Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

bocmanka
17. mar 2009

sorry kočky, náhodou som sa vám sem naklikala, teda ja nemám dvojičky, ale občas som sa ako pri dvojičkách cítila, keďže medzi staršími synmi mám dva roky rozdiel ....
máte môj obdiv ako to zvládate s dvomi detičkami naraz a mnohé z vás máte ešte staršie dieťatko..
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
a inak martiina náááááááádherná fotečka...normálne nechápem z oblečenia bábätiek..jednoducho super, jak z rozprávky

pipka
17. mar 2009

mauzi, rozkaz! Uz ju nebudem zlostit 😀
ale ty mi zase slub, ze uz nebudes mat celodennu absenciu...sak uz som myslela, ze rodis 😨 😎 😀

som sa sem cely den nemohla dostat ja, lebo najprv sme tu mali navstevu a ked odisla, dosiel MM a riesil tu az doteraz danove zalezitosti 🙄 a nechcel ma sem pustit 😠 a ked ma pusti, tak mi uz ocka klipkaju a iba vam poprajem dobru nocku a idem haji 😅 tak paa zajtra 😵

mauzos
17. mar 2009

pipi slubujem 😀 😀 😀 vy mi ale prajete aj so Cherry 😉

lumah
18. mar 2009

Ahojte! Dnes oslavujeme 🙂 Dobehla som len nejaké fotky pridať čerstvé! 😀

eviska83
18. mar 2009

ahojte,
Lumah - blahozelam 😀 😀 😀 ,boooze aky su uz velki a sikovni 🙂 🙂 🙂
martinka- ale Ti to sekne 😉 😉 😉

eviska83
18. mar 2009

martinka- ozaj mozes poslat link na to oblecenie?dik

zajkka
18. mar 2009

martiina,to oblecenie je uuuzasne.Su nadherne tie babatka,to som videla iba vo filme asi.Tvoja sestra je velmi sikovna.To bude aj farar cumiet po nich 🙂

lumah
18. mar 2009

eviska ďakujeme-nooo Dado je šikovnejší, ten už ani sedieť nechce, napne nohy a je problém ho posdiť, len by stál. 😀 Filipko si dáva načas, je pohodlnejší. Má to aj výhody, že nebudu naraz chodiť, lebo to by som sa zbláznila, aj keď popruhy sú kúpené-preistotu. 😀 😝
Ale pozerá, že ty to už ťaháš do víťazného konca! Drž sa! 🙂 😉

mauzos
18. mar 2009

ahojte dievcata 🙂

lumi gratulujem k 8 mesiacikom 😉 zlati su ti tvoji krpci. Takze budes s nimi chodit na voditku? 😀 😀
ja som sa tak na tom smiala, ze budem mat troch na voditkach, lebo my mame este aj psika, aby sa mi nerozprchli na vsetky smery 😝

pipka
18. mar 2009

ajojte babulky 😉

evi, este stale neviete, co to bude? 😕 Ja ta obdivujem...ja by som to uz od dokiho vymamila...tajne 😀

mauzi, das aj manzela na voditko? 😕 😀 😀 nech to uz mas pod palcom vsetko 😀

pipka
18. mar 2009

lumi, dakujem za mail 😉 najlepsia je ta fotka, co su deti s tvojim manzelom v ohradke 😀 😀 😀 tu by si mala dat aj do albumu 😎

inak gratulacia k 8. mesiacikom aj tu 😉 my budeme mat o dva dni sedem 😨 🙂 🙂 ale to letíííííí 😎

mauzos
18. mar 2009

to tu dnes nikto nie je, ci nikomu sa nechce pisat? 😒

katka.ott
18. mar 2009

hello damy,
dnes som absolvovala interne predoperacne a zaver je taky, ze nic nebrani tomu, aby som sla pod noz 😎

martiina
18. mar 2009

ahoj mauzi, ja som akurát prišla, bola som na rehabilitácii s malou a nechce sa mi veriť že už má začať jar, vonku zima jak v psinci a chumelica jak v januári 😲 , brrrrrrrrrrr som teda riadne premrzla, teraz pijem teplý čajík 😵
dúfam že v sobotu bude lepšie počasie 😠

mauzos
18. mar 2009

ahoj kati, uz mas vybavene? co ti robili? aj mna to caka, tak nech mam prehlad 😝
zaujimalo by ma, keby nieco branilo, tak co? tehulkujes este dalsi rok, alebo co?

martiina
18. mar 2009

katka aj ti povedali kedy sa už tomu neubrániš 😀

mauzos
18. mar 2009

ahoj mati, to iste aj u nas, ako na sibiri 😒
ako mala pokracuje v rehabilitacii? zlepsuje sa to?

katka.ott
18. mar 2009

mauzi, odbery som mala z hematologie a z poradne. pokial ich nemas, tak ti budu cicat krvicku, zmerali mi tlak, urobili ekg, popytali sa na choroby, zlomeniny, problemy, dali papier, zazelali vsetko dobre a isla som het.

a keby nieco branilo, tak neviem. hadam by nasli sposob ako ich dostat von. mozno by ich zlakali na nejake maskrty 😀

mauzos
18. mar 2009

kati 😀 ake maskrty mas na mysli pre novorodencov? Tvoje cicusky s mlieckom? 😀 😀
no takze nic moc vysetrenie, v podstate to iste mi robili pred IVF...
a mas uz termin? ci len ten tvoj 27?

katka.ott
18. mar 2009

mauzi, ako natiahnu cicusky s mlieckom az tak daleko? 😀 iba ak by nastavili zrkadlo, ze aha co/kto vas caka 😎 😀

termin mam len svoj, ale poriadny tusak, ze to bude buduci tyzden

mauzos
18. mar 2009

tak kebyze to u teba bolo toho 27.eho, tak ja som na rade 31.eho podla nasho dvojdnoveho rozostupu s tebou a s evkou. Boze ja fakt asi porodim 1.4. 😠 no to budu mat chalani inu srandu cely zivot, ze dvojicky a este aj prvoaprilove 😀 😀 😀

martiina
18. mar 2009

kati, veď odfoť cici a každý deň ukazuj, nech sa majú na čo tešiť, len pozor aby hneď nevybehli 😀

mauzos
18. mar 2009

baby, aku velkost krcka ste mali pocas tehotenstva?

pipka
18. mar 2009

caute, ja som tu mala od obeda navstevu, tak som nemala cas, ale uz sme same, tatino v praci...tak ked ulozim malu, tak som tu 😉

mati, aj u nas zima jak v psinci 😠 ...a to sme na juhu 😅 😀

pipka
18. mar 2009

kati, tak uz next week? 😕 😕 😕 😎 tak sa to tu zase rozrastie 😵 😵 😵

katka.ott
18. mar 2009

pipka, to je len tusak, nic zavazne

mauzos
18. mar 2009

kati ale buduci tyzden uz musis, jake nic zavazne? to chces fakt prenasat? ja nechcem, tak si svihni! 😀 😀
nepovedali ti, kolko mas teraz krcok?

katka.ott
18. mar 2009

napisal ze 2cm 😕

pipka
18. mar 2009

z tusakov byvaju pravdy pravduce... 😉 😎 😎 takze buduci tyzden tu uz budeme mat danielku aTerezku 😵 😵 😵

lumah
18. mar 2009

pipka dobrý nápad, idem ju sem dať, nech sa aj kočky ostatné pobavia 😀 . Posielala som ti aj našich potápačov na mail, dala som to aj sem.