Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

dusika11
19. jan 2011

@janette77 ahoj mamka mi zatial vari aj zehli..deti su v pohode sice malo spim ale myslela som ze to bude horsie kojime kazde tri hodky a medzitym si zdriemnem alebo daco urobim trebars dlazky pozmyvam s mopom alebo vytriem kupelnu..da sa do 25 jnuara budem uplne fit..lebo vtedy mamka odchadza do zahranicia a bude vsetko na mne.moj doma ostat nemoze je zivnotnik mame taky maly obchodik s nahradnymi suciastkami do auta..to by sme prisli o klientov..uz teraz je to poskromne.....jemu dovolenku nikto nepreplati musi si sam vyrobit.............

janette77
19. jan 2011

@dusika11 aha, chapem, tak ale aspon v tomto uvode mas maminu pri sebe. Fajn, ze mas take poslusne babena, musela si byt kludna a pohodova pocas tehu, teraz znes ovocie.🙂) Super. A to, ze mas chalanov a nie su placlivi, to je vyhra, pocula som, ze opak je pravdou, tak sa tesim s Tebou.
Teraz ma spodne babo tak nakoplo, az som nadskocila za pc! 🙂

dusika11
19. jan 2011

@janette77 to poznam..ano bola som doma cely cas bez stresov v robote to bolo priserne tak som sa im vy....toto na hlavu pn a basta..no a nepila som kavu ani kolu cele tehu..moze to byt ale aj genetikou ja som vraj bola neplacliva...a stale som spala..tak mozno preto

janette77
19. jan 2011

@dusika11 Aj ja som odstavila kavu, kolu som si trosku srkla v zaciatkoch, ked mi byvalo nevolno - mi to pomahalo. Ojoj, ale kopka ten moj spodny drobec, mala by som si ja ist tie vlasy zmyt, lebo ked mi nahodou odtecie plodovka, nech sa ma na prijme nezlaknu.🙂))))))))))))))))

dusika11
19. jan 2011

@janette77 no aj mne pomahala kola na zaludok...to poznam ale je to svinstvo

janette77
19. jan 2011

@dusika11 to urcite, ved ja jej v beznom zivote neholdujem, len som si nasla na nete takehoto "rychleho pomocnika", tak som si vtedy kupila len nejaku pollitrovku vynimocne a pila len tak hlt, aj to som mala vycitky voci babatkam. Mne najviac chuti voda z nasho vodovodu a to aj bez aktualnych reklam na tuto tekutinu.🙂

dusika11
19. jan 2011

@janette77 no aj mne chutila pocas tehotenstva

deinad
19. jan 2011

@janette77 mas pravo aj na staznosti aj na radosti aj na plac aj na vsetko , ver mi...aj ked si povies ze si nemas co stazovat, ved je to fakt vytuzene, ale iba maminy cakatelky vedia, co je to posledny mesiac, ked to tu citam, ako sa kazda mamina pripravuje na prichod svojho drobceka, aj mna chyta panika, ze boze ako ja toto zvladnem 🙂 a to este ani nie som tehu. a samozrejme, ze tuzim byt tehu, rozdvojena osobnosti 😀
inak mne posunuli termin az na buduci stvrtok, este musim na dalsi kontrolny UZ v sobotu, som z toho trochu nervozna, pomaly reagujem na hormony a mam este nizko maternicu, tak tfuj tfuj, nech stupa vysokooooo, aby sa to podarilo, uz sme podpisali s manzelom papiere na vklad dvoch embryjok, jupi som rada ze suhlasil, aj ked sa boji ze by som mala dvojky a nebodaj trojky...pri mojej vyske....

