Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
25. feb 2010

no uvidim zajtra ci mi pomozu.mozno to bude chciet viac krat absolvovat rehabilat.
juli mohli by este aspon o polhodinku dlhsie vydrzat 😵 .to by som vela chcela.

juliagregor
25. feb 2010

matelko aká si skromná 😉
ale asi ozaj tá rehabka bude naviackrát...aby ti pomohli, to je hlavné...

matelko1
25. feb 2010

ja by som chcela byt uz zajtra fit,ved nevladzem chodit.na pravu nohu ako dosliapam,tak vidim hviezdicky,tak ma picha.
poobede idem s drobcami von,musim sa prekonat.slniecko krasne svieti.

loginka
25. feb 2010

baby nechapem, Laurinka mi spala v noci skoro 7 hod!!! a aj Dominik 5 hod., ja som tolko nespala ani nepamatam!!! 🙂 🙂 🙂
a to bol Dominik vecer neskutocny , nenormalne revy a vresky asi zazitky z ocneho chudatko
inak nasi maju dnes datum porodu, takze druhe narodeniny!!!

idem si vas pocitat, kym sa da, pa 🙂 🙂 🙂

loginka
25. feb 2010

este ste predtym spominali evidenciu papani a kakani 🙂 ja si tiez pisem od zaciatku, bez toho by som fakt nevedela, hlavne v noci, co sa deje, takze odporucam

matelko1
25. feb 2010

loginka super.ja by som tiez chcela tolko hodin si pospat.co si im dala vecer 😀

matelko1
25. feb 2010

loginka ja si tiez pisem evidenciu od zaciatku.

dior
25. feb 2010

matelko ako sa mate? po akej dobe si sa tak schopila ?

ked kojite,tak naraz?

matelko1
25. feb 2010

dior mame sa fajn,az na to,ze som akasi bloknuta.
kojit nekojim,mliecko som si odsavala,ale uz mam velmi malo,takze papame nutrilon.drobci sa mi nechceli prisat,skusala som to denno-denne a nic.

alienka73
25. feb 2010

Matelko, snad ti pomozu s tou rehabkou, musi to byt hrozne ked musis fungovat a nevies poriadne chodit 😒 . Drzim palce!

Loginka, paradne ste sa vyspinkali, super. 🙂 A vsetko najlepsie k 2hym narodeninkam 😉 .

My sme dnes mali v plane ist von uz konecne ale maly odmietol a mna zacalo nejak zasa pobolievat tak sme ostali doma. Uz si maly tak zvykol ze sme doma ze sa mu uz nechce ani von. A po pravde ani mne sa nechce, obliekat a potom prehovarat nech nejde do blata a potom sa pol hodinu natahovat ze uz by trebalo domov. 😕

loginka
25. feb 2010

dakujeme 🙂 sa tesim, ze uz teplo, juchuuuuu 🙂
matelko - nic len makovy vyvar 🙂
dior my sa kojime naraz iba ked to vychadza, ze su obaja hore alebo ked prideme z vonku, inak za sebou

janulqa07
25. feb 2010

alienka to poznam prehovaranie ist vonku a potom ani za svet domov 😒
dnes je kraasne tesim sa vonku na cerstvy vzduch.
matelko myslim ze si zasluzis viac ako jeden den rehabilitacie, ved to musi byt na nervy nemoct sa pohnut ☹

loginka
25. feb 2010

feferonka, katrin uz porodili?
julietka, ako sa mate? ako sa volaju drobci, ake mali vahy? super si zvladla vstavanie po cisarskom, ja som bola uplne odpisana , ale iste ahj kvoli tomu, ze predtym som uz len lezala, navyse potom v nemocke po krvacani prisny kludovy rezim, ze ani na zachod som nemohla ist... aj ja si inak Antolsku pochvalujem, doktori super pristup

loginka
25. feb 2010

matelko co sa ti stalo? ja mam tiez take bolesti chrbta, stale si hovorim, ze musim cvicit, ale zatial cvicim len okolo tych dvoch drobcov

dior
25. feb 2010

matelko-drz sa, zelam ti skore uzdravenie,aby si sa mohla naplno venovat drobcom 🙂

loginka-takze tie rady o spolocnom kojeni su len take knizkove,ale realita je asi ina 😅 ,predsa ziadna mama nebude budit dieta na kojenie

juliagregor
25. feb 2010

ahojte,
no dnes skoro vôbec nefunguje koník 😠

loginka super spánok 😉

katrinb
25. feb 2010

sorry, ze az teraz pisem, ale blbne konik...

Juli - no ja som dokimu nakoniec volala, ci je tam a sam povedal, ze nech dojdem, radsej. tak som tam sla o 9,15 a domov som dosla o 13,30 hod. Straaaasne vela ludi tam bolo. No pozrel ma...tak skonstatoval, ze sa nam to uz rozbieha. A poslal ma na monitor - vsetko perfektne, srdiecka a tep ukazkovy a moja maternica este sladko spinka, ziadne kontrakcie., A poslal ma aj na ultrazvuk, na kontrolu placenty, ci sa nahodou neodlucuje a na prietoky. Tak aj tieto vysledky v samnajlepsom poriadku. Tak som si veeeelmi vydychla, ze su bambulky vporiadku.

