Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

tvojka
10. mar 2009

Mauzi,Maťka,ja sa k vám dnes asi tiež pridám v tom žehlení.Pomaly periem plienky a vecičky a ešte som nezačala žehliť.Ale musím ísť najprv zo seba urobiť človeka,lebo dnes sa ideme dať s drahým pofotiť,tak nech som k svetu 😅 .žehlenie bude až na druhom mieste 😝

Anikar,no veru,sme na tom rovnako.Tak uvidíme kto z koho 😀 Držím nám palce,nech to potiahneme čo najdalej.V akej polohe máš krpcov v brušku?Moje baby sú riťkami dolu,potvorky!Mohli by si to ešte rozmyslieť...

katka.ott
10. mar 2009

ahojte, este som doma 😀
vsetko ok, rozdiel medzi drobcami je tyzden, vahy 2300 a 2600g.

tvojka
10. mar 2009

Katka,super,že sa tak pekne držíte,ešte trošku potiahnite 😵 .Váhy už majú pekné 😉

mauzos
10. mar 2009

no vidis katka a Ty ze nemocnica 😉 super vahy, do 40 tt predbehnes aj Felon 😀 😀 😝

katka.ott
10. mar 2009

no prave rozfdychavam felon - NADHERA - BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAAM a prajem vsetkeho straaaaasne vela.
krasne vahy babatiek. a dievcatko je vacsie od chlapceka 😀 .

inak, aj dnes bola otazka na pobyt v nemocnici... 😕 ,tak som povedala, ze este tyzden a dr, ze dobre.
ja tu pezivam z tyzdna na tyzden a mozno naozaj budem prenasat 😀

mauzi, zabudla som sa spytat na to magnezium, ale buduci tyzden nezabudnem, SLUBUJEM 😅

mauzos
10. mar 2009

joooj katka a ja som ti to zabudla vcera pripomenut. V nejakej inej teme som citala, ze by sa malo brat len do 36 tt, ale neviem co je na tom pravdy. Mozno daco pogooglim 😉

janula13
10. mar 2009

mauzos pekne zehli, nech mas nachystane 😉
katka blahozelam, pekne vahy uz teraz, to musi byt ulava...

bobicek5
10. mar 2009

ellysa, mne tiez robili zakladny screening v 11 tt, teraz v 16 tt uz robili dokladny. Asi je to tak normalne, v tehotenskych knihach sa tiez uvadzaju tieto terminy.

eviska83
10. mar 2009

martiinka- som naozaj rada ze vsetko je ok. no co velka gebula vela rozumu 😀 😀 😀
katka- pekne vahy, a este stale maju k dobru par tyzdnov 🙂 🙂
ozaj urcite sme to uz rozoberali ,ale ako idete rodit?

pipka
10. mar 2009

martinka, tak super, tesim sa, ze mate take utesene gebulky 😀 😀 😀

januli, tak musim kuk vzdy aj vo vytrvalych snazilkach a napisem aj trojmo, ze idem zehlit...prip. mauzi napiseme IP 😀 😀

dafy, s tymi priznakmi je to niekedy tak, ze ked chces nieco citit, tak citis 😅 ja som vyse dva roky mesiac co mesiac citila, vsetko, podbrusko, prsia, bolo mi zle...no vsetko, takze som kazdy mesiac zarucene "bola tehu" 😅 a ked som tehu naozaj zostala, tak som necitila nic 😨 😀 ani podbrusko, ani prsia, myslela som si ze teraz to zase nevyslo...a na desiaty den som sla na test a zrazu ze hcg 641 a na 14-ty den 1620 😎 neverila som, tak som utekala do lekarne, ocikala test a sup! Boli tam...dve palice, jak dialnice 😀 😀 😀 ale este stale som to brala s rezervou, az kym som na ultrazvuku nevidela tie male bodky, ktorym uz bili srdiecka 😵 😵 😵

