Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
14. mar 2010

vieš že ani presne neviem...
ja som budenie vzdala, mne strašne plakali, tak som ich krmila ked si vypýtali...
režim tak po mesiaci, ked ste už na seba zvyknutí a aj deti sú už adaptované,,,
neboj deti sú ešte malé, mne sa nalepšie režim robil podľa prechádziek vonku, vtedy sa nastavia presne...

juliagregor
14. mar 2010

zachvíľku už nebudú toľko spať a bude to jednoduchšie ale zase náročnejšie lebo si budú vyžadovať pozornosť ...

julietka
14. mar 2010

dakujem juli 🙂
no s tymi prechadzkami to skusame, ale kedze kazdy papa inak niekedy musime utekat domov kvoli tomu druhemu, takze zatial je take zaujimave 😅

loginka, matelko vam sa ako dari? verim ze ste sikovnejsie maminy 😉

dracik1
14. mar 2010

katka, gratulujem k dievcatkam, ste krasne 🙂

murkaa
14. mar 2010

katrin, my si tiez zle odgrgavame, hlavne v noci. Cez den ak ich neboli brusko si vedia odgrgnut jak stari chlap.

lucia-moj starsi syn tiez nepotrebuje jest - nevypyta si este ani teraz. No a ked neje tak je zly a nervozny. Hned ho musim naatlacit. Uz to pozna aj moja mama.

julia-my sme tiez vsetci chory. Starsi ma zapal priedusiek-esteze s nim isiel v piatok mm k Dr. Akokeby to tusil. Poobede mu vyletela teplota na 39. Uz zaberaju ATB. Ale je to katastrofa zavrety doma. A skolka teda nehrozi.
Dvojky maju stale sopliky uz dva tyzdne. Mama mi dnes povedala, aby som im aj cez den davala dom na hlavicku tenke ciapocky. Tak skusim a uvidim.

juliagregor
15. mar 2010

dobré ránko,

murkaa to mi je ľúto, že aj mimi majú spolíky, čapička by mohla zabrať, deti cítia prievan, ktorý mi normálne necítime, ale ja skôr tipujem, že ich braček nakazil ...

dračik ahoj 🙂

maartinkaa
15. mar 2010

ahojte baby, murka ja si tiez myslim, ze ich nakazil marek...
tie sople su pliaga aj my sme ich mali minule tri tyzdne a potom mi musela dr. predpisat pamycon/poradila mi ich julka/ a pomohli hned 😀, len skoda, ze nemaju dlhsiu trvanlivost

ja chcem tu jar tak strasne, ze az 😠 😠 😠

scarlette
15. mar 2010

caute kockz,
u nas je tiez soplik v kurze u oboch drobcov a tiez davame pamycon, dokonca aj sirup na kasel aby rozpustil hlien, obisli sme sa bez teplot tak ma to velmi tesi...
ono je aj to pocasie teraz dost na figu, zima teplo zima teplo, ale uz sa tesim na druhu polovicu tyzdna ako bude teplucko sa neviem dockat 🙂
my si teraz uzivame prazdniny na vychode u mojej starkej, sme sli ukazat drobcov a mm nas nevidel skoro 3tyzde tak ho caka v piatok prekvapko kedpo nas pride 🙂
uz sme zacali papat mrkvicku a Jurkovi strasne chutila, Tonko sa tak nadsene netvaril ale trochu zjedol aby mama bola spokojna 😀
uz davnejsie sa chalanom darilo prevratit z bruska na chrbatik a teraz trenujeme opacne tak som zvedava ako rychlo im to pojde, nastastie neurologicka je s nimi spokojna - sme sledovani v ramci poradne v nemocnici...
a este cosi, stale im relativne stacim s mliekom, aj ked nad ranom im musim dat nutrilon ...

a hlavne gratulujem novym maminka aj tehulkam, sem nestiham moc pri chalanoch chodit ...

juliagregor
15. mar 2010

maťka 🙂 už si odskúšala kočík?

