Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
30. jan 2009

ja som minule nasla taky notes, co si zapisovala moja mama, ked porodila mna. To som sa ale nasulala od smiechu, fakt super spomienka 😀 😀 😀 Musim si aj ja nieco take zaviest...

eviska83
30. jan 2009

Tu to robia aj v skolke(neviem ci aj na svk) ale je to super ,lebo hned ako som ho vyzdvihla zo skolky som si precitala kolko spal ,kolko a co jedol a ked uz bol bez plienky,kolko krat bol cikat 😀 😀

annamary
30. jan 2009

Martiinka dakujem za radu pri kocikoch, ja som chcela hlavne vediet ci mam kukat taký čo budu vedla seba babatka alebo za sebou. V ostatnom si už skor poradim. pekny dnik papa🙂)

mauzos
30. jan 2009

baby kocik prave dorazil, ideme rozbalovat 🙂

martiina
30. jan 2009

ideme s kočikom po uradoch, som zvedavá či sa tam vôbec dostanem 😠
super mauzos, pridaj foto a dojmy 🙂

katka.ott
30. jan 2009

ahojte 🙂

martiinka, skvela poloha kojenia 🙂 , uz nacvicusjes dalsiu? 🙂
vela stastia na uradoch

mouzos, kocik pofot, aj my chceme vidiet.

annamary, ja budem kocik vedla seba. tiez som mala podmienku, aby kezde babo malo vlastnu vanicku ale aj so striezkou. nech ma kazda vlastny "bordel" 😀

pipka, cherry, drzim palce 😉

mtina
30. jan 2009

Katka.ott Nevieš mi prosím Ťa pomôcť s nejakou stránkou, alebo značkou na ten kočík vedľa seba? Diiik

katka.ott
30. jan 2009

mtina, neviem presnu stranku, ale ja som to robila tak, ze som si hodila do gooogla kocik pre dvojicky. potom uz len vyberat.
kazda taka stranka ponuka kociky za sebou aj vedla seba 🙂

mtina
30. jan 2009

Katka. Veď aj ja som takto hľadala, ale akosi sa mi nič nepáči...asi som moc náročná, alebo čo 😠

katka.ott
30. jan 2009

mtina, treba povolit z narokov. ako tu baby pisali, ani jedenkocik nie je idealny 😎

v15
30. jan 2009

mtina a annamary možno poradim aj ja my máme rezervovaný z pod ruky twinner twist vedla seba nový sa objednáva z Čiech a vyrába sa v Nemeku keď ho chcete vidiet tak si dajte do googlu twinner twist nájde vám to stránky dokonca aj videa 😉

v15
30. jan 2009

ale už som ho videla že ho predávali aj v neakom bazáry treba pokukať po internete 😉

mtina
30. jan 2009

v15 dik idem na to kuknúť

cmuk05
30. jan 2009

Ahojte baby mozem sa ku vam pridat? 🙂

v15
30. jan 2009

mtina dúfam že som rošku poradila
cmuk05 vitaj 🙂

cmuk05
30. jan 2009

vidim ze ste vytvorili novu temu... 🙂

v15
30. jan 2009

cmuk05 ja som to nebola.... 😀

mtina
30. jan 2009

v15 Určite áno....Len musím na to pozrieť doma...tu sa nemôžem sústradiť...Niekde som inak čítala o kočíku pre dvojky, ktorý sa skladá z dvoch kočíkov vedľa seba a dá sa v prípade potreby rozdeliť...len som taký nikde nenašla...

v15
30. jan 2009

mtina potom daj vedieť čo naňho hovoríš 😉

katka.ott
30. jan 2009

mtina, ja som tiez rozmyslal na takym kocikom. len to ma jednu velku nevyhodu. ked s nim pojdes sama, molokde vojdes 😒
funguje to na principe spojok. takze kupujes 2 samostatne a k tomu spojky

v15
30. jan 2009

s nim je vraj ťažká manipulácia keď budeš sama

mtina
30. jan 2009

Katka asi máš pravdu. Ešte to zvážim...Ja s výťahom a podobnou srandou nemám problám, kdeďže bývam v rodinom baraku...ale človek aj tak potrebuje počuť aj iný názor, aby si mohol lepšie vybrať a počiť sa na cudzích chýbach 😀

v15
30. jan 2009

mtina pozri si ak máš čas 😉

mtina
30. jan 2009

V15 Už som kukla aj to video. To nevyzerá zle...Objednávala si to cez net, alebo ste ho kúpili priamo v ČR?

v15
30. jan 2009

my ho máme z pod ruky, ale dá sa objednať cez net na českej stránke skúsim ju pohladať, ale už som ho videla že ho niektoré predávali aj v neakom bazáry

katka.ott
30. jan 2009

mtina, o vytah ani nejde, eln ako pisala v15, tazko je s nim manipulovat. su to predsa 2 spojene. takze je to o dost sirsie ako normalny dvojickovy kocik.
ja uvazujem nad tym so spojkou, ked budu deti o trochu vacsie - taky golfovy. to uz budu viac chodit ako sediet 😀

catjob22
autor
30. jan 2009

Fi, tu su uz same nove tvare!! 🙂

Rada Vas tu vidim, vitajte a citte sa dobre, cmuk, zvlast ty este chvilku pri nas ostan, ved uz aj takti tam svieti krasny tt 😵

v15
30. jan 2009