Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
16. feb 2009

Ahoj Nani, este ze hovoris. A to za kazdy novy zubok, ci len za prvy? 🙂 A mozu byt aj rifle? ja saty moc nemusim 😀
Cherry na tych dekach pisu, ze od 0 mesiacov, no ale ved aj 10 minut je dost 🙂 Ty nepridas ziadne nove foto, nech sa pokochame?

nana77
16. feb 2009

cherry, my sme tu hraciu deku nemali, nasi mali hrazdicky (ale ved podstata ta ista), a oni sa pod nimi zabavili, ked mali asi 3 mesiace...tusim... oni len rucickami buchali do tych hraciek, resp. zo zaciatku sa ich dotykali, hracky sa hybali a to sa im pacilo. a prvy zacal ondrejko a oliverko sa len pozeral..

mauzi, no veru, taketo infosky treba zbierat 😀 . a jasne, rifle mozu byt, sak mozeme modifikovat, no nie? 😉

pipka, ze nocnu koselu!!! 😀 😀 😀 skoro som cvrkla do textilu, ako ma to pobavilo 🙂

cherry01
16. feb 2009

mauzos na zelanie - fotila som sa dnes s Kristínkou. má nové šatočky a tak sa z nich tešila, že sa metala jak pojašená, ledva som ju zachytila 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mauzos
16. feb 2009

OK Nani, tak to trosku zmenime. Musim to precitat drahemu aby vedel, co ho caka. Doteraz si myslel, ze bude robit len na darceky pre malych, kedze mame v plane im dat po dve krstne mena a este su tu narodeniny, mikulas, vianoce... musim ho vyviest z omylu, ze bude robit aj na mna 😝

pipkina cela family su taki srandisti, ja som to uz davno skonstatovala, ze Hanula je po nich taka urehotana 😀

mauzos
16. feb 2009

Cherry dakujeme za nove foto, rozkosna je princeznicka a ako sa tvari mamine na rukach 🙂 vdaka tym vlaskom vyzera starsia

pipka
16. feb 2009

mauzos, keby za kazdy zub...mame garderobu jak anglicka kralovna 😀 😀 😀 😀

pipka
16. feb 2009

nanus...ze cvrkla do textilu 😀 😀 😀 no skoro som aj ja, jak to tu tak citam 😀

cherry, hanka zacala vnimat hrazdicku tiez az tak v 3 mesiacoch, dovtedy len kukala na to jak puk 😕 😀 , zato teraz do toho mlaaaati jak o zivot, vsetko jej tam hra, svieti blika...my kolkokrat s MM sa az rehoceme, ze ani telku nepocijeme, lebo furt len rachoty z postielky idu a tu hviezdicka hra, tu chobotnica pípa, inokedy zas rybky zacnu zvonit...no veselo tu mame 😀 a do toho si ona este vykrikuje ze " uaaaaa, haaaaaa, muuuu, maaaa, ugaaaaa, a to takou silou, ze vlastneho slova nepocut 😀 😅 😀
cherrynka, mas sa na co tesit, ked to budes mat doma dvojmo 😀

mauzos
16. feb 2009

a to nehovorim my s dvojickami 😀

catjob22
autor
16. feb 2009

Pipka ty mas neskutocne dieta - ona bola fotogenicka od chvile, ked si ju prvykrat odfotila v porodnici, no co predvadza teraz, to je nieco neuveritelne 😵 😵 😵 😵 😵

Cherry moji na deke nikdy dlho nevdzrali, aj ked uz vedeli dociahnut na hracky, pokukali a dovidenia, uz bol rev. Dvojmesacne babatka este velmi nezabavis, mozno nosenim na rukach, no garantujem ze do mesiaca sa to zlomi.
Maju kolotoc nad postielkou? Nasi sa na to zboznovali pozerat a vydzrali ozaj dlho!! 😉

fedra
16. feb 2009

ahojte ... ja len narychlo, este stale sme doma v kope 🙂
Vsetko je zatial v poriadku, chlapcek ma 2,5kg a dievcatko 2,8kg