scarlett super, že im stačí tvoje mliečko 🙂 , a šikovníci sú ked sa pretáčajú..., tie príkrmy je sranda, ja som bola vždy asi viac nervozna ako deti, budú jesť nebudú...samotnú mrkvu nechceli...až ked som im varila polievky (zeleninové kaše), tak potom jedli ...

u nás je hrozné počasie, fúka, sneží...

maartinkaa
15. mar 2010

juli, ano vyskusali sme ho a je perfektny a hugik si v tom zadnom sedatku pospal hodinu a pol 😀 a ta lahkost manevrovania, no nedam za nic, ale cas ukaze este 😉

luciaf13
15. mar 2010

Dobre ranko 🙂
u nas strasne fuka ale aspon ze svieti slniecko 😎

scarlet super ze si takto dlho vydrzala kojit perfektne, ze mas mliecko 🙂 a drobci robia riadne pokroky!

murka, julka - katastrofa s tymi chorobami uz nech mate vsetky deturence zdravucke

ja uz som spat od lekara - mam si spravit predoperacne vysetrenia ale preco by som to mala mat ulahcene prave ja????? A preco by sa mi malo nieco podarit vybavit???? Vskratke popisem - u nasho gynekologa zastupovala minuly cely tyzden ina sestricka, ktora nerobi ziadne obdery (nikto netusi preco)..takze doki ma poslal za internistom. Ten ma sprdol, ze kde mam krvne vysledky, skor mi nespravi EKG. Tak som isla naspat za sestrickou a ta ma objednala na dnes na krv. Dnes som prisla k nasej sestricke na krv a ta ze oni maju zakazane brat krv na predoperacne a to je vsetko v kompetencii internistu, ktory ale odmieta robit krvne odbery...nikto nevie preco. Ale nasa sestricka je strasne mila a odporucila mi jednu ambulanciu v Modre, kde vsetko spravia na pockanie hned. Takze idem si tam zavolat. A ja s "brusinkom" mam behat od jednych dveri k druhym, pretoze nejaky inteligentny internista proste neberie krv!!!!! Hrozne v tejto republike. Ale hadam sa mi to v tej Modre podari vybavit 😝 .

Nahodila som akutalne fotky, takze kto sa neboji nech kukne do albumu 😎 😎

juliagregor
15. mar 2010

lucka krásne bruško 🙂
a tí dr. sa môžu hambiť, nie je jedno komu to zaplatí poisťovňa 😠 aby si lietala s tým bruchom...
preventívky radi robia všetci...smradi...

janulqa07
15. mar 2010

dobre ranko vsetkym 😉
dnes je nadherne pocasie 😠 hlavne nech su deti zdrave a vonku slniecko a teplo
citam ako sa tu kazdy krasne stara o deticky, kolko sa snazi a ja mam strach ze to nedokazem a ake to vlastne bude 😒

lucia musi to byt na nervy a divim sa ze to este teraz funguje, ked uz vymysleli vsetko mozne, mohli aj toto zariadit lepsie ☹

maartinkaa
15. mar 2010

luci, uzasne fotky 😉

veru smradi, si to dobre napisala 😀 😀 😀

luciaf13
15. mar 2010

dakujem za pochvalu 😎 😎 😎

a veru to nase zdravotnictvo je katastrofalne a este aj ja mam vzdy taku smolu 😝 😝 😝 😝 .......

janulqa07
15. mar 2010

luci ja lekarov neznasam celkovo a ked tam treba ist mam co robit prekonat sa a pocuvat ich, niektori su v pohode ale je ich malo
dnes som bola pozvana na svadbu, je v lete a ja by som bola v 33 tyzdni, vraj do porodu dost casu tak nech dojdem 😲 neviem si to predstavit

luciaf13
15. mar 2010

janulqa ja ak sa na to pzriem z mojho bruska tak ja by som tu svadbu v 33tt. nezvladla 😖 😖 uvidis sama ako sa budes citit ale predsa dvojicky su vacsia zataz a aj vacsie riziko a neviem ci ja by som sla. Asi nie.A ak budu horucavy tak to bude este horsie

scarlette
15. mar 2010

luci ako nechapem co robia take caviki...vsak odber je otazka par minut a internista hlavne v nemocnici ma vysledky este v ten den...

