Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

deny32
30. aug 2009

Ahoj Ajka, som y KE a chcem ist do novej, vraj tam je najlepsie vybavena JIS pre babätka, keby sa narodili predcasne. Tak radsej asi budem vybavovat priamo tam v predstihu, keby nieco... Mala si cisarsky, alebo klasicky? Neviem co je lepsie.... z Kosic je tu este jedna holka, mame velmi tesne terminy.. 🙂
Ale je velmi super, ze su tu aj skusene kosicanky 🙂

ajka72
30. aug 2009

ja som rodila v 38tt cisársky kvoli zlej polohe babuliek, ktoré boli donosené, v porodnici sme však museli byť kvoli nabratiu váhy 3 týždne takže som naberala skusenosti od iných maminiek druhorodičiek, a veľmi rýchle to ubehlo teraz 6.9. už budeme mať 2.ročky 😉

ajka72
30. aug 2009

inak ano v novej je dobre vybavená JIska čo je naozaj dobré keby sa babatká narodili skor, ale uvidíš všetko dobre dopadne 🙂

minkak
30. aug 2009

ahojte kocky 🙂
aha co som objavila Kosicanky kuk 😉 http://www.dvojcata.sk/
poznate to?
len neviem ci to tam mate este aktualne....lebo su tam nejake stare datum...

ajka72
30. aug 2009

minkak veľká škoda ale to už nefunguje

mauzos
30. aug 2009

ahojte 🙂
no Minkak podla tych datumov uz je to asi fakt paseee. Ako si to vynurala? 😀 😀

deny32
30. aug 2009

super 🙂 🙂 🙂 ale uz asi nic z toho, fakt tie datumy 😠 ale skusim tam napisat, ktovie.. mozno to obnovime 😀

Minkak, Tebe sa to uz blizi, mas krasne brusko 🙂 a mala je kocka velka 🙂 🙂 🙂

Ajka, Tvoje su jednovajecne??? Su zlatunke, s manyelom sme kukli cely rast 😀

mauzos
30. aug 2009

ajka ty si ich poznala, ze vies, ze to uz nefunguje? Zalozime novy klub? 😀 😀 😀

Deny ja som rodila v Novej, mala som tiez sekciu, chalani boli priecne. Boli sme tam 10 dni, mala som nadstandart, bola som sama na izbe, takze sa dalo 😉 Tiez som si Novu vybrala kvoli vybaveniu pre babatka.

deny32
30. aug 2009

Mauzi, u koho si rodila? Mozes doporucit?
Taktiez Novu jedine s nadstandardom, lebo inac je to vraj des... a tie jednotkz su super... Malickych nechavali v noci pre tebe, alebo ich brali prec? V ktorom tyzdni si rodila?
To je ale kopec otazok... 🙂 🙂 🙂

mauzos
30. aug 2009

Rodila som u Adama, mozem odporucit, bol velmi mily a vraj je aj dobry, ale tam je vela dobrych odbornikov. Chodila som priamo k nemu hore na 17.poschodie posledny mesiac na kontroly, cize nie dole na prijem. Rodila som v 39 tt a to som si uz vydupkala, lebo som sa vobec neotvarala 😀
Ja som mala tu obycajnu jednotku, ale uplne staci. Tie drahe boli obsadene, ale aj tak je to podla mna zbytocny luxus ... ved pri dvoch detoch treba kazde euro 😉 S tym nadstandardom je to tak, ze bud je nieco volne, alebo nie je. Neda sa to rezervovat, ja som mala stastie.
Tomasko bol par dni v inkubatore, ale Lukaska mi nechavali na izbe hned ked som sa trochu zviechala zo sekcie. Na noc mi ho zo zaciatku bravali. Neskor som uz mala obidvoch u seba aj v noci.

pipka
30. aug 2009

halooo, konecne sme po tyzdni zase domka, tak podavam hlasenie a tu su fotky z prvej narodeninovej oslavy 😎

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mauzos
30. aug 2009

Ahoj Pipi, jeeej krasne fotky. HanuLIENKA je kocenda, krasne darceky podostavala,urcite mala velku radost. Torticky vyzerali super, urcite boli aj chutne. A pozehnane sa vas zislo ...

