Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
16. máj 2009

vitam všetky nové dvojtehulky a gratulujem, ja doteraz nemôžem zabudnúť na ten úžasný pocit keď mi dr. povedal že čakám dvojičky 😵
pipka prajem krásnu dovolenku 😵
eviska ja mám síce orchideu len jednu ale namáčam ju takisto ako mauzi na hodinku do prefiltrovanej vody z konvice s pár kvapkami hnojiva na orchidei 😉 Dáš si do väčšej nádoby vody toľko aby bol len kvetináč ponorený a nie aj orchidea, ona si zospodu cez dierku potiahne toľko vody koľko potrebuje 😉
tatolu aj mne to tak niekedy pripadá že s dvojkami je menej starostí, ale to asi len preto že máme tých prvých v takom veku kedy si začínajú presadzovať svoje a majú obdobie vzdoru 😠 😀
nani keď nám je tu dobre, lebo sa tu poznáme, tému dvojičkovo ste asi zakladali tie čo ste v tom období porodili a poznali ste sa z Čakáme dvojičky, či nie 😅
anikar gratulujem, krásne váhy, prajem všetko najlepšie všetkým 😵
no tak my sme to všetci chytili od Ninka a hnačkujeme a vraciame celá rodina 🙄
ja momentálne riešim dilemu aké jedalenské stoličky kúpiť 😕

martiina
16. máj 2009

mtina, ja som videla aj takúto ešte:
http://www.karyobaby.sk/obchod/action/productde...

tatolu
16. máj 2009

Martiinka, moja maminka pozná pani, čo má dvakrát dvojičky po 1,5 roku. Už ona jej povedala, že s nimi toľko roboty nie je, tak neviem 🤐
Mne sa to tiež moc nezdá.
Ale s tými staršími vzdorovitejšími máš pravdu 😠 .

Mtinka, ja som tiež videla takú plátenú ohrádku, iba bola predelená. Možno je aj taká veľká nepredelená.

mtina
16. máj 2009

Ďakujem dievčetá. Musím prebrázdiť net...Možno niečo nájdem.

tatolu
16. máj 2009

mtinka, skús toto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5171146
do textu so dala: ohrádka pre dvojičky

mtina
16. máj 2009

Tatolu. Ďakujem. To si kde vyhrabala. Veď na MMB som zavesená stále a nenašla som to. A Ty prídeš a nájdeš dokonca moju krajanku. Ešte raz dik 🙂

tatolu
16. máj 2009

rádo sa stalo 😉
Možno je to tým, že ma hnevá, že málokto preklikne tie hviezdy 😠

anikar
16. máj 2009

Ďakujeme za milé blahoželania a držíme palce všetkým očakavajúcim mamičkám a ich budúcim detičkám!!
Nech vydržia čo najdlhšie tak ako my,do 39tt 🙂

mauzos
16. máj 2009

tatolu aj ja som si to myslela, ze sa spolu vyhraju a tak... Ale uz ma tolko ludi vyviedlo z omylu, no ved uvidime 😝 zatial sa maju radi, tak dufam ze im to ostane.

evi presne tak ich namacam, ale musi to byt prevarena voda izbovej teploty so specialnym hnojivom na orchideje.

pipi krasnu dovolenku vam zelam, uzite si to 🙂 tak ti zavidim, ale v dobrom 😉

mauzos
16. máj 2009

martinka ☹ tak to je smola. Aj mali to chytili? Cize to bolo nieco infekcne? No by som im tam isla poriadne vynadat do tej nemocnice 😠

mtina my mame tuto ohradku http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co... Tiez som kupila na MMB uplne novu za tretinovu cenu. Skusenosti zatial s nou nemam, ale paci sa mi, ze sa da jednou rukou zlozit aj rozlozit. A zlozena moze byt polozena hocikde pri stene a zabera minimum miesta. Drevenu si neviem predstavit kde by som polozila, aby stale nezavadzala.

nana77
16. máj 2009

ahojky!
pipka, peknu dovolenku!!!

matka, ked som ja objavila mk, uz bola tema cakame dvojicky zalozena. pokial viem, najprv bola len tema o dvojickach a potom si kocky zalozili cakame dvojicky, lebo usudili, ze mamicky dvojiciek predsa len riesia ine veci ako cakatelky (mamicky kakania, papania, spinkania a pod. a cakatelky zase priberanie, pohyby, pohlavie a pod - ved pozname). a tak som chodila do cakame dvojicky a ked som porodila, presunula som sa do dvojickova 🙂 . ale cele to cakanie a porod bol taky zazitok, ze vam sem este stale nakukam a tesim sa z novych babatiek 🙂 . tak ale ked by ste sa presidlili vsetky, tak by ste sa poznali 😀 . a navyse by ste sa pozoznamovali aj s ostatnymi co su v dvojickove - je tam kopec super kociek.

