Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

miroslava89
30. júl 2009

moj drahy bol tiez vraj taky mierne blaznivy ale dospel zostarol tak to na nom nevidno🙂
ale zato ja som take male "šidlo" stale🙂

agathe8
30. júl 2009

loginka ahoj. Ja chodila najskor každé 3týždne a od 20tt chodím každé 2tt. Ale možno aj preto, lebo som potratila min. rok tak ma viacej sleduje.

loginka
30. júl 2009

ja som tiez potratila, ale zatial mam poradnu v mesacnom intervale

minkak
30. júl 2009

mirka no tak super,ze uz ste domka,tak len pekne odpocivaj 🙂

katka.ott
31. júl 2009

ahojte, pridala som nové fotky
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dnes máme 4 mesiace a miery a váhy D:62/6200, T:62/6500. a konečne sme bez poštoliek 😀 😀 😀

sonia29
31. júl 2009

ahojte baby 🙂 katka gratulujem k štvormesačiu 😵 , aké sú už bábiky veľké 😕 veď nedávno sa narodili
som ostala sama doma, rodinka zdrhla na chatu, ostalo tu len nezvyčajné ticho a klídek 😔

miroslava89
31. júl 2009

k tymm kontrolam ja som chodila na kontrolu kazde 3tt-4tt...a teraz idem uz po 1tyzdni..a dalej este neviem ako budeme chodit🙂

minkak snazim sa odpocivat kolko sa len da🙂

katka gratulujem k 4mesiacikom🙂malinke su krasne 😵

sonia vyuzi klud a oddychuj🙂

mauzos
31. júl 2009

ahojte 🙂

Katka gratulujem k vymesaciu, male su krasne 🙂 Ale to leti, nedavno sme si tu pisali ako tehotne. Este si u rodicov?

My sme vcera dorazili k rodicom, zobrali sme so sebou pol bytu 😀 😀 Je tu super, ziadna horucava, mali su dobrucki az mi je to divne 😝

miroslava89
1. aug 2009

mauzi raz musia aj drobci vypnut a menej zlostit🙂

katka.ott
1. aug 2009

ahojte,
veru mauzi, ja som mala včera výročie, čo som zistila že som tehotná 🙂 . normálne sa mi nechce veriť, že už rok prešiel a už sme rodičia 🙂 a k tomu tie naše malé zázraky... 🙂

ešte som u rodičov a budem tu zž do konca augusta. o 2 týždne krstíme, takže máme čo robiť....
inak, maminky, čo už máte po krstinách - koho okrem krstných rodičov ste pozývali? my plánujeme aj starých rodičov, prastarkú. malo by nás byť cca 12 osôb, nie je to veľa? A čo ku krstu od krstných. Furt mi vyvolávajú, že čo? a ja ani netuším 😕 😅

mauzi, o tom sťahovaní mi ani nehovor, teda nepíš.
my sme boli na jeden deň v BA na kontrolu a to bolo tiež mierne sťahovanie. predpríprava... 😖

vranka4
1. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Katka pridala si krásne fotky 🙂 ,bambuľky sú rozkošné 🙂 ,my sme pozývali okrem krstných rodičov a rodičov aj súrodencov,starých rodičov,nás bolo dokopy s deťmi 30 ľudí-dosť,a to ešte všetci pozvaní nemohli prísť-,ono záleží od vás,koho tam chcete,či len najbližších...a kde to chcete mať,my sme posedenie po krste mali v penzióne,síce to bolo drahšie ako keby sme to urobili doma,ale vrátili sme sa domov do čistého,nemuseli sme po odchode hostí luxovať byt 🙂,zákusky nám tiež upiekla cukrárka,takže tretie krstiny bezproblémové,pri starších dcérach sme posedenia robili doma,aj piekli sme doma a po odchode hostí,nevieš,kde ti hlava stojí,čo skôr robiť 😀 ,ale 100 ľudí-100 chutí 😉 ,u nás je taký zvyk,že krstní rodičia dávajú náušničky dievčatkám,chlapcom zlaté retiazky+peniaze,zvyknú nosiť aj oblečenie...niečo nezabudnuteľné,na pamiatku 🙂

sonia29
2. aug 2009

caute baby 😉 rodinka je spať, normálne mám pocit jak keby boli preč týždeň 😒
katka myslím, že to nie je veľa 12 ľudí a súhlasím s vrankou, najpohodlnejšie je ísť niekam do reštiky, síce je to drahšie, ale nemáš potom nervy. my sme mali obed tiež doma, ale minimálne jeden človek má o "zábavu" postarané 😒 vranka a to ste mali doma aj vtedy 30 ľudí? 😕

katka.ott
3. aug 2009

ahojte, nejako sa to tu fláka... 😵

vďaka za názory 🙂
no oslavu ideme robiť v reštaurácii - nebudem predsa variť pre 10 ľudí, čo mimochodom by bol problém (ledva viem odhadnúť množstvo pre 3 😎 ), piecť takisto dávame - 3 druhy zákuskov a 1 tortu.
a čo sa týka darov, baby už nášničky majú, takže vôbec netuším. asi to nechám na krstných rodičoch, nech sa potrápia 😎

idem sa venovať mojim deťom, danieli robí poriadky - vyhadzuje hračky z postielky 😠 😀

dada1307
3. aug 2009

ahojte, ja sa pridavam k cakatelkam dvojiciek..
dozvedeli sme sa to iba pred tyzdnom, teda koncom piateho mesiaca 😲 .. doktor sam bol velmi prekvapeny, hned ma poslal na vysetrenie do nemocnice.. ale vraj je vsetko v poriadku a budeme mat jednovajecne dvojicky, chlapcekov 🙂
tak sme troska predychavali tu spravicku a teraz lovim info po nete.. dufam, ze mi date nejake rady co a ako pocas tehotenstva a porodu, ale aj po nom 😀

sonia29
3. aug 2009

vitaj dada a gratulujem k chlapčekom 😉 muselo to byť poriadne prekvapenie 😅 to vám zistil doktor fakt dosť neskoro 😕 nevidel to na uzv?

