Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
19. mar 2009

pipka a kde majú také super akcie 😀

martiina
19. mar 2009

podľa tašky v ikei 😀

pipka
19. mar 2009

áááánooooo BINGO 😎 😀 😀 😀 utekajte...ešte maju par kusov 😀 😀

martiina
19. mar 2009

pipka, ja to mám z Prievidze bez šance, takéto výstavné kusy budú rozpredané v minúte 😠 😀

martiina
19. mar 2009

pipka a koľko stojí to plávanie v BA

lumah
19. mar 2009

martinka ďakujeme 😀
pipka vyzerá na tých fotkách šťastná, určite bude z nej riadna potápka! 😀
pipka ja mám z porodnej sály fotku a najradšej by som ju zmazala-hruuuza-ako držím obidve deti a ešte mi je tam aj to moje brušisko vidno. 😠

pipka
19. mar 2009

mati, my sme za prvy kurz platili 146€ a za druhy budeme platit 132€, a dalsie su este lacnejsie, tusim 128€ a potom uz vsetky tak stoja...ale este mame kadejake bonusove hodiny a pod. 😉

lumi, je to podvodnicka veeelka 😀 😀 😀 taka vodnícka beťarka 😀 😀

mauzos
19. mar 2009

lumi, pipka super fotky. Ako stale 😉
tak to plavanie je teda dobra palka 😒

martiina
19. mar 2009

pipka, tak my z malomesta to máme lacnejšie, tu stojí 10 hod. kurz 67 € ale aj tak pri dvoch je to pálka 😖

lumah
19. mar 2009

mauzos u nás je to 110€ a my sme po prvom kurze dostali zlavu a platíme 100€ na každého. Ale po tomto tretom kurze končíme-my by sme skončili už aj po druhom, ale starí rodičia zaplatili, tak tento ešte dokončíme.

mauzos
19. mar 2009

lumi, pipi a to je cena za kolko hodin?

lumah
19. mar 2009

mauzos my to máme 8 vstupov dvakrát do týždňa, takže jeden kurz trvá zhruba mesiac. V BA je to asi 10x, že pipka?

pipka
19. mar 2009

u nas za 10 lekcii

pipka
19. mar 2009

hej lumi, jedna hodina je 45 minut v bazene plus sauna, takze sme tam hodinu 😉

mauzos
19. mar 2009

no pekne zarabaju 😖

lumah
19. mar 2009

nooo ved vravím. Je to fakt drahé, my sme tam už nechali pekné peniaze. Dostali sme ešte od druhých starých rodičov, ale to už použijeme radšej napr. na trojkolky alebo niečo také.

lumah
19. mar 2009

idem hajíííí. papa

pipka
19. mar 2009

no lumi, ved aj my druhym kurzom koncime...a aj na ten ideme len preto, ze som dostala preplatok dane 140€ a s tym som neratala...tak aby som to neotrepala, tak som hned zaplatila dalsi kurz rychlo 😀 😅 😀 😀

pipka
19. mar 2009

idem asi aj ja, tak paaa 😉

mauzos
19. mar 2009

co ste dnes take unavene? tak dobru 🙂

a co je s eviskou? tusim sa tu uz druhy den neukazala 😲

pipka
19. mar 2009

mauzi, od rana som v jednom kole 😝 rano bazen, potom v skolke, a do vecera u babky...mam dost, dokukam ordinaciu a idem na uško 😅 😵 😵

martiina
19. mar 2009

mauzi, veru neviem čo je s eviskou ani na skype neni prihlásená 😕 dúfam že nerodí, ale však už by aj mohla 😅

pipka
19. mar 2009

mauzi, mozno ma len absenciu jak ty... 😀 pada jej net mozno 😅

martiina
19. mar 2009

pipka aká si vynovená 😵

mauzos
19. mar 2009

no ved uvidime zajtra, ci sa Evka ukaze 😒

pipi nova foto 😉 no to ti verim, ze si grogy po takom rusnom dni ...

janula13
19. mar 2009

pipka mala je uzasna, ved ako vzdy, rada by som ju videla live 😀

lumah
20. mar 2009

dobré ránko! 😀 Prvááááááááááááááá!
pipka už si dostala preplatok dane? Som zvedavá, kolko dostanem ja. Som robila minulý rok asi mesiac a pol. 🙂

lumah
20. mar 2009

boože baby, už kojím len ráno a chcela by som prestať, dnes som nekojila, dostali flašu a prsia naliate. 😒

cherry01
20. mar 2009

ahojte. Lumi odsaj a pošli mne 😀 zišlo by sa...tá UM..to je len pekná pálka...no čo už. A ešte plávanie. U nás na východe..no neviem asi ked len tak v KE, a ani to si velmi neviem predstaviť, hodinovú cestu tam a späť. Ale velmi by som to chcela s detmi vyskúšať. Hanulka je tam tak šťastná, a ti Lumine fotky pod vodou...čistá Nirvaaana..kráásne. Joooooooooj ,aj ja sa chcem íst kuuupať ☹

jaja, nechápem ako ich rozoznáš..a manžel???

mauzos, martinka, pipka, janula ahooojte.

lumah
20. mar 2009

cherrynka už nemám vela mliečka, ale ešte sa nalievaju potvory. A aké mliečko pijete? My Bebu.
Včera sme sa potápali už bez povelu-boli taaaak zlatí, ako sa predtým krásne nadýchli. 😀 Až mi je luto prestať, no ale čo už, ked je to také drahé-človek aby kradnúť začal. 😠