janulqa neboj zvladnes to, ono tak nejak pride ze ked musis tak musis, ja sa ale priznam ja mam vypomoc v domacnosti, hlavne na upratovanie a zehlenie 😀 aspon mam klud a tych par eur ma nezabije 😀

janulqa07
15. mar 2010

scarlette diky nad tym som aj ja uvazovala tak uvidim ci niekoho zozeniem, niekto ma rodinu na pomoc

a ta svadba bude nakoniec v cz 😀 uz sa vidim, 40 teploty, ja 3v1 ako velryba a pol dna cesta autom hehe, ale oni nemali dvojcata

moj priatel ma otravuje stale s menami, kocikom a ja myslim len na to co s detmi a ako to vsetko zariadit, aby to fungovalo ale vzdy ked sa o to snazim nikdy to nefunguje 😠

juliagregor
15. mar 2010

janka nestresuj, lebo sa zblázniš, súhlasím so scarlett , že ked musíš tak musíš...moje švagriné chodia upratovať, majú firmu a poviem ti, že za dve hodky máš komplet upratané, ked chceš aj vytepujú a zoberú (sumu nepíšem), ale trochu, ozaj sa to oplatí a nemusíš sa stresovať...plienky stoja viac...

a na tú svadbu by som osobne nešla, maximálne na dve hodky pokecať, najesť sa , dať si zákusky a domov ale necestovala by som tak daleko...

janulqa07
15. mar 2010

povedala som im neh po mna poslu lietadlo a mozno sa dohodneme 😀

ked som si predstavila kolko as bude a ako to bude tak hned ma napadlo ze si niekoho budeme musiet najst, radsej obetujem par korun a viac sa povenujem detom

juli ale ja cakam pokial napises knihu o tom ako to zvladas 😵

juliagregor
15. mar 2010

vidíš to ma nenapadlo 😀

práve si navzájom umývajú zuby ... 😀

janulqa07
15. mar 2010

no ale mas co robit 😀
no vidis ako si pomahaju, krasa 🙂 ved oni ti o chvilu aj navaria 😲

scarlette
15. mar 2010

julia ja by som ti to cestovanie v takom vysokom stadiu tehu s dvojkami neodporucala... ked sme sli v lete na dovcu bola som v 20tt tak som sa pytala dr, vtedy mi to este povolila, ze vsak do 24tt mozem a potom ma uz nikam nepusti aby ma mala pod dohladom keby daco...

inak mne vypomaha sestra, jej platim, neviem ci by som si niekoho cudzieho pustila na celz den do bytu, pritom mi pomoze aj s detmi a pokecame si 🙂

scarlette
15. mar 2010

to cestovanie som myslela na teba janulqa 🙂

janulqa07
15. mar 2010

🙂 pochopila som , rada by som isla ale 3v1 je uz vela na cestu a vela miesta zaberieme 😀

matelko1
15. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
u nas sa prehnala fujavica,teraz svieti slniecko,no pocasie ako v aprili.

katrin ja drobcov na papanie nebudim,oni sa mi budia tak po 3-4 hod ze su hladni.dnes mi vyspali 6 hod v noci,
julietka jedno stastie,ze moji chlapci papaju rovnako,v rovnaky cas,co je vyhoda,lebo vstavam raz a robim vsetko naraz.tak sa aspon aj ja vyspim.

anarida
15. mar 2010

Ahjte kočky dlhšie som sa tu neukázala 🙂
Chcela by som vás poprosiť o váš názor na moje bruško 😀 Neviem či je normálne pri dvojkach alebo moc veľké 😕 😅 je v albume septembrovky 2010 😵 ďakujem 🙂

juliagregor
15. mar 2010

anarida 😀
pekné bruško aj mne hned vyskočilo 😀

scarlette vymyslela si si to dobre 🙂 spojila si príjemné s užitočným 😉

matelko máš úžasných chlapcov a ako poslúchajú 😉

scarlette
15. mar 2010

inak baby nie ste niktora z Michaloviec resp. blizkosti Michaloviec?