bombula
19. jan 2011

@zuzika30 do ohrievacky si davaj napr. zohriat vodu a rozrobis dve mliecka cerstvo ked budes potrebovat ( do uplne suchych flasi nadavkujes mlieko a uz len zalejes....) mali sme tusim philips, plnil sa vodou ,ale netusim co je uz teraz na trhu, mozno su aj lepsie, my sme ohrievacku mali darovanu od znamych.
(ked pili viac, dali sme si tam namiesto obycajnej sklenenej flase taku vacsiu sklenenu odmerkovu nadobku- dostat v zdr. potrebach - v ktorej sme neskor dohrievali aj 350 ml naraz. )

janette77
19. jan 2011

@deinad joj, velmi drzim palceky, som rada, ze si to manzel nerozmyslel, zvysuje to sance a aj Ty budes pokojnejsia a to sa moze podpisat pod celkovy vysledok. ...ze slabo reagujes na stimulku, nebud z toho smutna, aj ja som a veru biedne nie ze slabo a pozri...cochvila rodiiiim!🙂
Ja som sa uz trosku ukludnila... aj vdaka manzelovi, ktory mi je velkou oporou.🙂
Takze buduci stvrtok uz KET-ko?? Budem na Teba mysliet, ja mam vtedy monitor v nemocke. Tak dufam, ze si potom vymenime infosky, ktora ako dopadla. Vela stasticka zelam!🙂

zuzika30
19. jan 2011

@bombula -dakujem za odpoved som myslela ze som pase, vyborny napad , ja rada zlepsovaky 🙂

janette77
19. jan 2011

Kukuk, odovzdavam pozdravy pre vsetky babulky od Zuzky (zuzbel1). Zatial vsetko o.k., ak to bude tak aj nadalej, v nemocke ju zdrzia maximalne tyzden. Stazuje si na postel, vraj deres.🙂)

juliagregor
19. jan 2011

@zuzika30 ja som ohrievačku nemala, tak zlepšováky nemám 😀

juliagregor
19. jan 2011

@janette77 dakujeme 🙂

zuzika30
19. jan 2011

@juliagregor jasne dakujem 😉 , gratulujem dodatocne k promocii, nechapem ako si to zvladla pri troch malych detoch, vsetka cest

juliagregor
19. jan 2011

@zuzika30 dakujem Ti pekne za blahoželanie, no ku koncu to už bolo ozaj náročné, lepšie je študovať pri malých deťoch, čím sú väčší, tak sa im treba viac venovať, a moj manžel si tiež užil, ja som chodila v sobotu do školy (si odpočinúť, normálne som sa tešila, že si odýchnem) a on bol s tromi deťmi 😎 , ja som mala na ukludnenie cicíky, ale on nemal 😀 😝 a srdečne ti gratulujem k detičkám 🙂

tulina77
20. jan 2011

@juliagregor tak asi mi neodporucas si robit PhD popri dvojickach, vsak? predtym som mala taku predstavu ako ma zena na materskej/rodicovskej kooopec casu a nevie co s nim 😉

matelko1
20. jan 2011

ahojte,prajem pekny den 🙂
o chvilku si vas precitam.obidvaja revu....

matelko1
20. jan 2011

tak som tu.ulozila som ich do postielok.dnesna noc bola strasna.alex sa zobudil o 22-hej hod a nemohol zaspat,idu nam dalsie zuby,takze kychaju,soplia....maximovi sa uz prerezali 1 hore,1 dole,takze ma 3 hore,3 dole a alex tomu sa konecne prerezali 2 vrchne zubky,tak asi preto nemphol spat.dala som mu polku dithiadenu....

matelko1
20. jan 2011

@janette77 ako sa citis.zajtra sa ti zacina 37tt,ze... 🙂
vcera som tu mala cely den svokru....boli sme sa prejst a stretla som znamu,ktora kocikovala a sme sa hlasnejsie rozpravali,no buchla do mna,ze mam byt ticho.....ze deti spia.....ale ved moje deti su zvyknute na hlasy,zvuky,im to neprekaza.....ja mozem doma vysavat,......a im to absolutne neprekaza,dokazu aj pri hluku zaspat...