pipka a ty jasne ze by si tam mohla byt, ved to by si bola v predstihu, ty tie dvojky predsa budes mat, no nie??? 😉

mauzi, neboj, vyhraju sa! ved este su malicki 😉 ! moji sa teraz vacsinou hraju kazdy zvlast, ale uz stava sa (cim dalej tym castejisie), ze sa hraju aj spolu, resp. ze spolu vyvadzaju, alebo sa na sebe (seba) smeju... je super ich pozorovat 🙂

mauzos
16. máj 2009

nani ja sa uz teraz na nich neviem vynadivat, tak neviem co bude potom 🙂
pocula som vsak aj vela opacnych skusenosti, ze si navzajom robili zle, zlostili sa a tak ich museli oddelovat. Dufam, ze to nebude nas pripad 😉

no musim niekedy nakuknut do toho dvojickova ... priznam sa ze som si vas este ani raz necitala, aj ked uz patrim tam a nie tu 😀

mtina
17. máj 2009

Mauzi dik za radu. Tá nie je zlá. Veď aj ja chcem takú rozkladaciu, aby som s ňou mohla chodiť po celom dome Pri prvej dcére som tiež takú mala. Ale to bolo pre 15 rokmi a odvtedy ju malo požičanú pol rodiny, tak vyzerá ako po pol Luniku. Už pôjde jedine do koša Táto čo máš Ty je celkom veľká. Ešte mám trošku času, tak sa poobzerám či ju neuvidím za takú super cenu, ako Ty.

barboreta
17. máj 2009

Ahojte
mauzos jasné,že sa teším a ako 😵
eviska83 je to super 😵 🙂 už sa teším keď budú kopať 😵

kuspitka
17. máj 2009

Ahojte,ako sA mate??
pipka juj som rada,ze sa tu stretavam stebov.
ako sa mi mate???

martiina
18. máj 2009

halóóó, je tu niekto 😅

martiina
18. máj 2009

😠 😠 😠

chruminka
18. máj 2009

ahojte ako tu nazivate?
tusim nas bude zasa dost dvojicko-tehuliek 😀
ale je super ze su tu vlastne uz maminky s babenkami-dvojickami aspon nam vselico poradite 🙂

mixka
18. máj 2009

ahojte cakatelky 🙂 nemate zaujem o dvojickovske kociky ??? zbavujem sa nasich po dvojickach 🙂 su v 100% stave, tak ak by ste chceli, ozvite sa do ip 😉

chruminka
18. máj 2009

mixka my uz mame vybraty,ani sme moc nerozmyslali a nevymyslali kedze byvame na druhom a vytah je na medziposchodi malicky cize sa ledva do neho zmesti maly kocik pre jedno babo,tak chcem taky odlahceny teda co najlahsi 😉

mixka
18. máj 2009

chruminka, aj my byvame presne tak isto, takze ti poviem, ze sa mas na co tesit 😖

kuspitka
18. máj 2009

achruminka a aky kocik ste vybrali.
my nemame vytah a byvame na tretom to znamena ,ze tam kocik budem trepat

chruminka
18. máj 2009

no co som zatial objavila je ten co ma aj mauzos bumbleride vazi len 15,5kg,lebo ostatne dvojickovske vazia 18kg a viac.....boli sme ho uz aj pozriet v jednej predajni a je fakt super aj sme si ho tam odskusali.
Ale aj tak si neviem predstavit vlacit 15,5kg+deticky cca 6-7kg,ako to urobim ked budem cely den s nimi sama,ale kamoska mi povedala neries ono sa to vyriesi postupne ked to pride 😉

mixka
18. máj 2009

chruminka, ina moznost ako vlacit nie je, pokial nechces trcat cele dni zavreta doma 😀

kuspitka
18. máj 2009

chruminka tak ja to tiez neriesim .poviem si ved schudnem ked to budem robit kazdy den vlacit hore dole....

minkak
18. máj 2009

ahojte ,dakujem za privitanie 🙂
no ja to budem riesit ako pri malej,ze kocik ostane v kocikarni a hore pojdem len s vanickami 😉
ale aj tak to bude makacka 😅

kuspitka
18. máj 2009

minkak tak u nas to nehrozi kocikaren nemame tak bude musiet ist hore.
chruminka ten som si aj ja vybrala len neviem farbu oranzova a hneda sa mi paci..

minkak
18. máj 2009

kuspitka ani nic take....co by Vam mohli uvolnit?
ja som akurat pridala fotecku nasho kocika 😉

kuspitka
18. máj 2009

minkak pekny kocik.
mne sa nejako taketo nepacia.
minkak tak ja aj tak nechcem tak nechat kocik radsej hore ho budem niest chodia tam macky a bojim sa ho tam nechat

mixka
18. máj 2009

aj my mame kocik v kocikarni a vlacim deti este teraz, kedze mame vysoke schody a nezvladaju... ale kuspitka sama nezvladnes nosit aj kocik aj deti, budes potrebovat pomoc