Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

jarka82
23. feb 2009

mala si ich nejake pravidelne? prajem rychle uzdravenie a aby boli babiky stebou co najskor doma a papali mliecko. 🙂 som zvedava lebo sa uz to blizi aj mne... 😅
to kedy sa po cisarskom spusti mliecko? ja mam mat tiez cisarsky teda zatial to tak vyzera ne ze budu moje pokladiky hladnucke... 😒

zofa
23. feb 2009

Este rychlo odpoviem, len lokalne a nemozem sa stazovat .Na to sa nemozem stazovat - fakt len a len odporucit. No neviem ako to robia na Slov. Tu ti daju tu lokalnu - pichnu ti do chrbt. tu lokalnu anestezu ktora trva 3 az 4 hod. Ale ja som uz po troch hod. zacala citit ako sa mi citlivost vracia do tela. Tak kocky drzte sa, uzivajte si este tehulkovanie a ja sa zasa ozvem.

mauzos
23. feb 2009

Jari podla toho co tu baby na MK pisali, tak to par dni trva. Ale je to urcite individualne a neboj Tvoje pokladiky urcite nenechaju hladovat 🙂

jarka82
23. feb 2009

tak to dufam 😀

martiina
23. feb 2009

Zofka, GRATULUJEM! Držím palce nech máš drobcov čo najskôr doma a nech máš pre nich veľa, veľa mliečka 🙂

tvojka
23. feb 2009

Martinka,ty máš stále dosť mliečka pre oboch?či aj dokrmujete umelým?

mauzos
23. feb 2009

Tvojka nevies, ze Martinka je superzena? Ona bude kojit bez problemov do troch rokov 😀 😀

nana77
23. feb 2009

Zofka blahozelam k princeznickam!!! 😵 😵 😵, su krasne! 😵 Prajem im vela zdravia, aby pekne priberali a boli co najskor doma a teba rychle zotavenie po sekcii!!!

tvojka
23. feb 2009

mauzos 😀 😀 😀

martiina
23. feb 2009

tvojka, áno ja stále iba kojím 🙂 UM ešte neokúsili, ak tak ešte v nemocnici keď som ich nemala pri sebe
inak posledné noci už prespia väčšinou od jedenástej do šiestej a dnes až do osmej 😲 😵 sa ráno zobudím na bolesť v prsníkoch a musím odsávať, v mrazničke už mám riadne zásoby 🙂
mauzos do troch nie, ale možno do dva a pol 😀 😀

mauzos
23. feb 2009

martinka mozes predavat do mlieckobanky. Minule o tom bola relacie, smiesne prachy za to davaju, na to za kolko to potom predavaju 😒

pipka
23. feb 2009

zofka GRATULUJEM k princeznickam, su rozkosne, zelam ryyychle uzdravenie a nech ste cim skor cela rodinka pokope a fit 😉 Treti den po sekcii domov... 😨 😕 ina sila. A co keby si doma nejaku infekciu dostala...sak ten rez nemoze byt zahojeny, stichy sa nemohli ani chytit este...fakt sila 😒 🙄
vidim, ze v zahranici sa s tebou nekaslu... 🙄

no uz len pocit, ze si doma, ti snad pomoze dat sa co najrychlejsie dokopy a ked pustia babulky domov, tak si budete uz len uzivat 😵 😵 😵

martiina
23. feb 2009

jéééj baby, akurát mi došli tričká na kojenie čo som si objednala, no mauzos s tými tričkami aj do troch 😀

martiina
23. feb 2009

mauzos, o tom som počula ešte pri Ninkovi. Vtedy tušim 70 sk ponúkali za liter 😲 😠 😠 😠 Veď koľko roboty to dá dokedy odstriekam liter mlieka a to radšej dám teraz Ninkovi vypiť, veď tam sú tie najcennejšie látky, ktoré nie sú v ničom inom a ja to budem predávať za bagateľ! 😠

martiina
23. feb 2009

ozaj v ktorom tt Zofka porodila?

pipka
23. feb 2009

jarka, takze kym nebudes mat kocik nerodis? 😕 😀 dobra strategia 😀 😀

martinka, len ho nepredavaj, robte si na ranajky kakavko cela rodina...a k tomu napecies nejaky ten kolacik 😀

mauzos
23. feb 2009

no vidis, som hovorila ze do troch. Take su pekne tie tricka? Cakame potom na fotecky triciek v praxi 😝
tak teraz davaju myslim 100 Sk za liter, sila. To akoze len na zdravu vyzivu matky, tak to odovodnili. Cize charita 🙂
Zofka myslim ze bola v 36 tt, ak si dobre pamatam.
pipka 😀

martiina
23. feb 2009

pipka, MM radšej priamo z mliekarne, ale nielen na raňajky 😀 😀 😀

martiina
23. feb 2009

No mauzos aj sa mi páčia, aj keď výber nebol bohvieaký, ale hlavne kvôli tej praktičnosti 😵

pipka
23. feb 2009

Mati som si aj myslela 😀 a k tomu si prikusuje kolaciky, torticky... 😀 😀 😀
aj moj by si dal...ale musi mu postacit prazdny obal a mliecko si naliat z krabice 😀 😅 😀

martiina
23. feb 2009

pipka, ale obal predáva, no nie 😀 😀 😀

pipka
23. feb 2009

nooo to veru mas pravdu 😀 😀 😀 ...aj ked je h...v nom 😀 to mu musim povedat 😀

jarka82
23. feb 2009

pipka no tak nejak 😀 😀 😀 no som naozaj zvedava ci vydrzim do 3.3 ci 4.3 ked uz teraz sa citim tak vseliako tazko ale to uz asi tyzdnami neviem 😅

cfh156
23. feb 2009

ahojte baby pomôžte - poradte
môže byt jeden z príznakov krče v bruchu na 6 den od styku?
prosim poradte mi - bo ma asi porazi, take krče som ešte nemala a nepomaha ani metovi čaj
😝

pipka
23. feb 2009

jarka musiiiis, sak kocik este nemas 😀 prekrizit nohy a drzaaaaaaaaaat ! 😅 😀 😀

pipka
23. feb 2009

cfh156 a co takto zajst ku gynekologovi? Tu ti tazko poradime,krce mozu znamenat vselico...od zapalov cez rozne choroby...neviem, ale na priznak tehu to podla mna nevyzera, je to este skoro...len aby si nieco nezanedbala... 😒

jarka82
23. feb 2009

pipka aj moja svokra to hovori 😀 😀 😀 ale len koli tomu ze prileti az 3.3 🙂

cfh156
23. feb 2009

a na tehu test je ešte asi priskoro, že?

martiina
23. feb 2009

tehotenský test tak najskôr 10 deň po styku, tak to aspoň odporúčajú, tak vydrž ešte aspoň 4dni a testuj 😉

pipka
23. feb 2009

jarka a akej farby kocik bude? Ked neviete pohlavie... 😕 ja by som to uz asi nevydrzala 😅