Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

cherry01
2. mar 2009

mauzos...😀😀 Kristínka vie strúhať grimasy 🙂

martinka, obaja oboch. 🙂 a tortu som nepiekla...ja viem len bublaninu 😀 bol to len môj návrh 😉

mikad, čertisko... to prejde neboj...môj Tomi bol taký plačkoš... ☹

cherry01
2. mar 2009

súhlasim s Martinou, autosedačka patrí do auta

martiina
2. mar 2009

inak ako som spomínala moja sestra robí úžasné torty, ak by ste chceli kuknúť nechám odkaz, je to len pár z nich, len škoda že som nenašla tú čo robila Ninkovi ku krstinám ☹
http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/809/images

mauzos
2. mar 2009

no Mati taku tortu uz je aj skoda zjest 😉 to uz je fakt umelecky vytvor 🙂
cherry vy uz mate 3 mesiace?

martiina
2. mar 2009

dnes ideme na poradňu, tak som zvedavá ako krpci narástli 🙂

cherry01
2. mar 2009

martinka, potom napíš.
mauzos, 4.marca

eviska83
2. mar 2009

Nina- ale sme sa s mm pobavili 😀 😀 😀
Martiinka- ano je to podla terminu.
Mam novinky o Jarke: rano volala ze ju idu prepustit ,a asi pred pol hod.volala ze tam boli dr.robili jej scan a povedali ze ide poobede na cisarak. 😲

mauzos
2. mar 2009

waw, takze Jarka uz bude mat dnes drobcekov na svete ... super 🙂 Evi pozdrav ju, ked s nou este budes rozpravat a ze jej velmi drzim palce 😉

cherry to ale letiiiii ....

anikar
2. mar 2009

Ahojte,chcem sa vas opytat,ktora ste rodila cisarskym rezom ,aky bol priebeh,mali ste celkovu anasteziu...mne lekar potvrdil ze budem rodit cisar.rezom,nakolko mam chlapceka dole hlavickov a dievcatko je opacne.

katka.ott
2. mar 2009

ahojte,
cherry, deticky su uzasne 🙂
eviska, pozdrav jarku a drzim palce

catjob22
autor
2. mar 2009

Ahojte!!!!

V prvom rade sa s Vami musim podelit o dnesny super zazitok - dali sme dvojcata do jasiel na cele dopoludnie a odchadzali sme odtial s placom skor my dvaja s MM nez ony - a ked sme sa po ne na obed vratili, moji dvaja anjelikovia sedeli za stolom s ostatnymi detickami a obedovali - uplne v poohodicke, zlatucke a usmievave Vosli mi do oci slzy lebo som sa bala ako to zvladnu a vdaka Bohu takto super!! Mam obrovsku radost, teraz hajkaju a my sa z toho s MM vytesujeme ako male deti 🙂

Cherry - to musela byt super party vcera!! posielam sto pusnieik tym malym krestanikom a idem pokukat vaseč fotky 😉

catjob22
autor
2. mar 2009

cherry krasne fotecky! Ty na kazdej vyzeras taka macimalne spokojna, ze radost pozriet!!!!! 😵 😵 😵 😵 A ababiky su naozaj uzasneeeeeeeeeeee!!!

Pomaly si naplanujeme vylet k Vam, sedacky uz na vas cakaju a ja sa tak na Vas tesiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

cherry01
2. mar 2009

KATKA, aj ja sa tešímm. A dakujeme.
a gratulujem k úspechu v jasliach. to muselo byt krásne...ti verím tie slzičky.

winki.w
2. mar 2009

ahojte, ponúkam oblečko pre dvojičky- párik, ak sa vám niečo hodí, napíšte mi 🙂
vecičky mam na www.mimibazar.sk pod ID 5775
pri odbere viacerých vecí určite zľava!!!

maartinkaa
2. mar 2009

baby kolko vysolite mesacne na plienky, to by ma teda zaujimalo 😀 😀 😀 lebo to caka aj mna?

pipka
2. mar 2009

cafteee babulky, no cherry kraaasne 😉 normalne zavidim vam tie krstiny 😅
my nebudeme mat, nemame krstnych rodicov 🙄

janula13
2. mar 2009

cherry blahozelam, mali su krasni, ta kristinka taky maly sasko, a Tomi spachtos 😀 sintam na klavesnicu ked vidim tie torty, potom ze tu clovek pribera, mam pocit ze aj zo vzduchu, dvakrat sa nadychnem a hned mam o pol kila viac 😀

martinka, robis krasne torty, sestra tiez, fakt skoda zakrojit do takej 😉 strasne ste mi narobili chut na nejaky poriadne sladky zakusok a nic tu nemam ☹

katka ty mas krasne gulatucke brusko, pozerala som album,kde je schovanych tych 12kg,?fakt len v tom brusku 😀

janula13
2. mar 2009

ozaj a drzim palce Jarke, nech jej to dnes dobre dopadne, uz sa neviem dockat fotiek 😀

pipka
2. mar 2009

mikad davas sestru k dispozicii? 😀 😀 😀 😀

cat gratulujem k prvemu uspesnemu dnu v jaslickach 😵 uzivaj si to, lebo to ubehne ako voda...potom skolka, skola...a uz ta nebudu potrebovat 😅 😅 a co bytik? Pokrocili ste? 😕

