Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
18. apr 2010

fefferonka
niektoré deti kúpeľ preberie a sú tak unavené, že nevedia zaspať a plačú, mne to robil najstarší, tak som ho začala kúpať o 5tej, bolo to chvíľu o držku, lebo sme vlastne museli byť skôr doma, ale za týždeň bolo v septembri večer veľmi teplo, tak sme chodili ešte o 20 tej von, s mm sme sa smiali, že na nás zavolajú sociálku, za mesiac som skúsila zase kupať pred nočným spaním a už neplakal...
niektoré kamošky kúpu ráno ale von chodia potom až na obed....
skús tak, aby ti to vyhovalo...

a deti plačú a niekedy ozaj je ťažko zistiť prečo...
moji veľmi plakávali, aj ked boli premotivovaní, furt sa im nikedo prihováral a oni mali toho už dosť...
držím palčeky

juliagregor
18. apr 2010

malých som uspávala na prsníku po kúpaní...
niekedy to trvalo dlho, ťahali a ťahali a boli nespokojní, tak som spravila Sunar a zaspali hned a moje mlieko dostali potom o polnoci...večer býva najmenej mlieka...
hlavne, ked ich musíš opatriť a si unavená...

čajový test, ak po 30 minút od kojenia deti vypijú viac ako 30 čaju alebo prevarenj vodičk,y sú hladné...

fefferonka
18. apr 2010

darmo juli, ty si profik!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 velka vdaka!
vidis, mna ani nenapadlo, ze by som mohla kupanie posunut az o tolko. normalne si asi tie tvoje rady vytlacim a budem skusat.
a kamen mi spadol zo srdca, ze v tom nie som sama...

dakujem :-*
(idem postavit na polievku)

petrus29
18. apr 2010

Julka ten cajovy testik si aj ja zapamatam..Dcerku som musela krmit AR mliekom hned od narodenia kvoli refluxu,tak ja si ani neviem predstavit ako budem kojit dvoch malych drobcov🙂)Uz sa mi o tom aj sniva🙂))Neviem co budem robit neskor 😀

alienka73
18. apr 2010

Juli, ja by som si to tiez chcela zapamatat, ale ja to urcite zabudnem tak potom sa nehnevaj ked ti budem davat rovnake otazky 😲 😀 .

Nas maly tiez takto ziapal, skoro po kazdom kupani, my sme to pripisovali kolikam alebo tomu, ze proste bol taky narocnejsi. Niekedy zaspal pekne pri papani, inokedy len nosenim, potom zasa len sme ho polozili a spinkal. Ono sa to striedalo po obdobiach.On plakaval aj cez den, tazko zaspaval a pod. Ale ked som ho uz uspala tak spal aj tri hodky a teraz je strasne zlatucky, takze len to prekonat 🙂 .
Drzim palce feferonka aby sa to u vas zlepsilo a malicki boli spokojni. Snad aj dcerka pomoze, ved uz je velka. Aj ked chapem, ze ma ine zaujmy ale ved to nepotrva roky( snad) 😉 .Verim, ze max. prve tri mesiace.....

juliagregor
18. apr 2010

alienka 🙂

kamoškin chlapec stále plakal, nakoniec sme prišli na to, že on sa bojí vo vaničke, tak ho kupala len pod prúdom vody a sprchovala, ..po pol roku už mohol aj vo vani...asi trpel v pôrodnici, tam ich kúpu ako na páse a asi mal traumu,,,
každé dieťa je iné a niekedy kým prídeš nato prečo narieka, tak z toho vyrastie..

dnes sme strihali deti...

juliagregor
18. apr 2010

petrus ...dvojky nemusia mať reflux... ☹
a malú si aj kojila, alebo len AR mlieko?

juliagregor
18. apr 2010

dnes sa mi darí... 😔 😝
malo byť 😉

mauzos
18. apr 2010

Juli to si im ostrihala tie krasne kucierky? ☹ Ako ste ich strihali, strojcekom? Hod foto 😉

matelko1
18. apr 2010

ahojte.prajem pekny den.
dnes mam den na h...chcela som zapnut mycku,mam ju plnu a vcera sme si s manzelom vsimli,ze mame stenu mokru a na jednom mieste zdutu podlahu,tak sme patrali po pricine a zistili sme,ze z hadicky voda tecie,ale nakoniec to bolo tesnenie,tak dnes ho manzel kupil a potom dalsi uder,nielen tesnenie,ale aj ventil a kde v nedelu zozeniete vodara.riad v umyvacke,smrdi to tam,tak sme vodu odstavili a neda s a ani v drese riad umyt.no hruza.ked sa dari,tak sa dari.