pipka
10. mar 2009

kati, som rada...vydrrrrz ece, mozno aj felonku s vahami predbehnes 😀

mauzos
10. mar 2009

pipi s tou IP to nie je zly napad 😀 😀

pipka
10. mar 2009

oki, dnes som prala...ked sa mi nakopia aspon tri varky, tak ti pisem 😀 dovtedy sa mi neoplati zhavit zehlicku 😅 😀

mauzos
10. mar 2009

pipi 😀 😀 😀

katka.ott
10. mar 2009

zehlite? ja som vcera 😎

evi, mne sa jedna otocila zadockom. takze neviem ako budem rodit 😒 . ale keby sa este raz otocila, teda hlavickou dole, tak normalne a asi bez epi

eviska83
10. mar 2009

katka- kedy sa otocila? ja ich mam dole hlavou od 27tt a zatial su stale takto a tiez chcem ist normalne a asi bez epi.
Ja uz pekne dlho nezehlim .Ja som zacala zehlit pre babetka po 27tt co ma ten dr.tak vystrasil.A inak zehlim len to co je nevyhnutne ,inak len skladam 😀 😀 😀 ja som lenivec. 🙂 🙂

mauzos
10. mar 2009

evi moja rec, ja neznasam zehlenie a zehlim fakt len nevyhnutne veci. No ale pre babatka musim zehlit vsetko 😒

katka.ott
10. mar 2009

evi, neviem kedy sa otocila. este pred 2tt bola v netopierej polohe. ale cely cas sa bolestivo vrtela, takze niekedy vtedy.

ja som bola donutena zehlit, lebo MM si uz nemal pomaly co obliect

eviska83
10. mar 2009

katka- dufam ze sa Babulka este otoci 🙂 🙂
mauzos- ale poznala som fanaticku ktora zehlila aj ponozky a dokonca ich spolu zasivala dokopy pred pranim (aby nedajboze nesparovala pary inak ako boli pred tym kedze boli rovnake 😲 😲 😲 )
Mne zehlenie velmi nevadi ,dokonca som si jedneho casu tak aj zarabala(izrael) ale vsetkeho vela skodi 🙂 🙂

katka.ott
10. mar 2009

no tak zehlit ponozky, tak to neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
mne sa obcas stane ze jednu vyperiem a druha ostane v pradle. potom si MMmusi pockat tyzden 😀 , pripadne sa ju pokusi skombinovat s nejakou inou. to sa stalo tusim raz. nastastie to spozorovalo len moje oko 😎

eviska83
10. mar 2009

katka- mne sa to stavalo stale a MM to vobec nevadilo respektive si to ani nevsimol,ale odkedy robi na letisku(stale ked ide cez hranice musi sa vyzut) tak si na to dava sakra pozor.Dokonca si starsie ponozky vyhadzuje do kosa sam 😲 😲 😲 .Predtym som to musela robit potajme,jeho argument "ved ked uz su vyprate este raz si ich vezmem a potom ich vyhodim "

janula13
10. mar 2009

pipka 😀 😀 😀 IP to isti, zatial nechajte zehlicky v kute 😀

pipka
10. mar 2009

ja tiez zehlim, az ked ma nudza prikvačí 😅 😀 , teda prazdne police v skrini...nastastie mame veci dost, tak staci raz za desat dni 😝 😀 😀
ale zas ja som maniak, ja zehlim vsetko okrem ponoziek a spodneho pradla 😅

katka.ott
10. mar 2009

nechcete s tym zehlenim pockat do nedele? v piatok mi pridu plienky a v nedelu by som mala zehlit 😎

a co sa tyka samotneho zehlenia, mala som ho rada. ale od kedy musim zehlit kosele a nohavice na puky, neznasam to 😝

mauzos
10. mar 2009

katka ja kludne pockam 😀 😀 😝

katka.ott
10. mar 2009

dky mauzi 😉

eviska83
10. mar 2009

pre mna ziaden problem pockat 😀 😀

pipka
10. mar 2009

kati, do nedele nie je problem...ja mam ozehlene, vydrzim aj dlhsie 😀

mauzos
10. mar 2009

takze v nedelu frcia IP-ky 😀 😀 😀

pipka
10. mar 2009