Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mirica
13. feb 2009

ahojte ....nič nestíham tak aspoň napíšem miery deťúreniec z včerajšej poradne

Theuško : 73cm a 7150 g a Leuško : 70cm a 7570 g

palculienkkka
13. feb 2009

dobré ránko ... akosi ma začalo bolieť v podbrušku / ako pri menzesi / ... a tvrdnúť bruško / aj v kuse 10minut... aj vy ste tak začínali 😅

pipka
13. feb 2009

palcul...priprav sa 😅 😵

nana77
13. feb 2009

palculienka, mne len tvrdlo brucho... este vydrrrzzzz!!!!!

pipka
13. feb 2009

mne to takto slo mozno aj dva tyzdne....tak este mozes pockat 😉

palculienkkka
13. feb 2009

mne pripadá,že mám tvrdé bruško aj hodinu ... v noci sa na to zobúdzam... neviem či ísť k Dr.na pokec alebo vyčkať až do pondelka keď idem do poradne 😨

fedra
13. feb 2009

palculienka ... ja mam taketo divne pocity uz asi 2 tyzdne. Tiez sa niekedy v noci zobudim, hlavne ked sa chcem obratit, ze je brusko tvrde

nana77
13. feb 2009

a inak nic? mne tvrdlo brucho cely den (len som to nevnimala, lebo mi tvrdlo cele tehu) a potom navecer som mala trosku krvave na wc na toaletaku, tak som pre istotu isla a bola som otvorena na 4prsty... aj som odrodila v ten den. asi by som isla k dr. pre istotu, ak to neprejde. nech ta kuknu, ved ked je vsetko ok, aspon nebudes v strese cez vikend... alebo jej aspon zavolaj 😉

palculienkkka
13. feb 2009

aj tebe padlo bruško? 😵 mne hej ...

palculienkkka
13. feb 2009

nana ... idem volať ... ide víkend a nemienim sa stresovať 😖

fedra
13. feb 2009

no, pozeram ho v zrkadle kazdy den a nezda sa, ze by padlo .... 😕
Aj ja idem do nemocky na vysetrenie v pondelok tak sa len modlim, nech to do tej doby vydrzime

nana77
13. feb 2009

padlo, ale uz nejaky cas predtym. len ja som rodila v 38tt... ale aj 35tt pri dvojickach je dost... zavolala by som jej na tvojom mieste, budes kludnejsia

palculienkkka
13. feb 2009

do 12:00 mám prísť... že ma pozrie... tak sa idem pripraviť ☹

mauzos
13. feb 2009

palculienka drzim palce 🙂 daj vediet ako si dopadla. A neponahlaj sa, este nie si na rade .... 😝

nana77
13. feb 2009

palculienka, ides na antolsku? ja tam idem na 12.30 na kontrolu, tak sa mozno uvidime 🙂 . kazdopadne drzim palce, nech je to plany poplach a nech este vydrzite aspon dva tyzdne 3v1!!!!!!!!!!

cherry01
13. feb 2009

ahojte. Nové rekordy v spaní. Tomi 8 hodín a Kristínka 9,5 🙂 normálne máme čas na seba s manželom 😀

mauzos
13. feb 2009

no Cherry waaaw, to sa Vam ako podarilo? Tiez ste ich boli znicit na karnevale ako Pipka Hanulku? 😀 uz si zistila tu antikoncepciu? aby z toho casu na seba neboli dalsie dvojky... 😀 😝

dracik1
13. feb 2009

cherry to sa mate, ti nasi spia ako chcu 😀

no a z nasej vcerajsej poradne: Jurko 7500 g a Jakub 9200 g 😀

pipka
13. feb 2009

cherry uuuzasneee, super 😉

nasa hanula vcera od siedmej vecera do piatej rano 😉 potom papanie a este do deviatej potiahla, zato dnes od pol osmej je hore a reve, co je taka unavena a nie a nie zaspat 😅

katka.ott
13. feb 2009

ahojte 😉
cherry, ty mas malych spachtosov 🙂

ja som bola v cera v tescu kuknut tie overaliky a mali take chutnucke za 15€, ale asi ich ukazem manzovi a ked drobci pridu, pojde ich kupit. tak ako kopu ostatnych veci 😎

katka.ott
13. feb 2009

a mozno bude na to aj nejaka akcia 😀

pipka
13. feb 2009

dracul kraaasna vaha kubka 😀 uz aj sedi sam? ci len s oporou?

pipka
13. feb 2009

fifinka nasa konecne o pol jednej zaspala... 😅

janula13
13. feb 2009

cherry aj ja chcem take deturence, nemas navod ako na to? 😀

katka.ott
13. feb 2009

janula, uz je asi pozde si pytat navod 😎

mauzos
13. feb 2009

katka, preco? ved ani Cherry takto krasne nespinkali od zaciatku. To je spravnou vychovou 😀

katka.ott
13. feb 2009

tak to ano, ale nieco museli mat v sebe, si myslim. no a na spravnu vychovu chcem navod 😀

cherry01
13. feb 2009

ahojte. Katka.ott, janula... máme ich total bez návodu 🙂 Ale ako hovorí mauzos .. 😎 ináč, to by bola sranda dalšie dvojky..🙂)
pipka, Hanka reve? rýchlo jej nastav foták, herečke, bude sa rehliť 😀
dracik, gratulujem k váham.

Baby, ja som dnes dostala krámy. 😖 Musím už riešiť nejakú antikoncepciu..zatial kondomy 😒

cherry01
13. feb 2009

dnes som bola s Kristínkou u ortopéda - prespala to... a pán doktor jej ohýbal nôžky hore- dole
dôkaz:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lumah
13. feb 2009

ahojte!
mirica sranda ako to máš s ich dlžkou a váhami, že jeden je dlhší a chudší a druhý kratší a váži viac. 😀 Naši meraju rovnako 72cm ale váhovo je medzi nimi pol kila rozdiel-Filip má vyše 8kg a dado cca 7a pol.
dracik tak u vás sa tie váhy ozaj velmi líšia. 😀 Aj ty máš jedného jedáka a lenivca zároveň a druhý aj keď dobre papá, všetko vyskáče? 🙂
katka aj naši asi dva mesiace spali všelijako a potom sa ustálili a prespali celu noc, niekedy aj 12 hodín. Aj teraz prespia celú noc, ale sme zistili, že len ked spia osobitne každý v inej izbe, lebo sa rušia v noci. Je to rozne a každu chvilu iné, nuž... postupne si hlavne zvykni na to, že sa po porode už poriadne nevyspíš. 😝
pipka u nás sa može začať plávať tiež po 3 mesiacoch, ale som teraz aj rada, že sme išli neskor. Dnes sme boli tiež-mali sme náhradku za to, čo neboli, ked mali soplíky, už suvereenne zadržia dych, ked ich mierne strčíme pod vodu. Ale najviac sa mi na tom páči, ako zalomia od unavy, ked ich už obliekame-aj teraz ešte spia. 😀