Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

minkak
30. sep 2009

Ajojky kocky 🙂
Ved som sa sem nejako nemohla dostat,ma dnes riadne teda poprehanali z poradne ma dr.poslala uz do nemocky na CTG-spravili mi tam hned aj prietoky 😉 vsetko mame v poriadku-pekne sa drzime 😉
bud.tyzden uz idem zase tam ,uz nebudem chodit k mojej dr.
no uvidim ako sa bud.tyzden rozhodnu co a ako dalej,dr.mi am naznacil,ze mozno si ma tam uz aj nechaju,aby som bola pripravena 😉
takze seriozne uz by som sa mala zacat aj balit 😀

doublemamca aaaha 😉 no drzkam palceky ,nech sa Vam to coskoro podari a tatinko je rychlo pri Vas 😉 😵
murka no teda 🙂
tak to budeme mat doma skoro rovnake 🙂

doublemamca
1. okt 2009

mno deny, ved vidis ako som sa zasa vyspala 😠 stale buntosim 😖 inak sa citim fajn, to uz telo spracovalo info, ze uz to dlho nepotrva 🙂 jaaj,nech uz je pondelok...
minkak tak super, ze mate vsetko v poriadku..ja som nakoniec na tom ctg ani nebola, dr. povedala, ze prietoky boli na UTZ v poriadku a ked tak mi spravia ctg pred sekciou ak bude treba...joooj, no tesim sa, ze uz aj ty to mas za par 😉 potom nam to zacne, ten zhon s babatkami..aj ked ty to mas este tazsie,ze uz mas jednu princeznu doma..no nic...drzim palce

chruminka
1. okt 2009

doublemamca aj my drzime palceky nech je tatinko uz uz s vami,ta birokracia to ja fakt hroza 😠
az teraz som si vsimla ze si z PE ,moji obaja rodicia pochadzaju z PE a mam tam v podstate slale celu rodinku,takze tam tak raz-dva krat do roka chodime.Neviem ci chodis aj do temicky Partizanske,ale ja tam obcas mrknem,lebo aj sesterka je tehula a tiez dokonca novembrova ako ja...

katrinb
1. okt 2009

Musim sa vam pochvalit, ze vysledky z tripple testov su vsetky negativne !!! Velmi sa tesim, pretoze pri dvojickach som cakala, ze tie vysledky budu divne.....vraj zvyknu byt nemeratelne...ale vidite....niekedy sa to podari a vyjdu SUPER !!!

anikar
1. okt 2009

ahojte maminy.

nadja1909
1. okt 2009

Ahojte, moje dvojičky Radka a Emmka už budú mať na budúci týždeň 3 mesiace a akurát už dávame doporiadku druhú postieľku, pretože jedna je im už málo. Chcela som sa opýtať, či náhodou niektorá nepredávate kolotočik nad postieľku. Pekne na neho reagujú a nechcem jednu uskromniť. Som z Popradu,no manžel cestuje po celom Slovensku, takže by nebol problém osobne sa zastaviť.
Ešte by som sa chcela spýtať: malé dojčím, ale sú aj prikrmované Bebou. Bruško ich už prestalo bolieť, ale aj naprek tomu majú tmavozelenú stolicu. Nemajú problé sa vykakať, ale tá farba sa mi nepáči. Máte s tým nejakú skúsenosť ????

loginka
1. okt 2009

videli ste to?

https://www.youtube.com/watch?v=3XmwED82poc


krasne, ale neviem si to predstavit

loginka
1. okt 2009

katrin blahozelam!!! 🙂

mauzos
1. okt 2009

Logi uz sa pripravujes na porod? 😀 😀

Katrin gratulujem, fakt super.

Anikar, Nadja ahojte 🙂

loginka
1. okt 2009

nieeeeeeeeeee, bozechran, len som na to nadabila 🙂 😀 😵

deny32
1. okt 2009

Katrin, BLAHOZELAM !!!! 🙂 🙂 🙂 tak teraz si uz mozes zacat uzivat tehulkovanie naplno 🙂

Loginka, tie videa su teda fakt sila 🙂 na to by som asi nenasla odvahu.. a este na Teba cumi cela rodina.... 🙂

deny32
1. okt 2009

Bola tu raz debata o vystave kocikov pre dvojicky v Brne... pamätate sa niektor, kedy to bude, alebo kedy to bolo?

loginka
1. okt 2009

no nemala by som ani ja odvahu hlavne kvoli moznym komplikaciam, ani pri jednom nieto pri dvoch,a le zase to musi byt zazitok ako hrom a v domacom pristredi byt obklopeni rodinou je urcite prijemnejsie ako nemocnicou atd...
deny myslim, ze 27.okt a ja uz nei som taka ista ze tam pojdem, unavena som aj z polhodinoveho nakupovania nieto cesta a potom vystava, ved uvidime

mauzos
1. okt 2009

deny ty sa chystas na tu vystavu?

katka.ott
1. okt 2009

ahojte 🙂

idem sa chvalit: mam najuzasnejsie deti. maju pol roka a uz o pol 9 odspali. bez placu 😀

deny32
1. okt 2009

Mauzi, anno, chcem ist.. je tazko vyberat kociar len z webu, chcem vidiet nazivo a vyskusat. Kupovat asi este nebudeme, aj tak ho asi objedname cez web a zo zahranicia, je to urcite lacnejsie ako tu. A urobime si aj mensi vylet, pojdeme mozno pozriet znamych do BA, alebo nejake zamky na Morave... uvidime 🙂
A ked budem vladat, tak este zaciatkom decembra vanocne trhy vo Viedni 😀