janette77
20. jan 2011

@matelko1 Ahojko, ano zajtra vhupneme do 37-ky. Krati sa mi to a je to zo dna na den tazsie. Uz vsetky domace prace prevzal manzel, setri ma, ako sa da, lebo je do vecera v robote, tak sa boji, aby mi neodtiekla plodovka. 🙂 Vzdy rano, ked odchadza do roboty, natiahne mi ponozky, lebo uz ani to sama nezvladam.🙂) Vecer hodi pradlo do pracky, uvari mi na dalsi den - samozrejme, musim pri nom stat a usmernovat ho. Som sa vcera v duchu smiala, ako mu slo vsetko pomaly, neohrabane, ale aj tak bol zlaty a ja som si velmi vazim, ako sa k celej veci stavia.🙂
To, co pises, matelko, s tym zvysenym hlasom pri detoch atd., paci sa mi Tvoj pristup, lebo aj ja si chcem deturence navyjnut tak, aby som okolo nich nechodila po spickach. Aj tak si budu musiet zvyknut na nasho hava, ktory sa hocikedy rozsteka, skratka tiez chceme s manzelom zit tak ako doteraz aj popri deturencoch. Myslim tym to, ze nebudeme tlmit hlas, alebo nepozerat telku, nepocuvat radio. Deturence si zvyknu a bude to pre nich normalny chod domacnosti. Takze mas moje plus.🙂 Ozaj a gratulujem k vsetkym novym zubkom a tiez sa Ti kratia narodky slniecok. Uz len tyzden a maju rocik. Bude oslava? 🙂

matelko1
20. jan 2011

@janette77 ved to,ze mi normalne pozerame telku atd.moja kamoska pri svojej dcere nemohla ani po byte chodit aby nahodou ju nezobudila.vecer ani telku nepozerali,lebo malu to rusilo.no zbohom...to sme my s mm nechceli.vecer o 19-tej dame deti spinkat a my fungujeme ako keby sme ani deti nemali 🙂 ..vecer varime na dalsi den,lebo ja to nestiham doobedu,chlapci sa pri mne motkaju,vesaju sa na skrinky v kuchyni,na ruru-ta sice ked peciem tak horuca z vonku nieje,ale nahodou ju otvoria a ta horuca para by ich mohla obarit....
od zaciatku sme tak pristupovali,odkedy sme dosli z nemocky domov.....a vidis zvykli si na to...my vecer aj navstevu hoc kedy dostaneme a deti bubaju sladucko 🙂

matelko1
20. jan 2011

@janette77 ano oslavu bueme robit na tyzden v sobotu.chcem dat upiect tortu a je tu v nasej dedine jedna pani,ktora pecie §3D torty,len musim vediet co chcem,...tak neviem ci nejaku rozpravkovu postavu,alebo auto,vlacik atd.

janette77
20. jan 2011

@matelko1 jej, tak to budu mat chalani zazitok. 🙂) Pises mi zduse, aj my s manzelom si chceme deti navyknut na prirodzeny rezim, ziadne "po spickach", ved by sme sa zblaznili. Dnes tu mame slniecko, ako je u vas? Chystas sa kocikovat?

juliagregor
20. jan 2011

@matelko1 www.tortyodmamy.sk popozerj isto niečo nájdeš

matelko1
20. jan 2011

@juliagregor uz od pondelka pozeram,ze aku tortu si vyberiem.je ich tam nskutocne vela

matelko1
20. jan 2011

@janette77 amo ideme von,ale slnko ako pozeram tak nevidim

janette77
20. jan 2011

@matelko1 u nas je dnes hotova jar, tak si uzi prechadzku, ja to vidim na slofika 🙂

janette77
20. jan 2011

@dusika11 ahojko, musim sa Ti pochvalit, ze dnes v noci som sa neoskrabovala, mozno mi ten krem nakoniec pomoze, len to nejde hned na prvy raz. Tak som zvedava, aka bude dalsia noc, ale zatial mam nadej.🙂

dusika11
20. jan 2011

@janette77 no to by bolo super...vies ja som tak reagovala na chemicke latk obsiahnute v strave a kozmetike..tato kozmetika nema chemicke latky..preto je vhodna pre tehulky....to by bolo super keby ti to pomohlo...ja som inac nemohla tie cinske nocne pyzama z umeliny..spala som v mm poctivych spodakoch este zo sociku a v starych flanelkach zo sociku....mozno si alergicka na tie vselijale latky ako som bola ja...ja sol sa vysypala zo zeleniny z lidlu a z tesca......najlepsia bola taka mrnusova zO ZAHRADY