Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
22. máj 2009

Mati strasne u krasni 🙂 A vy mate kolotoc nad postelou namiesto nad postielkami? My mame uz asi tyzden nad postielkami a mali su nimi fascinovani 😉 No a dnes sme vytiahli prvy krat hraciu deku a Lukasko sa tolko dotesil, taky bol zlaty, buchal rucickami do hraciek a rehotal sa 🙂 Tomaskovi sa tam az tak nepacilo ☹
Mati preco skoncil Marko v lavori?

eviska83
22. máj 2009

Martinka- no uzasne fotky,asi sa mi to len zda ale nepodibaju sa na seba cim dalej ty viac? 😉
Nana- ja uz som tam parkrat mrkla ale aj mne sa tu paci 😀 😀
My mame tiez nad postielkou kolotoc tusim Pipka spominala ten na dialkove ovladanie s Bachom ,mozartom a pod. je to supe4r lebo ked kojim jedneho a ten druhy sa zacne rozculovat tak to pustim a je klud 😵 😵 a dnes tu bola kolegyna na navsteve tak doniesla este jeden (ved ten sa nestrati)

martiina
22. máj 2009

mauzi, potrebovala som poumývať vaňu a umývadlo a nepáčilo sa mu ležať v lehátku, tak som ho zobrala zo sebou do kúpeľky a keď som zbadala lavor, prvé čo ma napadlo bolo šupnúť ho tam 😀 .... a aký tam bol spokojný 😅 😵
... a ten kolotoč je len zastrčený medzi stenou a posteľou, ale napevno, takže ho na seba nestiahnu... tento je tiež na diaľkové ovládanie a slúži mi v spálni aj ako lampa, keď ideme spať dá sa zohnúť a voľne stojí ako lampa... je tam viac melódií, svetielko zospodu a zvrchu sa premietajú motýlikovia na stenu keď je tma, veľmi ich to zaujme... a je tiež na diaľkové ovládanie...... v obývačke mám na postieľke druhý, tiež na diaľkové, ale ten nesvieti
eviska, aj mne sa zdá že čím ďalej tým viac sa na seba podobajú ale to bude tým že Laurika dobieha váhou Marka a už aj ona ma bucľaté líčka... ale aj tak sa mi zdajú veľmi rozdielni 😅

martiina
22. máj 2009

teraz som si to ešte raz prečítala a vidím že píšem jak hotentót 😅 😀 ... toľko krát som napísala že je na diaľkové ovládanie 😅 ... no však aby vám to náhodou neušlo 😀 😀 😀 ... a nezabudnite sa ma ešte opýtať či je na diaľkové 😀 😀 😀

eviska83
22. máj 2009

martinka- a ten tvoj kolotoc nieje nahodou na dialkove? 😀 😀 😀

eviska83
22. máj 2009

baby jauz idem spinkat ,tak dobru noc

mauzos
22. máj 2009

mati ten kolotoc co mas nad poselou je na dialkove? 😀 😀 😀
presne ten isty som chcela kupit aj ja, taky je krasny s tymi macikmi. Ale odhovorili ma, ze babatka skor zaujmu take pestrofarbne ... tak sme kupili take obycajne, ale pestrofarebne 😀
a fakt sa na seba podobaju 🙂 Nasi sa zase cim dalej tym viac na seba nepodobaju 😀 😀 Lukasko je cisty ocko, ale nevieme prist na to, na koho sa podoba Tomasko.
Tvoji sa mi zda sa podobaju na teba 🙂

Idem uz aj ja zalomit. Dobru noc 😉

martiina
22. máj 2009

baby, ani by ste neverili ten kolotoč je na diaľkové 😀 😀 😀

mauzi ja som oba kolotoče kúpila z bazáru, ale aj so záručákmi ako nové a tiež som váhala nad tým macíkovým lebo je v takých pastelových farbách, ale som rada že som ho kúpila, lebo sa im páči oveľa viac ako ten druhý pestrofarebný ... a na jednom aj na druhom sú tie hračky len na takých šnúrkach ktoré sa do kolotoča len nasunú, takže môžem obmeniť, poprípade zavesiť tam aj klobásky 😀 😀 😀