Cherry ... mala je zlatucka v tych satockach, velmi

mauzos
16. feb 2009

fedra krasne vahy, drz sa

fedra
16. feb 2009

no, snazim sa 😅

pipka
16. feb 2009

fedri kraaasne sa drzkate...super, len tak dalej! 😵

cat 😀 😀 😀 no veru uz na 3D ultrazvuku bola hviezda..cela rodina ju obzerala 😀 😅 😀
ja sa tiez vytesujem, ze je taky smejo...ale mava obcas aj nervne chvilky 😅 , ale naozaj maaaalinko , nastastie 😉

janula13
16. feb 2009

fedra super, tesim sa, krasne vahy naozaj, ja skromna mam metu aspon 2,5kg, ale to na tom este musim zamakat 😀
Nana, dakujem, dala si mi chrobaka do hlavy aj s tymi spojenymi komodami, to tiez stoji za zvazenie, aj ked som uz citala, ze najbezpecnejsie je prevbalovat neskor na emi, ked uz sa metaju a zvrtaju...
Alebo to poriesim ako ty pipka, kupim komodu a podlozku a svacnem to na to a ak by sa nebodaj klzala, tak to nejak zabezpecim, protismykovo 😀
takze babule ten kolotoc sa oplati mat nad postielkou?idem mrknut na to foto Kristinky, nech sa pokocham, aj tie potapky 😀

pipka
16. feb 2009

kolotoc je super jani, hlavne na zaciatku, ked zacina babo ockami vnimat a hudba k tomu...u nas zaberalo aj na polhodinu bolo ticho...a ja mam taky na dialkove ovladanie...no super vec, najma v sobotu a v nedelu, ked sme si chceli pospat 😀 to som len mackala a dalsich 5 minut bolo ticho 🤐 😀

mauzos
16. feb 2009

a hlavne Jani niekde som citala, ze musi byt pestro farebny. Mne sa velmi pacili taki ti plysovi mackovia v pastelovych nevyraznych farbach, ale ze to tak nezaujme babo ako pestre farby. Tak sme potom kupili take, nie velmi pekne, ale farebne kolotoce 😀

fedra
16. feb 2009

jani ... ja som sa modlila nech vydrzime aspom do 30tt a teraz tahame uz 37tt .... nejako to fakt rychlo utekaaa

eviska83
16. feb 2009

fedra- noo super vahy,drzis sa fakt super.To som si hovorila aj ja ze do 30tt.teraz si stale hovorim aspon este jeden a stale pridavam.
janula aj ja som skromna ,mne tiez budu stacit 2500g 😀 😀 😀

palculienkkka
16. feb 2009

fedra 😉 len tak ďalej.... nech ste zdravučký a priberáte na váhe 🙂

eviska83
16. feb 2009

babenky aj na svk je to tak ze vas nenechaju dlhsie ako do 38tt?

martiina
16. feb 2009

palculienka, takže si ešte pokope 🙂
baby ani neviem na čo reagovať, toľko ste tu toho popísali, ale zasmiala som sa riadne 😀
pipka, Hanulka má zúbok dole naľavo, ak to je teda on, tak som ho postrehla 😅
cherry, Kristinka je kočka, aj ty si zaťažená na šatičky, lebo ja by som Lauriku tiež len do šatiek obliekala 🙂 Teraz boli v Tescu výpredaje, tak som jej kúpila asi troje a ešte jedny väčšie na leto, také spoločenské bodkované, lebo švagor bude mať svadbu 🙂
fedra super sa držíš, som zvedavá dokedy vydržíš. Ani neviem ty ideš cisárskym alebo normálne?
eviska na svk ak ideš cisárskym tak v 38 tt, neskôr nie, iba keď normálne tak ťa nechajú
pipka, že kolotoč na dialkové, to som ešte ani nepočula, to si kde taký zohnala?
nana, dík za info o šatách, budem musieť môjho na to pripraviť, ale od neho by som sa nedočkala, takže ja kúpim a už mu len oznámim, že to je za ten zub 😀

cherry01
17. feb 2009

dneska bol u nás taký randááál!!!! 2.00 vstal Tomi, s novym cumlom na flaške nechcel jest - zaspal pri tom. O 3.00 vstala Kristínka, stiahla svoju 120tku a začala revať. Uspala som ju o 4.00, načo sa prebudil Tomi - už bol znova hladný. Doniesla som mu starú fľašku - zjedol 60 a reval. Tak som s ním chodila po izbe, zaspal o 5,30, a o šiestej už vstávala Kristínka..no hotová som bola. A od siedmej kukajú jak teľa na vráta 🙂

s tým zubom - to som ešte nepočula...ale tiež si kúpim šaty a oznámim 😀

a kolotoč má zatial len Kristínka. Ona na to pozerá tak zlatunko..baví ju to. Tomi sa tak sústredí, že mu zabeháva očko a škúli, tak preto nemá. Má na postielke zavesenú kravičku, ktorá šuští, hrká, smeje sa...tak on do toho boxuje 😀

jarka82
17. feb 2009

ahoj cherry tak to si sa velmi nevyspala 😢 pobede budu unavenejsi a ty si mozes pospat s nimi 😀
ahojte vsetky

tvojka
17. feb 2009

Cherry,tak to si teda mala peknú noc!Tohoto sa najviac bojím,že budú revať na striedačku a ja nebudem vládať...
Ozaj,spávajú každý vo svojej postielke,či ich máš zatiaľ v jednej?
Pekný den všetkým prajem!!!

