Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
1. mar 2009

nana, tak tomu verim, ze mat dvojicky je uzasne 😵

nana77
1. mar 2009

katka, je to tak, ja sa este aj po deviatich mesiacoch a troch tyzdnoch vytesujem z toho, ze ich mam 😵 😵 😵

pipka
1. mar 2009

nana naaadhera, pridat k nim hanulku a smiechu sa nezdrzime vsetci 😀 😀 😀

mati, no nadherne su palculienkine babiky 😵

oslava bola super, nazrali sme sa ako tie svinky zase 😝 😅 ledva funome este teraz...ale fotky namam...zabudli sme fotak ☹ 😒 ale torticky boli dve a na tie tvoje sa ani nahodou nehrabu, ty si skratka majsterka najvacsia 😉
ale ako hovori MM, v brusku sa to aj tak zmiesa, tak co tam po parade 😀 😀

martiina
1. mar 2009

áno je to úžasne mať dvojičky, ja som vždy po nich túžila a kľudne by som brala ešte jedny 😵

martiina
1. mar 2009

pipka, čo sa podceňuješ 😠 určite boli aj tie tvoje krásne ale čo je najhlavnejšie že boli chutné 😉

katka.ott
1. mar 2009

teraz som lezala v detskej izbe a len tak sa kochala a relaxovala. a v tom dosiel MM a zacal sa prihovarat postielkam. neuveritelne sa tesi 🙂
a minule sa ma pytal, co urobime s postielkami, ked drobce vyrastu. vraj jednu by sme si mohli nechat pre nahodu 😅 😀 🙂 . som sa aj potesila, ze takto zacal rozmyslat 😀

nana77
1. mar 2009

martinka, ty by si ich aj v pohode zvladla 🙂 myslim dalsie dvojicky 🙂 🙂

katka.ott
1. mar 2009

a uz teraz si nevie predstavit, ze by sme cakali len jedno, tak sa hrozne vytesuje aj pri kociku, aj pri 2 kopkach oblecenia, no pri vsetkom dvojitom 🙂 . uzasny je

pipka
1. mar 2009

mati, no dobre boli...sak sme ich styria spraskali obidve 😝 😝 😀 jedna bola cernicova a druha broskynova,ale take vyzdobene neboli, ja som len navrch z takych cukrovych srdiecok spravila "33-ku" a pod to 8 a 1/4, lebo brasko sa narodil 29.februara 😅 cize vlastne tento rok narodky nema....a ma vlastne len osem a kusok 😀 😀 😀
tak mu vzdy len povieme, ze zase usetrime za darceky... 😀 😀 😀

martiina
1. mar 2009

ja, keby to mal kto živiť, kľudne aj trojičky 😀 .... a to nemyslím mliečko, lebo toho by sa možno našlo aj pre troch ale prašuĺe na plienky a podob. veci

martiina
1. mar 2009

pipka, ale to hádam len zo srandy 😅 ... chudák braško, hádam sa mu ušiel nejaký ten podarok 😀

pipka
1. mar 2009

kati, to je super. Tiez som si nevedela predstavit MM, ked sa babo narodi aky bude, ale je uuuzasny, myslim, ze ju zboznuje najviac na svete 😵 😵 😵 a ked nam pribudnu raz este dvojky, co verim, ze ano, taksa asi zblazni 😀 ...od stastia samozrejme 😀

nana77
1. mar 2009

katka, zlaty je tm 🙂 . ked som bola tehotna, sedavali sme na sedacke s mm a mame take male vankusiky na nej. mm si raz zobral jeden vankusik, zroloval ho ako detsku perinku, pestoval ho, prihovaral sa mu a potom hovoril, ze ked sa ti nasi narodia, budeme si cih vymienat - kazdy kazdeho chvilku popestuje 🙂 tiez bol podareny. a teraz, ked su mali na svete a on pride z roboty, mam co robit, aby som sa k nim dostala 😀

pipka
1. mar 2009

ale ano mati...jasne ze sa mu padarok usiel...a hned tri od nas a tri od nasich...druhe Vianoce mal chalanisko 😀

pipka
1. mar 2009

ja by som prenho potrebovala hlavne nejaku frajerku 😀 nemate niekto nahodou slobodnu sestru okolo tridsiatky? 😕 😀 😀 😀

katka.ott
1. mar 2009

jednoducho, nasi M su uzasni.

