Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lusinkaj
14. máj 2010

juli 😀 budem musiet... 😀
ale dufam,ze sa pekne otoci a vylezie vysie 🙂

matelko1
14. máj 2010

ahojte.prajem pekny den. 🙂

kablika velka gratulacie 😵 ,deticky su nadherne 😵
lusi ja som magne B6 az v 30tt zacala uzivat,lebo mi vtedy zacalo tvrdnut brusko.

lusinkaj
14. máj 2010

matelko ani ja som neratala ze budme brat tak skoro,ale ono to neuskodi magnezium je dobre celkovo .....
ale mne netvrdne brucho,len tak dole som mala tvrdsie ale to bolo preto,lebo vies hlavicka maleho tlacila.....

katrinb
14. máj 2010

ahojte maminky a tehulky. Uz som tu dlhsie nebola...idem si vas precitat
krasny den prajem. U nas sa mozno aj slniecko ukaze

matelko1
14. máj 2010

ahoj katrin.ako to zvladate 😵
aj u nas uz zacalo slniecko svietit.poobede musim ist do mesta,nutrilon kupit,lebo ide vikend a nemam chut hladat pohotovostnu lekaren.

katrinb
14. máj 2010

matelko - ahojky. Zvladame to myslim si ze super. Baby mi teraz spinkaju...vacsinou sa striedaju, ktora je hore. Ale niekedy daju aspon hodku spolocneho spanku HIHI. V noci spinkame krasne, len na papanie sa budime...tak 1-2x. Takze super. Vonu chodime tiez niekedy aj na pol dna...zatial chodim sama, ale stale sa zastavim u kamosa, co ma kaviaren, tam aj nakojim..a mozem pobehovat dlhsie po meste. Skoda, ze nie sme blizsie...teda v tom istom meste...chodili by sme spolu vonku 😎

BABY - dajte mi radu. V nedelu krstime. Ja mam pripravene pre dievcata tieto satky. Ale ked pozeram fotky z krstom.-...vsetky babatka su v bielom....mam ist kupit biele satky radsej? HM?

luciakl - ja som bola dlhooo na PN a isla dom 6 tt pred porodom na matersku..tak sa to isto da..... 😉

evidska - hlava boli zo spinalu a nie z epi...epi je cisto na utlmovanie bolesti...

dior, alienka - kraaaasne vahy uz mate...super. Radost citat take spravy

Julka - krasny je ten prstienok....taky moj styl...jemny, kraaasny

ell - ty uz budes rodit? Jemine....pamatam, ked si dosla do fora, ze cakas dvojicky..to je neuveritelne, ako ten cas leti

kablika - to je super, ze takj krasne priberate....a ze ste zdravi...to je asi fakt najdolezitejsie.....ostatne ma cas...

katrinb
14. máj 2010

a uz ked pridavam fotky, posielam nejake aktualnejsie 😉 A mame uz 4 kila...cca. Jedna slecna ma o 100 g viac - teda Vivienka. Ale neva, Adelka ma od narodenia stale o nieco menej.

matelko1
14. máj 2010

katrin vobec na krst nemusis mat biele.kludne jej oblec tie satky.
moji chlapci tiez neboli v bielom,sice bola zima a boli v perinke zabalení.dievcata su krasne.
ja tiez ked som von,tak idem potom k mame do obchodu a tam nakrmim drobcov a prebalim a tym padom mozme byt dlho von 🙂

katrinb
14. máj 2010

no tak to riesimerovnako...s tam prebalenim a krmenim. A som rada, ze nemusim biele....tie sa mi viac pacia....ved ani ja nebudem mat kostym.....potom poslem fotky..resp. ulozim ich tu

lusinkaj
14. máj 2010

katrinb dievcatka su zlatucke 🙂
aj tie satky su pekne,kludne mozes na krst 🙂

katrinb
14. máj 2010

lusinkaj - dakujeme za pochvalu

lucia.kl
14. máj 2010

ja mam na krst kupene take kremove supravičky nohavicove, tiež nejdeme v bielom. každy podla seba, len neviem, švagrova ked krstila tak musela mať aspoň bielu košielku taku špeci na krst ktoru položila na babo.

