Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
27. feb 2009

katka, ty mi tuším čítaš myšlienky 😀 alebo máme podobných manželov, ten môj teraz akurát hovoril že dúfa že to vyhrá Šindlerka, vraj najkrajšia, najlepší hlas atď .... čo nevidí že doma je ešte krajšia 😀

katka.ott
27. feb 2009

neviem, co je so sindlerkou, ale MM ma akosi rad jej vystrih. sak aj ja taky budem mat, ked budem kojit 😎 .

mati, ja make-up, len ked idem niekam von, ale momentalne akosi nechodim, takze nie som ani clovek 😎 .

a tie pllienky, co som objednavala, sa mi nezdali az take drahe, lebo co som pozerala u nas v obchodoch, tak to boli ine palky 😠

katka.ott
27. feb 2009

mati, to iste povedal aj moj. ze to asi ona vyhra

pipka
27. feb 2009

jaaaj v telke 😅 😀

januli, no ja som to az tak neriesila, objednavala som par kusov, ale pre dvojky potrebujete viac, tak musis setrit 😅 😉

katka.ott
27. feb 2009

to ked budu len chlapi hlasovat

martiina
27. feb 2009

pipka ja tiež po byte hľadám miesta kde by som mohla dať foťák aby som sa odfotila, aby to furt nebolo na tom istom mieste 😀 dnes som to striekajúce mlieko napr. fotila v kupeľke a foťák som mala na práčke 😀

bobicek5
27. feb 2009

ahojte, hlasim sa k vam ako dalsia spolubojovnicka. K detickam sme sa dopracovali s pomocou Bozou a lekarov 🙂 . Som teraz v 14 tt, citim sa fantasticky, vobec mi nebyvalo zle, proste si to uzivam. Na to, ze je to moje prve tehotenstvo, je to super.

pipka
27. feb 2009

mati 😀 😀 😀 😀
ja som sa samospustou nefotila u nas uz len v kuchyni 😅 musim tam najst nejake miestecko zajtra 😀 😀 😀

pipka
27. feb 2009

bobicek vitaj a cakas dvojcata? Lebo v pase nic nemas 😕

mauzos
27. feb 2009

mati velmi pekna podprda 🙂
katka ved si tam hod brusko, ked inu fotku nemas 😀
ja som kupovala plienky po 20 sk a osusky myslim po 80, ale su polske. No ale vsak svoj ucel myslim ze splnia tak isto 😉

mauzos
27. feb 2009

bobicek vitaj 🙂 aky mily nick 😉

bobicek5
27. feb 2009

pipka, dnes som sa zaregistrovala, uz som tie infosky doplnila, kukni. Baby, ste tu niektore aj prvorodicky? Ja zatial netusim, do coho sa to rutim, ale ta sladka nevedomost je proste uzasna. Strasne mi to pomaha prekonavat nesuhlas okolia, pripadne vystrasene tvare. Ludia maju v dnesnej dobe pred viacercatami respekt.

martiina
27. feb 2009

no kati, ten výstrih má teda riadny, čo MM už slintá 😝 😀

pipka
27. feb 2009

ano ano, bobicek, sikulka 😵

mauzos
27. feb 2009

o com tu tocite baby s tou Sindlerkou? Eurovisia?

martiina
27. feb 2009

ahoj bobicek, tá sladká nevedomosť ozaj pomáha, ja už som bola teraz druhorodička tak som vedela čo ma čaká 😀 ale aj tak som sa nebála 😉

martiina
27. feb 2009

eurovision song contest 😀

pipka
27. feb 2009

ano Eurovízia, uz som to aj ja prepla, uz mi to nedalo, jak sa o tom furt bavite 😀 😀 😀

martiina
27. feb 2009

idem tandemovo kojiť, tak ja sa ozvem neskôr ak tu ešte niekto bude 😅

pipka
27. feb 2009

oki mati, dobru chut 😀

bobicek5
27. feb 2009

Baby, ja telku vobec nekukam, obcas kuknem ordinaciu, inak ma nic nebavi. Citam knihy, taky ten sladky brak 😅 od "ocelovej" a tak. V ktorom tyzdni vam lekar prezradil pohlavie deticiek? Ja uz sa na to hrozne tesim, chcela by som parik. Stale si myslim, ze ked je to druhe o tri dni mladsie, ze to bude dievcatko.

