Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

minkak
8. okt 2009

Evka este som kuk fotecky-babulky su ohromne!!!!!!!!!Krasavice!!!!!!
No na paradu-juuuuuuuuuj 😵 ako sa ja tesim na tie moje 😵
ja som aj zabudla povedat-napisat 😅 tiez som pridala jednu fotecku-bruskatu 🙂

katrinb
8. okt 2009

minaka - ste obe babenky velmi, velmikrasne....zlatucke......nevedela som sa vynadivat

vranka4
8. okt 2009

Evka,ak chceš kojiť,snaž sa UM dávať čo najmenej,laktácia sa rozbehne,ja som tiež zo začiatku mala popraskané bradavky,tá bolesť je hrozná,aj zápal prsníka som prekonala opakovane,trhlinu na bradavke,ktorá trvala 3 týždne,ale zvládnuť sa to dá,pokiaľ človek chce,a keď budú dievčence spokojné a ty mať dostatok mlieka ,tak to stojí za to 🙂 ,my sme potiahli kojenie až do 2 rokov a to som plánovala vydržať aspoň 6 mesiacov 🙂 ,takže držím palce,ich režim sa tiež bude neustále meniť-spánok,papkanie,ale teš sa ,že sú zdravé,na horšie dni sa zabúda,prevážia tie dobré 🙂

vranka4
8. okt 2009

minkak,o chvíľu sa už aj ty budeš vytešovať z bábätiek🙂
žienky v KE, počasie na stretko vám vyšlo,tak si to užite a veľa pofoťte,aby sme sa mohli na vás vynadívať 🙂

minkak
8. okt 2009

katrin dakujeeeeeeeeeemeeeeeeee 😵
vranka veru o chvilku-len uz zacinam mat pocit,ci nebudem tymto mojim tempom zase aj prenasat 😀
vsak uzivam si tehu 😵 brusinko 😵 a to vsetko-uz je to druhy a poslednykrat 😵
no ale ked pozeram tie Vase fotecky....clovek je taaaaky zvedavy...... 😅 😵
veeeeeru dnes je taaaaak krasne 😎 my mame dnes domka naseho ocka-tak uz len cakam kedy sa zobudia a vyrazame do terenu 😀 😎
vranka teba si beriem za priklad-2 roky kojit dvojicky 😵 Ja som Veroniku rok 😵 tiez si hovorim,keby sa nam aspon 3 az 6 mesiacikov podari kojit to by bolo 😵

evka76
8. okt 2009

Minkak... ja som bola v nemocke dlho, lebo mi vyberali stychy zo cerclage a potom cakali na rozbeh... a kedze nic, tak sa to rozhodli vyvolat... najprv som bola od 6,00 v kontrakciach... o 9,00 praskla voda... a to este len zacali kontrakcie.... kazdu hodinu si do mna chodili "pichnut prsty".... az nakoniec pred jednou sa rozhodli ze tudy cesta nevede, bola osm malo otvorena a nepripravene rodidla... tak sa rozhodli pre sekciu...

vranka4
8. okt 2009

evka,takže si sa najskôr potrápila a nakoniec sekcia,ale hlavne,že už to máš za sebou 🙂
minkak,ty máš plánovanú sekciu,či nie?zdáš sa mi úplne v pohode 🙂

vranka4
8. okt 2009

žienky z KE kde steeee?čo ešte žúrujete? alebo ste také unavené zo stretka 🙂 ,že ste sa uložili s detičkami do spišova?

deny32
8. okt 2009

Evka, blahozelam k dievcatkam 🙂 🙂 🙂 su krasne.. uzila si si pri porode, ale urcite to stalo za to, vsak?

Katrin, skoda, ze si nemohla prist, bolo to super... deticky su nadherne, sikovne, krasne sa smiali 🙂 aj som si potrenovala kocikovanie, krmenie, chodenie za rucicky... bolo to skvele...
Baby, mate krasne deticky 😉

Super bolo, ako sa na nas ludia pozerali, usmievali ... bolo to velmi mile stretko, dufam, ze nie posledne...

Vranka, dozurovali sme cca o pol siedmej, skoda, ze si nedoletela 😉

vranka4
8. okt 2009

deny,takže si sa trošku zacvičila,videla si tú realitu 🙂 ,viem si predstaviť,aký rozruch ste tam spravili,musel byť super pohľad na toľko drobcov 😕 😕 stačí,že som išla len s mojími dvojkami po meste a ľudia sa obzerali a nieto ešte toľko krásnych detí pokope 🙂

deny32
8. okt 2009

Vranka, a predstav si to o pol roka, ked sa este pridame aj my dve s Katrin... 5 parov dvojiciek 😀 Dnes si Talla vsimla, ze jeden nam nieco kyval s iduceho auta 😀 potom si nas asi budu fotit do mobilov 😀