minkak
3. aug 2009

ahojte.

Mirka to mi je velmi luto 😔 😔 😔 drzkaj sa!!!!Vela sil ,Ti prajem!!!! 😔

minkak
3. aug 2009

dada vitaj medzi nami 😵

no tak to musel byt teda sok 😲

pre nas to bol teda tiez a riadny,ale si neviem predstavit,ze by sme sa to az teraz dozvedeli 😵
tak gratulkujem 😵

dada1307
3. aug 2009

dakujeme 🙂

na poslednom utz videl doktor iba jedno babetko..aj jeho fotku mame.. preto zostal sokovany, ked nasiel jednu hlavicku dole vlavo a druhu hore vpravo.. preto sme okamzite isli do nemocnice na dalsi utz, kde dvojicky potvrdili a este upresnili - jednovajecnych chlapcekov 🙂 a to som stale dufala v dievcatko 😀

mauzos
3. aug 2009

ahojte 🙂

katka ja som donedavna nosila zlaty privesok so znamenim od krstnych rodicov, tak myslim ze nieco take, nejake zlato by bol vhodny dar. Kedze uz nausnicky mate, tak nejake retiazky s priveskami napriklad 😉

Dada vitaj a blahozelam k dvojehulkovaniu 🙂 To muselo byt teda riadne prekvapko v piatom mesiaci 😀 Ja mam dvoch chlepcekov a nic krajsie si neviem predstavit 😉

pipka
3. aug 2009

cafte dievcinky, konecne sa po dlhsej dobe hlasim 😉

kedze sa mi nechce dozadu vsetko citat, tak mi to zhrnte, co nove 😀

my sme oslavili hanulkine prve meninky, vykupkali sme sa zase dosyta, vysantili sme sa s dedom a s babinou...no ako vzdy 😉

pipka
3. aug 2009

martinka vitaaaaj doma 😉 krasni dvojzubci 😀
nasa hanula je uz osemzubec 😀 straaasne uz vymysla, a uz sa z nej stava prava cvicena opicka 😀 posiela pusu na poziadanie, robi papapapa, ukaze aka bude velka, ako robi konik, ako rybka, moooja mama, haji , a telefonuje pri uchu so vsetkym co prave chyti a krici haloooo 😀 😀 😀 no na zozratie je teraz 😀

mati, tak ak ta z kupka neodvezu do blazninca, tak sa vecer ozvi 😀 budes mat cas na to hackovanie este? 😕

vranka4
3. aug 2009

Ahojte 🙂 ,tu sa dnes teda pííísalo 🙂 ,dadka,gratulujem k dvojtehuľkovaniu 🙂 ,síce,to dr. zistil fakt neskoro 😕 ,kde sa ten druhý beťár zašíval-hral skrývačku ? 🙂 ,ale hlavne ,že sú malí v poriadku 🙂 ,tie rady ti najlepšie dá mauzos 🙂 ,keďže má dvoch chlapčekov 😀 -informácie z prvej ruky 🙂

vranka4
3. aug 2009

pipka,super fotky,len mááálo 🙂 ,malá je rozkošná v tých šatôčkách,smejka a tie zubáčiky 😀

loginka
4. aug 2009

dada, tak to muselo byt poriadne prekvapko, ale este stale mas dost casu to rozdychat 🙂

pipka
4. aug 2009

vranka...albumy mi nestacia 😅 uz neviem ktore fotky mam vymazavat, aby som tam vzdy nove mohla vlozit 😀 ja mam asi tisic fotiek za tyzden...tak tolko albumov na koniku nemozem mat 😅 😀 😀

ale sak ja postupne zase nejake vymazem a nove vlozim 😉

a inak gratulujem vsetkym novym dvojtehulkam 😉 🙂

pipka
4. aug 2009

zachrana z druhej strany 😅 kde sa flakate? 😕

mauzos
4. aug 2009

ahojte 🙂

pipka 😀 kde sa stale flakas? vidis ako to tu viazne bez teba? Krasne fotky, Hanulka je rozkosna 😵 Vsak hod fotky na Face 😉 My sme u rodicov, neviem ci si postrehla, tak tiez nejak nestiham ☹ A uz asi tiez budeme mat zubadlo, vyzera to ze Lukimu rastie zub 😝

pipka
4. aug 2009

caf mauzi 😉
nechcem vsetko davat na FB, lebo tam to vidi kazdy a tu len vy 😀

no sak boli sme u babky a deda, teraz tam budeme prevazne cele leto, tak to uz nejako vydrzte, ale dojde jesen a som tu jak na koniku 😀 😀 😀