katka.ott
27. feb 2009

bobicek, vitaj 🙂
ja patrim medzi prvorodicky a k detickam sme sa dopracovali prirodzene a mame ich z mojej strany rodiny.
a ani ja netusim do coho sa rutim, ale tu v tejto teme su same superzeny, tak dufam ze budeme patrit menňdzi ne 😀 .

mati, hej slinta. som mu chcela vypnut zvuk, ze aj bez toho moze slintat, ved o ine ani nejde 😵

martiina
27. feb 2009

kati 😀 😀 😀 😀 😀 .... ale už fakt bežím, lebo MM už sa trasie, že kto vymyslel lepší vynález na auto 😀 musí aj on chatovať

katka.ott
27. feb 2009

ja mam v urcene hodiny na telku aby nevznikla nejaka brutalna zavislost. dnes ma vyhnal MM kukat panelak na net, lebo on ma sluch a trochu sa vyzna do hudby, tak chcel pozerat toto. a samozrejme tie komentare okolo toho, kto kde mal vytiahnut vyssie.

bobicek, ja som bola pred tehu hrozny knihomol, ale s tehotenstvom to akosi odislo. stale surfujem po nete a cosi hladam, studujem. asi sa pripravujem 😀

pohlavie deticiek ti povedia okolo 20tt a ze jedno mas o 3 dni mladsie, na to sa nespoliehaj. mne to zo zaciatku robilo rozdiel 5-6 dni a teraz uz len 1 den 🙂

mauzos
27. feb 2009

tak ja si neprepnem, lebo moj drahy pozera JOJ, tak ho nebudem drazdit 😀

bobicek aj ja som prvorodicka, teda este len budem 😉 a tiez ma kazdy dookola strasi, ze dvojicky hroza, no ale ved uvidime. Nam povedali pohlavie v 20 tt a tiez bol jeden par dni za druhym a su obidvaja chlapci. Takze na to by som sa velmi nespoliehala 😒 ale inak aj mna napadlo presne to iste ako teba, ze je to urcite parik 😉

janula13
27. feb 2009

ved pipka mas pravdu, ja som len hodila link, keby niekto chce, ja plienky nekupujem, dostala som darom, este mozno biele, ale aj tie mi mozno kamozka donesie..
kati na tej tvojej stranke su fakt dobre ceny aj plienok, ja planujem odtiel oblecko, chvalia ho viacere..

Matka, nova poloha nebude? 😀

fedra
27. feb 2009

bobicek .... u nas od zaciatku bol rozdiel u deticiek 4-5 dni ... az doteraz. Ale u nas je to "starsie" dievcatko.

katka.ott
27. feb 2009

fedra, bude "starsia" sestra 😀

bobicek5
27. feb 2009

Ved ja sa vlastne nestazujem, kludne by to mohli byt aj "shrekovia", hlavne ze budu zdravi a nasi 😉 . Casovy rozdiel vypocitali kratko po oplodneni, v ramci diagnostiky v CARe, takze preto viem, ze je medzi nimi rozdiel. Inak sa javia ako pomerne rovnako velki. Sice som ich uz dva tyzdne (strasna to doba) nevidela, ale zatial bol medzi nimi pri urceni veku rozdiel cca. 1-2 dni. Ja som sa inak tesila, ze snad v 16 tt by uz snad aj nieco mohlo byt vidiet... skoda, chcem uz nakupovat vecicky. Nemam doma nic nicovate. Ani len zmienka o tom, ze maju do domacnosti pribudnut deticky... ☹ ale mame s muzom trochu respekt, preto...

Katka, ako vidim, teba to uz snad aj o mesiac caka, ze? Ako sa citis?

pipka
27. feb 2009

no ja to mam najlepsie, MM spi, mala spi...mam pc aj telku pre seba 😀 😀 😀