Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lucia.kl
4. mar 2010

mauzi, do škôlky treba vypisovať prihlašku, a som prekvapena, že si ich bola tak skoro zapisať, deti sa zahlasuju v dany rok ako chceš dať deti do škôlky, takže keď od aprila 2012, tak sa zapisuje vo february 2011, čiže až za rok, preistotu si to tam potom choď skontrolovať, či ťa tam naozaj maju, aj riaditelka sa može zmeniť za tie dva roky, takže kym nemaš doma papier o tom že ťa prijali, tak miesto v MŠ iste nemaš, aj ked deti zahlasiš a daš prihlaškum, môžeš dostať zo škôlky papier o neprijati.

alienka73
4. mar 2010

Ahojte tak pisem cela stastna ze cakame dve dievcatka a vsetko je v poriadku- teraz sme prisli z morfolog. usg 🙂 sme stastni ako blchy. 🙂

matelko1
4. mar 2010

alienka tak to je super 🙂 pekne sa drzte 🙂

tintin
4. mar 2010

alienka 😵 supiiiiis!!! tesim. takze budeme mat rovnako - 2 dievcatka! napisem IP
Lucia, ja som z BA a tiez som si podavala prihlasku o rok skor...kvazi do poradovnika. asi co skolka to iny system 😉 a viem ze v KE sa deti zapisuju do skolky uz v ten rok ako sa narodia - davalio to v TV 😉

juliagregor
4. mar 2010

alienka 🙂 gratulujem.........super správička 😉

andrea_b
4. mar 2010

ahojte,
trochu sa vam votriem do komunikacie...rada by som vas poziadala o radu ohladom kocika pre dvojky. mali by sa narodit koncom maja - zaciatkom juna a neviem sa rozhodnut aky kocik by bol na prvy rok najvhodnejsi. nemam chut investovat do noveho kocika, radsej by som vyuzila nieco z druhej ruky, lebo nepredpokladam ze ho budeme vyuzivat dlhsie ako rok, potom by som rada presla na sportak, kedze uz bude zase jar, pripadne leto. skusili by ste mi prosim povedat vase skusenosti? zaroven by som chcela vediet ci pri 2 odporucate vajicka alebo autosedacky od 0+
dakujem

juliagregor
4. mar 2010

andrea spravme to naopak, hod linky, ktorý kočík sa ti páči a ja ti napíšem či ho poznám

a určite vajíčka

andrea_b
4. mar 2010

pacia sa mi viacere najradsej vedla seba nie za sebou, byvame v RD na dedine a neplanujeme nejake cestovanie v zaciatkoch, maximalne lekar v meste, pripadne navstevy, ale to budeme riesit autom.
v pripade vajicok by asi bolo najlepsie riesit taky kocik, ktory bude kompatibilny s vajickami - asi nie su vsetky, alebo ano? a ak vajicka - odporucas nejaku konkretnu znacku?

matelko1
4. mar 2010

no,drobci su okupkaní,napapaní a dufam,ze aj tak rychlo zaspia,zatial strajkuju-nechcu spat.

lusinkaj
4. mar 2010

ahojte,dakujem vam pekne za odpovede ohlaodm tych pec.testoch 😉
matelko ahoooooj,no aj tu sa budeme vidat 🙂

matelko1
4. mar 2010

lusi som rada,ze sa aj tu budeme stretavat 🙂

lusinkaj
4. mar 2010

no asi tak to vyzera ze budem aj tu sme tam chodit.... 🙂

matelko1
4. mar 2010

len pekne zavitaj castejsie sem,nie sem-tam 😵 ..pozeram,ze to si uz 10tt.leti to,ze?
drobci pekne bubkaju.dufam,ze tuto noc dlhsie pospia,lebo tato bola hrozna,kazde 2 hod sa budili.ani cez den moc nepospali a to som si myslela,ze si pospim poobede s nimi a nic.

mauzos
4. mar 2010

Alienka gratulujem, urcite sa tesite 😵

Tintin IP

No prave kvoli tomu sme sa isli do skolky popytat, lebo som tiez pocula, ze sa caka 2-3 roky. My sme nic nevypisovali, len nas nahodila do PC 😒

matelko1
4. mar 2010

no to je hrozne,ze sa caka 2-3 roky.potom sa ale musis uistita poinformovat sa,neze ta z PC vyhodia.
u nas treba rok dopredu nahlasit dieta do skolky.niekedy bolo skolok viac,potom sa pozatvarali,lebo sa malo deti rodilo a teraz je skolok zase malo.

mauzos
4. mar 2010

Na rok 2012 tam uz mala 9 deti, takze nie sme sami, koho to napadlo 😉 No ved to, ze tam este budem musiet v priebehu tych dvoch rokov skocit. Skolku mam rovno pod oknom, tak snad na to nezabudnem 😀

juliagregor
4. mar 2010

za chvíľku bude toľko detí, že budú brať len predškolákov 😠

juliagregor
4. mar 2010

a som hrozná...

vítam všetky nové tehuľky 🙂

juliagregor
5. mar 2010

dobré ránko

všetkým prajem pekný deň, u nás svieti slniečko, zachvíľku idem do škôlky...
janulqa ...

matelko1
5. mar 2010

dobre ranko prajem 🙂
aj u nas svieti slniecko,ale je zima.

juliagregor
5. mar 2010

veru aj u nás 😉

lucia.kl
5. mar 2010

dobre rano prajem aj ja.
tu je -1 a fučí ☹
k tym škôlkam, budu musieť pootvarať nove, lebo materska je len 3 roky a potom nemaš dieťa kam dať, len do sukr. a to je hrozne drahe alebo opatrovatelky budu fungovať ako v zahraniči. dobre je mať znamosť v školke, to maš prijatie zaručene

juliagregor
5. mar 2010

lucka a chodíš do práce ale si PN?

lucia.kl
5. mar 2010

som PN od 5tt takže už som začala 5mesiac doma ☹

juliagregor
5. mar 2010

hm no ti je isto dlho, ale deti by ti tam dali zabrať ...

lucia.kl
5. mar 2010

dlho mi bolo zo začiatku, teraz som si už zvikla a buď šijem alebo štrikujem, takže už sa nenudim. mne nedovolila obvodačka kôli možnosti dostať choroby od deti isť do prace, zo začiatku mi deti chybali, ale teraz už mi stači ich vidieť raz za mesiac 🙂

luciaf13
5. mar 2010

DObre ranko u nas svieti slniecko ale fukaaa 🙂
dnes zaciname 35tt. 😉 takze vydrzat

a vitam vsetky nove tehulky plus Alienka gratulujem k dvom dievcatkam

no k skolkam - my mame znamu riaditelku v skolke a nic nemohla spravit 🙄 🙄 pretoze uz nemaju pomaly miesto ani pre predskolakov ☹ ☹ ☹ hrozne

no idem este nahodit aktualnu fotecku 😎 😎 😎

luciaf13
5. mar 2010

matelko k rasne fotecky drobcekov si nahodila, zlatunki su anjelici

ozaj a co feferonka a asi aj Katrin sa nam coskoro ohlasi z domu

mauzos
5. mar 2010

Ahojte 🙂

Lucia no teeeda, krasny domcek pre dvoch.

Matelko nadherni su drobci 😵

juliagregor
5. mar 2010

matelko chlabci sú krásnučkí...na spapanie... 🙂

lucka tomu sa povie domček 😀