Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
15. feb 2009

ooo mauzos dakujem ti , ty Sherlock Holmes 😀 mne sa to hned nezdalo, ze 90€ 😅 alebo som zle pocula...aj to je mozne 😨 😀

palculienkkka
15. feb 2009

tu je palculienkkka .... v piatok ma pustil domov... a včera som niečo zjedla z chuti a behala som na wc-ko / nikomu neprajem / ... už mi je lepšie 🙂 chuďatka drobci - museli mať z toho šok.... 😅

jarka82
15. feb 2009

ahoj palculienka a co ti povedali bolo to ok? jane ja som chcela twin two ale powertin pro maju super cenu tak kupime asi ten len este neviem ci cheery alebo marine 🙂

pipka
15. feb 2009

jarka ja mam len prebalovaciu podlozku, tu s tvrdym spodkom, da sa dat cez postielku a vyuzivam ju doteraz a urcite este dlho budem 😉 Pult by som jednak nemala kam dat a aj ta vanicka je v tych pultikoch velmi mala, to by som ja pri mojej dlhani vyuzila tak dva mesiace...ved aj tak sme mali tu najvacsiu plastovu co existuje a aj to max. do 4,5 mesiaca...od vianoc sa uz kupeme vo velkej vani...lebo do malej sa uz nezmestila a ak som ju tam aj narvala, tak tam tak spliechala, ze to sa uz nedalo... 😝 😀 😀 😀

palculienkkka
15. feb 2009

jarka....vyšetril ma a povedal,že sa neotváram...nasadil mi magnezium 3x1 a mám viac odpočívať / tzv. ležať 24h.v kuse/
už ste to pekne dotiahli 36tt ... vy všetko o.k . ? 🙂

palculienkkka
15. feb 2009

neviete čo je s cmuk05 ?? 😕

mauzos
15. feb 2009

palculienkkka Ty si nas ale ponapinala ... a my ze uz nie si v kope 😀

no vies Pipka, kto umi, ten umi 😀 😝 ze Sherlock Holmes 🙂

Cmuk je myslim ze od stvrtka v nemocnici, posledne spravy vravia, ze este 3 v 1

palculienkkka
15. feb 2009

mauzi ..no dostala som strach .. mala som také bolesti ako pri menzese a ustavičné tvrdnutie bruška..išiel víkend, tak som radšej skočila do poradne...
cmuk ... no asi to tam už potiahne do pôrodu ... 🙂

cherry01
15. feb 2009

jarka82, ja mam prebalovaci - aj v albume - a využijem ho asi do tretieho mesiaca. Velmi mi pomohol, nemusim sa zohynat. A u nas sa zmestí. A vedla neho mam tu komodu na ktoru mi prirobili prebalovaciu cast a kupila som na nu tu podložku - kukni v albume. Pri dvojkách je to velká pomoc, kvoli chrbátu.

mauzos
15. feb 2009

palculienka no ved prave, ze si v piatok pisala, ze sa necitis dobre a ze ides k lekarovi a uz si sa potom neozvala. Tak sme mysleli, ze si Ta tam nechali a nebodaj, ze uz nie si v kope 😉 Ale super, ze to nebolo nic vazne.

Pipka ja som bola dnes bola nakupit tu drogeriu pre drobcov a este par veci v lekarni. Pytala som tu rybaciu mast a az doma som si vsimla, ze mi dala nejaku Detsku pastu. To je to iste, ci ma ojekabatila? Inak pouzitie je presne na to, len rybu tam nikde nespominaju 😀

cherry01
15. feb 2009

no mauzos ...neviem neviem..je to modrá tuba s názvom Pasta s rybím olejom alebo Rybilka

mauzos
15. feb 2009

tak to nie ona 😒 ja mam zelenu tubu Detska pasta - Pasta cum olei jecoris aselli. Ale otvorila som ju a smrdi za rybou 😀 tak snad bude dobra 😉

cherry01
15. feb 2009

asi hejj

pipka
15. feb 2009

mauzos, to bude asi to iste...ak je tam napisane, ze na zaparene detske ritky, tak je to ok 😉
moze byt aj Jekorisova mast, aj rybilka, ale aj pasta s rybim olejom...to je vsetko jeden cert 😀

pipka
15. feb 2009

ja mam aj tak niveu na zapareniny...sak chcem ciapku a sal 😀 😀 😀

pipka
15. feb 2009

...lebo mam len asi 20 ciapok a salov... 😅 😀 😀 😀
ale ja jak vidim niekde akciu...musim to mat 😀 😀 😀 😀 😀

