Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
2. mar 2010

jeeeej tak KATKE blahozelam 🙂 ,baby mali super vahu-skoro rovnaku 🙂

janulqa07
2. mar 2010

no je super hlavne prakticky na cesty.
ja rozmyslam ze kupim dva, jeden ked sa narodia s vanickou-autosedackou a potom vymenim sa sportovy

maartinkaa
2. mar 2010

http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-226867-p...

tento je uzky a lahucky a moze byt aj od narodenia ak si k nemu prikupis tasku 😉

http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-226868-p...

alebo tento,len je drahsi, ale to je ceska stranka nechce sa mi to teraz hladat na slovenskych

maartinkaa
2. mar 2010

no to je dobry napad, lebo tie vanickove su obycajne aj vacsie a potom uz sportovy ti staci maly 😉

janulqa07
2. mar 2010

no ved to ze na zaciatok aby nezaberal vela miesta bude autosedacka-vanicka a ked sa nezmestia pocitam tak na konci zimy, potom do fusakov a do sportoveho.
musim niekoho stretnut kto ma nejaky kocik co sa mi paci 🙂
pri malom som vystriedala tri kociky tak snad to teraz nebude ine 😀

mauzos
2. mar 2010

Katrin gratulujem a prajem hlavne vela zdravicka a tebe mliecka a nech ste cim skor doma pri tatikovi 😵

Martinka krasny kocik, tiez som na neho pozerala. Len musis malych davat stale rovnako, lebo ten dole nic neuvidi a ked zisti ze hore je dobry vyhlad, tak uz dole nebude chciet byt 😀 A neviem si dost dobre predstavit ako sa s nim bude kocikovat, ci to spodne sedadlo nezavadzia a nemas daleko na rucku. Pripada mi to tak, ze by som do neho stale kopala 😒 Videla si ho aj na zivo?

mauzos
2. mar 2010

Ten E3 sme my velmi chceli, este ked som bola tehu, len vtedy bol u nas este strasne drahy. Videla som ho vsak v zime a zhodou okolnosti aj vcera na zivo a nejako ma nenadchol, na fotke vyzera lepsie 😝

maartinkaa
2. mar 2010

mauzi, nie nevidela, ale potrebujem nieco male a prakticke 🙂 , a nieco som si precitala tu na fore Phil&teds, ide leto a budem ich striedat 😀 a ak sa neosvedci, tak ho posuniem 😀

maartinkaa
2. mar 2010

nespominala ziadna baba na fore, ze si decko kope do zadku 😀 😀 😀

maartinkaa
2. mar 2010

a videa na you tube su krasne na tieto kociky 😉

mauzos
2. mar 2010

tak potom podas spravu ako si s nim spokojna 😉 inak fakt super cena obidva Phil&Teds, za necele dva roky isli tie kociky rapidne dole cenami

maartinkaa
2. mar 2010

tento VIBE, po preratani na nase vyde 604 eur 18 000, a na nasich strankach ja to stale hroza 😝

luciaf13
2. mar 2010

juj Katrin gratulujeme z celeho srdiecka ku krasnym dievcatka, prajeme rychle uzdravenie a nech ste cim skor doma 🙂

mauzos
2. mar 2010

ved my sme Phila tiez spekulovali z Ciech, tam bola neporovnatelna cena, ale aj tak este hrozna oproti terajsej.
Kukla som par videi, no som zvedava co na neho povies ... mne to spodne sedadlo pripada dost male a keby som tam mala sediet ja, tak asi dostanem klaustrofobiu 😀

maartinkaa
2. mar 2010

ono sa to aj zato zda, ze to predne je dlhe koli tomu, ze tam ma lezat novorodenec 😉 , ale myslim, ze pre dieta to moze byt zazitok 😉 ved dam urcite vediet, dnes to objednam a bohvie kedy mi to potom kmotra dovlecie 😀

maartinkaa
2. mar 2010

novy modry koňo, dobreeee 😀

julietka
2. mar 2010

z celeho srdiecka Katke gratulujeme ku krasnym princeznam s nadhernymi vahami a zelame maminke aj detickam velaa zdravicka a stasticka 😵

mir13
2. mar 2010

Novym mamickam gratulujem. Prajem vela zdravicka a mliecka 🙂

Po dlhej dobe sa mi podarilo dostat k netu. Vyzera to, ze skoro po 3 tyzdnoch mi zacina kasel ustupovat (uz bolo nacase,lebo som nakazila celu rodinu). Ale len kvoli kortikoidovemu spreju. Dufam, ze to neuskodi babatkam.

