Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
3. feb 2011

@matelko1 hliníkové

matelko1
3. feb 2011

@juliagregor tak aspon ti ich deti neobyju 😀 ...ale aj stali,urcite,lebo mi mame vchodove dvere hlinikove...a pred 5 rokmi to bola riadna palka,neviem ako je to teraz,

juliagregor
3. feb 2011

@matelko1 rstáli ovnako ako drevené, lebo máme blbý rozmer a museli sme na objednávku dávať robiť...tiež sme boli z toho prekvapení

matelko1
3. feb 2011

@juliagregor no,ale uz mate pevne,nic sa neobyje 😀 ...my mame interierove drevene a teraz vidim,ze ked chlapci zacinaju chodit a tlacia chodak,tu obyju,tam obyju,ale co urobis,nic....o chvilku to bude u nas vyzerat ako u ciganov 😀
ake je obyt i makke,alebo y....som blba....

zuzana110
3. feb 2011

Ahojte baby.Prosim Vas,poradte mi. Som v 20 týždni tehotenstva a cítim sa ako pred výbuchom. Ked rano vstanem,tak je všetko ok ale ako niečo zjem,tak koniec.Už som nafúknutá ako balon. Brucho mám strašne tažke a napnute .Stolicu mám asi tak každy druhý den ale dost tvrdu.

zuzika30
3. feb 2011

@zuzana110 skus Espumisan( mozu ho aj tehotne) - to je proti nafukovaniu. Uz som to tu pisala ja nedam dopustit na acidko - podporuje travenie ,pomaha mi pri zahe a nemam zapchu ,co bol moj problem ked som nebola tehotna, ak by ti to nesedelo skus vlakninu Psyllium alebo srvatku ( tieto mozu tehotne), v lekarni je vela druhou vlakniny, len nie vsetky mozu tehotne a samozrejme viac ovocia , v kazdom pripade musis podporit travenie nebude ta nafukovat ,aj stolica bude ok

matelko1
3. feb 2011

@zuzana110 ano ako piasala @zuzika30 skus acidko,pomaha na travenie.ja som to pila,vlastne pijem stale.mas rozne aj ochutene ak ti ciste nechuti.

andysok
3. feb 2011

mna uz treti den strasne boli hlava, bolia ma lytka a puchnu mi oci......ta to ni sranda 🙂

zuzana110
3. feb 2011

@zuzika30 dakujem za radu,skusim.

zuzika30
3. feb 2011

@andysok ak ti puchnu oci a aj litka mas opuchnute a bolestive tak zadrzujes vodu, z toho sa ti dviha tlak a s toho ta moze boliet hlava ,ale bolest hlavy mozes mat teraz aj zo zmeny hormonou, podla intenzity tazkosti by som ja volala lekarku , a taktiez zadrziavanie vody je v tehot. normalne moze ti povedat , ze nemas solit ,nepit mineralku a vykladat nohy, ale za opytanie sa alebo ukazanie sa lekarke nic nepokazis 🙂

andysok
3. feb 2011

@zuzika30 dakujem velmi pekne ....tlak som si merala mam ho v poho 108/65, 75 v pondelok idem tak jej poviem....tak ved uvidimo ci nieco v moci bude, okrem toho by to mozno mohlo byt aj z krcnej chrbtice 6 kg naviac dava zabrat. ak sa smiem spytat ty si kolko pribrala v 21 tyzdni?

zuzika30
3. feb 2011

@andysok +10kg som mala v 20tt a prisli vianoce 😀, ale mne sa zda, ze som tak najviac pribrala na zaciatku tehu a teraz sa to troska skludnilo, ale s +18- 20kg pocitam ze to stihnem pribrat 🙂

katrinb
3. feb 2011

@zuzbel1 jeeej, krasne vahy a este krajsi termin....ale uz sa ti to tiez krati......fiha, si frajerka, ze mastake tyzdne
@janette77 si hrda maminka....velke gratulko.....wau a tie vahy a miery! Si stastna......halvne teraz rychlo domkov, vela m,liecka a halvne pohody..........tesiiiiim sa stebou a posielam velke pusinky....vam vsetkym trom
@juliagregor pozdrav janette, nech sa nam rychlo tu vrati.... 😉 uz ale ako maminka 😵

katrinb
3. feb 2011

😉 @zuzana110 a urcite na stolicu pomozu slivky...aj susene.....

katrinb
3. feb 2011

@zuzika30 a ja som v 21 tt pribrala 7,5 kg...takze si v pohodicke.....s tym priberanim

zuzana110
3. feb 2011

@katrinb dakujem,vyskušam všetko možné lebo je to nepríjemné.

andzis
3. feb 2011

@andysok Ahoj ja som pribrala tak 5 kg tiez lebo na zaciatku som iba chudla bolo mi dost zle zato teraz priberam cca kazdy tyzden 1 kg 🙂)

andysok
3. feb 2011

@andzis tak je vsetko ako ma byt 🙂 😉 😀 a tak dufajme vsetky ze aj ostane 🙂

deinad
3. feb 2011

@juliagregor dakujem krasne, si moc moc zlata 🙂

juliagregor
3. feb 2011

janette vás všetky pozdravuje a dakujeeeeeeeeee 😉 a rodila v spináli...má sa dobre @matelko1

simonessa
4. feb 2011

ahojte mozem sa spytat nepoznate nahodou tento kocik pre dvojcata? co si o nom myslite alebo ci ho niekto nema ? poradte dakujem moc

simonessa
4. feb 2011

@andzis ahoj aj mne sa to tak zda ja som nazaciatku absolutne nepriberala a zrazu teraz zacinam 7 mesiac a priberam cca kazdy den kilo uplne sa mi to tak zda :D a to mam pred sebou teda este pekny kus lebo termin mam az v maji 🙂))) a ty?

luciaf13
4. feb 2011

@simonessa ahoj, tento kocik je predeleny na dve samostatne sedenia? Aka je to znacka?

matelko1
4. feb 2011

ahojte.prajem pekny den.
dnes tu mam svokru,sla s chlapcami von a ja upratujem,povysavat som povysavala,este zotriet podlahy....

matelko1
4. feb 2011

@deinad ako sa citis...opatruj sa a bobacikovia nech sa pekne uhniezdia 🙂

bbtina
4. feb 2011

Ahojte kočky, prposím Vás aké ste mali HCG pri prvom odbere ak si pamätáte? 🙂

lucia.kl
4. feb 2011

@bbtina to si pamätám veľmi dobre 667 😀 😀 na 14 deň

lucia.kl
4. feb 2011

@matelko1 tak to máš aspoň chvílku pre seba, teda, taká chvílka, človek si v klude porobí čo potrebuje 😀 😝

bbtina
4. feb 2011

@lucia.kl aaa jejejee 😀 😀 a bolo to prirodzené počatie alebo IVF, ja mám 14 den po ET 710,a le na sone nič nevidieť

matelko1
4. feb 2011

@lucia.kl veru a urobila som dost,nemusim zajtra.zajtra chceme ist do mesta,chcela som ist dnes,len svokra mi narusila plany 😀 ...ale nakoniec som aj rada.vsetko zle,je na nieco dobre