martiina
15. feb 2009

ahojte, víkendovali sme po návštevách a u svokrovcov tak nestíham pozerať MK, dúfam že sú všetky baby pokope, teda hlavne tie čo majú ešte čas 🙂
pipka, super prvý zúbok, to bolo to najkrajšie čo mohlo byť keď mal Ninko prvý zúbok, vyzeralo to fakt coolovo, jeden zub dole a keď sa usmial, paráda 😀 čakám fotky zubatej Hanulky 😉
pipka, dúfamže felon je ešte pokope, ja mám teraz skoro dva týždne mobil v oprave, zajtra si idem po neho, tak dúfam že som nič nepremeškala 😝 aj som sa jej chcela ozvať, len číslo som mala na mobile a nie na karte ☹

martiina
15. feb 2009

!!!!!!! NOVÁ POLOHA !!!!!!! Poloha futbalových lôpt už nás omrzela, teraz sa Laurika vyvaľuje na Markovi a tak si cucajú 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

janula13
15. feb 2009

ahojte, tak az teraz som sem nakukla a vela sa tu deje a vidim ze na liahnutie sa zvrne kazdu chvilu, tak babule drzte este pokope a uz sa tesim na tych krasnych drobcekov co pridu na svet, to zase bude drobizgu 😀
Cherry, prosim ta a kto ti prirobil na tu komodu ten vrch na prebaôovanie?ja by som to tiez chcela, normalnu komodu co aj potom vyuzijem v detskej a na nu ten pevny podklad prirobit..
pipka tak aj ja blahizelam k jednozubcovi, tak som zvedava na foto 😀 mauzos dakujeme za info v snazilkach, objednam aj ja z rajdeti 😉

martiina
15. feb 2009

omyl, Marko sa vyvaľuje na Laurike, no zas tí chlapi, vraj gentlemani 😠 😀

martiina
15. feb 2009

janula, predávajú takú podložku na prebaľovanie a tá sa dá prilepiť alebo prišróbovať na vrch 😉 Môj MM vyrobil celý pult, tak viem ......... ale keď mám povedať pravdu ja som o pulte snívala, preto mi ho aj vyrobil, dokonca krajší ako majú v obchode a teraz mi to stále vyčíta, že ho ani nevyužívam 😅 , no ale ja väčšinu času trávim v obývačke alebo kuchyni a pult máme v spálni, tak prenášať deti do spálne kvôli pultu, to sa mi veru nechce 😝
zajtra hodim foto pultíka, akého mám šikovného MM, aspoň na takéto roboty 😉

lalupa
15. feb 2009

mati, aj my sme tym presli a viac nam vyhovovala 😉

mauzos
15. feb 2009

Martinka super, dalsia poloha 🙂 a som sa divila, ze Marko v ruzovej zavinovacke a Laurika v modrom 😀 no jasne chlapi sa maju stale lepsie ....

janula, nemas za co. Ten vrch na komodu by Ti mal vediet dorobit hociaky stolar, alebo dostat aj take uz hotove, z ktorych sa to potom da dat dole. My mame len taky prebalovak, asi ako Pipka, s pevnym spodkom, zda sa mi to praktickejsie.

martiina
15. feb 2009

no kdeže Marko, to je už riadny buchtoš, ten už v zavinovačke ani nevydrží, musí stále kopcovať tými nožičkami a to sa mu v zavinovačke nedarí 😀

pipka
15. feb 2009

martinka kraaasne 😵 😵 😵 jak sa markovi dobre papa, ked na segre lezka 😀

zubata hanulka bude, ale zatial zubok len malinko trci a poriadne ho nevidno, ale par dni pockam a pofotim, ked klofak povyrastie 😀

felonka zatial stale 3v1, aspon dnes sms-ka nedosla...tak dufam, ze sa drzi babulka 😉

pipka
15. feb 2009

ja mam tiez komodu na mieru a na nej len tu podlozku...cize casom pojde podlozka prec a komoda ostane bud v detskej alebo v spalni 😉

pipka
15. feb 2009

ja mam takto podlozku s pevnym spodkom na komode a prekladam ju nad postielku, ked potrebujem 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mauzos
15. feb 2009

tak mame rovnaku podlozku. A mas tam na komode zelenu budku Babylove utierky? Dnes som kupila tiez 😀