deny32
30. aug 2009

Dufam, ze aj na mna sa stastie usmeje 😀 😀 😀 a nejaka izba na mna ostane. Pekne ste to vsetci traja vydrzali 🙂 Som velmi zvedava, ako to bude u nas.. ale este mame casu a casu... 🙂

deny32
30. aug 2009

Pipka, naozaj krasne fotky 🙂 🙂 🙂

vranka4
30. aug 2009

pipka,super fotky,Hanulka je rodená herečka 🙂 🙂 ,krásne šatičky a tie torty-mňam 😕 ,ináč je celý tato 😉 ,neodškriepil by ju 😀 😀

ajka72
30. aug 2009

pipi naozaj vydarené fotečky hanulka je na zožratie a naozaj zišlo sa vás neurekom 😵 no čo sa týka tej stránky tak som počula že tá mamina čo to založila začala už pracovať a teda nemá čas sa tomu venovať ale naozaj nebola by škoda to obnoviť deny skus tam napísať možno z toho niečo bude keď zistí že je nás pekná kopka čo máme alebo čakáme dvojky 😉

deny moje babule su dvojvaječné i keď sa ma už viacerí pýtali či su jednov. 😵

minkak
30. aug 2009

mauzi google 😀 😀 😀

deny dakujem 🙂 a aj za veroniku 😵
no veru skuste si to tam ozivit,ved je Vas len tu tooooolko 😅 😉

pipka krasne fotecky-Hanka kocka velka 🙂 aj torticky naparadu 🙂

deny32
30. aug 2009

Ajka, velmi sa podobaju 🙂 🙂 🙂

mauzos
30. aug 2009

no veru, ja som z nich tiez stale popletene, ze ktora je ktora 😀

deny32
30. aug 2009

Moja mama je tiez z dvojiciek, ked boli male, dost sa podobali... teraz uz vobec, ani v puberte... aj povahovo su uplne ine 🙂

taella
30. aug 2009

pipka Hanulka je rozkošná a oslavy sa vydarili ako pozerám 😉

no tak Košičanky čo s tým klubom ? Obnovíme to ? 😀 😀 😀

deny ty máš skoro taký istý termín ako som mala ja 😉 ja som mala 15. marec.

ináč ja som rodila tiež v novej a chodila som k dr. Murínovi , ale nakoniec som rodila u Rošákovej 😉

deny32
30. aug 2009

Taella, bola si spokojna? Ako si rodila?

Naozaj by sme mohli obnovit ten klub, bolo by to super 🙂

eviska83
30. aug 2009

vitaj doma pipka- ako vzdy krasne fotecky- len MM si neodpustil a hned komentoval vystrih tej tety z londyna 😀 😀 😀

pipka
30. aug 2009

dakujeme dakujeme 😉

eviska83
30. aug 2009

pipka- este idem po radu- riesime otazku stoliciek- viem ze ty mas aj taku co sa da na stolicku- ake by si doporucila?rozmyslam aj nad takymi co sa pripevnia na stol 😕 mamicky mate neake rady?co sa osvedcilo vam...

taella
30. aug 2009

deny bola som na sekcii a spokojnosť maximálna . 😉

pipka
30. aug 2009

evi, co sa usetrenia miesta tyka, tak my mame u babky taku, co sa pripevnuje na stolicku a nedam na nu dopustit, ta je super 😉 a doma mame taku klasicku vysoku, co sa da znizovat, tak zalezi od toho, kolko mas doma miesta 😵

mauzos
30. aug 2009

Evi tie na stol je asi pri dvojickach blbost. Ako ich budes naraz krmit? Ozaj, uz davas prikrmy?
Inak tiez sa neviem rozhodnut ake stolicky a hlavne vsetky su hrozne drahe 😠

pipka
30. aug 2009

ja som tu co sa pripevnuje na stolicku kupila cez babybazar a vysla ma 15€ 😉 keby sa ti take podarilo v tej cene kupit dve, to by si mala super 😵

eviska83
30. aug 2009

mauzi- zacali sme vcera-mrkvickou- asi tak 1 lyzicku,tie grimasy boli super 😀 dnes zdlabli asi 3lyzicky a evicka sa uz aj oblizovala 🙂,No praveze sa mi zda ze bude jednoduchsie ich krmit za stolom- ved pripevnim ich vedla seba(alebo tie na stolicky) a ja budem oproti.A hlavne som rozmyslala z toho pohladu ,ze budu zvyknuty jest potom spolu s nami za stolom.
A aj je dost rozdiel v cenach- tie na stol su o pol. lacnejsie. 😉
Neviem ale myslim ze do tej na stolicku ich budem moct davat dlhsie ako do vysokych- ach to je dilema. 😖