Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
8. feb 2009

lumi bohovski su...tie ksichtiky 😀 😀 😀

mauzos...sak virtualne budes korculovat s nami 😀 dnes v online svete ziaden problem 😀 😀

pipka
8. feb 2009

my sme dnes ani nemohli ist von...sak tu leje od rana 🙄 😠 ☹
hanula mi spala za cely den len asi nieco vyse hodinky....no ledva dozila kupanie a po nom zaspala jak polienko 😅 😀 😀 dufam, ze pospi az do rana 😉

cherry01
8. feb 2009

Lumi, zlatý sú velmi 🙂
nana, dik, mne uz teraz tie dva mesiace ubehli 🙂

catjob22
autor
9. feb 2009

Lumi su krasni 😵 😵 😵 😵 My mame presne take iste sedatka do vane len na jednej su obratene farby - to ako pre Sarlotku 😉
Akurat asi pred tyzdnom sme ich nadobro vybrali zo sedaciek vo vabni, lebo Simon aj tak vyskakoval a je uz nacase, aby sa naucili aj samy sediet vo vani na smyklavej ritke 😉

Cherry, cize na Luminych fotkach mozes vidiet, ake sedatka cakaju na Tomika a Kristinku u nas - a na cas, ked sa Vam uz budu hodit 😉

dracik1
9. feb 2009

lumi, su podareni...vlavo - teraz priznam, ze neviem ktory, je ako riaditel zemegule, super ksichtik 😀
lumi, tebe chcu pit s tymi naustkami? ja som to nasim davala, kupila som tie meksie od Aventu ale akurat do toho kusali a hrali sa, asi je este skoro 😕

cherry01
9. feb 2009

caty, to až ked budú sedieť? a kedy budú sedieť?

mauzos
9. feb 2009

Cherry potom ich od Teba kupujem ja. OK? Takze si pohnite s tym sedenim 😀 😀 😀

Lumi zlati su chalosi, ja ich tiez vobec neviem rozoznat... ale ocividne sa im v sedatkach paci 🙂

catjob22
autor
9. feb 2009

My sme ich tam Cherry davali az od polroka, este nesedeli nejako skvele, ale prave to bolo napomocne, ze
vlastne ta sedacka ich nepustila a v tom case uz boli na babatkovsku vanicku privelki. Takze sa zacali kupvat vsetci traja spolu a odvtedy je kupanie zabava 🙂

pipka
9. feb 2009

cat tebe deti v tych sedatkach vydrzali sediet az doteraz? 😕 ja si myslim, ze hanula uz ked bude mat rok, tam nebude chciet byt...teraz sa jej tam sice ohromne paci, ale za pol roka...no neviem, neviem... 😒 😀

inak uz mam konecne stichy vonku aj ja, tak sa mi slobodnejsie dycha 😀 hor sa na šnicle s majonezakom 😀 😀

mauzos
9. feb 2009

pipka gratulujem a dobru chut. Po akej dobe si ides dat snicel?

cherry01
9. feb 2009

pipka len pozor pozor !!!! 😒

mauzos - dohodnuté !!! 🙂

caty, no pri tejto hyperaktivite mi budu sedieť už o mesiac 😀

pipka
9. feb 2009

to som len srandovala... 😅 ale uz mam na ne taaaaaku chut 🙄 este nejaky cas vydrzim 😅 zatial si davam kuriatko s ryzou a komporik broskynovy 😉

pipka
9. feb 2009

cherry ty aj dodrzujes nejaku dietu? 😕 lebo ja ked som sa na to pytala, tak povedal, ze podla uvazenia mam postupne skusat vsetko, ale s mierou a ak by cosi nerobilo dobre, tak nejest...ale v podstate mi nezakazal nic, len ze s mierou 😀 tak uz len zistit, co je unho miera 😀 😀

cherry01
9. feb 2009

no mne dali taký papier -ZAKAZANE ... a ze to mám mesiac dodržiavať a potom si mám dať segedín 😀
ináč papám tak ako ty kuriatko, bravčové chudé, ryby, cestoviny.. a tak

pipka
9. feb 2009

a tebe vybrali tiez cely zlcnik, alebo len tych 60 kamienkov? 😕 😅

cherry01
9. feb 2009

celýý

fedra
9. feb 2009

ahojte maminy ... chcela som sa opytat, kupovali ste sterilizator /ak ano aky / alebo ak nie, ako sterilizujete flasticky ?
Sumarizujem, co este mi treba kupit .... pomaly mi zacina dochadzat, ze uz sa mi to krati 😨

mauzos
9. feb 2009

ahoj Fedra, ja som kupila teno http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... ale skusenosti s nim zatial nemam 😉 V lekarni som ho nasla potom este lacnejsie.... Ale Cherry by Ti vedela porozpravat o vyvarani flias 😝 😀

