Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
2. jún 2009

dobre rano,,,,
zanedbavan vas baby,ale keby ste videli to pocasicko 😀 😀 😀
Cele dni sme von,vcera sme mali BBQ- bolo par znamych ,bolo super 🙂 🙂 🙂
Pipka- ty si este na SVK?a ja ta tu cakaaaam 😵 😵 😵
Martinka- jeeeej novy pas 😉 😉 ,s tym hackovanim som si robil;a srandu ,ale ked ta to fakt bavi tak Ti poslem tie miery 😎 😎 😎
To ja zasa milujem vsetko kysle- uhorky ,kapustu 😒 😒

eviska83
2. jún 2009

jeeeej mauzi - kraaaasne fotecky 😀 😀

mauzos
2. jún 2009

mati to faaakt? to ta tam odvelili? 😲

ahoj Evi 🙂 zavidim vam to pocko. Dnes celkom ujde aj u nas, ale posledne dva dni hruuuza ☹

martiina
2. jún 2009

mauzi, nie otec tam bol na postgraduálnom štúdiu na vojenskej škole, tak sme boli celá rodinka s ním, ja som mala vtedy 7 rokov a chodila som do ruskej školy 😅

martiina
2. jún 2009

ahoj evi, však som písala že sa aj s jarkou určite opaľujete 😎 , to počasíčko vám teraz závidm 😵

sonia29
2. jún 2009

ahojte baby, tak som vas konečne dočitala 🙂 😝 janka gratulujem k babatkam a prajem rychle zotavenie 😵 😵
všetky máte krásne fotky .. 🙂 😵

macilaci
2. jún 2009

Ahoj dievčatá, pozerám sa po kočíkoch ale nikde nevidím takú trojkombináciu s autosedačkou pre dvojičky. Pre dvojičky také nie sú ? alebo len ja zle hľadám? neviete poradiť.

pipka
2. jún 2009

mati, no snivala som , snivala...ale hackovat neviem stale 😅 😀 😀

martiina
2. jún 2009

pipka, to mi nehovor ani zo srandy 😠 😠 😠 však som ťa to celú noc učila 😀 😀 😀

martiina
2. jún 2009

mauzi, akurát som objednala kočík z bázáru, najlacnejší aký som našla ale zdá sa mi v pohode a dokonca je tiež abc design ako mám aj môj 😵 iba je sedenie vedľa seba, je síce trocha vyblednutý, ale má nové plášte na kolesách, je plne funkčný a to je hlavné.... v priebehu týždňa by mi mal dojsť, pošle mi ho po nejakých známych, čiže ani poštovné platiť nemusím 😝 .... a kúpila som ho za 50€, dobrá cena, nie? 😉

mauzos
2. jún 2009

mati ja som nasla asi taky isty, ale za 100 eur ☹ Zatial mi ale odvcera neodpisala, ci je este volny.

pipka
2. jún 2009

matiiiii, no dooobre, tuto noc robim reparat 😀 😀 😀

pipka
2. jún 2009

evi, tak ja uz letiiiim 😀 z tejto zimy a vetra 😝 🙄

pipka
2. jún 2009

ake kociky objednavate? K babkam alebo na zahradu? 😕 😉

mauzos
2. jún 2009
mauzos
2. jún 2009

pipi my k babke 😉

pipka
2. jún 2009

mauzi...no kooolko detiiiii ako smetiiii 😀 😀 😀 a maminy ake kočky 😎

pipka
2. jún 2009

my mame novu autosedackuuu, konecne sme dnes kupili uz taku, aby v nej hanulka nebola ako taky skrcenec 😅 sedi si v nej ako kralovna teraz 😎 🙂 🙂 😀

martiina
2. jún 2009

mauzi, ja som našla ešte jeden za 80€, ak by si chcela
http://deti.bazos.sk/inzerat/1805163/Kocik-pre-...
mauzi, super fotky, kočíky, detičky a samozrejme maminy 😉 😵

martiina
2. jún 2009

pipka, ja objednávam k babke, do hory, do belgicka.... lebo do lietadla je zdarma len taký kočík, čo sa dá plne zložiť aj so sedačkami a ten môj sa skladá bez sedačiek, čiže by som musela zaplatiť pri ceste tam 10€ a pri ceste späť 10€, čiže len tak vyhodených 20€ ... a takto za 50€ budem mať ešte jeden kočík, ktorý sa určite zíde 😉

pipka
2. jún 2009

mati to vazne? za kocik do lietadla sa plati? 😕 😅 tak to my na dovolenku jedine tak autom...alebo az ked slecna bude chodit po vlastnych 😝 😀

cherry01
2. jún 2009

ahojte...kam cestujete??? či mám čítať dozadu? 😀

cherry01
2. jún 2009

u nás všetko ok, asi už idú aj Kristínke zuby, lebo začalo podozrivo napodobňovať v plači Tominka 😅

mauzos
2. jún 2009

mati dakujem za link, napisala som jej. Je skoro taky isty ako ten ABC Design 😉 Na dedinu az az 😀
ja som nasla pre teba, ale len pre jedno babo taky ABC Design, co sa da zlozit tak, ze sa zmesti do skrinky nad hlavou na palube lietadla 😵 Tych 10 euro nie je az taka hroza, myslela som ze je to viac. A nevies ci sa tolko plati, aj ked cestujes bez dietata, alebo musis mat so sebou dieta?

pipi gratulujem k autosedcke. A kde su fotky? 😠

mauzos
2. jún 2009

ahoj Cherry 🙂 uprimnu sustrast ...

pipka
2. jún 2009

mauzi zajtra alebo pozajtra, ked pojdeme autom tak fotiiiiiim 😎

ajoooj cherry, gratulujem k zubalom 😅
my uz mame obidva vrchne....od vcera 😵

pipka
2. jún 2009

babule, dnes musim odbiehat...zehlim 🙄 😝

cherry01
2. jún 2009

ty kokso, super cena tam je. taký kočík mám aj ja pipka.

mauzos
2. jún 2009

a sa mi zdal nejaky povedomy 😉