Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mirm
27. sep 2010

@christie dakujeeeem 🙂 dufame ze vsetko bude dobre dopadne 🙂

mirm
27. sep 2010

@christie ked sa smiem spytat, kvoli comu si ostala doma??

matelko1
27. sep 2010

ahojte.
lusi ostava v nemocke,robia jej predoperac.vysetr.a zajtra este nevie kedy presne jej robia sekciu.bambulky sa jej narodia v den mojich narodenin 🙂 😵

timejkaa
27. sep 2010

ahojte, zas sa vám sem pletiem s otázkou..
dvojčatá začínajú kopať približne v rovnakej dobe obe alebo medzi nimi môže byť aj väčší odstup??

bombula
27. sep 2010

@mirm tazke nevolnosti takze doma.

bombula
27. sep 2010

@mirm a aj keby neboli aj tak by som ostala doma.

minkak
27. sep 2010

@timejkaa mne prva kopala uz v 15tt 😲 to bola riadna sokovka 😅 druha zacala okolo 19tt 😉

juliagregor
27. sep 2010

@timejkaa ahoj, gratulujem k dvojičkám, pohyby budeš cítiť okolo 20 tt, je to indivindi, a je jedno, či je tam jedno alebo dve 🙂 🙂 🙂

juliagregor
27. sep 2010

@minkak divošky 😀

minkak
27. sep 2010

@juliagregor no asi tak to Vierka 😀 vsak aj je taka..... 😀 ani Veronika nevystrajala take veci co ona robi 😀 😵
ale to ma tak vtedy necakane kopla,ze az 😀 som sa az zlakla,to bol taky prudky kop,ze ma doslova a do pismena vystrelo-zajojkala som az sa MM zlakol co sa deje 😅 sme nemohli ani uverit 😅

@mirm gratulko 😵 ja som bola na RD,ale ja som mala fajn tehu az do konca Veronika mi nedala vydychnut 😀 takze som nepolavila a stale sme vyletikovali 😵 ale zo zaciatku som aj ja 3x spinila,alebo krvacala 😒 .vtedy treba veeeela oddychovat!!!!!a nohy hore!!!

@matelko1 no to su spravicky 😵 ak sa da tak jej odkaz ,ze na nu myslime 😵

matelko1
27. sep 2010

@minkak jasne,ze jej odkazem aj ju pozdravim.zajtra vam dam vediet 🙂 .

didimulka
27. sep 2010

@juliagregor Ahoj.Dakujem Ti za peknucke privitanie a hlavne dakujem za krasne prianie 🙂Ste zlatucke ako si jedna-druhej radite,dufam,ze sa mozem k Vam pridat,urcite budem potrebovat vase dobre rady. 🙂

juliagregor
27. sep 2010

@didimulka ahoj, ako sa cítiš? a môžeš aj tu https://www.modrykonik.sk/forum/dvojcata-a-trojcata/dvojickovo-ii/ 🙂 🙂 🙂

janulqa07
28. sep 2010

dobre ranko .. ja som dnes smutna ☹ vcera som sa vystazovala manzelovi, tak sme sa dohodli, ze kasleme na rodinu a budeme sa venot iba nam , nasej rodinke
des som chcela konecne niekam vyrazit a niekoho v tomto meste spoznat po roku co tu byvam, ale bohuzial mam tri deti a materske centrum je dost daleko, pesi Matus nedojde, auto nemame, do busu sa nevopchame a nikde nic ine nie je ☹
@didimulka gratulujem, stastna mamina 😵
@matelko1 tak vsetko naj naj najlepsie prajem , nech deti pocuvaju 😵

matelko1
28. sep 2010

@janulqa07 dakujem ti pekne.a nebud smutna...ale verim ti,ze s troma detmi sa nikam nepohnes.

juliagregor
28. sep 2010

@janulqa07 nebud smutná, všetko sa rýchlo zlepší...do MC ešte s malými nechod...ono treba chvíľku vydržať...ja viem a chápem ťa, že ti už doma "hrabká"...

janulqa07
28. sep 2010

@juliagregor chybaju mi ludia, ved uz viac nez pol roka som sama 😲

juliagregor
28. sep 2010

@janulqa07 tu je ťažká rada, pri troch malých deťoch sa toho veľa vymýšľať nedá a hlavne, ked nemôžeš ísť sama autom tam, kde by si potrebovala...veľké mestá majú výhodu vo veľkej anonymite ale zároveň chýba taký normálny ľudský kontakt...že sa mamina maminke prihovorí a len tak pokecajú na lavičke...
a nejaký obchodák s detským kútikom nemáš blízko? mne sa ti síce neosvedčilo, lebo som si všimla, že po nášteve veľkých OD mi deti vždy zostali choré, hnusná klimatizácia, vonku je lepšie, aj ked je zima...