a ohladom tych autosedaciek, uz sme to tu myslim aj pisali...ja by som nikdy svoje dieta nevozila v autosedacke viac ako je nutne, je tam pokrcene a velmi tym trpi chrbtica 🙄 , ani pediatri neodporucaju mat dieta v sedacke viac ako je nevyhnutne nutne, a aj v aute odporucaju nevozit deticky, co este neudrzia hlavicku dlhsie ako hodinu 😨 🤐

pipka
2. mar 2009

evi, ked budes s jarkou v kontakte, tak ze velmi drzime palce a cakame vecer dobre spravy 😵 😵

my sme dnes v noci zase mali pernu noc 🙄 hanke sa ten druhy zubok nie a nie predrat ☹ chudatko, az sa zahryzla do paplonika cela sa triasla a plakalaaaa 😔 ☹ ☹ tak ju to muselo boliet ☹ ani gel ani kvapky nepomohli 🙄 tak sme boli kazdu hodinu hore, vzdy cucla trosku mliecka a pritom zaspala, ale spala max. hodinku a dokola zase to iste...palc, mliecko alebo cajik..a spanok... 🙄 ☹ ☹ 😒
ale cez den rehotacka ako vzdy, ale po obede zalomila a spi este teraz 😅 od pol dvanastej 😅 😀

eviska83
2. mar 2009

cherry- krasne fotecky z krstin 🙂 🙂 🙂
Zasa zmena,Jarke mali robit cisarak okolo 14.00,ale teraz to znova posunuli na neskor ,nemaju op.sal.A idu jej ho robit dnes pretoze jej robili prietoky a zistili ze placenta uz nepracuje tak ako by mala. ☹ ☹ ☹ Vsetky Vas pozdravuje.

eviska83
2. mar 2009

cat to je super ze su take prisposobive 🙂 ,ja ked som davala Andreja do skolky (mal 11mes.) tak som preplakala prve dni,ale potom som si zvykla a bola som max.spokojna 🙂 🙂
Mna vcera vecer zacali boliet krize,opuchli mi nohy a do toho som mala tlak 150/90 tak uz som si myslela ze som na rade,ale akosi sa to ustalilo tlak klesol a dnes mi je lepsie,Booooooze este par tyzdnov keby som vydrzala 😉 😉

katka.ott
2. mar 2009

jani, dakujem 😉 a tie kila mam asi len v brusku. dnes som pozerala taku tabulku o priberani a po porode by mi malo ostat nejake 4kg. ale to bolo ratane na 1 babatko.
a uz minule lekar nebol akosi "spokojny" s mojou vahou. vraj ukazkove na monotehotenstvo 😀

catjob, tak mali to zvladaju lepsie ako vy 😀

evi, ty sa nepredbiehaj s porodom, ja mam rodi o par dni skor, tak nech sa drobci este drzia v domceku 😉

my akurat s MM riesime autosedacky. este tie nam chybaju.

eviska83
2. mar 2009

katka - budem sa snazit , 😀 😀 😀
my potrebujeme este jednu postielku,jednu chceme nechat v spalni a druhu dole v obyvacke. 😵 😵

katka.ott
2. mar 2009

my mame 2 postielky. zatial su obe v detskej izbe, ale 1 planujem dat do obyvacky. aspon kym budu v jednej - aby som nemusela velmi behat 😀

janula13
2. mar 2009

katka ved aj ja som mal taky plan, ze nejakych 12-15kg, zatial mam 7kg navyse, tak som zvedava ako dopadnem, ale tiez mi vravia, ze vsetko je len v brusku a ze vobec nevyzeram ze budu dve, ale verim, ze to este napuchne 😀
ked pises o tych autosedackach, ak mozem inspirovat, my sme v sobotu kupili tieto..maju super cenu, aj tu novorodenecku vlozku, su pomerne velke..planovala som ine, mensie, co sa mi vojdu na kocik, ale potom sme zvazili co je prvorade, pohodlna jazda alebo autosedacky na kociku a zvitazila pohodlna jazda v aute..pretoze ako tu uz babule pisali, v autosedackach ich neplanujem vozi , iba v aute ked to je nutne, kvoli chrbatiku, takze na kocik by som ich ani nevyuzila..
tak len pre ukazku, co mame doma..

http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...

martiina
2. mar 2009

čaute, hlásim príchod z poradne 🙂 Chrústici sú v poriadku a pekne priberajú , ale rozdiel medzi nimi zostáva stále markantný Marko 6160g a Laura 4560g.
evi pozdrav Jarku, držím palce pri cisaráku a nech už má bábiky v náručí 😵
caty, super že to tak v jasličkách zvládli 😵

mikad
2. mar 2009

pipka ak by si padli do oka 😵 prečo nie, maminky 2jičkové chcem sa vás opýtať je niektorá z vás s drobcami sama? Ja už nekojím, ale ked začnú naraz kričať od hladu, sa riadne zapotím, ale stále som neprišla na to, ako to zvládnuť naraz, ako im dať papať, jedneho nechávam v podstate plačkať, robí mi to velmi zle, ale čo mám robiť..... ale vy asi všetky kojíte 🤐

martiina Luky má 6150g 😀

janula13
2. mar 2009

nuz holt martinka, marko je chlap, viac si une z cicika, ked mu ho daju... 😀 😀 som rada ze su zdravucki, ved aj tak vyzeraju, buclosi 😀

pipka
2. mar 2009

mikad..skoda, ze nie si v BA, hned by sme ich zoznamili 😅 😀

tak my sme si s hanulkou dnes pospinkali poobede vyse tri hodinky 🙂 jaaaj, dufam, ze dnesna noc bude lepsia ako ta minula 😅