juliagregor
18. apr 2010

ahoj mauzi dala som na FB
strojčekom sme strihali..., ajko sa rehotal, šteklilo ho to, šimon na začiatku tiež, ale potom už plakal...
osprchovala všetkých a malí zaspali hned

matelko no oza´j, ked sa darí, tak sa darí...a mm umýva?

matelko1
18. apr 2010

mm neumyva.siel hrat hokej,poslednykrat tuto sezonu,potom uz lad roztapaju.bola som taka naserinkana,ze som povedala ked to nebude opravene tak zajtra nevarim,pojdem sa najest do restiky.
ale dnes to urcite nebude oipravene,ved je nedela.
s chlapcami chceme ist von,poprechadzat sa do slovenskeho raja,aj ked od rana su na zahrade pred domom.von je krasne teplucko.

juliagregor
18. apr 2010

matelko akí sú malí zlatí a už pekne vypapkaní..
akoto, že som fotky nezaregistrovala skôr? naposledy si mala len po fotke, čo som sa pozerala...
u nás je slnko, ale chladno..

juliagregor
18. apr 2010

aspoň jednu

matelko1
18. apr 2010

ano davala som nove fotky.chlapci rastu a priberaju.ved o chvilku mame 3 mes.strasne to leti.nedavno som bola tehotna a uz som mamina 🙂 .aj v noci fajne vyspia.o 19-tej kupeme a o 19:30 papame a 20-tej idu spinkat.niekedy zaspia hned ako vcera a niekedy to trosku trva a vyspia mi do 2-hej a potom o pol 7 vstavame.

matelko1
18. apr 2010

juli zlati chlapci 🙂

juliagregor
18. apr 2010

matelko to ja veru nepoznám a ozaj to rýchlo letí, neskutočne ... ☹

juliagregor
18. apr 2010

loginka a julietka sa dlho neozvali..

matelko1
18. apr 2010

veru dlho sa neozvali....
tak ja idem chlapcov pripravit a ideme sa prejst.o chvilku pride mm domov z hokeja.
tak zatial pa 🙂

juliagregor
18. apr 2010

ahoj peknú prechádzku.. 🙂

katrinb
18. apr 2010

ahojte dievcence...to patri aj tehulkam aj maminkam...nestiham si vas dnes precitat...ale slubila som fotky, tak som dnes asopn 3 ulozila...... 😉

krasnu este nedelu prajem

petrus29
18. apr 2010

juli u nas to bolo trochu komplikovanejsie.Malej som odstrekovala mlieko asi mesiac bo ma nechcela poriadne chytit(prve dni bola bezo mna bo ja som lezala po uraze v Tn a ona v Ilave☹)Takze som prakticky nikdy nekojila ☹ No tak preto mam z toho taku hlavu 😝

petrus29
18. apr 2010

Ke ste tu preberali tie kupele s placom my sme si to odrevali do 6 mesiacov kym mala nesedela a teraz ju musime z vane vyhanat🙂))mozno k tomu prispeli aj hracky ktore sme jej tam pokupovali 😉

juliagregor
19. apr 2010

Dobré ránko,
katka malé sú nádherné.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
petrus to muselo byť veľmi ťažké, ked si bola bez malej ☹

včera som spomínala julietku a loginku...

julietke som napísala a všetky vás pozdravuje, nestíha písdať, ale sem tam číta, deti sú podarené a cez deň majú opačný režim, jeden , druhý bdie a naopak...papajú UM, sú zdraví a vnoci sú hore len raz ... 🙂

janulqa07
19. apr 2010

dobre ranko....
to je krasny den 😠 zase budeme doma cely den
dnes nas caka ocna tak som zvedava ako dopadne, ja som u nej par rokov nebola a maly zatial nikdy nespolupracoval 😖

juliagregor
19. apr 2010

janka ahoj...
možno budeš prekvapená? a Matúško ťa prekvapí 😉

janulqa07
19. apr 2010

mohol by 🙂 aj ked on ma prekvapuje stale 😀
jaaaj mne sa nic nechce, fakt super pocasie
a vy ako?

juliagregor
19. apr 2010

dobre, dakujem
maťko v škôlke ja varím, periem a deťom som spravila vajíčkovotvarohovú pomazánku, zjedli 1/4 chleba, tak sa teším, čo ma čaká v puberte 😀

janulqa07
19. apr 2010

no tolko chlapov budes mat co robit, to by chcelo carovny hrniec 😀
dobre ze im chuti, nas nepapa nic, nalieva sa mliekom

juliagregor
19. apr 2010

ja by som chcela aj Arabelin čarovný prsteň...

aj Maťo mal také obdobie, vypil dva litre mlieka a viac nechcel.. 😖