Ajka, pytala si sa ci ma pali zaha... uz zacala, potvora 😠 po jablku... idem si dat mandle

mauzos
8. okt 2009

Veru Katrin, skoda ze si neprisla, ale ved este sa urcite stretneme, bolo fajn ... veru bola sranda, ludia cumeli 😝 Deny videla si realitu a dufam, ze nebudes panikarit 😀
Vela sme toho nepofotili, ale nieco predsa, uz sa mi nechce stahovat fotky, zajtra pridam.

mauzos
8. okt 2009

Deny a uz si nas aj fotil jeden pan v meste, ked sme sa stretli s Taellou a Ajkou 😀

deny32
8. okt 2009

Mauzi, to fakt??? no s dvojickami su neskutocne zazitky...
neboj, vobec ste ma nevystrasili, prave naopak.. ja som stresovala prve tyzdne, teraz sa prave stale viac na ne tesim a prestavam mat strach. Ked si citam, ako to super zvladate a ked som Vas vsetky dnes videla v akcii, tak ma to utvrdzuje v tom, ze to zvladnem... 😉 Ono sa potvrdzuje, ze sa bojime neznameho.. a cim mam viac teoreticych vedomosti, tym lepsie.. uz ich len vyskusat v praxi.. teda, okrem kojenia 😀

vranka4
8. okt 2009

deny,teda košické stretká musia byť častejšie a vy tehuľky z KE vhupnete do reality jedna radosť-zaškolené,jooooj,škoda,že nie sú KE bližšie,či sa idem kvôli stretkám presťahovať 😀 😀

vranka4
8. okt 2009

nie je na tom východe nejaká prevaha dvojičiek? 🙂 čím to bude?

deny32
8. okt 2009

tha to teda neviem cim to je ;) a o vela dvojickach vieme, ktore sem nechodia... Vranka, Ty si odkial?

vranka4
8. okt 2009

stredné Slovensko-okres Brezno 🙂

mauzos
8. okt 2009

Vranka predtym som si to nejak nevsimala, ale je ich tu fakt dost a strasne vela ludi sa ku nam ozyva, ze maju tiez dvojicky, alebo su z dvojiciek 😀

Deny tak musime urobit stretko castejsie ... no to kojenie ti uz zial nepredvedieme ani jedna, ale ostatne sa mozes priucit 😀 😀

mauzos
8. okt 2009

zeby za tie dvojicky mohol Spln? 😉

vranka4
8. okt 2009

mauzos 😀 😀 ,stred a západ sa na vás nechytá 😀 😀 ,aspoň ,čo sa týka dvojičiek-proste ste jednotky 😀 😀

deny32
8. okt 2009

Vranka, okolie Brezna mate krasne a mate tam jednu super restiku, mnam... 😀 Nedaleko sme chceli kupit chatu, len z toho vzislo a teraz to velmi lutujeme.. ☹

deny32
8. okt 2009

Mauzi, ja sa budem na tie stretka len tesit... 🙂

vranka4
8. okt 2009

deny ,príroda a okolie je u nás krásne,no,škoda,cestou na chatu by ste nás prišli kuknúť 🙂

mauzos
8. okt 2009

pridala som fotky, skoda ze nemal kto fotit Deny v akcii, boli sme vsetky zamestnane ☹

deny32
8. okt 2009

Mauzi, aspon mame dalsi dovod na stretko 😉
Vranka, casto chodime, teda chodili sme, na Liptov.... v zime aj v lete.. a v lete chodime cez stred, pozerame jaskyne alebo betliar a hlavne sa kochame prirodou... stale v meste, dore padne pohlad na kopce a zelen 🙂

vranka4
8. okt 2009

mauzos,krásne fotky,ale málo 😒 ,tí tvoji fešáci teda rastú 😕 😕 ,v tej stoličke je zlatý spachtoško 🙂 ,.. tie úžasné kočíky,detičky veľmi nevidieť,ale viem,že sú nádherné..,riadne vzrúšo ste robili,Ajkine krásavice sú okane..poteším sa ďalším fotkám 🙂

mauzos
8. okt 2009

zial Vranka viac nemam, akosi sme na fotenie pozabudli ☹ Takze dalsie stretko to isti 😀

minkak
8. okt 2009

No caute babulky -no krasne fotecky mauzos 🙂 super,skoda,ze malo,no vsak nabuduce 😉
tak Vam teda bolo fajn 🙂 super 😉
Evka no teda,ale nebojkaj na to rychlo zabudnes,hlavne,ze ste uz domka a v poriadku 😵
Vranka no aj som uplne v pohode 😀 zatial to vyzera,ze budem rodit normalne,vsetko bude zavisiet od okolnosti samozrejme 😉 babulky sa zase pretocili dole hlavickami takze vyzera to dobre 😉
uvidime .....lebo sa stale vrtia-sa tvaria,ze tam maju ohromne placu 😀
tak uvidime-sama neviem co by som viac chcela,takze to nechavam tak ako bude tak bude 😉 🙂

deny32
8. okt 2009

jeeej, aj mojho havina si tam dala 😀