Ten kociar Phil & Teds mame, ale ako surodenecky. Som s nim velmi spokojna, ale pre dvojicky sme objednali iny. Phil je velmi dobry, lahko sa s nim manipuluje a na moje velke prekvapenie sa aj na sedatku dobre sedi, obe sedadla sa daju sklopit, takze mozu naraz spinkat obe deti. Ale od narodenia (podla mna) nie je velmi vhodny. Mame k nemu aj tasku pre babatko, ale babatko (aspon to nase) sa v nom necitilo bezpecne (asi) a nepacilo sa jej v tom. Najkludnejsia bola vo vanicke. Uz ked zacala sediet (co u nej bolo pomerne dost skoro), tak sme zacali pouzivat Phil.
Pre dvojicky mame objednany Easy walker aj s vanickami.

maartinkaa
2. mar 2010

ahoj mir13, a ktoru verziu philu mas? sa tesim, ze si s nim spokojna, ja cakam na muza ked pride z roboty lebo dnes ho ideme objednat, tak este vyuzivam cas na zhananie infosiek.... 😀

juliagregor
2. mar 2010

ahojte,
katke gratulujem, žiaľ ešte SMS od nej nemám ...
len som rýchlo prečítala, nestíham písať...

alienka73
2. mar 2010

Katke srdecne blahozelame ku krasnym dievcatkam! 🙂 Maju super vahu tak nech je vsetko v poriadku a nech su vsetci, cela rodinka zdravi a stastni! 😉

mir13
2. mar 2010

Martinka netusim, ale ked pridem domov pozriem a dam vediet. Ak ti to pomoze, tak taky sedo-cierny-hnedy tusim 🙂 Vtedy ho mali v akcii a vychazal najlacnejsie.

nana77
2. mar 2010

katka, srdecne blahozelame k narodeniu princezniciek 😵 😵 ! prajeme obom vela, vela zdravicka, stastia, lasky, spokojnosti, radosti a smiechu!!! aby vam robili len a len radost 🙂 . zvladla si to super, babulky maju krasne miery a vahy! drzte sa, nech ste cim skor doma 🙂

juliagregor
2. mar 2010

ahojte,
Katka napísala: Sme ok. Adelka 2.35 kg a 45 cm a Vivien 2.40 a 45 cm. V inkubátore vôbec nie sú a obe sa mi hned prisali. 😉

pogratulovala som jej za všetky 😉

alienka73
2. mar 2010

Julka parada 🙂 , tesime sa s Katkou 🙂 .

janulqa07
2. mar 2010

Juujky konecne sa dockala 🙂
juli moj prisiel dnes s novym napadom ako poriesit problem s autom 😠 hlavu mam ako balon
a zase rozmyslam nad inym kocikom 😀
chlapci ako?

juliagregor
2. mar 2010

dobre doobeda v MC, všetci 3
potom šimon zaspal a ajko bol tak rozohraný, že zaspal až ked sme išli znovu poobede von...teraz je o ničom, zobudila so ho 😒

dnes mi zhorela ryža, čo mi točia šporákom 😝

janka a aký? a auto ?

janulqa07
2. mar 2010

no nemoze sa ti stale darit 😝 ja som minule vyhodila obed aj veceru, mala som dobry den 🙂
a pri troch detoch si to mozes dovolit 😀

http://www.hrajko.sk/kocik-pre-dvojicky-casualp...

mame octaviu combi a vraj novsie rocniky maju tie pasy, bud vymenime za novsie alebo ci sa to neda dorobit alebo vymenit v strede ta sedacka s trojbodovym pasom

juliagregor
2. mar 2010

ale to je cena len za šporťák, plus vaničky, plus pláštenka, nánožníky...pekný ale po pravde na môj vkus je drahý...

ja nie som zástanca drahých kočíkov a držím sa svojho názoru ...kočík je len presúvadlo a deti potrebujú iné veci a ozaj veľa peňazí...........
Octavia je super auto, má perfektné sedenie, ked sa mi dalo tak na služobky som chodila na nej 🙂

janulqa07
2. mar 2010

no nechce sa nam menit auto, sme spokojny a ak to pojde tak sa v pohode vojdeme aj kufor nam bude stacit.

ja by som riesila len sportak, autosedacky od ruky som nasla za polovicu, plastenka z nejakeho stareho kocika, nanozniky nam nebude treba a ak by trebalo mame v jedneho co nam teraz robil novy potah na autosedacku a tak by nieco spichol. Ja by som brala aj jane twin two pouzivany a ked deti podrastu tak iny cisto sportovy alebo golfac, ale ta zima ma stve co vtedy

mas pravdu kocik je len na presun, ale ja som pri Matuskovi kupila blbost a natrapila som sa a to bol jeden