Takze ma poslal domkov, ze mam si uzit posledny vikend v klude, mam si este oddychnut... ale samozrejme rovno povedal, ze ak sa ozvu kontrakcie alebo ak by odisla plodovka, mam dojst. Inak v tej nemocke to totalny natresk...kym som tam bola, mali pomaly problem ubytovat zeny...no dufam, ze do pondelka sa to upokoji...

matelko - fakt ti deticky krasne vyspia. A s tymi krizami je mi luto....to je blba bolest. daj si to dokopy...a bude lepsie...

janulqa - no ano, ved som od rana od 6 hore kvoli hokeju...a teraz som od unavy odkvecla...ale kvoli olympiade musim vydrzat 😀 😀 😀 Srandujem, aj ked hokej by som si s Kanadou pozrela najradsej doma este...

loginka - este som tu !!! zatial hiHI...a fakt krasne spinkali mali. A gratulujem k narodeninkam...druhym 🙂

juliagregor
25. feb 2010

katka super....ja ťa v žiadnom prípade nechcem strašiť, ale ozaj ten monitor by už mal byť každý deň 😉
som rada, že ste poriadku....

juliagregor
25. feb 2010

chlapci spali 3a pol hodky 😀 som zvedavá kedy teraz večer zaspia 😝

katrinb
25. feb 2010

Juli, ja ich sledujem, ci sa hybu a zatial su velmi aktivne....no tak verim, ze do pondelka ma uz nic nevystrasi...

aspon si si odychla ked ti tak pospali?

alienka73
25. feb 2010

Katka, som rada, ze je vsetko v poriadku a verim, ze buduci tyzden uz budes mamina. 🙂 Potom po nejakom case ta snad pridem pozriet na prechadzku 🙂 . Snad sa doplazim 😅 .
A kam ides rodit, tusim do Sace si spominala ze?
Ja ked som tam bola bol tiez natresk, po porode ma pol dna nechali lezat na "nadstandardnom porodnom sale"ale bolo to hrozne, len tam kolo mna behali a chystali sa na cisaraky a nikto si ma nevsimal. Nepatrila som nikam lebo som uz porodila ale este som nebola na sestonedeli, tak ani sprcha ani obed nic ☹ .Pritom som do porodnice prisla vecer o 9tej cca.A to bol november, tak ti drzim palce aby teba s dvojickami dali do dobrej izbicky nech mas klud a sukromie 🙂 .

katrinb
25. feb 2010

Alienka - ano do Sace idem. No tak ja dufam, ze ta izbicka bude...aj ked asi to velmi nezmenim, ked bude plno. Ale ved uvidime. A v utorok aj keby zaby padali uz budem mamina HIHI

Juli . monitor kazdy den? No to som nepocula. tak ja som bola v pondelok, potom dnes vo stvrtok a v pondelok pojdem opat. hadam to staci...

alienka73
25. feb 2010

Katrin drzim palce, kamoska rodila v Saci v nedelu a bola sama na porodnej sale ale ty ides na cisarak takze to je ine. A mala aj nadstandard volny takze ona dopadla super. Ale hlavne je aby bolo vsetko v poriadku s porodom a babatkami, drzim silno palce a ak by si nevydrzala do utorka hlas sa 🙂 .

janulqa07
25. feb 2010

Ahojky... po hodke a pol sme doma, vzduch mi prospel a ked som uz doma hned nalada na nic 😒

Katka no tak to je napinanie 😅

juli moj spal dnes na obed tri hodky asi dnes maju deti nejaku pripravu na vikend 😀

tintin
25. feb 2010

ahojtee, tak sa hlasim 😉
v prvom rade, co hovorite na hokej? ja som normalne neverila, ze sme vyhrali 😅

boli sme dnes na tej vystave, polka kocikov boli Easy walker..mali ich tam asi 15ks 😕 asi za ne maju nejake bonusy alebo co. Kazdopadne som si vsetky pozrela, vyskusala....potom som hlavne porovnavala ew a bubleride. Kiki sme do oboch posadili, aby som mala predstavu ci sa tam zmesti aj taky obor ako ona..ma totiz 1m vo svojich 2r a 7mes 😅 Do oboch sa v poho zmestila, ale nohy trcali 😀
Kazdy kocik ma svoje + a -, zavisi co presne chcete.
Buble sme skusili dat aj do kufra, nam sa zmestil, ale mame sedan - co znamena, ze sa otvara kufor aj s oknom...tie kociky ked sa zlozia su vysoke oproti jednotkovym kocikom.
no ani neviem co vsetko by ste chceli vediet..tak ak chcete tak sa pytajte.
jaj este ma napadlo..ta snurka u bumble..ktora polohuje chrbatikovu cast..bola v poho, vobec som s tym nemala problem, ked tak kiki sedela dat do lahu a do sedu...
no takze uvidime. manzelovi sa najviac pacil mountain buggy - ten ale nebol na vystave, ale v predajni "Pre deti" a je straaaasne drahy...mne sa pozdava aj bumble
Alienka, a ta drosera...viem, lekarka mi hovorila, ze je to v pribalovom letaku napisane o tom ze nie je pre tehu, ale ze su to take male potencie, ze urcite si to mozem dat...jedine ak by si to brala mesiac...podla mna vzdy lepsie ako skoncit na antibiotikach,nie?
Kati drz sa 🙂

janulqa07
25. feb 2010

tintin a ten kocik mountain buggy ako vyzera ??? este som ho nevidela a nemozem ho najst

tintin
25. feb 2010

janulqa kuk: http://www.mountainbuggy.com/duo.htm
daju sa tam dat bud samostatne vanicky alebo jedna velka

janulqa07
25. feb 2010

waw no je pekny este som ho nevidela a kolko priblizne stoji? co myslis ake ma pre a proti? My sme zatial rozhodnuty ABC

katrinb
25. feb 2010

dik babay, budem sa snazit este tu pobudnut...a aj vy sa drzkajte. Tiez to krasne zvladate

lucia.kl
25. feb 2010

ahojte baby.
tak hlasim, že čakame na 90% dve dievčatka, chcela som parik ale neva, hlavne aby boli zdrave 🙂