janulqa07
28. sep 2010

@juliagregor auto by mi manzel nechal ale neviem jazdit a tu v po sa neodvazim, vsetko mame daleko, ani poriadnu lavicku tu blizko nemam , ale co uz narobim

juliagregor
28. sep 2010

@janulqa07 auta sa nebáť a jazdiť, jazdiť, jazdiť...to sú moje najlepšie investované peniaze...zaplať si kondičné jazdy v autoškole a prídeš nato, aké to je jednoduché 😉

janulqa07
28. sep 2010

@juliagregor aj manzel sa zo mna smeje ale nejazdila som 8rokov a teraz ma uci, teoriu ovladam ale viem iba rovno ist 😀 parkovanie nehrozi a z krizovatky mam taky strach ze potom este par hodin jest nemozem taky ma zaludok stiahnuty, vcera som soferovala a isla som cez velku blbu krizovatku, nez som na nu dosla vypadol semafor, a ostala som tam asi 15 minut, nastartovala som na asi 7pokus, no taka som bola vystresovana ☹

juliagregor
28. sep 2010

@janulqa07 skús tú autoškolu, tam sa kolíziami ráta a j s tresknutými blatníkmi 😎 😀 😝
neboj sa...

janulqa07
28. sep 2010

@juliagregor nemam cas ani peniaze 😒 mm hovori ze autoskolu nepotrebujem, len sa musim zbavit predstavy ze vsetko pokakam 😒

juliagregor
28. sep 2010

@janulqa07 vlastní muži sú najhorší učitelia 😎

odkaz od matelka...Bianka a Karin sú na svete, všetko je OK, sú zdravé 🙂 🙂 🙂
@lusinkaj srdečne gratulujem 🙂 prajem štastíčko, zdravie a tebe rýchle zotavenie po pôrode, mliečka a veľa radosti

janulqa07
28. sep 2010

@lusinkaj pripajam sa ku gratulácii 😵 vela zdravicka, nech ste rychlo doma a uzivate si rodinka 😉

@juliagregor to viem, mne moj povie co netreba a co treba ta ne, dosiel mi dajaky balik a ja neviem co a nemam peniaze 😀 a ujo o chvilu zvoni 😝

katrinb
28. sep 2010

@mirm velke velke gratulko.....super, dalsia maminka s dvojkami. Jasombola na PN od 7 tt, ale mne hrozil potrat, tak preto...a potom nizko placenta, potomuz bola ok...ale uz v 6 mes. mi povedali, ze aj tak by ma nepustili nikam...tak som bola cvcely cas doma
@timejkaa mne zacali okolo 16 tt tak citelne..ale to som este vtedy nevedela, ze ktory kopancek patril ktorej..a preco sorry, ze sa tu pleties? Ved toto je tema presne pre vas tehulky....a mymaminy vamtu chodimelen radit,ak je treba....budeme rady,ak tu budes castejsie
@didimulka jasne, velmi rady poradime....ved prave na to sme tu...
@janulqa07 moja, ja som 10 rokov nsoferovala...a neviem, kedy zacat ☹ aj by som chcela...presne chapem tvoje pocity

matelko1
28. sep 2010

@lusinkaj tak este raz velka gratulacia 😵 😵 😵

juliagregor
28. sep 2010

ešte čakáme na Peťku 🙂 😉

chruminka
28. sep 2010

vsetkym novopecenym dvojmaminkam aj tehulkam srdecne gratulujeme a jezibabule posielaju uslintane pusky 😵

@minkak ahoj my sa mame tiez celkom fajn teraz sme sice trochu chore soplave a ukaslane a idu nam zuby.
No parada tolko zubov mate my mame len 2x2 cize obe maju este len tie dva spodne a zvysok nie a nie vyjst sa trapime uz asi druhy mesiac.A super ze vam lezu tak bezproblemovo,ja som zatial o kazdom zube vedela,hnacka,horucka.
Tak velka sestricka uz chodi do skolky neboj zvyknete si aj ked ona ti asi dost pomahala ze?U nas ked je daka kamoska so starsim dietatom tak mame uplne klud a mozeme si pokecat ,strasne radi mame deti a hlavne take od 2,5r a viac 😀
Tak vam verim ze vam je aj smutno.
Ale pravda je ze to strasne leti vsak o chvilku mame rok a to sme akoby len nedavno dosli z nemocky az sa mi slzicky tisnu do oci.

persseffona
29. sep 2010

Ahojte kocky chcem sa poradiť, ak s tým máte niektorá skúsenosť či sa oplatí ísť kúpiť kocik a postielky do Polska? Mame vybraty Dorjan Danny sport duo a postielky Klups Safari 2x plus samozrejme nejaké drobnosťi zavinky atd. Či je tam nejaký obchod kde sa to oplatí?