je zaujimave ako sa muzi menia

trochu idem off, svokor je u nas robi si domacu ulohu z angliny, tak mu pomahame

pipka
1. mar 2009

kati, na nase stastie ak sa menia k lepsiemu 😉 , lebo poznam aj takych, co sa zmenili opacne 😠 🙄 deti vidia tak dva krat v tyzdni aj to len ked spia 😒

cherry01
2. mar 2009

dobré ránko baby, idem stahovat fotky.
nana, až mi slzy tiekli od šťastia, aj ja chceeeeeeeeem aby sa tak smejkali!!

Dopadlo to fajn. Manžel zaspal uz o siedmej vecer, trocha ho to zmohlo 🙂 všetko bolo v pohode kým sme nevošli do našej izby, kde je 25 stupnov Celzia. 😀
Detičky boli zlatunké, Tomi trošku v kostole oj-kal, potom zaspal, Kristínka spala a potom sa zobudila a s otvorenými ústami a vypúlenými očkami kukala na farára, že čo šibrikuje tými rukami. Som sa rehlila tak nenápadne... a ešte mi celý čas prdkala do perinky. 😀.. a jak jej obliali tie vláááásky...mooooja 🙂 Oni si asi mysleli ze sa idú kupať, takí boli vysmiati 🙂
Mati, samozrejme sme mali aj my v reštike..vo vlastnej...esteže tak. Nemali sme aspon bordel doma. Mali sme 20 ludí.
Idem stiahnut tie fotky

martiina
2. mar 2009

dobré ranko, cherry super že ste to mali vo vlastnej reštike 😵 ... a manžel čo, bol taký unavený, či viacej popil 😀
som myslela že už budú fotky, ale ešte nie ☹ ... čakáme 😉
však Kristínke si potom musela tie vlasy fénovať, aby jej uschli 😀
som zvedava akí budú tí moji pri krste, lebo Ninko ho celý preplakal až to farár celé skrátil .... sa niektorí potešili, že to bolo kratšie 😀

cherry01
2. mar 2009

Foootkyyyyyyy !!

cherry01
2. mar 2009

ženy kde ste? ozdaj nerodíte??? 😕

mikad
2. mar 2009

pipka ja mám 1 ks sestra slobodná 31 r. :- 😎 😀

cherry01
2. mar 2009

ahoj mikad..čo robia detičky?

mauzos
2. mar 2009

ahojte baby 🙂
cherry super fotky, mali to zvladli na jednotku a Vy tiez🙂 tu tortu si dufam nerobila Ty, lebo by si tromfla aj superzenu Martinku 😀 😝 najviac sa mi paci Kristinka na poslednej fotke, akoby naznacovala: Ja Vam este ukazem! 😀 😀

martiina
2. mar 2009

cherry, krásne fotky 😵
vy ste mali pre oboch rovnakých krstných? Každý mal jedného, či obaja mali oboch 😅

martiina
2. mar 2009

mauzos, práveže dúfam že robila 😉 aspoň mám konkurenciu 😀

mikad
2. mar 2009

cherry pravdu? 🙄 Luky v pohode, ale Ondrík je čertisko, stále plačká od rána do večera, či je hladný, či je najedený, či je vykakaný alebo nie. niekedy si neviem rady, som v podstate skoro stále sama .....

mikad
2. mar 2009

inak krasne fotky 😵

mtina
2. mar 2009

Pekný deň. Baby neviete mi niekto poradiť? Bábetká by sa mi mali narodiť v júli. Potrebujem aj hlboké vaničky, alebo mi stačia namiesto toho autosedačky so strieškou, ktoré sa dajú pripevniť na kočík?

martiina
2. mar 2009

mtina, myslím že hlboké vaničky treba, alebo aspoň tie prenosné tašky, čo sa používajú namiesto vaničiek. Autosedačky by sa mali používať na kočíku iba minimálne, veď sa aj volajú autosedačky, mali by slúžiť najmä na prevoz bábätka autom, to len moderná doba prináša také vymoženosti, že sa dajú prikliknúť na kočík. Dieťatko by malo spať v rovnej polohe kvôli chrbátiku a to autosedačka neumožňuje. 😉