katrinb
14. máj 2010

lucia.kl - taku kosielku zabezpecuju krstni...tu budeme mat. Aj sviecku 😉 A krsane supravicky mas

lusinkaj
14. máj 2010

luci ano aj ty ma spekne na krst 🙂 a tie kosielky speci to kupuju krstnmi rodicia 🙂

lucia.kl
14. máj 2010

dik za pochvalu, to kupovala moja mama, ja nemam nejmenšie tušenie, čo kupuju a nekupuju krstni, ale aspoň viem, kde to predavaju, až na sviečky, s tymi som sa nikde zatial nestretla ☹

medinila
14. máj 2010

Lucia, sviečky sa dajú kúpiť v BA v tej ulici ako je hlavný vstup do nemocnice Milosr.bratov.Myslím že je to Kollárova ulica. Je tam obchod spolku sv.Vojtecha. Alebo na Františkánskom námestí,vedľa kostola sv.františkánov je obchodík s náboženskými potrebami.
Aj u nás je zvykom položiť košielku na bábätko a malo by tam byť vyšité meno a dátum krstu. Oblečenie nemusí byť v biele,ale symbolizuje to nevinnosť a čistotu.Ale iný kraj iný mrav........

juliagregor
14. máj 2010

ahojte,
Katulka ani švagriná nemala dcérku v bielom, mala šatečky a bielu košieľku cez ňu prehodili...šatečky sú krásne... 😉
aj ja chcem dievčatko 😎 , jedno by mi stačilo... 😀

dnes sme behali po obchodoch, chlapci majú len celokožené topánky a potrebujú niečo ľahšie, pozerali sme botasky, ale drahé (Adidas, Nike) a žiadne klemby 😠 , Maťo také nosil a teraz má ploché nohy, tak musíme mať ortopedické vložky... 😖 a DEichman tam sú dobré len Elefanten a sú drahé, ked treba 3 topánky 😒...

už mi niekedy ozaj šibe, beháme len po akciách a hľadáme kde je čo lacnejšie, jogurty už kupujeme kilové Jogobely, sú ozaj dobré 😉

tak sme sa zastavili v protetike (zdravotnícke potreby) a kupili sme plátenky...super, ľahunké a za 4,60 Eur..
http://www.protetika.sk/katalogy/djo.html , str. 4 G 24206 a 24231....

potešili ma z ALo, prsteň ´mi je veľký, tak súhlasili s výmenou 😀

alienka73
14. máj 2010

Juli, ja som na protetiku citala kritiku, vraj vela nevydrzia, neviem. My sme malemu zatial kupovali bud Sante v zdr. potrebach alebo na zimu v Deichmane ale tiez neviem teraz pri tolkych detoch co budeme kupovat. Uz aj teraz neviem ake sandalky na leto aby sme mu neznicili nozku s nejakou nekvalitnou obuvou. Botasky ma obycajne ani neviem aka znacka 😒 .

juliagregor
14. máj 2010

tie plátenky nemôžu vydržať dlhšie ako sezonu...ale ja ich kupujem už dlho a zatiaľ dobre 😉

sante majú perfektné sandálky ale sú drahé...ked sme mali len jedného, tak sme tak nerozmýšľali ale teraz všetko trojmo...horor
kupujeme po sezone v akciách a tipujeme veľkosť, ...

maťo má z Diechmana také super tenisky, čierne, vysoké, parádne a sandálky som ešte nepozerala...
botasky má Maťo z protetiky a vnútri má vložku od ortopeda...
ja fakt nechápem, krásne botasky (drahé) a vnútri rovné 😠

juliagregor
14. máj 2010

boli sme aj u Baťu, majú peknú kolekciu aj klemby ale 19 Eur je teraz na nás dosť...

adka ak ti smiem poradiť, ak uvidíš dobré topánky v akcii kupuj dopredu...zatiaľ som vždy kupila dobre alebo som predala, začo som kupila, ked sú nové s visačkou, tak sa dá 😉
topánky idú hrozne do peňazí...

juliagregor
14. máj 2010

Janulqa si tu?

alienka73
14. máj 2010

No snad sa s troma detmi do nejakych obchodov neskor dostanem 😅 . Teraz je to na mm, uz mu kupil dvoje botasiek a sandale neviem kde kupi, asi by uz bolo treba nech potom v lete nie sme prekvapeny ze nic nekupime.Co si myslite o cherokee topankach? Jedny sandale ma aj take ale su presne rovne vnutri takze to len tak obcas 😒 .