mauzos
9. feb 2009

fedra mas krasnu izbicku prichystanu pre Vase blsky 🙂

fedra
9. feb 2009

dakujem 🙂

janula13
9. feb 2009

Mauzos, ten sterilizator vyzera dobre, aj cena, nevedela som o takom, ale este ponuram, ved v podstate je to asi jedno, nie?
Fedra fakt mate krasnu izbicku, mas dobry vkus, jaaj, kym sa my k takej prepracujeme 😀

pipka
9. feb 2009

cherry vyvarala aj cumliky....az do karamelizovania 😀 😀 😀 😀 😀

magdia555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
9. feb 2009

fedri kraaaasnu izbietku mate 😵 blšky budu u vas prešťastné 🙂 🙂

mauzos
9. feb 2009

Janula, tiez si myslim, ze to je jedno, princip je ten isty a znackove su zbytocne predrazene. Tento som potom dokonca videla v lekarni za 14 €.

Pipka presne to som mala na mysli, ako Cherry vyvarala ... som myslela ze sa pochvali este raz, aby sme sa znova zasmiali i 😀 😀

janula13
9. feb 2009

Mauzos ved to, vysterilizuje kazdy, ved para je v kazdom rovnaka 😀 ponuram, ponuram 😀 pozeram mauzos, ze uz mas pekne tt nabehnute, cochvila sa vyliahnu, ale este vydrzte 😀 ja som este stale na to neni pripravena, mne ani nediochadza ze budu dve, iba teraz tak neveriaco pozeram na ten dvojickovsky kocik, ze boze, co sme to spravili? 😅 😀

catjob22
autor
9. feb 2009

Ahojte zeny!

Cherry - tak ked o mesiac budu sediet, tak o mesiac prideme 😀 Ale isto sa im v tom bude pacit 😉 Pipka oni uz davno nechceli sediet ale v ramci zachovania zdraveho rozumu sme ich este nechavali, aby som ja mohla porobit veci pred spanim a MM ich zatial kupal. No boli na neudrzanie a teraz maju taku nefalsovanu radost ze je to radost pozerat, aj ked pri tom vytopia kupelnu 😀 😀

pipka
9. feb 2009

cat no viem si predstavit 😀 😀 😀 do noveho bytu investujte hlavne do dobreho tesnenia v kupelni 😀 😀 😀

martiina
9. feb 2009

čaute baby,
konečne som sa dostala k PC! Ďakujem všetkým za pochvaly mňa aj detičiek, sa normálne červenám 😵

cherry, to neboli krstiny, ale privítanie občana do života, akože taký obrad od mesta 🙂 Býva to každý tretí piatok hromadne, alebo v sobotu individuálne, kto si ako nahlási. Ja som samozrejme zavolala svokrovcov, budúcich krstných a tak, nech je nás tam viacej, ale MM to nejako poplietol a všetkým povedal že tam netreba ísť, že stačí keď budú rodičia 😠 Som myslela že ma porazí, keď už sme tam išli autom a som sa pýtala či ostatní prídu už priamo tam a on že však nikto nepríde, som myslela že ho zaškrtím 😝 No takže pán poslanec, recitátorka, speváčka a huslista prišli len kvôli nám v sobotu do roboty 😀 Ale bolo to pekné zaspievali, zahrali, zarecitovali a povedali pár pekných slov. Dostala som kytičku /aspoň od niekoho keď od MM sa nedočkám 😀 ☹ ) a detičky dostali každý tú knižku na zapisovanie, ten denník dieťatka, ešteže som nekúpila 😝 🙂 Potom som pozvala MM a Ninka do cukrárne na zákusok, teda nie jeden 😀 a bolo po peknom dni.
Dnes som si bola pre peniažky od primátora PD, na každé dietko po 66€ - poteší 🙂

lumi maličkí sú zlatunkí, už aby aj moji tak sedeli 🙂
fedra aj mne sa veľmi páči tá tvoja izbička 😵
inak ak sa mám priznať, ja som nikdy nesterilizovala 😅 , ale však ja som kojila ale aj keď som si odstriekala do fľašky tak tiež nie a Ninko býva chorý tak raz do roka, myslím že získal nejakú imunitu 😀 totižto ja som ani nevedela že to je treba 😅
pipka aj ja som zvedavá na ten kočík , potom hoď foto 😉
fedra krásne tt, o chvíľu sú krpci na svete, držte sa ešte 🙂

martiina
9. feb 2009

cherry, krstiny máme až 21. marca a vy už ste mali? U vás v meste nerobia privítanie do života? Ako je to s krstnými, mali ste pri oboch deťoch rovnakých krstných, lebo ja by som chcela u každého iného krstného 😅