Loginka, ja mam teraz prave dost vela energie, tak to chcem vyuzit 🙂

deny32
1. okt 2009

Katka, blahozelam... 🙂 ale urcite mas na tom aj Ty zasluhu, si sikulka.. 🙂 potom mi das rozumy, ked to bude aktualne

Doublemamca, ja si stale ratam, kolkokrat sa este vyspim.. ako male deculo, ale pomaha 😀 Takze Ty uz len 4x a mas pri sebe babulky 🙂

deny32
1. okt 2009

nasla som ten link na vystavu, ak by ste niektor chcela 🙂

http://vystava-dvojcata.xf.cz/index2.php

nana77
2. okt 2009

ahojky tehulky 🙂!
logi, pozerala som videa, co si dala link a pridavam jedno z realneho zivota. uz ho tu kocky raz videli, ale tie su dnes uz maminkami, tak mozno vas, tehulky potesi 😵:

https://www.youtube.com/watch?v=eGL71fEqZ4c
mauzos
2. okt 2009

joooj nani, zase som sa tak zabavila na tych tvojich fesakoch, su uzasni 😵 Aj nasi uz mavaju take zachvaty smiechu, hlavne ked sa s nimi sali tatino, ved ten im je vzacnejsi.

deni mas moj obdiv, ze chces zvladnut taketo vylety. Ja som mala termin az v aprili a na tu vystavu som si netrufla. My sme kupili kociar z netu, ale nastastie nelutujem.

loginka
2. okt 2009

nana, to su tvoji? uuuuuuuuuzasneeeeeeee 🙂 🙂 🙂

deny a je to ok objednavat zo zahranicia z netu? plati sa vopred? mas nejake stranky?

doublemamca
2. okt 2009

nana to je perfektne 😀 som sa skoro docurala od smiechu 😅 😅 😅 mali su bombovi..no nemaju chybu, jak sa rehocu 🙂

doublemamca
2. okt 2009

fuuj baby, sa mi posledne noci take strasne sny snivaju o babatkach 😢 Je to normalne pred porodom??? ☹

deny32
2. okt 2009

Mauzi, musim poklopkat, ale teraz sa citim naozaj super, takze si trufam.. najradsej by som teraz sla aspon na vikend do Tatier a chodila na prechadzky 🙂 Skodqa, ze sa neodpooruca wellness, lebo uz by som tam bola 😀

Loginka, mi objednavame dost vela veci cez web zo zahranicia a su to velke cenove rozdiely a bez problemov... manzel ma z UK okuliare slnecne aj lyziarske o 40% lacnjsie ako tu, ja hodinky z usa, vonavky z ciech,... stale platime vopred kartou a zatial sme nikdy nemali problem

Doublemamca, niekde som citala, ze tehulky mozu mat velmi zive a realne sny, casto sa im sniva o babätku. A cim blizsie k porodu, tym je to silnejsie... myslim, ze je u Teba vsetko super, podvedomie je velmi silna vec a pocas spanku sa prediera viac ako pocas dna, takze vsetky obavy, ktore mas, vyplavaju... cez den to kontrolujes, v noci nie.. neboj, budes SKVELA MAMINKA !!! 🙂 nikde ich nezabudnes 😉

loginka
2. okt 2009

deny ja som bola na zac.septembra v Tatrach a bolo super, tak to vyuzi a chodte 🙂
ved potom hod nejake stranky na kociky

doublemamca urcite to je normalne, neboooooj, aj ja som uz mala par divnych snov, presne ze som ich zabudla apod. 😉
ako to zvladas? stale lezis?

deny32
2. okt 2009

Nana, mas doma zlaticka 🙂 a ten smiech je super 😉

deny32
2. okt 2009

loginka, nema zatial stranky... stale si vyhliadneme, co asi chceme a potom to hladame presne podla nazvu a vyberam,e kde je to najbezpenejsie a najlacnejsie, ale uprednostnujeme EU. Ked budem mat nieco, tak urcite sem dam link 🙂 Teraz chcem kabelku z USA, ta ma prioritu 🙂

doublemamca
2. okt 2009

joj baby, diky za povzbudive slova..tie sny ma fakt riadne deptaju..cim viac sa blizim k porodu, tym viac sa bojim,ci bude vsetko v poriadku ☹
inak sa citim fyzicky fajn, povedala by som,ze lepsie ako predtym.. nelezim stale...praveze pobehujem po byte, obcas varim, aj von vybehnem nieco kupit...ako kedy, podla nalady a toho,ako sa citim.
Mam pocit,ze uz mi ani brucho nerastie ☹ aj krpci sa hybu pomenej a tak tiahlo,len take pomale pohyby,ako keby sa im nechcelo ☹ a do toho tie sny...fakt mam nejake divne pocity a obavy ☹

loginka
2. okt 2009

nebooooooj vsetko bude ok, ale keby si uz necitila vobec pohyby rychlo bez do nemocky, ale to ty urcite dobre vies 🙂
to je super ze sa citis fajn, ved budes potrebovat sily