Uz mam vypisany papier na MD, teraz s nim do prace do kolkych dni treba zajst? A dalsie vybavovacky az po porode ci este nieco teraz treba?
Mima, mam nakoniec datum 17.5 zaciatok MD, tak snad to bude dobre.

juliagregor
14. máj 2010

ale isto sa dostaneš 😉
cherokee som pozerala minulý týždeň a boli uplne rovné a nato boli drahé 😖 cca 8 Eur
ja sa divím, že vôbec dovolia predávať takéto boty, moj ujo má firmu a tolko všelijakých skúšiek musia dokladovať, aby mohli vyrábať detské topánky a tu pustia všelijaké šmejdy ...
mne sa páčia aj Raky...http://www.rak-obuv.sk/

eviska83
14. máj 2010

Ahojky
vidim ze rozoberate topanky 🙂 nieco na inspiraciu a porovnanie http://www.clarks.co.uk/find/department-is-kids... toto je tu asi naj obchod s detskymi topanockami ale tie ceny 😲 Este ze mame dost po Andrejovi tak uz len investovat do Evicky 🙂 Tu su zasa botasky veelmi lacne- Adidas ,nike,N- v akcii za 5£- prilezitostne davam aj ja - ale urcite nie stale 😉
Katrinb- satky su krasne 😵 aj mne tvrdili ze dieta by malo byt v bielom - aj som mala pre Adama biely oblek (satenovy) ale ked som ho don navliekla tak som to hned zrusila a kupila normal 🙂
lucia - presne take supravicky sme mali aj my 😵

juliagregor
14. máj 2010

evi veľmi pekné, ale tie ceny 😲 😝

fefferonka
14. máj 2010

ahojte dievcata,
idem pocitat, nestiham sem tolko chodit.

kantrinb - som rada, ze pises!!! lebo sta by som ja pisala, ked ta citam!!! 🙂 satky su nadherne, ja tiez riesim oblecko pre chlapcov, krst mame 6.6.

juli - tie sandalky z protetiky su naozaj pekne! nepoznam, dobre vediet..

ale ste toho popisali!!! 😝

fefferonka
14. máj 2010

kablika - blahozelam, krasne deticky mas!!! neboj, uvidis, ako budu priberat a robit radost!!! 🙂

fefferonka
14. máj 2010

dior - ako ta tak citam, wow, zvladas super a krasne vahy mate!!!

velmi pekna stranka ohladom dojcenia, je tam aj video, u ktoreho som si porevala 😀 http://dojcenie.wordpress.com/

fefferonka
14. máj 2010

KATRINB - a zabudla som v predoslej sprave: dievcatka su prekrasne!!! mame frajerky 😀

inak, ospravedlnujem sa, ze pisem na 10krat, ale inak mi to momentalne nejde 😉
a prihodila som aj nejake fotky

jennys
14. máj 2010

Ahojte kočky,
s tými topánkami je to hrozné. Väčšinou majú aj značkové bez klenby. Ja som teraz Lucke kúpila sandálky na leto v zdravotníckych potrebách. Stáli cca 15 € a som spokojná, lebo vždy ke´d sme tam chceli kúpiť tak nemali jej číslo, všetko vždy vypredané a umenie niečo také zohnať. A tiež nechápem, že tie topánky aj v dobrých obchodoch majú úplne rovné.
JULI dnes som bola s Luckou na očnom. Doktorka nás pochválila, očko sa zlepšilo, prečítala dva riadky písmeniek navyše ako minule. Ďalšia kontrola o tri mesiace. Som rada, dokonca povedala že ani to očko jej už tak neuteká. Ja som si tiež všimla. Vtedy jej utekalo dosť a bolo to už aj dosť vidieť. Tak hádam to vydrží aj naďalej.

A inak kočky kuk na tento nový článok:
http://dvojickovo.webnode.sk/news/cestovanie-na...
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