Ved v pondelok to spomen doktorovi.
Ja asi dnes ani spat nebudem, taka som uz zvedava na ten kocik 😀

janula13
29. jan 2009

mauzos, hej v pondelok ma caka morfologicky, aj sa tesim ze ich po 2 mesiacoch zase uvidim aj sa bojim, aby tam nieco zle nenasli, ale verim ze hadam nie..a ci ta dokina bude ochotna odpovedat, nie je to moja doki, bude mi robit len utz, ale vlastne vdaka nej som tehu, tak by ma mohla utesit...spytam sa na to, aj mne raz moja lekarka povedala, ked som sa stazovala na bolesti, ze este ma to len boliet a tahat a pichat bude, ze sa roztahujem..tak ja sa len modlim, ze aj toto je len to..a tiez take ako pri menzese niekedy citim...
ja spat dufam budem, ale tiez som nan velmi zvedava 😀

mauzos
29. jan 2009

Janula neboj, vsetko bude OK a uvidis svojich drobcekov 🙂

Baby existuje taka knizka pre dvojicky, kde sa davaju prve fotky, otlacky a tak? Zatial som vsade nasla len pre jedno babo

eviska83
29. jan 2009

mauzos -vynikajuca otazka ,aj mna to zaujima

mauzos
29. jan 2009

lepsia by bola vynikajuca odpoved 😀

nana77
29. jan 2009

kocky, existuje taka knizka, ale bohuzial len v cestine - vola sa NASE DVOJCATKA 😉 . my ju mame a je super, objednavali sme ju tusim cez www.gorila.sk, uz neviem isto a stala do 300sk

mauzos
29. jan 2009

Nana dakujem, zial nenasla som ju nikde na nete. Nie je tam nahodou uvedeny autor, alebo aspon vydavatelstvo?

janula13
29. jan 2009

mauzos dakujem, akurat som si citala bolesti v tehotenstve a nektore presne popisuju take ake mam aj ja, tak hadam som ok a aj drobci, v pondelok sa uvidi 😀

nana77
29. jan 2009

mauzos, mam ju v spalni, kde teraz spia mali, ale zajtra ti to pozriem a poslem - toho autora. inak su aj ine - denik nasich dvojcatek, a este jedna, ale ten nazov uz neviem, ale su o nieco drahsie

mauzos
29. jan 2009

Nana dakujem. Ked nezabudnes zajtra, budem rada. Ten Denik nasich dvojcatek som teraz nasla na nete, maju ho v martinus.sk

martiina
29. jan 2009
martiina
29. jan 2009

janula, neboj, myslím že ´by tie bolesti mali byť v rámci normy 🙂 , ale ak ideš v po k dr. tak mu to aj tak určite spomeň 😉
mauzos, pipka išla dnes do nemocnice, ale operovať by ju mali až zajtra a ak bude všetko ok, tak pojde v sobotu domov

lalupa
29. jan 2009

taella, nelezala si na 5 izbe?

janula13
29. jan 2009

matka dakujem, skusim sa spytat, doteraz ma to tak nebolelo, niezeby sa to nedalo vydrzat, ale sa bojim...aj podbrusko ma tlaci a aj krize ako pred menzesom..tak preckam vikend nejak a dufam ze to nebude horsie...stale si to odovodnujem tym roztahovanim..idem hajat, dobru noc maminky 😀

eviska83
29. jan 2009

nana ,martiina - vdaka
Baby mavali ste niektora krce v lytkach? ja som poslednu noc vyskocila (teda vyskocila 😀 😀 😀 ) z postele,lebo ma chytali krce.

martiina
29. jan 2009

eviska, tiež som to pár krát mala a je to vraj z nedostatku horčíka, čiže magnezia. Neviem či ti dr. predpísal Mg, ale mne nie, tak som si kúpila šumivé tablety magnezia a veru kŕče som odvtedy nemala 🙂
skús si prečítať toto:
http://www.alinka.sk/lytkove-krce-v-tehotenstve/

jarka82
29. jan 2009

ahoj Martinka no ja kavu pijem kazde rano a toto som este nemala az dnes 😒 uvidime zajtra ze co 😕 ja mam tlak stale 120na80 to super tlak alebo 130/75 takze neviem taky polokruh pred okom ale iba jednym aky je vobec rozdiel medzi nizkym a vysokym tlakom? 😅

eviska83
29. jan 2009

Martiina - zasa vdaka,ja Mg neberiem,ale asi nabehnem zajtra do lekarne a kupim

jarka82
29. jan 2009

eviska dobre urobis 🙂 😵