pipka
17. feb 2009

martinka ti si špičkaaaaaaa, jedina si našla neviditelneeee 😀 😀 😀 ano ano, trci tam jednotka vlavo dole 😉
kolotoc som kupovala tu v bazare na koniku, presne taky isty ma aj lumah 😉 tiez ho myslim kupila tu v bazari. Je ti chicco, je perfektny, ma aj zvuky prirody, cvcky, zabky kŕkajuce, vtaciky, vaznu hudbu a aj taku funkciu, ze sa zaktivuje sam, ked dietatko zaplace 😵 dovtedy je ticho 😵 😵 😵 😵 to bolo velmi vyhodne... ked bola malinka 😉

inak tie bodkovane satocky z Tesca mame aj my, take hnedo-ruzove? 😕 vo vypredaji som kupila tiez hromadu veci vtedy, taaaaku radost som si urobila...uz aby bolo teplo a mohli sme to vsetko von nosit 😵

pipka
17. feb 2009

cherry, no asi sme ich prechvalili, ked vtedy tak naaadherne spinkali 😅
ale neboj, aj taketo dni musia byt, a potom bude zas klud 😉 To bolo aj u nas...len u nas o polovicu menej 😅 😀

dnes nasa spachtoska trhla rekord, napapala sa uz o polnoci, ale to je v takom polospanku, ze ani nepipne a potom sme spali az do stvrt na devat 😕 😉 ani nevieme, kedy tatino rano siel do roboty 😉 😵
takto by to mohlo byt kazdy den 😝 😀 😀 akaaa som skromna, ze? 😀

eviska83
17. feb 2009

cherry- dufam ze cez den ta trochu nechaju si pospat.Chudacik Tomi musi si zvykat na novy cumel. Tomi bude ako ten moj maly ,na vsetko si zvykame placom,doteraz.Nove topanky,bunda,tricko? 2dni placu : 😒 😒 😒 Nic na nho neplati.Teda ked bol maly tak pohoda ,zacal okolo 1.5r.
pipka - to fakt kolotoc na dialkove 😲 😲 😲 ,my sme mali nieco podobne (nie na dialkove)spustalo sa to na zvuk ,svietilo to na strop a hralo to ,ale MM to tak znervoznovalo v noci,ze to zrusil.Neviem,neviem ci ho na to teraz presvedcim. 😝 😝
Baby pouzivali ste niektora monitor dychania?Neviete ci sa to da na svk kupit?
My sme ho pri malom pouzivali asi do 8mes.(ja som taky strachopud- tak som bola kludnejsia)ale kupili sme ho v Izraeli.Kamoska caka prve babetko a chcela by ho ale tu sme ho nikde nenasli.
martinka,pipka- aj ja chcem kupovat satocky 😀 😀 ,v obchode ma len tak trha,ale musim vydrzat 😒

fedra
17. feb 2009

martinka, budem rodit cisarskym. Vraj urcite nechce riskovat prirodzeny kedze je to prvy porod a este po ivf.
Na buducej kontrole dohodneme termin.

eviska83
17. feb 2009

Este jedna otazka- mali ste manzelov pri porode?

pipka
17. feb 2009

evi, my sme kolotoc vzdy na noc vypinali, lebo ona niekedy, ked uz bola trosku vacsia, tak jak sa v noci obracala, tak do toho buchla a my sme sa zobudili na Mozarta 😀 ale dalo sa to vypnut, tak sme jej ho zapinali len cez den a dialkove mam v nocnom stoliku...po ruke 😀

monitor dychu mame tiez, podla mna dobra vec, aspon ja som kludnejsie spavala 😉 da sa kupit aj u nas, dokonca niekolko znaciek, my mame Nanny 😵

evi, ty este vobec ani netusis pohlavie babatiek? Alebo nechcete vediet? 😕