... a neviem na koho sa moji podobajú, doteraz som na to neprišla 😅 ... dokonca ani Ninka neviem zaradiť na koho sa podobá 😅 .... keď stretnem niekoho z mojej rodiny, tak povedia " to je celááááááá mamina" a keď stretnem zas niekoho z manželovej rodiny, tí zas" to je celýýýý ocino" 😀 😀 😀

mauzi, však Tomáško je celá mamina 😀 😀 😀

tak dobrú nôcku prajem

jarka82
23. máj 2009

ahoj cherry aj my sme mali arkove mlieko a sposobilo nam to strasne zapchy a koliky 😠 to sa nedalo vydrzat stale plakali a kakali trasne bobky tak som im znova zacala davat nutrilon vyskusala som co to to spravi a ani nevrackaju nic tak uvidime co na to dr v stredu ked jej to poviem poradili mi slivkovy dzus zrideny z vodou ale nepomahalo iba co ich bruska boleli a pomohli nam aj antikolikove flasky 🙂 a teraz kakaju jedna radost 😀 😀 😀
my mame kolotoc macikovy a pestrofarebny 🙂 ale moc ich to nebavi radsej by sa obzerali na rukach vcera sme kupili aj hojdacku 🙂

mauzos
23. máj 2009

Ahojte 🙂
mati tie kloobasky na kolotoci mozu byt zaujimave. Urcite vyskusaj, ked budu vacsi 😀 😀

jarka a hojdacka ich bavi? Nasi dostali uz taku dospelacku, co sa zavesi na strom 😀 😀 este si na nu budu musiet nejaky ten rocik pockat ...

macilaci
23. máj 2009

ahoj dievčatá. vy ste cítili kopanie bábetiek stále naraz, lebo ja jedno nejak necítim už 2 dni, nejaké slabé štuchance tam boli ale nie také cítitelné ako to druhé, na druhej strane predtým bolo toto ticho a kopalo druhé. je to normálne?

babulko
23. máj 2009

ahoj maci 🙂 to malokedy kopkaju obe naraz moji drobci tiez tak kopkaju ze jeden castejsie a ten druhy menej,ale aspon co len trosku citis ze sa pohne tak to je dobre,neboj sa niekedy ani nieje ich citit ze sa hybu a tvoji su este mensi tak nemaju taku silu na kopkanie,moji su väcsi a tiez nekopkaju az tak velmi ako ine kocky pisu a nato ze su to chlapci tak su poslusny a tvoji este vela spinkaju tak si to uzivaj .....drzte sa a neboj sa moja 🙂 pa

mauzos
23. máj 2009

veru maci, uzivaj si, kym su kludni 😀 moji tiez malokedy kopali naraz. Ja som ich mala nad sebou a vrchny mensi Tomasko sa vrtel viac ako spodny vacsi Lukasko, ten tam mal menej miesta 🙂 A ku koncu tehu sa uz celkovo menej hybali, uz tam vobec nemali miesto na nejake kotrmelce 😀 😀 Ale zato dost casto stikutali, to je sranda 🙂

macilaci
23. máj 2009

no baby ste ma ukludnili. ja ich mám rozdelené na dve strany, jedno je na pravej strane hore druhé na lavej dole.
kedy ste začali nakupovať vecicky? ja stále čakám, a čakám ....

dracik1
23. máj 2009

ahojte kočky, predávam autosedačky vajíčka, ak by ste mali záujem, prosím Ip al. telefón
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

minkak
23. máj 2009

ahojte 🙂
macilaci ja ich mam zatial rovnako ako Ty a tiez citim len to jedno z lavej strany 😉 to sa este rozbehne 😅
este mame cas 😉 to este len bude,este si to uzijeme 😀
ja som sa aj tak cudovala,ze ich citim nejako skoro 😉

katuska15
23. máj 2009

nie my sme neboli vobec prekvapi,lebo my sme mali uvolnene 3 folikuly... 🙂 tak sme s tym ratali...ale minuly tyzden nam povedali,ze bude len jedno a vcera,ze su tam dve...a fuuuuuuuuuuuuj dnes mi je tak zleeee 😝 😝 😝

macilaci
23. máj 2009

minkak, ja som dlho ani nebola istá či je to to, ale teraz už áno. no ved ja sa nechávam prekvapiť, nrozmýšlal čo bude potom, lebo by som sa len zužovala a nervovala, ty to už aspon pznáš, máš to trošku lahšie. 😠
katuska mne na žalúdok, pomáhala prírodná štava z jablka, DRU tyčinky a spánok.. 🙂

minkak
23. máj 2009

katuska aha 😉
macilaci no poznam 😉 ale tentokrat to nebolo zo zaciatku len vlnkovanie,ale hned take riadne,preto som bola strasne prekvapena,ze tak skoro a este aj tak moc 😅

inak co ste tu spominali palenie zahy,mne pri malej velmi pomahalo mlieko 😉 a vraj je dobry na to aj surovy zemiak 😝 co som teda ,ale ja neskusala 😝 😀

mauzos
23. máj 2009

mne na zahu pomahali pastilky Tums 🙂

pipka
23. máj 2009

caftee babulky, tak my sme uz stastne doma z dovolenky 😉

mali sme sa UUUZASNEEEE 😎 😎 😎 fakt som na takej fantastickej dovolenke este nikdy nebola 😎
maximalna starostlivost, pre deti prve aj posledne, vyplnena kazda minuta, hanula bola vo svojom zivle 😀
vo vode jak vodnik clupko... 😀 normalne ju dali na titulku ich wb stranky 😀

www.alvacentrum.sk mozete kuk 😉

mozem povedat, ze Dovolenku s rybickami vrele odporucam 😉 Boli tam s nami aj dvojicky Katka a Terezka, takeeee zlatunkeeee, no na spapanie...tak som na vas cely cas myslela, ako by ste si tam vy uzivali s vasimi bambulikmi 😵 😵 😵 😵

ked sa mi podari staihnut fotky tak popridavam, len mame asi 500 fotiek, tak bude problem vam sem vybrat, lebo albumy mam uz plne 😅 😀

mauzos
23. máj 2009

Ahooooj Pipi, super ze ste sa mali tak dobre. Kedy si to zopakujete?
Dufam, ze za tu foto na titulke ste mali pobyt zdarma 😀
tesim sa na fotky, urcite budu zase uzasne.

cherry01
23. máj 2009

Pipka, ja som vedela ze Hanulka je proste STAR 😀

taella
23. máj 2009

vitaj pipka doma 🙂
ahoj cherry , konečne si sa ukázala 🙂
my sme dnes boli na MDD s manželovej práce a deti dostali kopec sladkosti , ktoré zjedia ich rodičia 😀 😀 😀
ináč najnovšie sú naši veľký cestovatelia po postielke , ráno ich stále najdem otočených opačne ako večer zaspávali a Oliver si k tomu dáva všetko čo nájde v postielke cez tvár , takže budem musieť odstrániť všetky hračky a vankúš z postielky , lebo minule s vankúšom bojoval , taký spotený bol keď som ho s pod neho oslobodila .
nové fotky 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

pipka
23. máj 2009

mauzi...no zatial sme zaplatili...ale dalsiu buducorocnu uz budem ziadat zlavu 😀 ...aspon 99% 😀 😀 😀
taellka dakujem 😉
cherrynka no kooonecne ta tu vidim 😉 uz vam ide net konecne? 😕 😵

idem na tie fotky 😝 😅 😀

pipka
23. máj 2009

taell ... krasne fotky 😵 a tie bryndaky..uuzasne 😎 to si kde kupila? 😕 musim aj ja hanule nejake take kupit...sak mame vsetko len lubim ocka, darcek pre ocka..a maminka je na ocot 😅 musim si aj ja spravit radost, ze ma ma niekto rad 😀 😀 😀 😀 😀

taella
23. máj 2009

v kauflande som ich kúpila , asi pred mesiacom 🙂 My zasa máme všetky veci , iba také , že ľúbim mamku 😀

pipka
23. máj 2009

dik...utekam kupit 😀 aby tatkovi nestupla slava do hlavy 😅 😀 😀

nove foto z dovolenky 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...